Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
24. sep 2009

body stoja 4 eura plus postovne je tam cena za kvalitne body a to meno a ak chces napis velkost a ci dlhy alebo kratky rukav
nori ani nehovor ja som hotova ja ked som zbadala ten kociar tak srobovak do ruky rozobrat a dat prat uz sa perae ale zajtra rano bude suchy nastastie

zuzka1.
24. sep 2009

Ahojte, aj ja si take prsim, len nejakej tmavsej farby, lebo biela je u nas biela pokial nezleze z postele 😒 a smaozrejme si ho normlane zaplatim, ziadne revanse.

Norika po kom to dieta je???uz je z neho vlekac, darmo, si zvykol clekom rychlo podla mna.
chlebik s maslom a mrkvou nam davali v skolke, alebo niekedy davali aj nastruhany kalerab, moja mamka to tak malemu robi. 😉

amatula
24. sep 2009

zuzka dikes!!!!!!! 🙂 😉 😵
uz ma mm trapil s krizovatkami..fu som sa zapotila 🙄 😨

musim ti ja za to cosi poslat...aspon flasu domacej 😀 😀 😀 😀 😀

lamada181
24. sep 2009

baby len biele a nenusite tam mat len meno hocico co chcete napisane a nejaku kresbu pridam keby st ehceli ale nic moc tazke mozno zabka alebo auticko nemam tie body doma inak by som nafotila nechajte sa prekvapit tak mi poslite do ip ako to chcete a velkost len to chvilu trva ok a zuzi revanc jedny body urcite a daju sa spravit aj panske trenky s cim chcete alebo panske boxerky cena ta ist akvalita super perfis

zuzka1.
24. sep 2009

baby nerobte si ani jedna starosti. 😠

ked bude stretko zoberete pol deci a sme vybavene 😀

islo to matus???uz si sa prihlasila??jani ty kedy zacinas??? jaaaj sa trasem aj za vas, ked si posmeniem kao som sa ja bala.

lamada181
24. sep 2009

uz amm prihlasku zanesenu a zacinam okolo 1 bojim ale vraj sa nemusim ale ja sabojim o zivot instruktora zuzi poslimi potom aku velkost atd ak chces aj norika

zuzka1.
24. sep 2009

jani mas ip 😉

lamada181
24. sep 2009

zuzi mas ip

norik1
24. sep 2009

no halo halo tu sa ip-kuje vo velkom 😀 😀 aj ja chcem vediet 🙂

Lamada a to je nazehlovacka?

lamada181
24. sep 2009

nie en to je nieco ako farba na sklo ale neni to ani na textil je to zaujimave ja som s tim uplne spokojna 😀 😀 😀

erikasadek
24. sep 2009

ani ja nechapem.. 😀 spiknutie????

lamada181
24. sep 2009

no dovolte idem dat dokopy kociar a zehlit taku kopu som este nikdy nemala zatial pa a dobru

norik1
24. sep 2009

a nesperie sa to? 😉 a da sa to zehlit? ja totiz neznasam nazehlovacky, hlavne ked sa "polamu" fuj to vyzera hrozneee....

zuzka1.
24. sep 2009

riesime tie bodynka.
erika spikli sme sa proti bodynkam 😀
kde sa tulas cely den?

lamada181
24. sep 2009

norik nie body su uzasne perfektne a nesperie sa to ma to vudrzat 300 a viac prany zehlit sa to musi s druhej strany toto sa ti nema ako dolamat niesu to nazehlovacky na 100% ahojte

danciacik
25. sep 2009

Dobré ránko. Nikde nikoho ta čo to? 😕
No ja som včera prišla až okolo pol jedenástej bola som u kamošky na vínko. Tak som tu mala absenciu. A zachví%lku vyrážame vonku tak jedine až poobede tu asi budem.

erikasadek
25. sep 2009

ahojte, takze spiknuti , voci body.. dobre 😀

no ja som pisla vcera ze budem trochu pomenej.. moja; na koniku...
mam toho vela. naozaj... a nemam velmi naladu na nic.. to prejde neboj.. 😉

zuzka1.
25. sep 2009

ahojte kocky, maly v postielke, snad zasi, ideme na nakup s mm, svagrova postrazi ked je konecne doma, ale ved bude spinkat.

idmee vecer na chytu polovnicku, pozvali sme 10 ludi, tak musime pokupit, masko nalozit, vsetko nachysta a poobede vyrazame, teda podvecer.
maly pojde spinkat k nasim, rano by som mala ist do ksoly,

zajtra su aj oberacky u uja, snad sa tomu vyhnem, alebo pridem, ked bude obrate 😀 😀 uvidime ako to nakoniec vypali.

erika hlavu hore, nikdy nebolo tak zle, aby nemohlo byt horsie. u mna to plati, ked je tazko.

dani takze damsky vecer, aspon si si odychla trosku, nie???

erikasadek
25. sep 2009

jej zuzka, tak si tu chatu uzite , poriadne....

si zlata, hlavu hore mam, ale starosti je vela a tazia coraz viac.. 😉
neboj to bude dobre, len tym musim prejst.. 😉

lamada181
25. sep 2009

ahojte mam navarene tie jahodove knedle no co zuzka neprides
erika hore hlavu vsetko bude ok ja ta chapem trosku v jednej veci a viem co to dokaze na psychiku
dani mala si si vypit aj za mna som ko
mm je dnes doma horor budeme sa zrat lebo som mala program na dnes ale mm pojde hore ku babke pilit stromy a ja sa mozem ist flakat po meste s patkom a s fusakom zima je tu brrr a u vas ake pocko 🙂 🙂 🙂 🙂
erika toto je len pre teba 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

erikasadek
25. sep 2009

lamada si poklad.. 😉 😉 😉 😉 😉 dakujem.. 😉

zuzka1.
25. sep 2009

u nas teplo, ludia behaju v kraktom.
boli sme na nakupo, maly je hore, svagrova prebaluje, idem ja vybalit nakupy

blau
25. sep 2009

Ahoooooooj, mne vcera nesiel net a vecer nenetujem 🙂
Zuzi jaaaaj testy ,nie dakujem ja mam vodicak uz 12rokov.
Ama no ockovanie ☹ uff uz to neriesim vcera som si podebatovala o tom s jednou mamickou, takze uz to riesit nebudem. Neviem ako je to v nemecku, ale tiez myslim tam nie je NIC povinne ako tu. To je moja volba, no popytaj sa. Ze pozdravujeme Bad boya ocka. 😉
My sme boli na bicykli a v meste je zas vlacik a maly cely hotovy, lenze ja som nemala pri sebe peniaze, lebo mam take gete co mi z nich vypadavaju. Tak sme si tam sadli na lavicku a 1 pani si sadla vedla nas a hovori no vlaaacik a maly jej vypraval, tou jeho recou 😝 a hovorim jej no nic som si nestrcila do vrecka. A ona mi dala zeton 3eurovy a ja ze nie ved poobede pojdeme aj s ockom a ona len si vezmite. Tak sme sa vozili a je tam jesenna deko a strasiaci do kelu a maly sa bal a zacal plakat. Potom plakal este 1 chlapcek , tak vlacik zastavil a v tom prisla ta pani a strcila mu do ruky cukrik. Tak ochutnal prvy x cukrik. ALe len ochutnal, ja som ho zjedla potom, ked sa ukludnil 😅 som ja ale hrozna.
aaa ozaj mam super spravicku pre fanusikov U2- nabuduci rok v auguste je koncert vo viedni, tak uz aj cil kupujeme listky. Ja som do U2 total blazon. ahoooooooooooj

amatula
25. sep 2009

cafte konecne mam trochu cas..
a uz aj pobezim do skolky zachvilu,cestou sa stavim u svagrovej a tak...

co ste to tu preberali vecer..ze bryndzove pirohy...boooooooze to je moje zradlo to ja mozem mm uz má na to nerf lebo kde sa ideme najest ja len pokukavam po pirohoh...a nedaj boze ze sme v tatrach 😵
kupujem mrazenéé ale chcela by som sa naucit robit doma...lamada vies?? to je take tam vase jedlo...

sranda rano v skolke..Matko vzdy vbehne do tiredy ale ked ho volaju hrat sa nechce uteka za mnou a ked videme von tak zalostne vykrikuje Dado Dado...akoze aby isiel aj on snami dom 🙂
musim dnes Dadovi kupit kinderko lebo vcera pekne popapal aj vsetko ok zo skolkou len uz sa rano tesil ze ide vikend 😅

jarka krkavcia mama nedopraje decku cukriiik 😝 😀

tak pa

zuzka1.
25. sep 2009

Matus tak uz mas dobre, ked si maly Bobo zvykol a Matkovi je smutno, treba mu surenca, nech mu nie je tak smutno 😀

my sme maleho odviezli k nasim, ksoro som sa roplakala, nejak som si etse nezvykla, ked ide na noc k nasim, ze nie je s nami. Ale je v dobrych rukach, babku lubi, len ja som z toho nejak umrncana,. ale ved to snad raz prejde.

Jarka aj ja lubim U2, kedy presne to bude?

a inak, zajtra skolu nemam, potom hej a ptom zas 2 tyzdne volno 😀 vyborny rozvrh mame, kopa volna, vtedy snad mozme robit skusky, nech mame do Voanoc pokoj.

danciacik
25. sep 2009

Ahojte, normálne som si myslela že som sem napísala ale nenapísala 😀 - dokelu. No nič dnes sme boli na žrebovanie nájomných bytov ale nás nevyžrebovali ale aj tak dobre. Ale hneď ako sme s kamoškou vyšli zo zasadačky, tak za nami vybehli dvaja chlapíci či môžu s nami urobiť rozhovor pre popradskú a košickú TV. Tak sme súhlasili. Tak sa teším kedy si uvidím synátora v telke lebo som ho mala na rukách.
No jasné že som si včera oddýchla fajne bolo som si dobre pokecala, ešteže mám takého zlatého mužíka že sa staral celý večer o deti.
Juuuj a teraz mu v robote ide sezona a práve dal jeho kolega výpoveď tak bude celé dni sám, tak sa bojím či to ten môj chlop vydrží lebo to je na zabitie robíť každý deň 12 hodín a sám. ☹

lamada181
25. sep 2009

ahojte mi sme prisli domov o pol 7 a stihla som si spravit jest oprat a potriedit pradlo hlavnr detske veci ktore su male a ktore su take ozaj letne
ama poznam ja niesom vychoniar ale poznam zemiakove ceto ovladas nie a bryndzovu plnku si spravis tak zez zopar zemiakou si popretlacas s bryndzou posolis a plnis a mozes podavt bud s cibulkou ktoru si usmazit na masle alebolen s maslom alebo mozes si spravit plnene bryndzove s udenym maskom a recept je bryndza hruba muka vajicia udenne maso cibula sol sladka smotana mozes pouzit slaninku
postup je maso zomelies oprazis na cibulke ale len chvilu, urobis cesto na pirohy plnis asi jedna kavova lyzicka viac nedavaj moze vytiect vypadnut uvarit preliat smotanou aôebo cim chces
moze byt urobila som chute hmm
dani mm zabudol poslat dnes takze az pondelok ok
jaj co maete noveho
erika ja niesom poklad len som si dost vytrpela co sa tika tehotenstiev takze fakt viem co to robi na psychiku

danciacik
25. sep 2009

http://web.tvpoprad.sk/index.php?option=com_vid...
baby kukuk idem sa pochváliť sme v telke 😀 respektíve na mňa nekukajte ale na môjho syna

lamada181
25. sep 2009

no toto pekne pekne

danciacik
25. sep 2009

Jani ja by som ťa ešte doplnila - dobrú chuť tej plnke dodáva ak tam dáš aj trošku čierneho korenia a majoránky - mňam