Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
24. dec 2009

cafte

noriiik tak ten je dobry 😀 😀 😀 😀

hlasim ze tu uz pohadane 😖 😝 mm odisiel do mesta ale bude Ok ked sa vrati 😉 🙂 😎

no co varite?ci máte vsetko od vcera nachystane ...to u nas nejde skoda 🙄 mm by frflal..ale tak pohoda na salatik nachystane.idem hubovu omacku..rybka je raz dva ...a nic len pohoda vianocny punc 😎 😵

pekny den

erikasadek
24. dec 2009

baby ahojte, no pohofda bude podl amna az zajtra u nas;.

no mam toho este vela, pri mojich zracoch.. 😀

pohadat my sa vzdy stihneme..
napriklad dnes rano, , vcera mu hovorim, stromcek s azapne, zajtra vecer po prvy krat, a dnes rano , vsetko uz svetielkovalo.. 😠
odpoved ved si povedal zajtra rano.. 😠 😀 🙄

zuzka1.
24. dec 2009

no nehovorim, klasika v kazdej rodine 😀 😀 😀

idem nieco porobit aj ja a sup do vane.,

norik1
24. dec 2009

aj my sme stihli hadku vcera 😀 😀 😀 a fajnu he heeee 😝

norik1
24. dec 2009

maly prave zaspal, idem ja pobalit darceky - to robim kazdy rok na poslednu chvilu 😀 😀 dorobim zemiaky do salatu, lebo ta Helmanns tatarka je fakt humus kysly, ale co uz s nou ked je v salate...a potom bude maly hore a zas kolotoc... ach jaj...

a mm pozera hokej na STV3, ked sme boli majstri, sa vytesuje jak male decko...ved kazdy mame svoje radosti, vsak?

blau
24. dec 2009

Bry vianocny den moje mile.
Pohadat sme sa nepohadali, lebo tu nieje, ale on priiiide 😀 😀 😀

Mne sa nic nechce, som si myslela, ze vydrzim drzat post, ale deze, tak som sa navalachala, ze ani veceru nebudem asi jest 😀
Zuzik podobne, dnes si robim wellnes, skocim do kupelne ku kadernicke a kozmeticka mi uz stihla obocie nafarbit, tak uz len vlasy a make-up.
M mi volal, ze kupil stromcek som zvedava co za metlu to donesie. Ale kupil ho o polovicu lacnejsie ako ich predavali 😵

No a darceky som Norik aj ja este dnes dobalovala. Nevarim nic ja cakam na M. Pre maleho mam a ja sa prezierat nemusim ( az vecer)
Mne sa lubi tento:
Odkaz od Jeziska- zla sprava. Bol v nemocnici... dobra sprava:, zasivali mu rit, aby ti nemohol pod Vianocny stromcek nasrat ako minuly rok 😀 😀

norik1
24. dec 2009

my sa ideme so spoluziakmi na Stefana stretnut, niektorych uvidim po 13 rokoch ci kolko to je uz od matury..... a kedze New York, New Zealand, Rim, Londyn a tak podobne, bude to vzacne stretko 😀 tesim sa strasne, dalsi darcek pod stromcek 😀 😀

zuzka1.
24. dec 2009

JArka ze navalachala 😀 😀 😀 super slovo, este som nejedla, pijem kavu cely den, ale post nedrzim, ke dsom hladna sa najem.

Maly spal az 45minut, isiel k starej mame s dedkovcami, ja som dala kupel, spravila vlasy, nechty az ked uschnu vlasy a vyzehlim ich.

Kapra obalim obalim poobede, zemiaky sa varia, napecene je, kapustnica hotova. POhoda klidek, tababcek.

Maly pojde poobede spat a ja budem pozerat rozpravky. A inak moj mm robi, workoholici, norika vy by ste s ahodili. ale sak nech robi, na dovci nebude.

blau
24. dec 2009

Jej Norik tak medzinarode stretko, to je parada.
Zuzi aj ja cakam, ked mi uschnu vlasy---ozehlim to seno moje.
Ja som sa sporaka dnes nedotkla a ani nebudem----na co spinit som ho umyla.
Maleho pocuje vo vysielacke, tak dufam, ze si potiahne trosku nech mam pokoj.
Robila som este jednu ikebanu, a chcel tie gulky a ked som mu ich nedala, bol psychicky na dne, tak som zavelila, ze spat a hned isiel. Kuriatko bolo unavene. Idem ja nieco porobit este....asi kavu 😉

amatula
24. dec 2009

jej vy ste ma pobavili 😀 ako krasne dnes pisete 😵
jarka ze naco spinit sporak-sak som ho umyla
my sme si taky punč navarili ze uz ani vecerat nemusim 😎 😀 😀

mm som vyhodila od PC ze nebude tu sedet na stedry den a pozri na mna 😕 😀 🤐

idem dat aj ja tu kavu 😉

norik1
24. dec 2009

tak aj ja idem... rzbu prazit...pa pa

zuzka1.
24. dec 2009

norik co si popila???

ja som sa prave zobudila, maly este spi, mm tu tukal do booku a fukal sople, tak ma zobudil. Ja ready, ryba aj salat, tak co budem, spala som.

hej hej, dnes tak zvlastne inak pismee, ze???

zuzka1.
24. dec 2009

baby n oco, ideme my ieste dole posediet, maleho sme dali len teraz spinkat. ten bol hotovy, darcekov do aleluja, krasne vsetko, vsetci psokojni, niektoti aj dojati.

od svokra som dostala krasne nausnice, aj svokra aj svagrina, ale krasne, inak vsetko super, maly ten sa isiel pokakat z auta co dostal take velike, aj z volantu, zo vsetkeho, okrem hander to ho netrpailo 😀 😀 sa mi motaju pismenka 😀 😀

blazka24
24. dec 2009

ahojte babušky, krásne vianočné sviatky prajem, nech sa darí a všetko v tomto čase vianočnom aj podarí 😀

erikasadek
24. dec 2009

krasne sviatky pozehnane 🙂

lamada181
25. dec 2009

ahojte baby moje ja som vam nestihla zazelat krasne vianoce vela darcekov pohody atd
ja som mala najhorise vianoce na celom svete moje
poprve sme sa naobedovali doma to v pohode a este rano nam jezisko doniesol darceky samozrejme pre maminku nic potom neskor vysvetlim preco nic a preco rano
ok
po druhe isli sme ku svokrovcom na veceru tam som dostala hov...
no a co vam poviem toto su moje najhorsie vianoce nie kvoli darcekom niesu vianoce kvoli darcekom ale kvoli tomu ja som dostala este sracku nahanacku parada ze
no a na druhy sviatok sme boli u nasich tam som sa trochu citila ako na stedry den nakoko mi uz bolo skoro dobre rozbalila par darcekov co mi tam jezisko doniesol ale aby som sa moc netesila zlomil sa mi zub mudrosrti a pokracovala nahanacka na wc konecna najhorsie sviatky mojom zivote
takze zhrniem nedostala som nic neva od jeziska ale za to asi od certa zlomene prsty na nohe,sralula nahula, zlomeni zub, a kto vie co ma stretne este do konca sviatkov hmm







ale aby som sa nestazovala deti boli aj su velmi nadcene dostali strasne toho vela ci hraciek ci oblecenia ci knih no ako som spokojna uplne co sa tika deti

prajem vam este krasne dni a ako pisala erika pozehnane tiez

claudee
25. dec 2009

lamada181, no skutočne ti nezávidím taký štedrý deň.. 😝

lamada181
25. dec 2009

claudee to fakt nemas co moja

ja som sa dohodla akurat s mm ze ja si spravim stdry den v januari ked sa prestahujeme a nakupim si novy satnik a tak len jemu ako keby to nepalilo ze mne nejde o tie veci ale co uz dakujem tada

baby zajtra tu dufam budete 😀 😅 😅

norik1
25. dec 2009

cafteeeee Marfusky 😀

Lamada, stale trvam na tom ze ti niekto pocaroval 😖 a Harry Potter to nebol 😵

Zuzi nepila som, len ja mam debilne nastavenu klavesnicu a furt ked nanovo otvorim stranku, musim si prehadzovat Y/Z lebo sa to ani v nastaveniach klavesnice neda... no a ked na to zabudem, vyjde mi nmiesto ryby rzba 😀
A vlastne pila som he heeeee 😀
Aj teraz tlacim portske mnam mnam

My darceky super, maly bol ako v tranze, super to bolo 😀

erikasadek
25. dec 2009

ahojte; norik vcera spm ti volala, chcela osm na minutu , ale nemala som stastie;. nevadi.

lamada ja neviem ci sa mam smiatalebo plakat, ked citam co pises moja, ty si , asi ako nasledovnicka fantozziho, inak si to neviem vysvetlit mat taku smolu. 😠

jezisi vydrz to este tych par dni a rok 2010 bude urcite novy zaciatok moja; ja tomu verim a musis aj ty.. 😉

je mi to luto ako si prezila vcerajsok.. 😉

zuzka1.
25. dec 2009

dobry vecer damy,

predpokladam, ze sa vsetky venujete, idem aj ja, len som nakukla.

my dnes cely den u nasich, rezne kur.a brav. , kacice, zemiaky , kapusta sladka, kysla, kapustnica, chrenova slahacka, boze to milujem, rezne, udeniny, kolace, nealko pre mna, bola som sofer, mm si to uzil.

maly isiel zase spinkat neskoro, zajtra mm na polovku, potom ideme zas ek starkej a ujo ma meniny, je Janko, nejaky svaty ma, tak vtedy ma aj on, v nedelu balim a v pondelok vyrazame na dovcu. velmi sa tesim, pocko nech je ake chce, hlavne, ze budeme dobra partia a hlavne ja Samko a mm.

Ten ja taky dobry na mna, ze mi slubil z nicoho nic aj povianocne nakupy 😀 😀 ale sak co sa budem branit, nie???

Lamada to snad nie je ani mozne, aby sa jednemu cloveku stalo tolko veci za kratke obdobie, ber to tak, ze uz bude len a len dobre. Je mi to luto, snad ti to apson deti ulahcili, kedze sa tesili.

Nas maly je najlepsie dieta na svete, kopec novych hraciek, dnes dalsia varka, tak ani nevieme , ze ho mame,

krasne sviatky kocky moje

erikasadek
25. dec 2009

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=7350&e=p...

NASI SA NAJVIAC tesia tomuto, koberceku behaju skakju ako divy po nom.. 😀 so vsetkych hraciek, okrem samozrejme toy story kartuse , na patovu pocitacovu destku hru.. 😉

a joshove kluce to bolo radosti.. a aj jeho novy kobercek naakreslenie vodou..

lamada181
26. dec 2009

ahojte babusky dakujem pekne a ja ratam minuty do konca tohto roka snad bude dobre

norik1
26. dec 2009

he he Lamada ti verim, radsej len sed doma a nikam nechod 😉 nepokusaj osud... ale neboj, vsetko zle raz musi skoncit 🙂

ja idem balit, zajtra odchadzame na tyzden prec, mm s malym sli vonku, ved je krasne teplo, po snehu ani stopy... a sa tesiiiim na vecer 😉

nas maly si prvu rozbalil tabulku magneticku na kreslenie a potom sme sa pol hodiny museli s nim hrat, ani nechcel vidiet ostatne darceky... potom hej, ale najväcsiu radost mal ked sme prisli po veceri z kuchyne do obyvky a uvidel rozsvieteny stromcek a pod nim darceky - zastal a zacal kricat "jeeeeeeeej" a ukazoval prstom, jeeeezis to bola parada 🙂

mamka dostala hodinky a spolocny darcek mame kamerku 🙂 a este remosku som zabudla 😉
Inac prave som v skrini nasla klobuk, ktory som si zabudla dat pod stromcek 😀 😀 😀

norik1
26. dec 2009

eri super je ten kobercek, tak o dva rocky prikupime 🙂
Vsimla som si ze si volala ale asi az pol hodiny potom, telefon mame v kumbale a ked su zatvorene dvere tak ho nepocut.... no a to sme uz sli vecerat. Ale si zlata ze si vobec zavolala, potesilo ma to strasne 😀

zuzka1.
26. dec 2009

Norik uz zajtra idete??my az v pondelok, presne tak kao pises, toto bolo najdlhsie rozbalovanie darcekov, lebo sa nadchol pre kazdy jeden a pokial sa s nim kao tak vyhral, to trvalo. 😀 😀

Inak som objednala to aqua draw, nasla som to na mmb, erika ty si tusim spominala, ze to mas 😉
ani to nie je drahe, maju balenia za 20, 30 a 50E, vselijake motivy.,

erikasadek
26. dec 2009

ahojte, no ,chcela som ti len osobne tak rychlo , zazelat pekne sviatky moja. ale nevadi na buduce.. 😉
aj tak by som ta len vyrusovala..

no ten kobercek, ja som chcela iny , ale nebol tak , kupili , tento, ale je super musia hladat cisla formy skakat utekat, no , super a ucit s apocitat..
vdaka nemu , josh uz vie kolko je 3+5=8 alebo 1+2 =3 no , super a vybehjau sa ako divy.. obaja.. 😀

urcite kup pre drobca podobne za chvilu bude este lepsie , vies ako hracky s amenia.. 🙂

zuzka, ano, tabulka, ta je do auta.. a teraz taky koberec, 1m pol dlzka akreslia si.. josh zboznuje;.. 😉
odporucam ti, neulutujes ze si objednala;.

blau
26. dec 2009

Bry den. Tak ja som vyslala mojich poslikov- oslikov von, tak som navarila urobila salat poupratovala., a vypila tristvrte flase vina.
Aka som? s i k o v n a! ! ! !

No o Jeziskovani mi nehovorte maly sa tesil stromceku vzdychal jojkal hiiikal ukazoval, ako ten Jezisko prisiel a doniesol darceky. Doniesol mu tolko playmobilu a lega, ze mame zapratanu celu obyvacku.

Tesil sa z kazdeho jedneho darceka.
Ja som spokojna tiez a M dostal jeziska v hodnote asi 700eciek a ani tak neposluchal no hruzaaa.
Ale nam bolo dobre, stromcek na poslednu chvilu, taky krasny, nedaju sa mi nahrat foto na FB.skoda.

Krasne sviatky moje mile

Janka ( lamada) ty sa uz ani nepohni. Nemozes byt taka hr br potom to tak je. Nikto ta nezaklial neboj rok 2010 bude lepsi a na darceky sa vykasli, deti dostali a to je hlavne. Dnes u nas sviete slnko ako v septembri a vcera cely den lialo 😉

zuzka1.
26. dec 2009

jaaa Jarus super, ze si sa ozvala.

Ja som prave dostudovala horoskop na 2010, a analyzy mena, podla zverokruh.sk to na mna vzdy plati aj na mm a maleho, super, takze buduci rok by mal byt taky ako tento, super uspesny snad, to tak bude.

sa tesim na februar, budeme vyberat dovolenku, ak sa nejak dohodneme, smai nechcmee ist, tak snad niekto pojde, nasi alebo svokrovci. Nech nam ma aj kto maleho postrazit, keby chceme vybehnut niekde.

maly konecne zaspal, ja nalakovane nechtiky, vlasy upravene, ved ideme na navstevu, treba.
vecer snad aj niekde vybehneme popit co to, ve dje Stefana, same Stefanske su dnes, tak uvdime, ci sa anm bude chciet.