Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

bubba
7. okt 2009

zuzka...dakujem aj ja vas mam rada ale enchodim sem skoro vobec iba obcas ked sa mi mihne erika pred zrakom tak nazriem...ja vas nestiham citat a apotom ma to nebavi lebo sa nemam coho chytit 😀 😀 😀

norik1
7. okt 2009

(w)

danciacik
7. okt 2009

cipána tu sa riadne rozbehla diskusia. 😀 Erika ja som na mimibazáre často, idem si ju pohľadať.
Jani takže dnes sme boli dve akčné hej.
Paťko už našťastie teplotu nemá - taká som rada. 🙂

erikasadek
7. okt 2009

bubba tak ty za mnou tak chodis.. 😀 😀 😀

naozaj pisem zle, pisem rychlo a vatsinou nerozmyslam ,no co uz so mnou vyrazte ma... 😀

no lamad mala velku tvrdku a napisla ti, namesto TY...
tak a s om bonzacka.. 😀 😀 😀 😀

norik, don't worry i did understand that.. 😀

better then anywhere else in that world.. that you can bet on it.. 😉 😀

boze len nehladaj chyby ja som uz davno nepisala anglicky.. tak ma velmi nesprdni dobre... v skole som sa neucila moja to je len anglia s terenu.. 😉

norik1
7. okt 2009

ucitelsky mod mam vypnuty, neboj 😀 nechci vediet ako som na tom ja s francuzstinou 😀 😀 😀

erikasadek
7. okt 2009

jej tak to je dobre, aj pisem dobre len ked si sadnem a idem na to, naozaj pomlaly a rozmyslam inac je to len take hala bala.. 😀
no franina to mi nai nehovor..
ja slovensky uz som zabudla pisat tak co ine jazyky za tie roky.. 😀 ..

erikasadek
8. okt 2009

dobre ranko.. 🙂

blau
8. okt 2009

ahojte, fuuuha erika ty si aka tygrica, ze sa na to nevykasles....ale aj tak dobre si 😉
zuzi, tak chatovacka atd??? sa mas...
M prisiel vcera o 11tej v noci, ja som zaspala na gauci, po sto rokoch.
Neviem co este budeme dnes robit. dede je s malym na prechadzke pozerat zajacikov. Minule sme tam boli a 4 male akurat narodene mrtve. Bolo im zima a zajacica si nespravila hniezdo, tak po nich behali. Vyzeralo to brutalne 😔

Ja este dnes pojdem nakupovat, pre tu moju svagroFku.
Jankaaaaaaaaaaaa.....obliecky? ake? Ja som v At, ale amatula je v trencine, si to mylis asi 😵

Norik jaj strasne by som chcela vidiet maleho v akcii, pripomina mi mojho aj jemu sa lubia zeny, ale stare babky uz od malicka sa usmieva na kazdu 😎

erikasadek
8. okt 2009

blau , ahoj uz som sa nato aj vykaslala, neboj, nestoji mi zato.. 😉

a blbcami sa neda jednat , inteligentne;.ze??? 😉

chudence zajace.. ☹

no, filipko je, male smlniecko ze?? moje,;... on si ta hned dostane svojim usmevom... takze sa necudujem.. 🙂

amatula
8. okt 2009

😕 tu je zivo....no ja vobec nestiham..
vcera som trosicku tulala a vecer sme robili kapustu do suda.....

dnes varim a musim zehlit lebo zajtra idem k zubarke 🙄 😅 😨 🤐 😖 ☹ 😒
ale potom som celi den v meste az do vecera...lebo mám chut nakupovat nakupoovat nakupoooovat a kavickovat 😵 😝

do pprtky a ja nemam rada konykovske jazikove okyenko 😠 😝 😝 😝 teraz ma tam mozte rozobrat 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 ze co som napisala 😝

kto je bez viny nech prvy hodí kamenom.......

lamada181
8. okt 2009

ahojte mi sme sa vrarili od dr zas sme chory horor mali m zanginu ajk fras 😀
idem mu navarit silny vyvar zatial ahojte

blau
8. okt 2009

ahoj lamada, a kde chytil tu anginu? jejda, tak pevne nervy a drzte sa nech rychlo vyzdraviete.

Ja som sa teraz, tak pohadala s M, ze ako na rozvod. Uff zabila by som ho a on asi mna. 😖
No nic, utesuje ma, ze malemu je lepsie a mam tu ocina, inak by som sa zblaznila.

Ama ty nakupovacka a co chces nakupovat?

amatula
8. okt 2009

jarka tak niesom sama ...my máme teraz take obdobie..ze az..dnes musim sekat dobrotu lebo sak to nejde kazdy vecer chdíme spavat jak dvaja cudzí 😅 🤐 😝

nakupovat?secko 😀 co mi pride pod ruky 😀 ale nie idem kuk Bobovi zimne oblecko na lyze hlavne a svojej malickosti nieco malé 😵 😎 a tak uz som dlho len tu na tej krepej dedine tak potrebujem vyvetrat hlavu 😎 a ozaj uz som objavila aj ROXY v Tn
idem obedovat mňaaam karfiolik 🙂

danciacik
8. okt 2009

Ahojte.
Jani, my dve by sme si mali sadnúť a zistiť či náhodou nie sme rodina - lebo aj my sme chorí. Respektíve Larka. Ráno mi grckala, včera mi už ani piť nechcela a už dva týždne poriadne nepapá. Tak som ju zobrala ku doktorke. Dr. vravela že Larka má asi hemofila - to je nejaký škôlkársky bacil tak máme opäť antibiotiká.
Ale musím pochváliť Paťka, dnes sám papal lyžicou cestoviny - ale asi bude ľavák 😀

zuzka1.
8. okt 2009

ahojte mamuse, pekne , ze pisete....

my sme boli v meste, potulat sa ako Mata pise, na kafe, decka sa pohrali, dobre bolo, pokeclai sme, fajn.

maly mi zaspinkal na rukach des, suepr povit, to sa nestalo hadam od pol orka, on vzdy len v postielke.

Jani, Danka rychlo nech sa drobci vyleicia. My klop klop nic.

Vcera som pisala z Dzankou, uz pride niekedy kuk, stale chodia na dom robit, ale uz sa pokazi pocko, tak snad bude byvat doma a napise nam, ako sa maju s matkom.

a inak my mame tiez divoke obdobie, raz laska, potom skreky! my to lezie na nervy!nieco je v ovzdusi 😝

lamada181
8. okt 2009

babu moje to je horor totalny mat chore dieta akurat som citala antibiotika co ma mali konecna take silne ze aj kona zabiju tak dufam ze zlikliduju toho hnusneho bacila
blau netusim naozaj lebo vsetko ma ciste a ked so kukla hlbsie na mandle skoro som odpadla sic eja nasa dr lebo normalne amko keby mal sopliky na mandlach a on sople nema tak som stoho na vetvy mm mu povedal ze nemal pit studene pivo tolko ale radsej teple mlieko jaj chlapi su obcas svine ze
dani ani nehovor ja sa tak bojim ze paula pride zo skolky komúlet vyspana kiahne necheme este jaj ☹ ☹ ☹ bojim bojim

lamada181
8. okt 2009

jaj baby mi mamme teraz obdobie pokoja nastastie nas dost teraz spojili deti ked boli v nemocnici a tak jaj no nic idem smlaim kukut svadbu no lepsie povedane maminku a ocinka ako povie

lamada181
8. okt 2009

dobry vecer hlasim sa do sluzby a tu nikoho nebolo zas jaj deti pripravene spat pozeraju vecernice maminu a ocina velky den jaj konecna este dnes ked to uvidim raz tak sa zblaznim od samej radosti jaj no nic ked tu nikoho idem povesat pradlo ahojky 😀 😀 😀 😀

norik1
8. okt 2009

cafteeeee moje dieta odpadlo po umrncanom poobedi, ale evidentne je zmordovany z tych zubalov... uz sa mu predral piaty, asi otvorim sampus...kamoskin Filipko co sa narodil den po tom nasom, uz ma vsetky vsetucke, aj upirie zubiska ma von...

norik1
8. okt 2009

inac my sme tiez mali romanticky piatok a povadeny vikend, nieco fakt bude v tom ovzdusi Zuzi, lebo toto uz je privela nahod...

ozaj neviete co mam chciet na narodky? uz som si vyhliadla nohavky, ale chcelo by to vziat kolegynu a ist na nakupy same a nikym nerusene.... 😀 😀 😀 mohlo by to vlastne byt aj sucastou darceka, nie???

zuzka1.
8. okt 2009

norik ze vahas..........ved mas narodky, takze len klipkaj mihalnicami a mas co chces, sice na narodky ani netreba 😀

idem kukat serialy

norik vylet na zapad nebude?

lamada181
8. okt 2009

no hura niwkdo sa ozval jupi

erikasadek
8. okt 2009

ahojte..
norik kedy oslavujes a my s tebou.. 🙂

zuzka1.
8. okt 2009

az v novembri norik, ze??nejak 2.?

norik1
8. okt 2009

neeee-e-e-e prveho. Raz mi kolega gratuloval, ze ked pojdem na cintorin, mam si uvedomit ze nie vsetky sviecky su pre mna na sfuknutie 😀 😀 😀

lamada181
8. okt 2009

no baby dnes sme toho vela nenakecali no co uz idem ja na kute pa 😀 😀 😀

norik1
8. okt 2009

babyyyy ja sa tu flakam po nete a hladam spaci vak, kotry by splnal moje naroky....a nist!!!

zuzka1.
9. okt 2009

dobre ranko,
norik pre vas ci pre maleho???
my sme kupili malemu v tescu aj minuly rok aj tneto a su super.

nema dlhy rukal, len tak na plecia, dobry je.

co vy dnes?

lamada181
9. okt 2009

dobre ranko mi dnes mame upratovaci den a variaci takze asi tak a norik aj mi kupujeme v tescu spacie vaky a su fakt dobre a cena je tiez dobra tak vam prajem pekny den ahojte 😀 😀 😀

blau
9. okt 2009

Ahoj dobre ranko. Ja budem dnes varit a potom pojdeme s M na pizzu na veceru, ma pozval. musime dedeho vyuzit, ze je tu este.
Inak hned sa mi ospravedlnil, ale aj tak som urazena. Fakt je to asi vo vzduchu.
Kurnik nech su tie nase deticky,. uz len zdrave, lebo ja umieram s nimi, ked su chore.
Norik o zuboch ani nehovor. Ja som myslela, ze mam pokoj, jemu vysli relativne skoro a bez problemov, ale toto co si tam furt pcha tie prsty bude asi na dlho 😖 😖
Ama aj ja mam chut si nieco kupit, ale ja neviem co. Cakam na rifle a bundu z emeriky, to mam od M k narodkam. Inak potrebujem aj ine veci, lebo v podstate nic nove nemam.
Roxy v trencine, to je fajn, ale to je pre mna taka letna znacka 😎