Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

mikalove
16. feb 2009

ale čudujete sa že 8 mesačnemu dať kravské mlieko a koláče a včera som na vlastné oči videla do 4 mesačnej natlačiť cely pribinačik a dať zapiť mliekom,ved ta malá aj tak vizerala,4 mes a 8 kg 🙄

zuzka1.
16. feb 2009

kriste mikalove to kde si videla????Co to v tej Prividzi mate???

monkula
16. feb 2009

zuzka, hej denne len raz
a ďakujeme
no miaklvoe, ja nemám slov..... naša známa svoje jdvojmésačnej dcére dávala kuraciu polievku osolenú, že sa nebude j...ž s varením zvlásť 😅

mikalove
16. feb 2009

to sa neboja?ja tu v našom okolí som jedina z bab čo maju takéto malé detičky čo varí dieťaťu zvlašť,im sa nechce

zuzka1.
16. feb 2009

ved to zas az tak vela casu nezabere, ja davam hippky a spol, ale varim raz do tzdna na 3 dni malemu, potom ma hippky a v nedelu a pondelok polievku slepaciu, ale neochutenu pochopitelne

dzanka3
16. feb 2009

no a ja kazdy druhy den varim malemu....naozaj nechapem to svedomie tych mam co im davaju vsetko snad uz od narodenia....ved takeho sa este napapajuuuuuuuuuuuuu
no nic - maly kuka reklamu a po reklame sa ideme kupat a papat a snad spat 😔

zuzka1.
16. feb 2009

dzanka stale nechce spinkat vecer???
koklkio spinkava cez den?

dzanka3
16. feb 2009

zuzka spinka vecer....ide ale o 21.00 a do 8.00 spi 😔 ....ja ho radsej vecer potiahnem nech rano dlhsie spi 😀
cez den spi asi tak 2x po 1,5hod......
a vas ako spinka?

monkula
16. feb 2009

že? veď ja som vždy hodial do vody stehienko, nasypaal mrkvu, zemiak, petržlen a varila, potom som to rozmixovala a mala aj na tri dni 😉

zuzka1.
16. feb 2009

tak tak monkula, nas maly zboznuje brokolicu so zemiakom, to by mi jedol hadam kazdy den, trosku mliecka na zriedneie a mnamka hotova.
Saminko spinka doobeda max 1 a poobede 1-1,5 ako kedy, a o 19 kupeme, o 19:45 je trvdy a tahame do rana, teraz posledne 2 tyzdne plackal v noci aj 3x, dali sme cajik, gel na zubky a bolo ok. uz nech su vonku, ale uz ich citit, tak snad do tyzdna budu

monkula
16. feb 2009

zuzka, presne, Jark osa ušiel utĺcť za zemiakom s mrkvou 😀

zuzka1.
16. feb 2009

idem si precotat perly, videla som, ze si pisala, Jarko zas eperlil, ocoo?

blau
16. feb 2009

HOjte maminy, no monkula jasne, ze existuje taka trvala, len na objem. Ona nevyrasta, ale sa vyzmyva. No ale na pase vidim krasne hnede leskle vlasy, tak preco??? Nerob to. Velmi ti to pristane. ALe ak velmi chces nech sa paci. Vyskusaj najprv si dat spravit len vodovu to je len natacky. Nie sama doma, ale od kadernika ak poznas nejakeho dobreho. Uvidis ako sa v tom budes citit. Neboj tie trvale su uz dost setrne na vlasky, takze v poho. Zuzi- Mario je Rakusan ako repa, este aj s tou ich hrdou naturou, z ktorej ho chcem vykresat. Zatial sa mi podarilo tak 50% uvidime po dalsie roky.
Nas chodi spavat uz o 6.30 do 7-8mej tak to som rada, ze mam pokoj. Len cez den uz spi len raz. Dnes 2hodky.
Norik tak to by si sa kukala co tu davaju mamy jest ich detom. Raz sme boli v Mekaci ja poctivo navarene som si to tam doniesla rozbalila a krmila maleho. To mal vtedy 8mesiacov. Vedla pri stole mamy s detmi jedno bolo take stare ako Luca a mozno aj mladsie lebo bol o hlavu mensi. A maminka ho ladovala cheesburgerom +hranolky a dala zapit pomarancovym dzusom! NO COMMENT!
Ved oni sa zbadaju. Ale presne Norik ako hovoris aj ja, keby chcem argumentovat proti dvom zenam, ktore solia detom od pol roka no ved vsak co??. Tak nevyhram.. Tak vzdy poviem,kazdy podla seba. ALe je mi z toho smutno.

monkula
16. feb 2009

zuzi, hej, perlil 😀

blau
16. feb 2009

No mikalove, ja som tiez z PD, ale varim a ked nestiham dam Allete.
No ale Prievidzke kocky poznam velmi dobre,, ☹
Asi takto: 😎 😎 😎

blau
16. feb 2009

Jaj moni aj ja som dala 10 a keby bolo 100 dam aj tich. Krasna kocka 🙂

monkula
16. feb 2009

blau, dík, poradíš s tými vlasmi? 😅

blau
16. feb 2009

Som pisala 😉 o 3 riadky vyssie 😉

monkula
16. feb 2009

prepáč, som si nevšimla 😅 😅
V pase sú vlásky od kaderníčky, ta kpret osa tak lesknú 😀 😀
chcem ich trošku vlnité, aby som si ich stáel nemusela natáčať na kulmnu, je to nuda 😝 😝

amatula
16. feb 2009

caute caute.......no ja sa ozvem asi az zajtra lebo uz vas nestiham ani citat 😀 tolko ste toho popisali 😨
ja som sa dnes teda trhla 😝 som KO 😝 ale zajtra mám veget 😉
tak idem citat -nech som v obraze 🙂

inak u nás stále sneziiii 😠 mna je...........ne 😝

dididi30
autor
16. feb 2009

monku neblazni, ja ked nevyzehlim mam take hnusne kucery, tie rovne ti idu lepsie 😉 a ozaj po kom maju tvoje deti kucerave vlasky?? moje ani jedno nema kucerave, rovne ako druty🙂))

inak caute 😀

dididi30
autor
16. feb 2009

baby u nas je okolo 12 stupnov 😀 😉 slniecko 😵

amatula
16. feb 2009

dididi zijes???, 😕 😀
monkula mas 10 😉 musí byt ved krajsie dievca ako chiara som este nevidela 😉 také som chcela aj ja 😵

norik1
16. feb 2009

juuuj ja kuknem panelak a vy tu takto kecate nezbednicky 🙂 he he inak ja mam draheho dalsie dva dni doma, takze vas budem trochu zanedbavat, zajtra servis a nakupy!!! som zvedava kolko nakupim he he 😀 😀

zuzka1.
16. feb 2009

amatula a uz nechces,???
blau ty druhe dietatko????

blau
16. feb 2009

No pekne ti spravila myslim vlasky(moni),hovorim vyskusaj trvala setrna existuje 😎
no dididi, sa na nas volako kasle 😉
amatulka a nechces prist na brigadu sem zajtra? zehlenie a vysavanie a umyvanie? Dobre zaplatim 😅 😅 dam ti polku kralovstva a zenicha 😀

amatula
16. feb 2009

no este k tomu vareniu:
nech sa potom necuduju ked im deti dospejuuu a bude ich prenasledovat diabetes a hypertenzia a inééé
ja pekne pomali malému spestrujem stravu,nic mu neujde....a citrusy az od dvoch rokov....u nas.. 😉
a cukor sa snazim hroznovy!med vobec....sol minimum!!!!
a mliecko do roka a pol urcite kravske nie!!!ani granko sa u nas nepije!!!!!skor CARO 😉 😉
uz koncim lebo budem vyzerat ze im nic nedoprajem 😀

amatula
16. feb 2009

zuzi co sneh????ci kinder 😀 😀 😀 teraz urcite nie......druhe ma skoro dostalo na psychinu 😀

dzanka3
16. feb 2009

k tym vlasom - mna kamoska kadernicka ostrihala a ze nech si to nevyfukujem do kucerava ze vyzeram starsie...tak rano si ich trosku pocichrem a hotovo...mne sa to uz celkom zacina aj rovne pacit - ale moj muz stale len frfle a frfle ze to mam strasne.....

moja mama mi akurat dnes spominala ze minule isla so svojim milovanym 6 rocnym vnucikom autobusom a ako kupovala listok sofer sa pyta kolko ma rokov (neviem ako to je asi zlava do 6 rokov..) a mama ze este nema 6 a maly na cely autobus "ale babka ved ja som uz mal 6 rokov!!!" 😀 😀 😀 ......sofer sa len usmial a dal tu zlavu..... 😅

blau
16. feb 2009

dobreeee, do kelu. 😀 😀
Mne sa tiez pacia velmi rovne vlasy, zehlicka to isti. A je to moderne. Kucerave sa mi pacia, ale musia byt fakt dobre urobene na vecer.