Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
18. feb 2009

ale nie, potom ti hodim co pocas chripky a dam ti aj ine , medoty nie len homeo... 😉

zuzka1.
18. feb 2009

tak daj aj ine metody, mm kupi to oscilo neviem co

blau
18. feb 2009

Hoooj tak vcera som ani ja nevedela kam z konopi, do kelu tak som isla spat 😔
Eri pocuvaj sa ti tema chytila si ako afry 😀 😀 😀
U nas svieti slnko zajtra pridu nasi . Sa tesiskujem. Maly rozobera motorku, a stihol vyhadzat aj skrinu. 🙄

dzanka3
18. feb 2009

teeda erika no co by sme tu bez teba robili????
idem s malym von aj teraz o 15.00 a aj do lekarne kupit - snad nieco z toho budu mat a dam si preventivne - nejak divne sa citim - snad len to ze som nabehana za dnes uz....

a ktore z toho je najlepsie?
INFLUENZINUM 9CH alebo THYMULINE 9CH alebo OSCILOCOCCINUM

a aj toto sa tak vola? : L 52 20

ci co budu mat v lekarni asi...len aby mali aspon jedno...ked som chcela kojit som behala po vsetkych lekarnych kvoli tomu homeopatiku a s placom som to uz vsade zobrala....az potom muz z mesta doniesol...ale aj tak to nepomohlo vtedy....ked nebolo tak nebolo mliecko a hotovo....

zuzka1.
18. feb 2009

blau ty si sa stratila?????
a amatula je kde???asi daliborko s amtkom zamestnavaju

blau
18. feb 2009

nestratila, len som nanho sama a musim nan davat sakra pozor. Vies ma taku palicku akoze srobovak najoblubenejsia hracka, taksom v strehu lebo vsade to pcha. Ja Vas obdivujem ako to stihate. Mario je dnes sice dom, ale isiel vybavit STK na auto, lebo zajtra pride kupec. Tak som zas sama. A potom ideme na nakupy. Zajtra ta oslava tak to tu duplom nebudem 😉

erikasadek
18. feb 2009

dzanka L52 sa vola a berie sa 20 kvapiek....

erikasadek
18. feb 2009

blau nno chytila tema, ja to beriem ze je to nasa tema, len som rychlo zamlozila, lebo to vrelo.... v tej druhej..... a vidis je to teraz taka , tema bez hadok.. ulavovak by som ju nazvala... 😀

erikasadek
18. feb 2009

takze dzanka vsetky su dobre neboj....

zuzka1.
18. feb 2009

blau a zabudla si napisat aka bude oslava, co si nachystala. nejake tipy!

blau
18. feb 2009

no len dokedy? TU snad ani nieje tema v ktorej sa niekto nechytil ☹ Okrem tej nasej a ohladom kojenia 😵
Ja ked take nieco citam, ja cuvam, taky ochranny reflex a pritom som hadava a dost 😅

erikasadek
18. feb 2009

chcela som napisat.. baby velmi dobra vec hlavne pre deti.. je od hanusu to som vam uz pisala echinacea od 6 mesicov.. super vec... ako booster na imunitu..
a potom je velmi dobra vec samozrejme cibulovy sirup a na kasel a aj caj..
potom vyborny recept.. je tento...

10 citronov,
15 strucikov cesnaku a 500G medu...* ja robim polovicnu davku vzdy je toho vela aj tak..

takze citony stavu vystiskat a roztalcit cenak do mixera vsetko apomaly porimiesat med.. podavat jednu lyzicku denne ako prevencia a ked je chripka tak 3 krat denne..
dych cesnakovy necitit , vdaka citronu.; a da sa chutovo naozzaj vzladnut.. mate domace atb... super vec aj na bolave hrdlo aj na prechladnutie..

vyskusane..

zuzka1.
18. feb 2009

ale vcera si to sledovala, ze??sice , asi nebola mamicka, ktora to nesledovalal

blau
18. feb 2009

Jaj zuzi no torta zo slovenska a tak klobuciky balony ale tak neprehanam. Len Mario to chce asi prehanat, pritom malemu to bude tak jedno. Hlavne, ze tu bude dedo lebo z toho sa ide zblaznit od radosti, Na jedlo este nevieme, ale to nieje problem. Ja mam muza sefkuchara, tak on mi vykuzli na poziadanie co len chcem. To sa nechvalim,len oznamujem, zé sa mam dobre pri nom 🙂

blau
18. feb 2009

Ja by som tak rada dala foto do albumu, ale mam blby signal a internet na pausal, zere to ako svina a trva to vecnost. A ked som doma tak mam otcov pc a on a nemam tam foto. 😖 😠

erikasadek
18. feb 2009

blau nebud pesimistka.......... treba verit...........;; 😉

dzanka3
18. feb 2009

erika vdaka cele som si to skopirovala a ulozila - musim to niekde urobit s tym cesnakom...a to uz mozem aj malemu dat?

blau ty sa mas....muza sefkuchara....a aj po sebe riady umyje?

zuzka1.
18. feb 2009

no co s tym riadom?my idmee kupit buduci mesiac umyvacku, nebavi na ss auz dohadovat, kto po feceri umyje riad, tak sme sa dohodli, ze umyvacka a hotovo.svokrovci dole maju a je to ozaj paradna vec, len svokra tam nahadze bar co a iekedy z nej ide smrad jak z hajzla, sorry za vyraz

erikasadek
18. feb 2009

blau ty mas internet na pausal to este existuje? panecku... je mi luto..

dzanka3
18. feb 2009

zuzka a ty sa s muzom dohadujes kto umyje?? 😀 😀 😀
to mne muz nahadze do dresu, zaleje vodou a necha tak......ale najcastejsie necha na stole ked doje......

no nic ideme sa chystat von ahojte 😵 😵 😵

blau
18. feb 2009

My sme to tak chceli, ked sme byvali inde a nam to vyhovuje. No je to ako ked mas sim a dobijas si kredit. Vies nie aby ste si mysleli, ze nemame na to ale ked ja som na sk, tak mario je malo krat na pc a takto mam za 20eur kredit aj 3mesiace. Raz nam vydrzal pol roka. Tak preto. To my sa nechceme nicim viazat ako myslim faktury za telefon a tak. My nemame nic na hypoteku, lebo Mario raz velmi preplatil byt a odvtedy ...chapes? som to napisala,dufam ze si ma pochopila 😉

erikasadek
18. feb 2009

dzanka ja to davam patkovy.. bez problemov.. no normalne to moze dieta.. len neviem ci to prehltne je tam chut cesnaku sladka.. ale zdravotne sa neboj , prirodne atb.. ale pockala by som do roka kvoli medu acitronu.. 😉
ale na uska ked bolia zacinaju byt zapalene je tiez dobre toto , jeden strucik, rozpucit a dat zaliat par jednou lyzickou olejom.. nechat postat a potom dat kvapku do usiek.. tiez prirodne atb.; zabera super.. niekedy bol stale na atb kvoli tomu atera zked zacne ze boli usko dam a na druhy den nic nezapali sa...
alebo ked lekarka povie ma ruzove uska , takze zatial to nechame je to viralne ak by nieco tak sa vratte...

teraz uz nemusim..... 😉 zabera super..

blau
18. feb 2009

Ja mam muza asi trosku ineho ako vy.ON a strasne rad umyva riad, prenho je to relax. Mali sme umyvacku a ani raz sme ju nepouzili , tak sa predala s bytom uplne nova. Ani ja nemam problem umyt riady. Dokonca sa dohadujeme, ze kto umyje. Akoze chceme. Mama hovori ze sme sisi 😝

norik1
18. feb 2009

cawteeee tak ja mam dnes nedelny den...mm je uz druhy den doma (preto ta nedela), rano som uz pospala aj s malym dve hodky len tak fuklo 🙂 Teraz sme kukli film...proste labuzo, nic nerobim 😀 😀 😀

Eri super recept s tymi citronmi, ja robim ten cibulovy a stale som v soku ako pomaha... uz aj maly ma cibulovu kuru za sebou, len jemu som robila s cukrom a nie s medom.... furt lepsie ako ATB...

No co sa nas a kostola tyka, tak ja som ako Zuzka (Zuzi no nie sme my nejake zatulane segry???) nemam nic, ziadne sviatosti.... no a kedze mm je rozvedeny tak sme nemohli mat svadbu v kostole. Keby sa dalo, ja by som si sviatosti porobila, ale kedze sa nedalo....no a sranda bola ked sme chceli dat dieta pokrstit. Otec pred cirkvou zenaty s druhou a matka ateistka... no idealny priklad 😀 😀 tak sme museli najst 100% krstnych rodicov - manzelov, ktori museli dolozit, ze maju vsetky sviatosti a od svojho farara papier, ze ziju usporiadanym zivotom (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)... normalne som pocas krstu rozmyslala ci nezdrhnem...co je moc, to je moc 😀 No a tak mame za krstnych svagrovcov - tych co moc nemusime... 😝 😝 😝

erikasadek
18. feb 2009

blau pochopila neboj..........; nerozoberam to chapem....... 😉

zuzka1.
18. feb 2009

no norik nam prisiel minule papeir, nas farar pozval vsetky mlade rodiny vo fanrsoiti(asi 2-3dediny), na taky pokec do kostola, smaozrejme sme ensli.
Svokra zacala riesit , ze preco a tak a tak osm jej povedla, ze sa nemam o com bavit s clovekom, ktory mi povie, ze na prvom mieste ma byt Boh az potom moje dieta. Ofuknuta odisla a nebavila sa so mnou tyzden.
Nas farar berie vsetko tak vazne. Nas sobasil diakon, taky mnlady 27 rocny chalan, s tym boa sranda, mylsim, ze este nejake 2-3 roky a vyzlecie sa im.

norik1
18. feb 2009

he he blau aj moj rad umyva riad...dokonca aj ked mame umyvacku riadu.... on ho radsej umyje ako nalozi do mycky, lebo to tam nevie poukladat tak ako ja....
Nam z nej smrad nejde lebo som kupila v tescu taku citronovu vonu a navyse ak davam spinavy riad a nejdem hned umyvat tak pustim prvy program - s litrom vody mi to cele poumyva aby jedlo nezaschlo a nesmrdelo. S litrom vody ani 4 taniere neoplachnem.....
Umyvacku mame preto lebo ja mam na rukach silny ekzem a nemozem riad umyvat.... niekedy kvoli samponu ani vlasy si nemozem umyvat - vtedy mi umyva mm he he to je sranda hlavne ked si pomyli kondicioner so samponom ako naposledy 😀

dzanka3
18. feb 2009

ahojte
maly spinkal od 15.00 do 17.00 vonku ...ja som dosla na cencul vymrznuta a on precikany ako snop!!!!
a kupila som OSCILOCOCCINUM....ine vtej nasej suchtavej lekarni nemali (strasne suchtave lekarnicky su tam no strach - uz som ich parkrat popohnala ked som tam bola vo vnutri aj s malym 😀 )

no snad aj ja ked raz budem velka budem mat aj umyvacku riadu 😀 ...ale zatial sa snazim hned umyt a nekopit riad - lebo doma u mamy sa vzdy nakopi a potom sa umyva kooopec riadu a to mna nebavi 🙄

blau
18. feb 2009

No norik dobre sme si to zariadili s tym riadom 😵 a ty este lepsie s umyvanim vlasov. Mne sem tam ked som ho poprosila vyfukal, len to som sa potom nemohla rozcesat 😀

Jeej dzani to ti ako dobre spal. Nas len vyse hodinky a uz vobec az o 7mej . Sme prisli neskoro, boli sme nakupovat a taaak. Som unavena 🙄

erika neda sa mi pridat odpoved do zufalych manzeliek a to preco?

blau
18. feb 2009

uz mi to ide 🙂