Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
3. sep 2009

zuzka, no , mam toho vela... vela papierovaciek 2 mesiace som tu nebola musim vela vybavivat cez telefon. a vela zehlenia.;

a hlavne stresujem , mame navstevu u psy dnes po prazdninach, a na buduci tyzdnen mame , prve sedenie na testy autismu;;;

pre pata.. takze prazdniny s askoncili a zacina stres......
vali s ato na mna, ako lavina, a dufam ze to vsetko , psychicky zvladnem...;
pripravovala som sa nato vsetko pocas prazdnin;; tak uvidime..
nebudem vas tym zatazovat..

zuzka spominala si , z emu ide soplik, asi zubky tak aj ten spanok, ma spojene so zubkami neboj to prejde to su take obdobia;;;;; 🙂

zuzka1.
3. sep 2009

neboj sa erika, ked si zvladala doteraz, zmaknes hravo aj dlaej, patko je vymsiaty zaty chlapec, tak sa netrp viac ako treba🙂

kedy idete ku psy???

mylsim, ze je to zubkami, sopliky su vodove, prisvitne, dasienka na stolickach naliate, jeden s ami zda , ze vycnieva, nechame sa prekvapit. vacsinou to pri nom trvalo tak 4-5 dni a bolo po soplikoch, spinkal dobre v noci, trosku mrnkal zo spanku. Nie je uplakany, ani zly. tak uvidime. teplotku nema.

amatula
3. sep 2009

cafte uz som doma..bola som na kave u svagrinej cestou do skolky...
pytam sa bobca ze ako dne s bolo....a ze s akimi hrackami sa dnes hral a on ze...no s timi co aj vcera! 😅 😕
a obed jest nechcel,len polievku a Mato velky skolkar sa posadil na jeho stolicku a jedol zanho 😀 😀 a len krutil hlavou ze domov nejde 😀

erikasadek
3. sep 2009

😉

zuzka si zlat a, som objednana na 16 45 dnes tak uvidime, co nas cak atento rok viem ze to bude pestre...

urcite su to zubky.. 😉

ama mas sikulkou, zlatych ....; domov nejde, .; dobry.; 😀 😀

blau
3. sep 2009

No ama, neviem ci sa ti tie deti nevymenia. ty ostanes s bobom doma a matko pojde do skolky 😅
Luca este spinka, a ja sa nudim, lebo sak nesvieti a balit nemozem, lebo maly tam spinka. Budem balit, ked sa zobudi. Sovkrovci idu zas na dovolenku do IT. Keby nasi nesli k nam hned by som isla s nimi...no...ved uvidime. Hadam len k tomu moru pojdeme. Vy ho mate tak daleko a idete a my co ho mame pod nosom nemame cas....ale to tak byva asi , ze?

erikasadek
3. sep 2009

blau presne tak, mame more 2 hodiny cesty a a sme tam tak 2 krat za rok.. 😀

to tak byva..
ked osm zila na ibize, tak som sa kupala za rok v mori , tak 5 krat.. za rok!!! 😀

baby ja sa uz pomaly zacnem pripravovat.; tak nam drzte pâlce..

lamada181
3. sep 2009

ahojte baby ako sa mate mi mame pestro mala chodi do skolky maminka chodi s patkom vonka flakat sa ked mozeme no a pomali si chodom kukat kuchynske linky atd jaj pekny zivot baby a vi ako skolkach a skolach ahojky

erikasadek
3. sep 2009

jezisi, norik ja som ta zabudla , vo vsetkom strese pozdravit.... prepac mi...

drz sa nam na dovolenke a uzivajte si to...!!!!!!!!!!!! 🙂

amatula
3. sep 2009

dobry vecer dámy 🙂

zajtra obuvam rano moje tulave boty a neviem ci sa sem dostanem..mozno hej.. 🙂

jarka prajem stastnu cestu!!!a sa nam teraz aj tyzden neozves kym sa nenasytis draheho..ze 😵 a pozdrav super deda!ci on ide svami?

blau
3. sep 2009

Ahoj no dnes sme mali super den boli sme 5hod, vonku s detmi a s milion mamickami a potom sme isli na pifko a maly bol uzasny, kazdy ho obdivoval. Aspon mal super prazdniny. Ano dedo ide s nami oni idu tak na 5dni spravia si dovolenku, lebo mi byvame pri kupeloch, tak tam sa chystaju. A je u nas aj Harley week najvacsi v europe, tak M sa tam chysta s malym. Neviem ci si zoberie aj motorku, lebo tu ma u otca v stajersku.
Ano neviem, ci sa draheho nenasytim za chvilu, ale je pravda, ze sa nanho faaaaaaakt tesim. My nemame kameru na pc( M ju zahodil, ze nieje dobra 😒 ), tak ja som ho nevidela 6tyzdnov.
Ja zajtra tu moc asi nebudem stihat, ja som totiz este nebalila, tak zajtra tu budem stresuvat 🙄

zuzka1.
3. sep 2009

ahojte kocky,

matka kam sa chystas??

Jarka tak super den, stastnu cestu a ozvi sa, ze ste stasstne dorazili.

my sme boli u nasich, mamku pockat v meste, s mm aj drobcom sme sa presli, boli sme na kafe, maly sa hral, potom sme ho u nasich osprchovali, dlai hajat a isli odm. mm v hore, ja si dam kupel a budem po milion orkoch kukat telku z postele 😉 normalne sa tesim.

rano vyrazame do blavy, snad budu dobre cesty.

erika vy ako???co povedala psy?

zuzka1.
4. sep 2009

Baby a vy kde ste???
ahojte,

tak sme stastne dorazili odmov, brasko doniesol kopec darcekov. O 8 sme uz boli na letisku, dali sme si rnaajky a kafe, o 8,45 prileteli, vsetko ok. boli sme v avione, malemu osm kupila perfisnu bundu v hm a rukavice. chcela som etse take gate, len mali iba vleke a male pre nho, ale nevadi. ved uz bude hm aj v nitre, tak to budem mat na skok. tam maju krasne veci detske.

obidvaja s mm soplime, maly uz nie, mna boleli rano uzliny, ale uz je dobre.

idem si pospat, kedze maly spinka teraz.
Inak brasko doniesol vodnu fajku, tak sme hned hulili v kuchyni aj s mamkou, sranda to je. zistila som, ze som to nevedela fajcit, kedze mi to spravne nebublalo, ked som skuslaa na sypre, tak ma bracho naucil. snorchlovali, maju 700fotiek, boli na pyramidach, na lodi, na stvorkolach, aquaparku, velmi sa im pacilo, keby neboli vylety umru od nudy, strava hrozna, inak je to tam totalne lacne.

Ze redbull=1E, cola liter=0,50E a podobne. svagrina kupila mame svojej 10kartonov slimiek. usetrila na kartone kazom po 21E. Inak s astazovali, ze Egyptania su humusaci, otravy, zobraci a vypytuju len peniaze. Krajina spinava, co je turisticke je pekne. osm mu hovorila nech si nekazi dovcu a neleze tam, kde turisti nechodia. nuz, ked si nedal povedat.
Matka este sa tulas???
Jarka uz snad stastlivo doma.
Dzanka nema cas pri malom.
Erika nam nenapises??

erikasadek
4. sep 2009

zuzka, ahoj... tak , nic nove co s atyka egypta, i ked je to krajina, mojho muza;; a to este vela nevidel a nezazil, nebol , u domorodcov.... 😉

dakujem za opytanie; no nic nove mi nepovedala, na buduci stvrtok, ideme na prave testy potom dam vediet.;
spytala osm sa jej , len co by to , pre neho znamenalo, ak by sa potvrdilo,; ze ma urcity druh autismu.;
tak lne ze bude , ako invalid cim ma pravo na pridavky a lepsiu starostlivost co by znamenalo , viac , pomoci , v skole...

srat na peniaze.; len aby bol v poriadku...

zuzka1.
4. sep 2009

to je najdolezitejsie 😉 nic neboj, nepoznam o, ale podla toho co pises, je to zlaticko.

no neviem ci zmenilo alebo nie, ale celkovo sa im pacilo, ked neriesili veci na okolo.

blau
4. sep 2009

Ahoj ja tak na rychlo, ze uz balim a ideme. tak sa ja ozvem, ked budem vybalena a zaklimatizuvana, dobre? ahooooooooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

erikasadek
4. sep 2009

😉

zuzka, si poklad, dakujem.; ano pato , je zlaty...

dam vediet ako dopadneme...
inak bola som u lekarky.. takze hlasim .. 88,( cm, 12 720g
apato 20,6 kg a 112 cm;;podrastli mi na slovensku o 5 cm obaja

blau stastnu cestu..norik asi niekde pod palmami.. 😀

zuzka1.
5. sep 2009

dobre ranko,

erika to su riadni chlapi! patko je taky vysoky???

uzasne pocasie je vonku, obidvaja s mm sme soplavi, maly chvlaabohu uz nie. takze to bolo ozaj len zubkove.

idem spravit ranajky, maly este drieme v postielke, sople ma vytiahli z postlee.
pojdeme na nakup, asi nieco upeciem, taka klasika sobotna. a zajtra su hody u starej mamy mm, tak svokra chysta, buddu kacice, mnaaaam, to milujem.

co vy dnes??

mata?
Jarka snad uz v poriadku doma.
lamada co ten byt?snad ho uz mate, ked nepises, mam kopec roboty.
danciacik nezvesta, ale ma vlea roboty na farme na facebooku 😀

lamada181
5. sep 2009

ahojte baby mam vela starosti stahovanie este nie prerabka mali je chory nane zlateho stafyla a streptokoka z nicoho nic mame teploty a mala chodi do skolky takze rano vstan ist ju zaniest a tak a to som sa este stihla povadit z riaditelkou v skolke dali mi ju do najmensej triedy medzi 2 a 3rocne deti a podotikam su tam tri ktore maju tri roky hej a mala ide mat za par dni 4 takze na buduci rok ma ist do predskolskej a potom v januari na zapis ju chcem dat ked ma rozumu co s nou nenechcam ju predsa hlupnut medzi timi detmi tak som zvedava co som dosiahla ak mi ju nepreradia tak ju vezmem do inej asi jaj boze v tomto martine nic neni normalne 🙂 🙂 🙂
mm ma sere chce zmenit pracu chce ist robit policajta statneho uz mu aj prisli papiere ze ho beru jaj mam malo starosri tak sa mi chce odsrat na pol roka do skoly do blavy alebo do kosic no nezabijete ho 🙂 🙂 🙂 🙂

no ako sa mate co mate noveho vela ste nenapsali co ste nejkao zleniveli nie ja fakt nestiham nejako vela roboti a este som sa prihlaila na vodicsky jaj to bude radosti ked budem jazdit ludia pozor potom sadnem do auta a pridem kuknut len pozor ti ludia na cestach s mm som dnes bola soferovat u nas na letisku a radila som na trojkua hovori mi nase auto nie je formula trosku jemne potom som sa vybrala do koryta fujj lewdva som to stihla vytocit no co vam poviem no kukam po vtakoch nie 🙂 🙂 🙂 🙂

no nic napistte uz aj vi nieco pa
🙂 🙂 🙂

danciacik
5. sep 2009

He he Zuzi chýbam ti? Hej ja taký závislák. Idem si obrať úrodu a potom furt začne Paťo vystrájať tak sa sem už nedostanem.
Lamada, sťahujete sa?
Jooj rýchlo sa vyliečte.

danciacik
5. sep 2009

no len som začala písať a už Paťo reval 😠 .
Larka zvláda škôlku zatiaľ super, taká som šťastná lebo som sa veľmi bála, učiteľka ale povedala, že ona je z tých priebojnejších tak som rada.

lamada181
5. sep 2009

danciacik ano budeme sa stahovat no neviem kedy neviem ako dlho sa ten byt bude prerabat jaj asi tak no dakujeme sredu ideme na kontrolny vyter tak som zvedava no aj mi sa mame skolke super ani domov nechceme ist od tial len to ze ma nahnevali s tim ze ju dali do tej malej treidi

danciacik
5. sep 2009

Lamada, hm to ti verím to je blbé. Ale sa nedaj a urob tam poriadok 😉

lamada181
5. sep 2009

no ved robim tesim sa na pondelok co bude ide as nou mm do skolky a nech sa on ozve tiez ale to tej riaditelke potom nezavidim
baby nepoznate nieco na stafyla a to druhe hovado co mame no co a mali uz mame druhe antibiotika anic no teraz mame prestavku ale aj tak sa bojim ze vyteri ukazu ze ich este mame

amatula
5. sep 2009

cafte ja vobec nestiham......piatok som tulala a vecer robil mm pocitace tu s tim sachoval..tak som mala zakaz..telka nam nejde,sa nam dosrala antena,tak si viete predstavit co som tu stvarala 😒 jak hladny tiger
dnes sme neboli doma a ked aj som tu bola tak som tu sadla a hned kecal spolubyvajuci co tu zas sedím 😠
tak som tu az teraz zdrhla..
zajtra chcem asi potulat zas ak bude pekne 😎 😉

tak bru nocku

a zuzka slintam tu nad tou kackou ci husou 😵 to je moje zradlo!!!!to ja mozem!!musím 😀

erikasadek
5. sep 2009

ama tak ked ani telka nejde pocitac nemozes ved ej to tyranie;. 😀

moja zlata tak len vydrz... 😉

amatula
5. sep 2009

no ze erika to by som mala ohlasit 😀 😀 😀 😀 😀

a vysivat neviem 😒 😀

erikasadek
5. sep 2009

no, to urcite, to je manzelske tyranie;; 😀

no vidis a mas po ptakoch mala si sa naucit.. aspon ze varit vies...............; 😀 😉

amatula
5. sep 2009

to hej ale to ma nebaví 😀

erikasadek
5. sep 2009

ani mna, nie.. 😀
tak sme dve.; a tak som rada ze je tento uzsny, vyalez.. pocita a internet.; 😀

nestiham varim hovadziu polievku..

danciacik
6. sep 2009

Dobré ránko kočky. Vidíte? Snažíme sa už vás nezanedbávať. 😉