Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
30. nov 2009

blau tie modre nie musim ich vymazat a hodit tie co mam a
eriak jak je to mozne kolko to moze trvat uz to je via cako dva tyzdne nie no ved uvidime ja som to poistila uvidime
baby aj ja by som sa nudila rada ale musim sa ucit
a blau a dik za mm jasne ze vsetky mame sympatickych mm aj priatelov atd 😀

blazka24
30. nov 2009

tak baby podpora super, no mňa len dokina vidí a už pretáča panenky 😀 myslím že jej sestrička ľutuje že ma zavolala že či nechcem ísť k nim 😀 /z koníka som mala odporúčenú tú jej kolegynku odvedľa/.........

tak hodte do éteru čo idete variť zajtra? ja prídem od dokiny a chcela by som perkelt kurací - uvidím či nezabudnem dnes kura vyložiť - malý ešte nespí a vanička plná, v kúpeľke bordel tak idem na to 😲

lamada181
30. nov 2009

no mi zajtra cinu juj mnam mnam mnam mnam 😀 😀
blazka aj nasa dr uz pretaca oci ked nas vidi a sestricka duplovane ale som mamina ktora chce mat vsetko pod dozorom a chce aby jej deti boli zdrave 😀 a ja mam dr od svojho dectva tu som dala detskam a viem o par ludoch ktoru na nu nadavaju ale ona je super takze zajtra sa vezmi aj maleho a horsa k dr a nech prevraca kolko chce a ke dtak mozes zmenit dr nou problem nie 😀 😀

zuzka1.
30. nov 2009

ahojte, my sme lupli flasu smapusu, mm na nete bol.

pustim ho sme, uz nech mame ten druhy book, lebo mi leze na nerva , ked otravuje. 😀

blazka len pekne chod, nam prepichovali a odvtedy klop klop a to sme skusali aj 2 atb a nepomohli, ani repik, borova voda, oku flash a etse nieco 😠 ale ozaj klop klop

lamada181
30. nov 2009

vidis zuzi a nam to pomohlo teda nastastie to prepichnutie a od vtedy mame pokoj 😀

blazka24
30. nov 2009

lamada, zuzka tak idem zajtra tej dokine, krpec už plače tak dáme hami a ideme spať 😢

lamada181
30. nov 2009

no jasne najedzte sa a chodte spat

zuzka1.
30. nov 2009

lamada ved aj nam, ako pisem, a budes kocka 😉

norik1
30. nov 2009

jeeejda a ja tu sedim a na youtube ficim na Alice Cooperovi co som pocuvala na kazete vo walkmene v Anglicku he heeee
..mal tu v KE teraz koncert tak ma nostalgia chytila 😔

blazka24
30. nov 2009

dobre babenky tak malého som uspala enyou a ja idem kuk 112 a idem spať.........díky za pomoc a zatííííííííííím

zuzka1.
1. dec 2009

dobre ranko,

Blazka daj vediet co povedal dr.

Dani drzim palce

idem pratat, nech stihnem pokial dam drobca spat, musim sa ucit, varit, tak nech mam klud a nemusim nahanat drobca.

co vy??pocko otrasne, zase nepojdmee von 😠

erikasadek
1. dec 2009

ahojte.. 🙂

lamada moja zlata ono to bude asi tym, ze boli strajky na poste.. 😠 ale urcite ti dam vediet a ked si poistil atak v pohode, malina;. nic s anedeje;. 😉

idem vas docitat..

lamada181
1. dec 2009

ahojte dobre moja erikuska budem cakat teda
baby moje mne sa nic nechce vonka prsi ani von s malim a mala je skoke jupi jupi

zuzka1.
1. dec 2009

mata, jarka????
kde ste?co ste?
Jarus dokedy ste tu na SVK?
obed navareny, polievka broko aj s nivou a ta cina mnam aj so smotanou. je to jemnejsie.

idem pratat, maly zaspinkal len pred chvilou, tak mam co roit este. vonku leje, snad prestane na chvilu nech mozme ist aspon na dvor.

lamada181
1. dec 2009

no zuzi uz viem co zajtra navarim no ja som dnes tu cinu a zemiakovu na kyslo a mame este zo vcerajska francuzske zemiaky 😀 😀

blau
1. dec 2009

ahoj moj maly zaspal pred chvilou, lebo sa mu stelo kakat a tak cakal na kako hodku potom umyt prebalit a hned zaspal, ale uz som mala nervy....

my mame rybu so zemiakovym salatom,.mnaaam

a prsi, tak nuda. mala som ist na cistenie, masku , zabal, ale som to odvolala, lebo do dazda sa mi veru neste voooobec, tak zajtra ak nebude prsat.

No M povedal, ze by prisiel pre nas tento vikend, ale on je este potom tyzden v Grazi a ja s malym tam byt s nim a spat v hoteli sa mi nechce, tak ASI na buduci week. uz mi je dlho, lebo sak aj tu zdochol pes samoska, nieje to take hrozne ako v at., ale uz si chcem chystat doma vianoce a vyzdobu, takto pridem asi az na druhu adventnu nedelu a nic nemam urobene, tak ....tak..
a iba tu vyslovene zerem a priberam a no a co, ze?

erikasadek
1. dec 2009

blau moja zlata mas sto tazke. ☹

ani to pocasie ti neako nejde do kariet.. 😒

blau
1. dec 2009

mam mam 😀 😀 😀 😀
erika ty si dobra 🙂

erikasadek
1. dec 2009

ja ni esom dobra moja, len dokazem chapat.. 🙂 vies.. 😉

zato ja som natom dost zle, aj psychicky a ale uz aj fyzicky zacinam sa o seba bat, nevladzem s anai pohnut s postele rano,som sytrasne unavena, a ma casto krce.. v rukach v nohach v prstoch..
a tak som uz dnes volal lekrake, ma bolesti v tele, ako ked mas , chripkove syndromy..
no neviem bud uz naozaj som strara 😀 alebo moj etelo mi uz vypovedalo po vsetkom co teraz v poslednj dobe taham prezivam.. 😒
iank vitaminy beriem aj magnezium.. takze je to pre mna , zahadne preco krce stale aprco ta tazka unava.. tela;.

zuzka1.
1. dec 2009

erika sup sup lekarovi, na co cakas, ze ouaj nevstanes. este aj na krku, drobci, uz konecne chod 😉 😖 😠

Jarka mas to tazkeeee 😀 😀 😀 to teda, ale neboj, dojdi na vlyet k nam a bude zabava. ja som driemala pri malom asi 20 minut, on sa hral, dnes spat nechcel. spal asi 30minut, tak sme sa hrali donekonecna.

navarila som, vyupratovala mozne aj nemozne, idem sa ucit torsku, tati zobral maleho von..

Mata dnes nezvestna?
blazka co u toho ocneho?

erikasadek
1. dec 2009

no , som objednana v pondelok.. 😉

zuzka1.
1. dec 2009

no aspon, ze to, lebo na toto uz asi ani vitaminy a homeo veru neomozu 😒 ☹

blau
1. dec 2009

a preco to mam tazke , vlastne, Jaaaj dala som si vajecny konak a hned mi je lehka zem hned mi je lehka zem aaaa aaaa aaaa aaa . spievaj v tonine jany kirschner a petra hap(b)ky.

som ja ale co.....
to mi uz sibe z toho, ze sme cely den doma asi 🙄

zuzka1.
1. dec 2009

Jarka ved aj ja sa cudujem, doma je ok 😉 v AT je to horsie 😖

Ja som sa vykupala, vlasY umyla, nechty nalakujem a som herecka. ucit sa idem nech som neni vytreta herecka.

v sobot ideme vonka so spoluziakmi, bude nas nejakych 12, bude zabava snad.

blau
1. dec 2009

Noo ja som v pohode, horsie to bude v at....rozmyslat co spravit, kam...co...jezis... no nic teraz nerozmyslam co bude zajtra.

no aby si nebola vytreta herecka...to nebudes, lebo sak ty si sikulec aaaaaaaaaaa zabava bude v sobotu urKite, sak je vas 12 tak to by bolo, keby tam niekto neurobil program 🙂

norik1
1. dec 2009

hehe sa tu bavim na vas herecky 🙂 ze vytreta, Zuzi 😀

ja idem varit zemiakovu kyslu mnam mnaaaam budem sa olizovat dnes veceeeer

dnes fofry ako furt 😀

zuzka1.
1. dec 2009

norik a to ani pondelok neni,cooo??

maly nam zbesnel, co ten dne sdokazuje, bola tu suseda s malou a nas Samko jak odrhnuty z retaze, sme sa nasmiali na nom. 😀a huci jak pavian, zeby po mne???

hraju sa statikom, ja studujem ohrievacku na flase co dne sprisla a v piatok budmee mat novy kocik, golfac. tento co mame vyumyvam a odlozime pre druhe a Saminko bud emat novy.

blau
1. dec 2009

jej aj tebe zbesnelo decko??? huraa a ja ze som sama..............

a tiez huci jak pavian to ma po mne aj samko aj luca 😀 😀

a zuzik ty mu este davas umele? ci ako? asi ano, ze ohrievacku na flase....

a daj mi link na ten kocik, nech sa pokocham 😉

erikasadek
1. dec 2009

aj ja m abzne, neboj, ale troch.. 😠

danciacik
1. dec 2009

Ahojte, zase vás chcem len pozdraviť. Dnes Larke brali krv robili výtery, stále sme však na izolačke. Zajtra je veľká vizita tak sa dúfam, dozvieme čo bude s nami ďalej.