Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
12. jan 2010

Hej ja viem, to som len tak podotkla, ze je pedagogicka.

Mate pravdu vo vsetko ja si to myslim, tiez len nema mi to kto povedat tu.

Tie deti su volake ine tu ci mi sibe uz?
Lebo ked som doma, tak kazde jedno je take iste a nad tymto sa nepozastavujem vobec.
Presne ama jeho zaujimaju hracky. Ale je aj lakomy, nechce dat chrani si svoje, ked tu niekto je...

Zuzi tak to sa chod teda ucit, ked mas v plane zdvihat sk ekonomiku.
Tolko nam ti politici naslubovali a nam sa stale mali, ze?

norik1
12. jan 2010

Ale ved to je vsetko prirodzene...delenie sa o veci je len stranka charakteru, ktoru sme sa naucili a dohodli si vseobecny uzus, ze z mravneho hladiska je to cool delit sa... tomu on este nerozumie a tak sa sprava podla instinktu - moje a nedam. Ked na to sahnes, dostanes po hube. Koniec, slus, end of business.
Takze kym nepochopi princip delenia sa, netrap sa. SKor cloveka dopali, ked ma okolo seba ludi, ktori mu to prizvukuju pri kazdej prilezitosti 😉

Takze prd na to, netrap sa a ponadavaj si tu, my sme tu pre teba prave na to 🙂

Na zdravie!

blau
13. jan 2010

Ahoj, a dakujem. Ved to je to, ked mi to povie 3x za vecer, alebo uz na mna pozru ( kazdy ten pohlad pozna), tak ma to zneistuje.

Napr. teraz davam maleho spat, Vola MJS, ktory mi za normalnych okolnosti nevola. Maleho to prebudilo, tak odznova spanok. Ano viem moja vina mam si vypnut zvuk, uz ho mam vypnuty ( mobil)

Tak ma nasral, ze pijem vino 😒
Nejako to na mna dolieha ta zima a depresia. Zajtra idem do kindergruppe ( aj ked som povedala, ze nepojdem), ale vypnut musim, lebo to sa neda, byt sama. Tak nech tam aspon vycape rakusancekov a pojdeme domov 😀

Na zdravie 😉

amatula
13. jan 2010

jarka sa tu rehocem 😀 😀 😀 😀 nech im da rakusancekom 😀 😀 😀 😀

ja dnes hnijem prva trieda.. 😝 nic sa mi nechce ledva ze pracku zapnem 😀 😝 dla by som si aj vinka ale nemozem musim este tiue lieky blbe a isla by som sa aj ucit ale nechce sa mi no co narobim 😒 😎

zuzka1.
13. jan 2010

ahojte, boli sme u nasich, s mm na kavu, ked maly este spal. bolo treba poplatit seky, skolu, behnut na urady, skontrolovat ci je vsetko v SP a ZP ok k danovemu a podobne.

malemu osm dnes kupila sadu na upratovanie, traktor dalsi, miluje traktory. ideme sa pohrat, ale este mu staci aj sam sa hrat, tak vyuzivam chvilku.
ňňtatik isiel do hory, poluje sa uz len do piatku, potom bude stale doma, az do zaciatku sezony dalsej a to je v polke maja.

co vy??Jarka ako v materskom???nepobili ste sa???

amatula
13. jan 2010

cafte

ja chodim s ortezou do skolky no to je sranda velka..nikdy si ma tak ludia nevsimali..a teraz tolko zaujmu 😕 😝
mm isiel s Bobom lyzovat na vecerne ...tak sami bacujeme s krpcom....vytiahla som testy od teba zuzka a krpec nepodareny mi ich pocmaral 🙄

idem ja zehlit

zuzka1.
13. jan 2010

ja som vyvesala, dala prat poslednu pracku, maly spapkla bananik cely, hrajka sa, teda upratuje 😀

ja sa budem vecer ucit, uz prihara

lamada181
13. jan 2010

ahojte mi sa ideme pochvalit mi chodime na nocnik perfeknte uz aj sam sa pita klucina nas baby zanedbavam va sucim sa
ama ja si ich teraz poslednom case robim cez net www.vodicak.sk
babky drzte sa ozvem sa hned ako budem moct

zuzka1.
14. jan 2010

dobre raaaanko,

co robite kocky???

ja sa musim ucit, kedze mam v sobotu rano skusku a to som sa este neucila, musim musim, ci chcem alebo nie

maly sa hrajka, pojdeme papkat, poobede naprechadzku asi, co vy???

co dnes varite?

danciacik
14. jan 2010

Dobré ránko.
Nestíham sa vám venovať, len vám musím napísať, že Nurofen pre deti číslo šarže 909 263 je jedovatý. Ak ho máte doma tak ho vyhoďte. Už sa niekoľko detí otrávilo. Píšu to v Novom čase.

monkula
14. jan 2010

ahoj.. nevykopnete ma že? 😀

amatula
14. jan 2010

bre ranko

lamada kazdy mi to radi.ze cez vodicak.sk ...ja sa momentalne ucim z tých od Zuzky ...dufam Zuzi ze si to mala dobre 😀 😕

ja idem spratat kuchynu ,umyt chladnicku...a nevarim nic..lebo sa mi nechce.... 😎 ..este si tu u seba upracem lebo zajtra idem k tete potom na jazdu a sobotu chce ist mm lyzovat s Bbobom a pojdem aj ja s Matom sa vyvetrat ..tak nebude cas

babka rusi svoj stromcek a Mato jej pobral vsetky salonky a teraz ma tu nimi krmi 😝 😅 tlaci mi do pusy jednu za druhou bleee..musim stim nieco urobit

zuzka1.
14. jan 2010

Mati tie testy su nove, platne od februara, mam ich priamo z autoskoly. na vodicaku neviem ci su zmenene podla novej vyhlasky, ak hej, tak by to malo byt to iste, len si to treba porovnat.

blau
14. jan 2010

Ahoj ja truba isla som tam potila sa, aby maly nebol zly. A potom prisla za mnou jedna mamicka taka v poho a hovori: je na toho v poslednej dobe dost, ze? POznam to, lebo aj moj bol taky to je ten blby vek. A ja kofa slzy v ociach no a samo vsetci sa tam na mna divali.
Ked maly zacal sa nahanat s jednym tiez takym zivsim, tak posepkala nieco svojej kamoske do ucha. Nieco na mojho maleho. Pizda jedna. Ona ma problem zas s jej 3rocnym ani nevyprava a hlavne hra sa sam no hrozne volaco...usopleny rozplace sa hned ked mu o 2 roky mladsie babo zoberie hracku a ona ide ohovarat mojho maleho. Dievcata tak mizerne mi dnes este nebolo, naozaj.

Uz nemam ani chut ani silu o tom hovorit.

zuzka1.
14. jan 2010

Jarus netrap sa tym, sme ti to vysvetlili, maly je temperamentny, zivy, priebojny a na tom nie je nic zle. niketore deti su laknute, ja mam naopak z mojho maleho pocit, ze ked je v spolocnosti zivsieho dietata, je pokakany, neriesim to, nezasahujem, ked pride s placom vysvetlim, extremne nelutujem. mala by si prist k nam s malym, nech sa naucia jeden od druheho, jeden skludnit, druhy viac zabojovat. 😉

blau
14. jan 2010

zle som sa vyjadrila zas ina mamicka sepkala druhej...nie ta co mi hovorila, ze je toho na mna vela...

zuzka1.
14. jan 2010

Jarus ciaj vyssie napisane 😉

amatula
14. jan 2010

jarka zivo si to viem predstavit ked bol mm v nemecku casto sme chodili do tych ich gruppe..lebo to bola praca mm..a fuj vzdy mi bolo zle z ich deti aj z nich 😝 ..ale zasa na druhej strane verim tomu ze to iste by bolo u nas keby boli take skupinky..lenze mi sme inteligentne chodime von a do kolektivu len s kamoskami 🙂
proosim ta vykasli sa na to....

joj prepisujem testy tvoje zuzka lebo to zle vidiet..fuj tolko A B C 🙄

blau
14. jan 2010

Baby dakujem, ale mne je uz do placu z toho...Chapete ja uz neviem kam z konopi,
Ja viem, ze maly je v poho. Ale mne je smutnoooo a to je problem Moj!

Dakujem prosim napiste mi nieco nech sa zasmejem, lebo ma je..ne

amatula
14. jan 2010

Jarka idem dat kavu das somnou 🙂

nic vesele ma nenapada.na vtipky si tu ty 🙂 .ale kasli na to ,bud rada ze sa mas tak sa mas..a ber to tak ze moze byt este aj horsie..este nechodi do skolky skoly....

blau
14. jan 2010

phu no to si ma potesila s tou skolkou, dam kavu s tebou jasne dik 🙂

hoho dnes mi veru do smiechu nieje, ale nic ma to prejde. Prave to rozoberam s naj,kamoskou ta je na tom tak podobne plus nebavi sa uz 2tyzdne s muzom, tak mi to celkom pomaha a mas pravdu ved sa nemame zle a nejake kravy mozem mat ja v r...i

amatula
14. jan 2010

no testy prepisane aj kavu uz som vypila 😅

no konecne lepsie slova...hned poznat ze si s kamoskou porozpravala nie len s tavami rakuskimi 😀

vidis nie si sama..ja som tiez minule mala obdobie s Matom otras ze som banovala ze som mama,teraz mám zasa s mm zly tyzdnen no co spravim..zabijem sa ked som pekna....raz si dole raz si hore 😀 😀

uz ste zapijali vlasske orechy s kavou... 😕 nieje to zleee 😝 😀 😀 😀 😀

amatula
14. jan 2010

rakuskymi...malo asi byt..lebo sak to tam ani nepasuje to i 😀 😀 😀 😀 😀

blau
14. jan 2010

no veru ama raz si hore raz si dole a niekedy si este aj nizsie 😀 😀

Jaj tak som rada, ze nemam taketo stavy len ja. Teda nie som rada najradsej by som bola, keby sa mame vsetky len najlepsie, ale asi to tak ma byt, ze?

kavu som vypila umyla riad a nejdem von som sa rozhodla a nejdem. Kazdy den chodim pravidelne ako taka tapa a dnes nejdem. My totiz ideme aj keby traktory padali. Tak sme sa hrali s plastelinov a vlakom , chce si teraz malovat. Ja periem a tak....

zuzka1.
14. jan 2010

ahojte, ja som tu mala kamosku, maly na nej visel cely cas, podareni boli.

idem sa kuk do ucenia, maly je dole s bbakou, pojdeme kadernicke dnes dat maleho ostriat. nikto nevie o tom doma, lebo by pindovali, tAk nech pinduju kolko chcu pootm.

mm v hore, cisty veget, klud, pokoj, ticho 😀 😀

Jarka kasli na vsetkych, hlavne, ze ste vy spokojni 😉 😉

norik1
14. jan 2010

ahojte mamusky,

boli ma brucho tak popijam vinecko 🙂 Aj vy citite ovulaciu? 😝 😝 😝

vcera sme tu strasili s mm, maly 3 hodiny plakal od bolesti, doteraz neviem ci ho bolelo brusko alebo zuby. Brusko si nechytal, skor si mliagal uska, ale po troch hodinach placu sa mu spustili prdiky a som myslela ze sa nedoprdi chudacik....strasny vecer a desna noc 😝

idem vas pocitkat 😉

lamada181
14. jan 2010

ama a ti si nedostala testy s autoskoly
tiez
baby moje tak nam bola schvalena lucivna ideme od 16 marca na 28 dni a pobyt nas vinde na 500 eur parada ze
mam teraz chaos nestiham vobec mi sa akurat stahujeme takze trosku stres
erika neboj ale nie velky

norik1
14. jan 2010

Blau ja mam skor pocit ze by si potrebovala jednu priadnu zurku s kopou kamosiek a chlastu. Keby bola ta ista situation ale mala by si 5 super kamosiek tak ta to tak netrapi, ale si tam sama a tak si vsetko pripustas....

predstav si tu kravu ako sedi na zachode a tlaci a tlaci, cerven v tvari, zvrastene celo, tazke sustretenie....a potom ju fajne prezenie 😀 😀 😀

zuzka1.
14. jan 2010

lamada aj s deckami idete do kupelov na 28dni????

lamada181
14. jan 2010

hej zuzi idem ja a deti a to nam ich napisla dr mm nas moze prist pozret a moze prespat ale to je konecna nechcela som klasicku izbu lebo su jak nemozcnicne a chcela som kuchynu tak si priplacam na noc 10 eur za izbu