Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

danciacik
26. okt 2009

ahojte,
ja len tak narýchlo. Dokončovala som DPH-čko a k tomu mám chytené uzliny - takže teploty jedna radosť.
NO a Paťko soplí jedna radosť tak som mu dnes merala teplotu a má 38,3 😒 . Tak neviemč o sa deje či zúbky či čo.

blau
26. okt 2009

Ahoj Norik bozinku moje chudatko filipko ☹ jaj nech ste zdravi a VSETCI co toto je???
Nebolo nam lepsie cez leto?
Erika to sa ani nepytaj, ze ci samostatna izba. Na SK je skolstvo a zdravotnictvo v zlom stave vdaka pri...banym politikom co kradnu kade tade a na dolezite nieje penazi 🙄
Norik ja uplne chapem to co si napisala: dala by som vsetko za to, aby Fil bol oukej.

Dnes vari M maly spinka. Vcera sme boli v Stajersku. Svokrovci boli vo wiedni, ale zajtra pride svokra k nam.
Maly zaspal doobeda v aute, ale len 45min. Potom ho zobudil M bratranec a potom nespal vobec az o 5tej v aute spal celu cestu skoro 2hodky. POtom sme prisli dom napapal sa okupkal a spal dalej do 6.35hod.
Vcera som si vycitala jeho obed. Oni nevaria oma uz nevladze a nevie, tak M kupil sniclu so zemiakovym salatom. No tak to bol obed. Jedol to 1x. Prezle som mu obrala, tak dnes mame zdravy obed a rajcinkovu polievku a pangasiusa a mnaam zeleninka.

Vcera ma Mariova Oma zavolala do kupelky, ze aha: otvorila duschgel strcila tam prst a zacala si s tym natierat ruky a pchala mi to pod nos ako to krasne vonia. A ja jej hovorim: ale to si musis umyt pod vodou to je duschgel.
Ona... : nie nie, takto to ja robim to tak vonia pekne.

No tak to bola perlicka na zasmiatie. A potom mi este rozpravala ako stratila zrak( ona na jedno oko nevidi a na druhe strasne zle),
Oma: no a potom som sa pozrela do RADIA a tam som videla 1osobu ako ciernu gulu a ta sa mykala a to som vedela, ze je zle 😅 😅 😅
Tak ona sa pozrela do radia!!! 😀 😎 zlata nasa. Skoda jej bude ona je fakt zlata oma.

Zelam Vam vsetkym vela vela zdravia moje mile nech Vas choroby hned opustia hes hes, ahoooooooooj

norik1
26. okt 2009

jjeeej Blau tak to mas tiez zabavnu Omu 😉 podarena, ze radio 😀 😀 😀

Mamuchy hlasim CRP 8, doki povedala ze na jednotku, tak sa tesim hura hura, este teaz poobede volam do nemocky pre velku prepustaciu spravu a vysledky vyterov, tak dufam ze vsetko je ok 😉

zuzka1.
26. okt 2009

jaaaaj norik super,tesime sa 😉

Jarka to ja M Oma??? ja umrem z takychto starych ludi, aspon je s nimi zabava, a inak sprchacom sa ponatieral aj moj otec, tak t nie je az take zle 😀 😀 😀

ja som spala prave skoro 2 hodky, mm zobral maleho, neviem kedy, ako nic, len vidim bordel vsade.
som sa vypotila vo vlastnej stave. Esteze mi ho mm zobral, chuda, ved by hladoval, mama nevladna bola. Jaaj.

norik1
26. okt 2009

ja sa tiez tesim 😉 dakujeme este raz ze ste na nas mysleli, velmi nam to pomohlo 😵 teda aspon mamke urcite 😵
Teraz budem mat skoro cely tyzden dovcu - skoro, lebo v stredu idem do prace, ale zajtra a stvrtok, piatok (a dnes) mam dovcu... tak aspon dospim tu nemocnicu 😎

Zuzi kasli na bordel, hlavne ze ty sa citis lepsie, poriadne sa pot a nezabudej na zivocisne teplo 😀 musim uz aj ja dajake vyhladat, bo ani nepamätam co to je poriadne 😀

amatula
26. okt 2009

ahojte
tak dnes len doma lehnime..aj som spala a Mato sa s tatikom hral....

norik super ze to nieje nic vazne... 🙂 aj Mato mal poobede teplotu..a uz je ok 😕
blau ty si tiez uzivas s tou rakuskou rodinkou 😅 😀

lamada181
26. okt 2009

ahojte maminy hlasim neskory prichod bola som makat na byte boze to tam super vyzera ale vianoce aj tak stravime este starom no horor furt nieco chyba

norik1
26. okt 2009

no, televizny vecer za nami 🙂 aj ked ja sa telky neviem nabazit 😀 😀

zajtra vegeeeeet 😀 este ale uvidime, ako bude Fil spat, lebo zatial spi hrozne - ako keby bol hrdinom v tom Aminom Nekonecnom pribehu ... musi mat strasne bolesti....

tak teda rano damy 🙂

zuzka1.
27. okt 2009

dobre ranko,

zijeme??

ja som vcera nalezala a naspala tolko ako za slobodna bezdetna 😀 dens je ovela lepsie, ale budem sa este liecit.
ideme k nasim s malym, mamina bude behat okolo maleho, ja sa snad nejak pozviecham .

co vy dnes,???
na obed u nasich fazulovy privarok a fasirky 😉

norik co Filipko?

lamada181
27. okt 2009

caute maminy ja tu zas nebudem idem kuknut spalne a potom za chlapom ktory mi ju spravi jaj uz to zacina a idem kuknut nejake darceky idem z detmi aby som videla na com sa im ocka zabliskaju zatial sa majkajte

erikasadek
27. okt 2009

ahojte dobre ranko. 🙂

norik , tak ako je filipkovy aka bola noc?? dufam ze nie kata.. chudak , tazko znasa zubky.. 😢

lamada ty si nadsena tym bytom.. 🙂

tak nech uz ho mat eskonceny cim skor.. 😉
zuzka ako . uz je ti lepsie??

dzanka uz tu nechodi ze?? ☹

norik1
27. okt 2009

he he prave sa tu rehlim, Filipko si nasiel zalubu v nasom svadobnom albume a najviac sa mu paci nase svadobne oznamenie 😀 😀 😀 a ukazuje na fotky a vykrikuje mama a tata

teplotu hlasim 36,3 takze parada 😵

dnes este nevarim, v nedelu som robila zemiakove placky s mexickym mäsom (uplne mi hrabalo po navrate z tej nemocky), Filipko ma kuracie so zemiakmi a zeleninovou omackou

dnes sa len hraaaaaaaaame 😀 A co vy?

norik1
27. okt 2009

Eri noc bola kludna, ale ukludnil sa az ked som mu dala Nurofen proti bolesti, dovtedy az krical zo spanku.... strasneeee s tymi zubami... ale to je preto, lebo mu idu tak neskoro a uz ma tvrdsie dasienka...

erikasadek
27. okt 2009

moj zlaty ☹ vtedy len nurofen bohuzial ☹

len sa hrajte ja idem pratat po vcerajsku, torta v ladnicke este je takze mame ranajky.. 😀

blau
27. okt 2009

Ahojte, no super Norik to som rada, ze Fil je oukej. No nist zubky mu vydu neskor, ale o to ich bude mat dlhsie zdravsie. Uplne viem ako je to, ked chces v noci spat a maly narieka a neda sa mu pomoct. Teraz maly povedal, ze je...bat... 😅 😅 😅 to neviem co mu to z ust vypadlo 😔 😔 😔
Ved ja malo hresim po slovensky a totouz vobec nie. Sa mu podarilo. Chodi za M a hovori mu MajiO Haloooo.
Dobry je 😎
Zachvilu pride svokra aj s M sesterkou, tak tu budeme mat veselo.
Dnes je krasne. Idem objednat do Emeriky M nejake kosele do roboty, ked uz bude sefino 😀 ak sa to podari, ale aj tak potrebuje. A pojdeme von na prechadzku.
Vcera sme boli na kave vo Veldene cena: 2,50e ale bola dobraaa naj aku tu pijem. Aj so znamymi bolo nam dobre.
Ano Zuzik to je M oma. erika, dobre ranajky ja si dam asi pivo 😝 😀

erikasadek
27. okt 2009

balu ahoj.. 🙂 🙂

jasne vcer amal muz narodky tak ladnicka je plna;. 😀 😀 😀 😀 😀

dobre ako zahresil. 😅 ani ja nehresiml, lenraz som povedal, jezis maria, a moze ssi byt ista ze , prave teraz toto si zapamata.. 😀 😀 😀

erikasadek
27. okt 2009

balu,ty ma nezabi.. malo byt blau prepac mi anjelik. 😉 😀

norik1
27. okt 2009

he he Blau Luca podareny je....mas zabavu teraz s nim, vobec ked zacinaju tie detvaky skladat pismenka do slov, sa zabavam na tom....
my volame Fila Fičo - tak ho volali na dovolenke Ciernohorci v hoteli a lahko sa mu to vyslovuje...oni skracuju prve a posledne dve pismena, my sme ho volali Filipčo a vzniklo Fičo.... no a v nemocke vykrikoval Fico, Pico.... aj s mäkcenom 😀 😀 😀 proste sa mu to spodobuje a ani to nepocul he heee
ved raz to musi prist, no nie? 😀 😀

Eri muzikovi tvojmu sexosnemu fsecko naj naj pochval sa co dostal?

erikasadek
27. okt 2009

sexnosnemu. 😀 jej ten by sa smial.. 😀 😀
no dostal len toirtu a veceru.. 😉

ja pokial nepracujem tak mu nekupujem darceky.. teda je mi blbo kupovat dary za jeho peniaze a on to vie..
jemu stacili ta vecera a deti mu nakreslili darceky.. 😉

no skoncili sa zlate casy ked som mu kupovala videocameru poslednej generacie alebo fotak, playstation televizor 😀

uz nepracujem tak nie su darceky.. 😀
mozno by bol dosta darcek v posteli ale chudak prisiel vcera neskoro domov unaveny ako pes, bol na prehliadke u anesteziologa, kvoli jeho operacii a to je na druhy konic pariza a tak , vecer , zaspal ani nevedel ako.. 😀
nevadi mozno dnes .. 😀 😀 😀

amatula
27. okt 2009

ahojte
tak mm doma navarili sme plnenu paprikua domacu knedlu.vlastna tvorba 😎
daliborova kledna..ked uz tu tie ich jazyky rozoberate 🙂
my sa smejeme lebo mato má čapicu-pačicu a piškotka je pititka 😀
tak pekny den 😵

norik1
27. okt 2009

cafteeee no my mame za sebou nebezpecne dlhý spánok, skoro celú polhodinu, som už na prášky z toho mojho syna 😀 som myslela, že niečo aj porobím kym pospi, ale prd veľký... tak bude bordel, holt smola 😀

zuzka1.
27. okt 2009

ahojte mamusky

tak sme doma, pospala som ja aj maly, najedli s aisli odm.
maly spinka, ze poobedny spanok zahajil a mama zahaji asi tiez.

ked hovorime o skomoleninach, u nas je najnovsie piskotka-kokotka. co vam poviem, ale je to podarnee. doma hresim max pri malom tak jezisi kriste a pane boze a maly ovlada jediti a boode 😀

mame vonku dalsiu stolicku, zacal viac jest, teploty nemal, tak som skusila aco som nenasla, zubisko. este tu hornu nestastnu.

erika muzikovi vsetko naj 😉

Mata uz ste zdravi?
Jarka tak M bude fesacisko, cooo???pozor na umyvacky riadov, tie byvaju nebezpecne 😀 😀 😀 😀

norik1
27. okt 2009

jj, pridavam sa k Zuzke, aj ja som umyvala v englande riady 😀 bola to desna sranda, ale zbalila som len mladeho kuchara, co mal jedno oko sklenene a do druheho si splechol kyselinu ked mi niesol novu kadu k umyvacke riadu he heeeee.... skoro sa nepodavali lasagne v ten den 🙂

erikasadek
27. okt 2009

norik aj ty aj ja som makal atakto 2 tyzdne;; 🙂 to bolo strasne davno.. v londyne;; ked som sa ocitla bez prachov kazda robota bola dobra... na peniaze.. 🙂

zuzka1.
27. okt 2009

ja som robila v jednom hoteli, etse pocas praxe v skole, viem o ocm hovorim 😀 😀 😀

pijem cajik urologicky, mam zapaleny mechur zeny, ale neboli to nejak strasne, tak to snad zazeniem

amatula
27. okt 2009

ste ma pobavili s timi umavyckami 😀 ..jarkaaaaa 😀

mm isiel na rodicko nase prve v rodinnom zivote 😎 🙂 tak mám chvilu cas a na net....mos lepsie mi nieje mm bol u doktora ma antibiotika a mne sa nechcelo ale neviem neviem 😕 dufam ze mi ta pluha kdesi nesadne
aj my uz máme desat zubakov..a spodne stolicky idu uz sa tesim na ocaky 😎 😖
piskotka kokotka je fakt dobra....deti maju radi nadavky aj mato furt chodi a bode bode a kua kua a do pici 🤐 😅 😀

zuzka1.
27. okt 2009

mata kde to pocul, hm???? 😀 😀 😀

sestrin maly raz prisiel zo skolky, objal sestru a povedal jej jaaaj ty moja kokotka 😀 😀 😀

my mame momentalne 11, ta horna stolicka nie a nie prerezat, este nejaky den to potrva.

ocne budu zaujimave, snad vyjdu ako tieto, nejaka teplota inak nic vynimocne, snad 😖

amatula
27. okt 2009

ale vsetci strasia ze ocne su hruza a ja ani neviem kedy Daliborovi vysli..tak snad to bude zasa tak...

no kde to asi pocul mm si teda nedava servitku pred usta 😖

norik1
27. okt 2009

Piskotka kokotka je dobraaaa

jaj baby mne by uz aj tych sest prerezanych co ma FIl stacilo. Odkusnut odkusne a ked sa pokazi mixer, tak kupim novy, nie? Aj tak mu nic nemixujem 🙂

Tak vam drzim palce s tymi zubami, ja fakt viem co je to zly priebeh.... ak toto bolo s prednymi, co ma caka s ocakmi a stolickami?????

lamada181
27. okt 2009

ahojte no mi mame dnes dobry den
norika moje deti ziju na svadbe ked su zle alebo chore pustim dvd a mam pokoj len pocujem smiech a max vidim jak tancuju
erika zijem nenormalne s tim zariadujem pomali ale isto mm povdak ze ako keby sme cakali mimco