Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
20. jan 2010

my uz tu, moj anjelik je ostrihany baby, nase 18cm vlasky su fuc, ale je nadhernyyyy, taky mladenec. 🙂

tatik mu za to, ze bol dobrucky, aj ked trosku revdzal, kupil Bruder traktor, tak sa hraju , pofotim ho a ukazem svetu, len je zazraty do hry, tak sa na mna ani nepozre. 😉

co porabate, Norik musme ta dnes vyuzit, ked si odma, sama s drobcom 🙂

amatula
20. jan 2010

he he zuzka obe aky cas ze 17:00 😀 😀 😵

norik1
20. jan 2010

no hej, a to som lietala jak spinave pradlo... pride vecer kamoska tak snad pokecame konecne 🙂

moje dieta spalo dnes 3 a stvrt hodiny, vstal o stvrt na pät... som zvedava, kedy pojde spat 😵

zuzka1.
20. jan 2010

norik ved bude s vami pit, naco spat 😀 😀 😀

blau
20. jan 2010

Ahoj ozyyyvam som si vas pocitala.
Ama- bracho isiel do IT, tak ju doviezol a zajtra mi ju berie spat 😢 , ale asi pridu mozno aj na buduci tyzden aj dede pride, lebo mal nadchu, tak nechcel ist.
Vcera spal od 8 do 8mej rana, tak samo, ze nechcelo sa mu na obed spat, len oddychoval, tak sme isli na nakupy a tak a 18.15 ho strrraaasne odpalilo a uz spinka...
Jeej Zuzik tak je ostrihany? Ja som sa na L nemohla divat, lebo to ma dlhe a chcela som mu nehat, ale ofina mu lietala aj do oci, tak som tu cvakla a hrozne, dnes som ho opravovala, ked som aj maminu davala do pucu. Ale asi mu to tiez na narodky ostriham, lebo to ma dlhe ale take huste vlasiska ma ako dospelak.
Ama a aka jazda?
Norik aj ja som sa doma ucila strojopis, a je to super usetrimi to kopu casu ( to som sa na lodi chcela aj musela, ked som robila na recepcii), ale tam mi to az tak neslo. Rozpisala som sa na modrom koni a skype.
Erika ako? Josh....muz... 😵

norik1
20. jan 2010

Juj som zvedava na vase deturence ostrihane 🙂 my sme nemali vlasy dlhsie ako 2 cm, lebo ich ma huste po tatovi a hrooozne sa poti....

blau
20. jan 2010

Norik ja som mu len ofinu podla kastrola, ale ked ho strihnem a pristrihnem mu aj kridielka, tak dam foto jasne. A co robite dnes vecer???

zuzka1.
20. jan 2010

supnem foto na face, ok???

my mame pekne huste, aj mu to pekne cvakla, aj ofinu, na tu som alergicka, ked je podla hrnca, ake podarilo sa jej 😉

lamada181
20. jan 2010

ahojte baby prapacte ze zanedbavam ale nestiham ucim sa a zaroven balim a stahujem uz do konca piatka sa musime aj chceme juj

erikasadek
20. jan 2010

ahojte.. 🙂

lamada tak len bal a nic nezabudni.. danka je kde??

ama ako , vodicak??
norik tak ako ti je dnes??

balu si zlata z es apytas no je to vseliake place kao divy , ked odchadzam trha mi srdce ale musi byt . len ma trapy ze rano s abudi s krikom teraz mama, mam , typ , mama kde si , si tu??
proste strach v hlase... ☹
ale to prejde pato s atam ukazaju viac a viac , ako u nas doma , takze osm rada aspon si nebudu , aj oni mysliet ze si vymyslam , dnes lamal rekordy v neposlusnosti a krizach, pre nic za nic najprv , ukazal ako nevie a nedokaze poriadne jest bez toho aby nezisiel od stoal aaspon 100 krat a mezdi tym nieco robil, a pozicavanie hraciek konci krizami a ine veci.. takze sa ukazuje nabera to dobry smer..
ale hlavne je ze je tam velmi stastny, bizarne kao moze byt.. 😀

no ja som hotova tak idem este trochu pocitatt v telek ide super novy serial mentalist.. takze si oddychnem..

zuzka1.
20. jan 2010

erika u nas bezi uz davno 😉 😉 😉

Som rada, ze si spokojna, aspon trocha spokojnosti teda. Josha to prejde, predpokladam, ze moj maly by bol taky isty

norik1
20. jan 2010

no ja soplikujem, lebo rano som si dala Clarinase, fasa pomohlo, ale vecer si nemozem dat, lebo by som nespala celu noc (obsahuje pseudoefedriny), takze teraz soplim a kycham, cakam na rano, kedy si dam dalsi 🙂

norik1
20. jan 2010

asi som to zakecala, kamoska sa zatial nedostavila 😠

erikasadek
20. jan 2010

norik tak len oddychuj skus trocha voac C pomaha; 😉

zuzka to ti verim ze ide uz davno ja som myslela nove casti.. 😉

no ja ide hajat poaly len cakam, na pekaren kedy mi vyhodi brioche/// 😝

norik1
20. jan 2010

eeee Eri nepomaha. Dopovala som sa doteraz a vsetok som vycikala. Prd mi to pomohlo.

erikasadek
20. jan 2010

norik , tak co uz s tebou.. 😀
ja som bola n ato m vcera zle, no dnes uz ok,; ale skoncilo to herpesom, uz davno som ho nemala prestala som brat , pred par mesiacmi homeo na herpes a teraz to lutujem zajtra klusem do lekarane;.. a znoav zacinam..

juj brioche vysla jedna nadhera..
no trocha som , pohnojila z apata na farme zajtra ma zato zabije, ale dnes nestihal vela. 😀

norik1
20. jan 2010

posli kus tej brioche, akurat mi dojde na ranajky 🙂

erikasadek
20. jan 2010

jasne posielam, uz ti ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

ak bude tak adobra ko vyzera tak hodim recept.. 😉

amatula
21. jan 2010

heeej kde ste kto 😕

bre ranko

mm siel lyzovat do Jasnej..tak ja som o piatej rano dala prvu kavu ,potom som este zdriemla a o siedmej dala druhu 😀
zarabila som langose do chladnicky,bude aj na zajtra..a idem testovat na vodicak
lamada kedy mas skusky???
vcera ta jzda to bol des.som bola znechutena este rano 😒 mala som so sefikovou to je kus.....afektovanej P...ani 😝
doj...vala ma jak soplave decko..ona nepripusta ziadne chyby...ale ked mi vykrikla ze na co som isla na vodicak ked sa bojim a vetu ze "kurva kde ta spojka bola....uz som sa neovladla a jemne s citom som jej naznacila ako sa má spravat 😒 potom bola jazda do konca celkom OK...az pokial sme nezaprakovali a ja som dala hore clonu proti slnku ci co to je...tak som myslela ze tam dostane zachvat..ze naco sa toho chytam,vsetci to chytaju a ona" to musi potom cistit ...no hnus....nebudem si robit problemy teraz ale ked dostanem papier tak poviem sefikovy yco si myslim...ak ho pri nej vobec dostanem .....lebo ked sa niekto sustredi hlavne na kanale a nie na jazdu zaciatocniky tak je to dost spatne 🤐
fuj sa mi ulavilo teraz 😅

erikasadek
21. jan 2010

ama tak to je krava hnusna a trebalo by jej to pomaly naznacit a alebo niekomu vysiemu, ty si toplatis a chces

sa naucit soferovat a nie obchadzat kanly a pocuvat ako na teba niekto stale krici..
nikdy nepocula o tom ze spolujazdec sa nema rozptylovat??? 😀 🙄

erikasadek
21. jan 2010

nie spolujazdec ale , vodic.. 😀

amatula
21. jan 2010

no erika tá mna tak rozptyluje ze by som ju niekedy najradsej vyhodila z auta 😝 😀 😀 😀

zuzka1.
21. jan 2010

ahojte,

no Mata cakala som ci nam aj napises co sa stalo, sef nesef, auto daju do odpisu a hotovo, je to krava, mozno iarli na svojho mm a nezvlada to, tak si to riesi na peknych uciacich sa vodickach 😠

j.bat na nu, kolko mas este jazd???za chvilu mas potom a hotovo.

erika ona asi vysieho nema, kedze je majitelka 😉
co nove kocky???

u nas nasnezilo a stale snezi, pojdmee sa sankovat, maly vykrikuje z postielky, cita o 106. ja idem kuken nieco do skoly, ku skuske na buduci tyzden co mam, treba mi 2 knhy precitat a potom niekolko 10stran slidov.

amatula
21. jan 2010

zuzka má vyssieho jej muz-teda asi to maju spolu ja neviem.prave preto sa bojim vyskakovat, lebo znacne to vyzera tak ze ona je hlavou rodiny 😝 ...tiez s nim jazdim ale malo s nim je to pohoda...no co uz narobim..vydrzim a ked nieje tak aj skor jej poviem ako mm povedal..ze ked mi este raz povie ku..va kde bola ta spojka ze mám jej povedat ze v p...ci 😝

aj u nas snezi...ale pojdeme von az ked pojdeme do skolky..sa mi nechce je zima

erikasadek
21. jan 2010

ama prinahorsom je pohroz ze jej urobis zlu reklamu ak uz nic, niekedy to nabehne do , normalu potom. 😉

ale aj tak , je krava, konkurenic aj evalka na take veci by si mali dat pozor. 😉
drzim Ti palce..

blau
21. jan 2010

Tak ama teraz som citala s otvorenymi ustami. To snad ani take nebyva, ci?
Ona je zvyknuta asi na 18rocnych sopliakov aj ked uz dospelych a neuvedomuje si teba ako dospelu zenu, matku...to co je??????
Tak to by som si isla zajazdit s nou ja kravou, povydrbavala by som s nou vsetky kanale a potom by som to s nou zapikovala do znacka zakazu vjazdu. By sa aj posrala o svoj zivot a na auto by som sa jej asi vys...la.

Alebo ponatierala hovnovou plienkou Lucovov to auto. Tapa jenna. Juj jak som sa vytocila.

No ja som spravila käsespätzle pifko mnam maly spinkal, tak nam je dobre. Ale poobede ide uz domov a mozno teda pridu na buduci tyzden.

amatula
21. jan 2010

jaaj Jarka 😀 to som nepisala ako sa vyjadrila ked predomnou vosiel do zakazu jeden vodic a zastavil pod znackou zakaz zastavenia...ked som ho obchadzala ze naco sa nanho lepim ze ved vidim ze porusil dva zakyzy ze to je debil 😅
a v tu hodinu ako ja mal jazdu jeden ziak ktory nespravil testy a ma opravne...a ona ze to musi byt debil co nespravy test 🤐 ...to by som tu ani pisat nemala 😅

fuj hladala som recept na tie tvoje slimaky ci co to skoro som ho nenasla ...ale mám ho chcem ich robit na vikend ked pridu drakulovat Daliborovi 😉

to moje decko uz vobec nechce a nevie samo zaspat 😒

amatula
21. jan 2010

jezis a keby ste sa nudili pozrite si toto..som sa ja narehotala 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=tW3_pFrGSe0
blau
21. jan 2010

Jaaaj tak ten tvoj D bude mat narodeninky?? Moje krasne dietatko ale to uteka co?
No mati moja mama tiez nespavala od dvoch rokov, ani si to nechcem predstavit, ze by maly prestal spavat. Sice spal od 18.30 do 8mej ale aj tak uz bol protivny...on protrebuje nabrat energy.
Inak tej majitelke by som ja vytrela zrak hned zaraz.
Ale neboj pride na psa mraz. Vsetko sa vracia,...

A uz si tie cesnakove koliecka robila??
Mam aj take tasticky skoro to iste cesto, ale dava sa tam bryndza...mozu byt tiez dobre. Mamina mi doniesla bryndzu, tak MOZNO ich spravim..

amatula
21. jan 2010

jarka bude mat aj narodeniny 😀 😀 ale az v maji -.....ale stredu mal meniny..ale to je jedno 😉 ..pre teba... vás nepodstatne 🙂

zaspalo to decko moje ma slahne kazdy den aj vecer sa najskor viac ako hodinu vzpiera 😠 nevymenil mi ho niekto 🙄