Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
6. feb 2009

blau mne sa pacia trojkolky....aj teraz je v draciku jedna zelezna v akcii nejak do 800sk je...
a Valentina?juuj zase budeme sladke o seba pchat 😀 🤐

erikasadek
6. feb 2009

ahojte, blau sme na tej istej vlnovej dlzke, ani ja nenahlasim, nasibe mi..naozaj sprosty zakon..
co s atyka tych pampersiek, boze moj hlupost je ludska ale jednej snich bolo nadelene... 😀 😀

ozaj valentin , moj muz sa ma uz pytal co by som rada??? 😅 😕

dzanka3
6. feb 2009

haloo???
spite???hladala som nasu temu - uz bola na druhej strane ☹
vsetky ste v pamperskach?
my taky problem nemame - Matko mal viditelne cervenu ritku ked som mu dala pampersku - asi mu ta vona nesadla - niecim to je naparfumovane nie?
aj tak najlepsie su tesco fialove alebo teraz babylove - ovonam ritku - plienku a viem na com sme 😀 😀 😀
v pamperske to po ovonani nebolo take jednoznacne 😅 😨

dioliana1
7. feb 2009

skus sevenu z LIdlu je lacna a celkom dobra..

zuzka1.
7. feb 2009

dobre rano damy, my sme mali z mm medovy vecer, tak sme sa lubili a nechatovali!!!!!!!!!!!
aky mate dnes plan??ja mam navarene pre maleho, pojdem robit vyprazane sampiony, s malym von, mame ist a navstevu jednu kratku rychlu, lebo to dotycnu moc nemusim, ale moj mm to vybavil, tak ze idemem aj my, tak uz teraz mam vlasy dupkom.
idem precitat tu debatu v pamperskach, nech sa zabavim, alebo vytocim???
erika a to bolo asi vazne,. ked sasi prisla az k nam, ze????
my pouzivame plienky aj obrusky babylov a sme spokojni!!!!!!!

amatula
7. feb 2009

caute caute 🙂
mi sme dnes normalka spali do pol deviatej,ked dalibor nieje doma aj sa da 😉
mi plienky len tesco fialove!!!aj malemu chutia ked ich ozuva 😀 😀

blau no valentin jednoznacne z muzom.milenca este nemam 😀 a ako budeme travit.....no neviem bud ako zuzka vcera,alebo sa zasa pohadame 😝 uvidime...."podla nalady 😀
mi tahame siemy rok a ten je zevraj najkritickejsi a nam to niekdy aj tak kriticky vyzerá 😅

a darcek slapaci traktor z vleckou???alebo tu zuzkinu trojkolku ta vyzera dobre 😉

zuzka1.
7. feb 2009

tak tak u nas to bude trojkolka 😀
my sme tiez mavali pampers, potom tesco filove(nevidim rozdiel v pampers a tesco) , kedze tu v zm nemame tesco, tak sme sa dali na dm-kove a sme velmi spokojni!
amatula, teraz co sa stalo, to je pre istotu z hornej suce!!!co sa vam to tam deje?

amatula
7. feb 2009

ach zuzka namam slov 😒

inak ani ja nevidim rozdiel medzi pampers a tesco plienkou 😕 ......teda hej...v cene 😠
co porabate?????ja idem chvilu konikovat a pojdem robit knedlu 🙄

zuzka1.
7. feb 2009

ja mam uvarene, maly ulozeny na spanie na dvore, osm zvedava kedy zaspi, fuci jak besne, idem ho potiahnut do vnutra a otvorim mu tam okno. nechcel papat zeleninku s maskom, vymyselnik may, sme s anahanali, maly po 4, ja tiez, to je take krasne, ked dieta lozi a posadi sa z toho , no nadhera!!!

amatula
7. feb 2009

heeeeej kde ste kto?? 😕
dzanka erika co ste sa dnes zabudli?? 🙂

zuzka1.
7. feb 2009

amatula ja vzdy pripravena, pridu kamarati, odnesu nam z NR barove stolicky mc donald! vecera musi byt lahka!

blau
7. feb 2009

Ahooj no ja som tu konecne. Cez den mi to vobec nevychadza, lebo ked mam cas, tak pride muz z roboty na kavu a to sa venujem jemu. No ta trojkolka je super vec my sme jednu ale bez pedalov dostali od svokrovcov a uz mu je mala, sucha nohy o zem a brzdi nimi. Taku aku ma Zuzka by bola super.
No Eri aj mna sa muz uz pytal, ze nech si vyberiem co chcem, ze mi kupi 😅
Tak si vyberiem, si zasluzim. A na pondelok a utorok naplanoval strasnu romanitku( neviem kde strcime maleho 😝 )
Zajtra pridu svokrovci sa teda tesim na tie reci. Potom napisem.
Veru nieje medzi tymi plienkami rozdiel mne tie dmkove vyhovovali.
Zuzi ja uz ani neviem co davat malemu jest. Ja som z toho taka dopletena jeden den mam pocit, ze by zjedol aj mna a druhy den nechce skoro nic. Ale ako som niekde citala dieta neumre od hladu, ked ma pred sebou tanier s jedlom 😎

blau
7. feb 2009

Amatulka ozaj ako? Je lepsie po bylinkach?

amatula
7. feb 2009

este som to zatial nepocitila......uvidim ...pijenm to druhy den...
nas krpec ma novu zabavku...lozi pod postielku 😀

zuzka1.
7. feb 2009

amatulka ake bylinky si davas?to pre seba na kuúpele sedave? mozem ti nejake poslat, mamka je bylinkarka, ma toho kopec, nas ma dnes zmordoval!totalne!bolia ma klena!sme lozili, nechapem preco on ide s tako lahkostou anic ho neobli a mna bolia jak besne(sme sa nahanali po 4nozky) strasna sranda to obla

amatula
7. feb 2009

zuzi aj moj otec je zelinkar a hubar noi hruza....zelin mam dost davam si alchemilku a rebricek aj pijem aj sa kupem 😉

maleho nebolia kolienka...asi preto ze je lahsíí 😀 😀 😀 😝

blau
7. feb 2009

no to su tie prve tri dni nic nezabera a potom bude uz lepsie.
Zuzi aj my sa nahaname ale ja to vzdavam prikrcim sa a tak ho nahanam. Aj nas sa pcha pod stolicky prelieza no hruza do mysej dierky by sa vopchal. A najvacsia sranda je, ked mu chcem dat topanky alebo mu zoberiem ovladac, ktory uz piaty x hodil o zem a sa rozobral. Zacne vrieskat a plakat. Ked ho vyhresim, ze nech sa nejeduje, tak reve este viac. Dnes som mu supla taku vychovnu po plienke, ale nepomohlo. Vrestal ako keby ho rezem. POtom sa chcel len tulit. Uz len cakam kedy sa mi hodi o zem. To mam akoze co robit? 😅

zuzka1.
7. feb 2009

no nas mava tiez take stavy, ze by som ho vybila!!!!!!!!
vresti jak o dusu, ked mu nechcem nieco dat!!!
neviem co snim! s cudzim by som vedela, no so svojim??tazsie, ze?

blau
7. feb 2009

No ved+mne je aletak strasne do smiechu.
Uz som dnes hovorila muzovi nech sa pripravi na to, ze sa nam bude asi hadzat o zem. No ale co urobis? Na Luca zabera, ked ho chytim a hned ho zaujmem niecim inym. UZ nam rozdava aj facky a nedajboze mu vratit. No ohybaj ma mamko dokial som ja Janko.... 😕

zuzka1.
7. feb 2009

no ved aj mne, aj ked ho idem straaaasne vychovavat a hresit, on sa smeje, ja s nim, a je po vychove!!!
rozmaznanci krpati!

amatula
7. feb 2009

babule to pockajte az budu mat tie dva roky 😎 😝 sa teste

idem do sprchy a za muzom lebo uz frfle ze som zas na pejovi 😠

blau
7. feb 2009

boze zuzi, presne no uvidime zajtra co si zas vymysli. Len ked ho chcem zobrat tak sa vystre ako struna, ze musim davat taky bacha aby si netresol hlavicku... 😅
A pritom je taky zlaty na kazdeho sa z kocika len usmieva vsetci ho chvalia aky je dobry. No ale keby ho videli, ked sa jeduje 🙄
😨

zuzka1.
7. feb 2009

no to aj ja hovorim, ked mi niekt hika a hlavne svokra , ze aky je on dobrucky!!!!
jeden cely den s nim a ide sa zakopat

dzanka3
7. feb 2009

ahojte herecky..
tak vas uz drobci aj jeduju?
snad nas Mato take neobkuka - aj ked aj on obcas pisti ked ma vidi...a kd zajdem za roh kasle na to a hra sa pekne sam....zatial 😵
citali ste markizu? tam pisali ze za zurivost deti mozu aj hormony...ale ze nie v kazdom pripade 😉

blau aj nas Mato je taky skero - kto sa na neho len pozrie do kocika uz sa skeriiiii 😀 a tie dva zubky vycapuje...

zuzka1.
7. feb 2009

nas Saminko chyta tu uzkost 8mesacnych, musi vidiet bud mnaalebo mm, ale aj tak, ked sa mu zacne niekto cudzi intenzivne prihovarat, zacne revat, ale revaaaaaat!!!!!!!sranda, potom to chvalabohu prejde a je dobre!

dzanka3
7. feb 2009

juuuj zuzka nestras....ale aj k nam minule dosla navsteva a ja som sa tesila ako ho popestuju a on reval ako besny...stale na mne zaveseny....az ked isli pomaly domov potom sa zacal s nimi hrat....

co mu zajtra zas navarim? vy co budete?

amatula
7. feb 2009

ahoj dzanka no hurááá 🙂
ja varim morku aj krpcovi 😉

si predstavte mne Dalibor nic nechce doma jest,teraz je u tety od piatku a sme mu volali ze aki je on dobri a ako si stale nieco pyta papat 😠 😠 😠 no neporazi ma

dzanka3
7. feb 2009

amatula to tak robievaju deti - na navsteve im najlepsie chuti...ako keby doma take nebolo.....

a ovsenne vlocky uz tusim moze ze? a to ake? hocijake? ci nejake specialne?

amatula
7. feb 2009

muz sa zahladel do telky tak konikujem a vas nikde 😔

dzanka3
7. feb 2009

amatula sa mas...moj muz este v garazi...chutil asi pracovnu slinu.....tak ja tu slamienkujem.....uz som si aj odvikla telku pustat...
ale ked bude ordinacia to budem kuk - len ked maleho vtedy kupam a papa a uspavam....no asi ho posuniem po serialy nie?serial je serial....!