Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
15. sep 2009

danka ze ake randicko 😀 😀 ja idpadnem z vas, ale romantika muis byt nejaka, kazdy ma inu 😀

vinka, ked som vas citavala vsimla som, ze stale vypytujes recepty, varis, peries a 3 detvaky dma, na koni cvalas o 106, kto by sa tebe vyrovnal 🙂 sikovnica sa nezaprie. aj to som citala, ze synator je velky sikulo, pomocnik aj papkac 😉

Jarka daj veidet co nove kaaaamosky, ja sm si inak tiez myslela, ze martinka nas nebude zanedbavat, no uvidime, snad sa este polepsi. 😅

danciacik
15. sep 2009

Zuzi no treba nie, ja chcem o pár rôčkov ešte tretieho prcka tak musím udržiavať iskru. 😀
Vinka je šikovnica sa snažím brať si od nej príklad len nie vždy mi to ide - ale dnes som stihla he he - nahodiť faktúry, upiecť jablkovú bábovku a urobiť langoše aj paradajkovú polievku, druhé jedlo robila svokra.

zuzka1.
15. sep 2009

danka poznam, vyhoa byvania zo svokrovcami, aj ked my mame vsetko sami(vdaka panu za to obcas). 😝

ja sa tiez snazim cele dni naplno, apson byt vyuzita, obcas den lenivec, ked nerobim nic, ale inak sa snazim fungovat.
len pri 3 detoch neviem neviem ako mi to pojde. ja by som chcle aminimalne 3, max 5, len to spolubyvajuci nepocuva 😀

erikasadek
15. sep 2009

sa robi hluchym ked treba 😀 😀

ste sikulky no co uz... 😉

danciacik
15. sep 2009

Cipána Zuzi 5 detičiek? No to ti treba veľký domček s veľkou záhradou pre detičky. Ja mám deti rada, ja by som brala koľko by bolo ale zase musím rátať možnosti aj keď ten domček je snáď blízka realita ale aj tak.

zuzka1.
15. sep 2009

ak bude vela penazi aj 10 😀
dom??mam plan, vysackujem svokrovcov het a mam odm aj s vlekou zahradou 😀 😀 😀 😀 😀 a potom ma zavru 😀 😀 😀 😀

danciacik
15. sep 2009

he he, dobrý plán 😀 .
My máme trošku iný - moji starý rodičia bývajú vo veľkom dome dvojposchodovom v dedine asi 13 km od Popradu a bohužiaľ s mojím starým otcom už dobre nie je. Ten dom vlastnia už pár rokov moji rodičia a máme dohodu že do domu pôjdem ja a sestra bude mať trojizbový byt. Takže ja preto nechcem brať ani hypotéku ani nič iné.
Ty počuj Zuzi ale keď ťa zavrú tak nech ti tam aspoň net napoja 😀
Erika zase nerozumiem 😀

zuzka1.
15. sep 2009

no tak bez netu by sm zbesnela, bola by zo mna magorka.
odsudene pozeravas??moj oblubeny serial , velmi s ami paci. 😉

danka, dobry pplan, drzim palceky.

erikasadek
15. sep 2009

danka comu nerozumies.. 😀 😕

danciacik
15. sep 2009

odsúdené pozerám občas ale deti mi do toho kecajú takže akosi polovicu nepočujem 😀
najreálnejší plán - potom o také dva ročky počítam si dáte u nás guláš na dvore a budeme robiť diskotéku na celú dedinu. 😀
Minule ma Jarkov kolega vozil po tej dedine na motorke (aj Paťka som mala posadeného na kolenách) to by ste neverili aké majú ľudia nervy z motoriek na dedine.

zuzka1.
15. sep 2009

erika a ty nie si??
citala som desperate,zajtra mas vartovku???
tak budes trenovat na 3 deti, co??a ten chlapcek uz zacal rozpravat, co nechcel nic hovorit, ani emocie, nic??

norik uz je snad v poriadku namieste

erikasadek
15. sep 2009

citala, no nepridas sa co?? 😀
no zajtra to zacina... hej..
predstav si nehovori dnes tu boli s matkou..
nic, a on ma ist do skolky.. este bude zle.. bojim sa tak trochu o neho.. ☹

zuzka ja som uz starzila najviac 6 deti , takze este som v limite.. 😀

no nioe som ked vas citam, tak som o nicom.. stiham upratat kazdy den, navarit, prejst denne 10 kilometrov a s casu na cas , si sem sadnut.. a vecer pozriet telku.. 😀

dnes mi bolo dost zle.. tak aj neviem...
ale inak uz pohoda..;

zuzka1.
15. sep 2009

som rada, ze ta to uplne nezlomila, si silna moja 😉

ja som mala najviac 5, ale bolo to v pohode zaviedla sm vojensky rezim,ale bol klud, poriadok.

erikasadek
15. sep 2009

zuzka nezlomilo skor naopak.. dalo mi to nieco..*len ten prvy den bol to sok a bolest v srdci..
ale teraz uz mam pokoj v srdci a pozeram na vec inak.///
jasne vojensky rezim.. ale nie , bude ok.. som zvyknuta..

baby majt esa, ja musim ist... muz vola mame dohodu ze do postele ideme spolu..
tak dobru noc..; 😉

zuzka1.
15. sep 2009

my vzdy chodime spolu do postele, teraz mi tu psi na gauci, taze budicek, ulozit manzelika do postielky a chrapkat 🙂

danciacik
16. sep 2009

Dobré ránko kočky. Ako ste sa vyspali.
No my sme chceli včera s manželom ísť tiež do postele ale som to tu zapla tak som ho nechala ísť samého. Budem to musieť večer napraviť. 😀 Erika 6 detí? to si ako zvládla? A Zuzi ty 5? to ja neviem či by som toľko zmákla - ja si dávam maximálne 3.

erikasadek
16. sep 2009

ahojte dobre ranko;;;

danka vsetko sa da.... 😉 ak mas system a zvyk tak toide samo... ja osobne nevidim rozdiel medzi 3 az 6 , uz je to to ise.. 😉

danciacik
16. sep 2009

cipána ale dá sa popri toľkých deťoch vôbec stihnúť navariť. Síce dosť robí aj vek tých detí nie?

erikasadek
16. sep 2009

da.. 😀

amatula
16. sep 2009

cafte 😎

obed skoro navarení,upratane,Bobo v skolke "uz......a ja uz len PC..no este mám kopu zehlenia..... 🙄

norik zdravim idem citat ako bolo..

a co ze máme tolké nové tvare ...a vsetky s Popradu 😅 😕 😀 😀 ???

jáááj a este jednu pikosku...boli sme v pondelok na jednu party v takom nemenovanom hostinci...a Bobo sa tam nevinne hral..az natrafil na betonovu gulu väcsiu ako futbalova lopta a neviem ako sa mu to podarilo,ale snou pohol a gula sa kotulala po celom dvore...a najlepsie bolo to sa rehnila cela krcma ze mm ju nemohol dostat naspät na svoje miesto 😀 😀

idem citat 😎

amatula
16. sep 2009

tak a teraz tu budem pisat len ja ze 😀

norik som sa strasne pobavila..ty si tu chybala!!...uz sa tesim na foto..a to vy takto hned z dovci na sluzobky?

zuzka ved pockaj teba to prejde ze 3 az 5 detí..len sa narodí druhe 🙂

idem dat kafco...

amatula
16. sep 2009

a este k tej Ip uz som vasa celááá..mozno az do soboty 😀 😀 😀 😉
a sakra uz piste 😒

erikasadek
16. sep 2009

ama ahoj......

ja som tu aj nie som.. mam toh dnes vela..
ale kafco pijem s tebou, pobavila som sa na tej guli muselo to byt strasne srandovne.. 😀

blau
16. sep 2009

ahoooooooooooooooooooooooooooooooj ama, ja som tu varimmmm pomoooooooooooooc 🙂

blau
16. sep 2009

Jaaaaaaaj tak kamosky zatial nic, typisch 😀 😀 😀
babenky zajtra idem na ockovanie s malym na tie nestastne meningokoky...fuuuuuuuj vecer som citala zas o tom ockovani, tak mi je z toho zle mna porazi...na co je internet. Teraz viem Fsetkoooooooooo 😅 😅 😅
ze pat deti ja z vas zdochnem....ja sa radsej nevyjadrujem ja mam teraz tohto za 5deti. Ale nie je dobrucky klop klop
idem kontrolovat hrnce 😉

amatula
16. sep 2009

no ze ste sa ozvali 🙂

co varis?ja som varila segedin..uz pocujem mm ze no nieje zly,ale nieco tomu chyba 🙄 😝 zabijem sa ked mám chlapa co viie varit 😒

idem na tu kavu 😅

blau
16. sep 2009

ja ryzu so zeleninkou a orestujem a podusim morcacie som ho napacovala , tak ked sa maly zobudi, tak to dorobim.
ja si dam potom kavu. Inak navarila som jak pre armadu, nepridete niekto na obed ste srdecne zvany 😵

amatula
16. sep 2009

ja nee. kto by to doma jedol 😀
inak asi na 99% ideme v decembri do NBG...ja sa tesim jak male decko 😵 😵 juj adidas,a vianocne trhy-gluhwien,muller 😵 😵 😲 😎

boze dnes je inak teplo 😕

zuzik de si???????

erikasadek
16. sep 2009

kontorlovat hrnce dobre.. 😀

ja som navarila slepy gulas pre deti maju to radi.. 😉

juj drobec je uz tu.; pato s joshom sa idu s neho pakakat 😀

jeden ho hladka, druhy , mu dava stale cumel do pusy.. 😉

no sranda..

erikasadek
16. sep 2009

baby mam na vas prosbu.. chcem si overit TRI drhu, predikcie sexu dietata.. a potrebujem vas k tomu...
dajte mi cez ip ak chcete, ak nie tu rovno..
vas datum naordenia, a mesiac a rok spolodenia dietatka,+ napiste mi sex, je vas vela.. 😉

nie rok narodenai dietatka, ale mesiac splodenia.... 😉

dakujem vam.. dam vam vediet ako vysla statistika;.
u man vysla po zadu na mojich na 100% tak chcem vediet ci je to len nahoda..
ak to vyjde a u vas.. dam potom vysledky tak mame , skoro metodu ako na vec..

pomozete mi?? 😉 please... 😉