Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
29. nov 2009

pekny vecer

dnes je prva adventna 😕 faakt....boze ja som si az teraz uvedomila ze bude mikulas 😅 este ze mi ho robi uz piaty rok svokra

blau no ved to je pekne ze sa s barz kym nebavis 😅 😅 😕

my sme celu nedelu lehnili a jedli..a pili 😀 no ved ako inak..slovaci 😝 😀 😀 😀

blau
29. nov 2009

Ama aj my sme inak hnili. Mnam zuzik to spravim mnaaam.

aaa Norik aku ty mas foto v profile, pekna farba paci sa mi a aj tvoje motto. Veelice vystizne.... 😉

No zajtra ma M perny den, tak uvidime co z toho bude ci to zabali hned, alebo vydrzi.

amatula
29. nov 2009

noriiiiiiiiiiiiik 😕 na šak my teraz jak také šedé myšky tu budeme 😕

no kosť riadna 😉 😎 😵

blau
29. nov 2009

Norik ja som si az teraz pozrela vase fotky z dovci.
Maly je uzasny superblondak a tie krasne hnede oci!!§ Ja by som ho hned vymiagala, Strasne je zlaty,
My tu mame inak vsetky take podarene ksichtiky a vsetky chalanov. Myslim stara partia.

blue04
29. nov 2009

dakujem za privitanie,vazne nie ste zle 😀
ja len sem tam nakuknem,lebo uz nestiham a nic ine nerobim,len sedim za PC.
prajem pekny zaciatok tyzdna a aj koniec
😀 😀 😀

blau
29. nov 2009

ooo dakujeme. Tak sem len tak nakukni.... 😉

norik1
29. nov 2009

juj zienky dakujem, ale to este pred porodom som taka kost bola... to kvoli tomu meliru som to sem fukla 😉 som sa vazne rozhodla ze daco s hlavou musim urobit lebo brutaaaaal

Dakujem krasne 😉 idem spat s usmevom na perach 😀 Jarka dakujem 😵 inac mas pravdu, samy chlap to tu je, zeby Zuzka zacala dievcenske kolo??? 😉

zuzka1.
29. nov 2009

ahojte,

my sme boli na pa strikov, teda, mm sofer. dobry pokec, vegetik, no neuzi si to.

norik no uvidime, ked aj chlapec, chlapci su dobri 😉 mne je jedno, to neriesim, zajtra kupim test, mala by som, ted aak byt v 4tt, ale minule ked som bola tehu mi neukazalo, az v 5TT, tak sa nechame prekvapit.

musim to vediet, nech prestanem fajcit, bo ja len tak ee, pre mna dovod prerusit moj relax a najst si iny, len tehu 😖 trubka viem, ale zabijem sa?ee 😖

blau
30. nov 2009

Brreeeeeeeeee rrrrrrrraaaaaanko. Prvaaaa
No maly sa mi zobudil o 6tej tak tu strasiakujeme. Idem dat sprchen, vlasy a pojdem k dr zubarovej.

AA vonku fuci, ale je 11stupnov, tak dede moze ist na prechadzku.
No zuzik tak myslim na Teba....ale teraz su tie testy lepsie nie? No som zvedava.

Norik ja Ti hovorim uz davno daj ten melir, vyzeras mladsie a velmi ta to osviezi.
Idem ja prajem krasny den 🙂

zuzka1.
30. nov 2009

dobre ranko,

norik pocuvaj nasu kadernicku! ona vie najlepsie, takze sup sup melir.

tu fuci jak besne, nemam etse odvahu hlavu vystrcit z balkona 😀 potom zahlasim teplotu.

idem aj ja vlasy umyt, smrdia z toho baru, blee, neznasam vlasy, ked pachnu barom. som isla zblaznit,ked som robila na diskoteke 😠

aky dnes plan?ja ucit a ucit, kedze nasi finisuju s kuchynou, budem mamie pomahat pratat, nech toho nema sama vela, tak musim, dnes, zajtra ucit. 😖

amatula
30. nov 2009

cafte

duje a duje 😖 fuuuuuuu ma skoro odfuklo rano zo skolky 😀 ..aj pes ma nahanal 🙄 😅 😀 😀 😀 😝

perem upracem trochen a sup sup idem sa hrat s tou zabavnou vecickou 😵 spojka plyn 😝
zajtra na kurz prvej pomoci zrovna som si dohodla svagrovu(mm sestru )nebola dvakrat nadsena ale nech sa uci nie 😉

norik melir ti fakt pristane.... 🙂

decko nepodarene mi tu vybralo dva balicky vreckoviek a do kazdej si utrel nos 😅 🙄 😀 😀 😀

blau co ta kava nebude 😎 pridi aj s dedem...mm kazdemu vyklada ako vyzara naj naj dedo na svete 🙂

lamada181
30. nov 2009

ahojte cele doobedie v meste sama konecne deti s ocinkom a teraz som sama doma deti spinkujau a mm do prace juj co ste varili ja som rychlo francuzske zemiaky ale zajtra budem musiet nieco ukuchtit zas 😀 😀 prajem pekny den

blau
30. nov 2009

Vies ze som nad tym rozmyslala, ze pridem do Tn. No ale nemozem, lebo chodim k tej zubke, tak neviem nevime. Idem s malym na bicyk a ku kamoske na kavu 🙂

danciacik
30. nov 2009

Ahojte vôbec vás nestíham čítať, sme s Larkou od dnes prijaté v Smokovci tak nám držte palce.

lamada181
30. nov 2009

dani drzime palce jasne len sa vyliecte ahojky
😉

blazka24
30. nov 2009

ahojček dievčatá tak sa pridávam po dlhom čase, malý už mal v nedeľu horúčku asi zo zubov a očko nám stále slzí, ak to neprejde tak behnem doktorke už sa mi to nepáči - nezaberá ani opthalmo-framykoin

lamada181
30. nov 2009

ahoj blazka ja si pamatam ked nam slzelo ocko a dlhodobo pri paulinke isli sme na ocne a pan dr nam prepichol ten kanalik cez nostek niektore deti ho nemaju vyvunuti no otvoreni tak potom je to takto ale je to dobre neboj neboli to a ti tam aj tak nemozes byt a mozem povedat ze odvtedy nemame problemy z ockami slzavimi tak skus radsej dr teraz necakaj lebo moze to vies k zapalu moja kamoska cakala a malemu sa spravil riaden zapal
tak pouvazuj nestrasim len ti hovorim teda ahoj

norik1
30. nov 2009

blazka neblazni a utekaj k doki s tym, nikdy nevies co je za tym skryte.... aj daco co treba liecit tak cim skor tym lepsie a ked mu nic nie je, aspon budes kludna 😉 drzte sa 😉

Danciacik dychajte zhlboka a liecte sa rychlo, Vianoce su onedlho tu 😉

zenulky vo stvrtok bude melircek, potom nahadzem fotos
Inac dnes saleny den, ani som nevedela kde mi hlava stala, klasika pondelok. Uz som celkom rada ze zajtra je utorok 😀

zuzka1.
30. nov 2009

ahojte, ja sa ucim, hlava ma z toho boli, cakam na mrchu, test negativny, tak uvidime. co sa bude diat.

blazka framyikoin je atb mast, ked nezabera nie je dobre. chod radsej hned k ocnemu, nech mas pokoj, malinky moze mat teplotu aj z toho zapalu. 😒 ☹

norik tesim ty maska 😀

erikasadek
30. nov 2009

ahojte baby.; 🙂
norik budes kocka s melirom. 😉

zuzka to nevadi na buduce.. bude uz urcite pozitivny neboj.. 😉

len s apekne uc.. 🙂
blazka, no radsej , hod , k ocnej, zle to urcite neurobi a aspon budes kludnejsia;. 🙂

zuzka1.
30. nov 2009

ja sa nebojim, snz sme ani nie mesiac a bolo to vsetko mimo plodnych, tak neriesim, a cakam na noriku 😀 😀 😀

blau
30. nov 2009

Hojte, neznasam ked mam zly signal na skype. 😠 😠
Ach jaj no nervy....

No norik ja som uz zvedava. Boli sme u kamosky a tak. Maly bol zlaty az na nejake tie vykyvy-. doma. Jeeej on je nervak( po mamicke)

Nemam co pisat..nuda asi si idem naliat....ale co? aaaa 😕

zuzka1.
30. nov 2009

my cakame na kamarata,i deme riesit nasu skusku.dame sampanske a pokecame.

tiez nejaky cudny den

blazka24
30. nov 2009

baby dík, ten framykoin sme mali od dokiny tak idem zajtra s krpcom chcela som tomu nechať ešte deň nech nepovie že furt tam behám, boli sme u nej v piatok a hneď sa dotrepem v pondelok, tak zajtra pádime k nej, je stále upišťaný, umrnčaný a teraz sa snaží pretočiť na bruško - tak držím foťák v ruke že ak by sa to podarilo 😅 /isto sa mi vybije foťák 😖 /.........

lamada181
30. nov 2009

blazka ja ta akoze nechcem strasit ale presne sme mali to iste aj mi s paulinkou takze sup zajtra k ocnemu a on vam uz poradi ale myslim si ze to bude upchati kanalik tak ako som ti hore pisala

babky corobite co zajtra varite ja sa tu ucim autosklolu testy juj vobec mi to nejde do hlavy neviem kto toto vymyslel boze moj nejde mi to do tej hlavy neviem jak to natrieskat do nej
zajtra ideme konecne do skolky jupi jupi ani neviete ako sa tesim dnes som zohnala saty nakoniec ine ako som hodila do albumu strasne sa mi pacia snad budem kocica budem musiet nie 😀 😀 :
erikus ako uz ti dosli dvd

blau
30. nov 2009

lamada kam ides? do skolky a na to si davas saty? ja som asi 😨 ale ja neviem o com hovoris....

blazka neboj, len ty pekne chod k dr. od toho tu je. Aj keby si isla 3x za den 😉

lamada181
30. nov 2009

nie ideme na ples do skoly autoskoly presnejsie sa ucim a nic nejde
presne aj ked pojde 5x za den tak to je jedno
ja ked nieco nahodou neviem alebo si niecom neni ista tak volam alebo som tam u dr tak tak blau
lau vidis necitas ma pekne odteba pekne hnevam sa 😠

blau
30. nov 2009

Nehnevaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, som si aj album pozrela, ze ake saty.

Jaj tak ples, sa ides plesat? Teda a teraz v poste? Uff juj. hehe prajem prijemnu zabavu, nech ta muzik vykruti aky sympos...ten tvoj muz.

Ale vsetky tu maju symposov.... 😉

erikasadek
30. nov 2009

na rychlo len lamada este nie.. ☹ nedosli..

norik1
30. nov 2009

Blau som zabudla, to motto je Aerosmith - Ain´t that a bitch 😀
...inak ani nie tak motto, skor to "šedzi jak ric na šerbeľ" 😀 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=Y0zPs6uHAvM

cool song

Blazka, tiez som nechcela otravovat doki a skoncili sme v nemocnici...vsetci ju otravuju, preco by som prave ja nemala? 😀 A navyse, ona to chcela robit - ved mohla byt aj smetiarka, nie? 😀 😀

Blau idem si naliat aj ja ne? nech sa nudime dve 😉