Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
26. dec 2009

Anal- yza neanal-yza, neboj budu paradne pre nas vsetky. To mi sme strojcami svojho stastia, aj ked mosim uznat, ked sa zacne nieco serindat tak sa serinda vsetko.

Jaaj na Stefansku by som aj ja hned isla, len nemame kde maleho dat, jedine, ze by isiel s nami? Tancovat vie aj voblecek by sme mu nasli ... 😀 😀
Pozerame domy a byty jaj uz sa celkom tesim spoznam zas nieco ine.

zuzka1.
26. dec 2009

hladate, cooo??urcite vyberiete neico krasne a super pre maleho.

Jarus posli maleho k nam a vy sa chodte vyhasit 😀 😀

napapkana, idem sa vyvalit 😀

blau
26. dec 2009

zuzi nehovor hop lebo ti ho poslem jupieskou!!!

M je dourazany ze tu sedim, tak idem...

aqua draw- tak z toho bol nadseny opa najviac stale nieco maloval. otras ako maly chlapec...
vyvalujeme sa aj my fuj uz nevladzem...

erikasadek
26. dec 2009

blau tak snad nieco pekne uz len najdete.. ako byvanicko.. 😉

no , aj ja tu odfukujem a poriadne;. 😀 deti sa hraju v telke nic nejde zatial.. a tak aspon pozeram trocha a nete davm do poriadku moje maily mam tam 2000 mailov 😠 tak uz bolo na case preciat nie. 😀

norik1
26. dec 2009

Cafte damy🙂

ja som prave vyliezla po hodine z kupelky, mam pocit ze som tam aj schudla kilo po najazde ziletky, noznic a dalsich skraslujucich pripravkov... nieze by som bola spindira, ale posledny tyzden som nejak nemala na samu seba cas, tak to dohanam🙂

maly je tu vystasneny z motorky - odrazadla, sa tu vala po celom byte v nej 🙂 aj my sa vyvalujeme, mm kuka Poslusne hlasim 🙂

erikasadek
26. dec 2009

norik vraj jedno kilo. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to musela byt jungla. 😀 😀 😀 😀

ale nie moj alen srandujem;..

pekne odrazadlo. 😉 filipko musel mat strasnu radost..

zuzka1.
26. dec 2009

ahojte tak sdme doma z navstevy, som prezrata, prepita, uz nech je koneic tohto obzerstva 😀 😀 😀 sm sa drzala a dnes cuduj sa svete zachutilo 😀 😀 😀

norik krasna, mate doma maleho ridera, cooo??

norik1
27. dec 2009

heeeej jaydi hore dole 🙂

eri to som neratala len dzunglu, ale aj mast vo vlasoch z vyprazania a tak podobne... 😀 😀 😀 😀 hlavne ze sme sa mali z coho prejedat 😀

norik1
27. dec 2009

ideme dobalit a potom hor sa na hory, uvidime sa az buducu rok, tak vam prajem krasny a uspesny rok 2010, aby sme sa stale strtavali v nasich zienkach 😀

blau
27. dec 2009

Bre ranko moje mileee.
Chlapci isli na na prechadzku ja som dozehlila a teraz som Vas sem prisla troska skontrolovat.
Vcera sme boli na letisku pozriet lietadla, ale nic moc nelietalo, tak sme isli na stanicu pozriet vlaky. Maly bol strasne dobrucky.
Dnes ideme plavat. Ja musim, lebo sa mi robia dalsie pneumatiky a M o nicom inom ako prisiel nerozprava, ze sa s malym bude smykat na tobogane, no hruza ako maly chlapec. Mozno pojdu aj znamy uvidime.

Noricek aj Tebe prajeme Krasny Novy Rok 2010, a nech je este lepsi ako ten predtym a hlavne vela zdravia a stastia to ostatne pride samo cmukajz.

zuzka1.
27. dec 2009

ahojte zienky,

my ideme balit, doobeda sme boli na nakup v tescu, ludom drba, co vam poviem, ale ja som si v snowbordackom kupila bundu taku mikinovu, ze 50%zlava, na nekup ju.

ideme balit, dedkovci zobrali maleho do kostola, ak by som sa uz neozvala, zelam aj ja krasny a uspesny Novy rok 2010, vela vela zdravicka a stasticka, ostatne pride.lubkam vas, cmuky

lamada181
27. dec 2009

ahojte baby hlasim akurat som sa vratila s pohotovosti s paulinkou mame zapalene priedusky ide ma jebnut doslova obidvaja su kompletne vyipany s antibiotik no co vam povemiem uzasne sviatky

erikasadek
27. dec 2009

lamada daj si tepleho vina, lebo ta porazi.. inak ako posta, s mojim balikom. 😅 😕
my sme teiz prisli domov, boli se na champ elysse; s etmi, potom poviem viac. bolo super llen ma bolia nohy..

danciacik
28. dec 2009

Ahojte, dobré ránko prajem.
Ako sa darí.
Jani, detičkám skoré uzdravenie prajeme.
My sme mali krásny Štedrý deň, no ďalšie dni - katastrofa.

lamada181
28. dec 2009

erika vcera som sa spila a nic len mi je zle pila som hrusku s hruskovim dzusom ale ani zasvet neviem s coho mi je tak zle asi s toho dzusu asi som ho vela pila 😀 😀

erika s balikom tak ze ak ho nenajdu do konca roka tak mi vyplatia celu ciastku poistneho juj tak som zvedava este ze som dala poistit
babenky paulinka uz lepsie ale u nas v mt sa asi roztrhlo vrece s chorobami kamosky co maju decka tak vsetky angina alebo zapal priedusiek no co vam poviem juj

erikasadek
28. dec 2009

no tak tomu sa hovori smola. 😀 😀 😀 😀
ty uz iba pi vodu a jedz iba chlieb..

no skoda tesila osm sa na dvd ale aspon ze bol poisteny.. 😉

lamada181
28. dec 2009

eri napalim a poslem postupne ja to ozem kaslat aspon tu arabelu kurna lebo len po novom roku lebo tato smola musi prestet ok
😢

erikasadek
28. dec 2009

jasne si zlata vobec ze si to pre mna robila. 😉 neboj , bude dobre, zelaj si dobry rok a urcite sa to zmeni..

ziadna smola sa n,elepi tak dlho.. 😉

lamada181
28. dec 2009

no ved uz by mohla ist do hajan odo mna 😠
uz mam toho dost dnes mam jazdu a normlane sa bojim a u nas sa smika a snezi 😝

erikasadek
28. dec 2009

neboj, hlavne sa neboj a zacni mysliet pozitivne;. skus zabera to..
budem drzat palce.. 🙂

danciacik
28. dec 2009

Jani neboj uvidíš že vás ta smola opustí - uvidíš. 🙂

lamada181
28. dec 2009

no ved dufam jak se mame inac dami

danciacik
28. dec 2009

keď kus lepšie tak nevydržím 😀 😝

erikasadek
28. dec 2009

danka ahoj, tak ako ty?? co mas nove??

lamada181
28. dec 2009

erikus aky bol jezisko k tebe

danciacik
28. dec 2009

Erika hrozne veľa - štedrý deň bol úžasný, zvyšok je na hovno ☹ .
Ale aspoň na Štedrý deň tak skoro nezabudnem
Erika ty sa pochváľ.

erikasadek
28. dec 2009

ku mne, na mna uz davno zabudol.. 😀
al enie tento rok zavital, dostala som hodinky.;

http://eu-shop.swatch.com/eshop/fr/fr/Watches/S...

ja pouzivam uz jedne 5 rokov a mam ich stale na ruke, periem kupem sa s nou , vsetko a drzi.. 😉

moj muz si zvykol ked dam dolu tak hadam, alebo idem bez hodinky a s swtch ja ma stale na ruke a su pekne;; a hlavne velmi spolahlive;. 😀

takze asi tak. ale inak , nic moc kedze nie su peniazky a tak staci ze deti mali darceky.. 😉
a vy??

danciacik
28. dec 2009

Eriká nádherné hodinky.
Ja som mala darčeky o ktorých som vedela - teda zateplené fajné nohavice na traky, knižku ktorú som strašne chcela a nečakané nový mobil od manžela aj s headsetom aby mi ruky vonku nemrzli, lebo nemôžem telefonovať keď som s deťmi vonku lebo v jednej ruke kočík a za druhú držím Larku a ona ma odmieta pustiť a parfém. 😉
A detičky čo dostali?

erikasadek
28. dec 2009

jje tak k tebe bol stedry. 😀

deti dostali. pôckaj musim hladat.