Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
28. jan 2010

ahojte, ja som sa cely den ucila, varila, pratala, boli sme pre drobca, teraz sme prisli z nakupov, stavili sme sa u kamarata v bare. tak mam k vyrociu nove hodinky, cizmy c.7 tuto zimu a tricko 😀 😀

idem sa etse ucit,

erikasadek
29. jan 2010

ahojte.. otvaram..

zuzka tebe sudicky pozehanli tvojho manzela;. 😉 😀 s nakupmi... 😉

zuzka1.
29. jan 2010

dobre ranko,
erika on ma aj ine prednosti 😀 😀
a dakujem za zahlasovanie, dnes mozte zase 😉

amatula
29. jan 2010

ahoj

zuzka zahlasovane...pekne si to napisala 🙂

ja nestihacky..dovaram obed,idem ku kaderke ....vcera som mala jazdu super jazdu!s mladou instruktorkou od Nitry...od Nitry je vsetko dobre ze Zuzka 😀 ...potom som bola v meste ,vecer sme varili s mm huspeninu ,lebo MAS(moja aktivna svokra)ked nepouzivam MJS 😀 zasa naplanovala celo rodinne fasiangy tak kazdy nieco nachysta stretneme sa v sobotu u mm uja a ideme zasa jest, pit a bavit sa 😎

nedelu chceme ist do Jasenskej doliny ma tam byt Pat a Mat a rozpravkove postavicky 🙂

snezíííííííííííí ako divé 😨 fu

pekny den prajem 🙂

zuzka ze dva roky..boooze to bolo taaak davno ...... 😒

blau
29. jan 2010

Hojte aj moj M je doma, tak sa maly vytesuje strasne. Boli vonku teraz uz spinka a M isiel na nakup, rozkazal si rizzoto, tak budem varit. Chceme sa ist lyzovat, len moji svokrovci idu na zatah, tak nam nema kto maleho strazit, no uvidime, mozno v nedelu.

Inak zima ako v riti. To je strasne, nech uz je jar...a mozem nosit tie nove topanky. Inak budem nutena donutit M, aby mi tiez kupil cizmy, ale len 3tie v poradi 😀
Zuzi na Teba nemam. 🙂

erikasadek
29. jan 2010

zuzi jasne ze ma; len stale pises, ako ides na nakupy a muzicek financuje; 😀 tak len na okraj , ja som len rada .. 😉

erikasadek
29. jan 2010

boze vsade snezoi len tu nie, a len prsi a prsi.. horsie ako v anglicku pocasie;. 😠

zuzka1.
29. jan 2010

ahojte, ja som sa ucila, mamina rano volala, ze vezme maleho, tak tu boli dvaja spoluziaci, presli sme to cele, no uvidime ako to dopadne.

vecer idem na zumbu, neviem sa dockat. poviem ake to bolo.

Erika ved mui manzelke dopriat, nech sa o seba stara a podobne 😉

Mati tak fasiangy?my ideme na buduci tyzden na ten plesik, sa tesim.
Aj tu snei jak besne, mamka volala, ze su s drobcom vonku, paradicka. Mne sa paci, ked je vsetko zasnezene, ale uz ozaj staci.

lamada181
29. jan 2010

ahojte babulky som lewn na skok takze 09 februara mam skusky s autoslkoly bojim bojim, 16 febrara idem na tu stitnu juj a potom mam s deckami a dnes som sa dozvedela ze mam patka choreho zas takzE pohodicka ja uz ani sa nerozculujem mame anginu ektoris a mna caka operacia po tich cisarskych dnes sme sa dohodli s doktormi ze to bude najlepsie ale kedy to ani srnka netusi nakolko ideme do kupelov uz od 16 marca sa tesim juj
drzkajte sa a dakujeme snad sa uz vsetko podari
mi sme ma,li mat dnes maskarny no bohuzial deti v skolke je len 10 kusov tak sa nam posunul

amatula
29. jan 2010

cafte

boze lamada...to sa ani citat neda 😒 drzim palce na skuskach a nech uz ste preboha zdravy aj s dankou....

ja som sa teraz vratila od kaderky teda bola som aj u segry zasa raz po sto rockoch 😅 ...mám krasne premelirovane mikado musim sa pochvalit..len ksicht keby bol lepsi 😅 😀 😀 😀 😀

tak sa tesim na zajtra ja ples nemusim ale taku chlastanicu rriadnu a zabavu bez zabran a ostichu mozem 😀 😀 😎
jarka musim este rano kolace piect lebo straaaasne su dobreee a ziadane 😵

lamada181
29. jan 2010

joj j a som si kupila farbu a cakm kedy sa nafarbim a spravim si aj melir moja dik
ama tak to budes blizkso nas mi sme vo vali momentane
joj Dakujem aj tebe mas hned po mne ja sa strasne bojim testov

lamada181
29. jan 2010

no teda tak ja som tu a ani jedna zvas tu neni skoda jaze si pokecam ked mam chvilu cas a hlane net 😅

erikasadek
29. jan 2010

lamada prepac musela som ist muz prisiel domov.. 😉 *
blau takze si teraz krasnucka hej??? 🙂

norik1
29. jan 2010

AMa mas teraz krasne vlasy, kocka z teba musi byt tak neboj na skusky🙂 bude to ok 🙂

u nas teraz prestalo snezit, dokonca sa oteplilo, tak sa zacalo vsetko topit, mm bol s bobami pre maleho v jasliach a polovicu cesty ich niesol pod pazuchou 😀

Juj zeny ja mozem aj ples, aj chlastanicu bez zabran, ja som jak taky chameleon, prisposobim sa, hlavne ze je zabava 😀 aj by som uz dajaku poriadnu brala 😀 😀 😀
my ideme zajtra vegetit a v nedelu barikadovat zachod a chodbu - v utorok nam idu menit stupacky a my uz mame par rokov prerobene...mame cele wc oblepit kartonmi aby iskry neposkodili kachlicky.... ja pojdem s malym v pondelok spat k nasim, v utorok je mm doma a dozrie na to, poobede prata a v stredu rano ho veziem na letisko lebo leti na sluzobku...jaaaaaaj to zas bude tyzden...az mam strach ked si na to spomeniem bleee

danciacik
29. jan 2010

Ahojte.
tak my sme dnes boli na kontrole u Dr. tak Paťko už má hrdo ok, len noštek nás trápi a Larka má bacila jedného v hrdle a druhého v nose ale tie antibiotiká by mali zabrať tak uvidíme.
Jani tak 9-teho držíme palce. 😉 Ale ty zmákneš.
Larku mám u našich tak aspoň stíham viac porobiť, lebo daňové sa blíži.

norik1
29. jan 2010

DAni este za tak🙂

Zuzi cakam na report o Zumbe, uz som smirovala tu v KE ci je a kde....

amatula
29. jan 2010

norik noo dakujem ved preto som sa hnala ku kaderke ze nech som ocarujuca na skuskach 😀 😀 😀 😅

bru noc dámy..a prajem krasny vikend 😎 😵

zuzka1.
29. jan 2010

kocky zumba najlpeisa na svete, kamoska je perfis instriktor, totalne plne sme mali, bolo nas 62, jaaaj ja som hoova, iodem do sprchy, bo som bola cela mokra a kuk etse do ucenia.

na facebooku najdete u mna na profile skupina zumba s kikou, bude tam aj video, ked pojde moj mm nas natocit a su tam nejake fotky, len slaba kvlaitka.

zatial sa lucim, ozvem zajtra po skuske

blau
30. jan 2010

Bryy den.
Amatula kocka, super, daj foto aj mne uz treba vlasy spravit. Kolaciky su strasne dobre k vinu pivu mnaaaam.

Norik tak zas budete Robinsoni ako my? My ideme dnes do Grazu pozriet tie domy a tak...
A zajtra ak bude mat kto postrazit maleho pojdeme zalyzovat.

A vcera sme boli v Klagenfurte a boli sme so znamymi na kave a potom sme isli domov maleho dat spat objednali sme sushi a aj ti znamy prisli a pili sme a rehotali sme sa taky dobry vecer som uz dlho nemala.

A zuzik dufam, ze skuska oukej?

zuzka1.
30. jan 2010

ahojte kocky moje,

dievky skuska za A, jedina sm zatial spravila , ostatnyh vyhodila, alebo nespravili. dobreee???jaj no zabijem sa. 😀 😀 😀

krasne nasnezilo, maly staval snehuliaka s dedom, pojdem s nim vonka, ked vstane.

krasny den zelaaam

blau
30. jan 2010

Super Zuzik, drakulujeme, sak ti pisem, ze ty si Vasilisa premudra 😉

Aj ja sa tu uz porucam, nebudeme tu pa...

erikasadek
30. jan 2010

ahote zuzk apo druhykrat gratulujem.. 😉

norik1
30. jan 2010

Hej Zuzka, dobra si..... teba skoda na tej materskej... 😀

my vepro knedlo zelo, zemiakova polievocka, vari sa, pecie sa. Poobede uvidime, lebo biele hovna padaju z oblohy a este nesprestali, asi si vynahradzaju ten mesiac a pol co ich nebolo

zuzka1.
30. jan 2010

dakujem baby moje. od radosti neviem ani zaspat 😀 😀 😀

norik1
30. jan 2010

No sak nespi a oslavuj 🙂 😀 😀 take daco treba poriadne ...

ja dusim to zelo cervene a dusim a furt chrumka do prcic.... uz som hladnaaaa!!!!

zeny ak by som sa par dni neozvala, tak nam zapadol net snehom a este ho neodhrabali....tu to vyzera na kalamitu c.1 🙄

zuzka1.
30. jan 2010

tu je kalamitne, ale supersky.
nic nemusim, nikam netreba, tak si to uzivam.

Mata vy fasiangujete??ze???tak si dajte aj na mna,

norik1
30. jan 2010

aj na mna,lebo chcem, ale som asi daleko, co???? tu fasiangy len v telke....

zuzka1.
30. jan 2010

idem ja von s malym aj s dedkovcami, majte sa tu zatial

zuzka1.
30. jan 2010

ahojte, takze mame ovcie kiahne, pupacikov asi 30 uz, rano mal 2, niektore vodnate, niektore nie. Konzultacia s lekarom, 10 dni minamalne doma, teplotku mal vecer, fenistil kupeny. tak drzte palce nech to zvladneme ok.

Obvolala som kamoksy, ktore tu boli ci nemaju ich decka kiahne, ak nie, nech vedia od koho, ked ich dostan.

Netusim z kade ich mame, kedze sme s nikym nakazenym neprisli do kontaktu, no uvidime teda.

amatula
30. jan 2010

cafte babule

zuzka gratulujem ty si jednotka 😵
dala som si aj na vas...juj som sa narehotala ked budem mat cas hodim dake foto..strasne fajn bolo az do istej chvile ked mm preplo alebo co mneviem ci uz mal dost ..tak sme sli domov pohadali sa on siel spat a ja sama na deti do teraz som cakala az zaspia..poplakala si a idem do sprchy..ma jebne asi z toho boooooooze uz mám fakt dost niekedy 😒 🤐

zuzka cooo ovcie kiahne 😨 ty vole teda....mne sa pred tyzdnom vyhodili tri zvlastne pupaky na bruchu tiez vyzerali ako ovcie kiahne ale dalej nic..tak ktovie co to bolo tiez uz som myslela ze su to kiahne 😕

booze mne je tak blbje ze nemam ani tuzku..ani sa mi nechce zit 😝 😔 idem do srpchy a asi este jeden dam 😅 brrrr 😒