Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
2. nov 2009

ja len pozitivne, a potom este su jedne co im kupujem , na internet , lekaren ked najdem hodim ti link..
😉

lamada181
2. nov 2009

ahojte baby erika mna asi zabijes mne to cez ten pica nejde picne ma neviem s tim narabat
dani no ved aj mi mame ódporucane zostat doma cely november kvoli imunite no ale nam bolo odporucane imunoglukan aj pre patka tak ti neveim beru v zvysenych davkach tak tak

norik1
2. nov 2009

caftee maminy juj tak dnes ste prezili toho poriadne, Zuzka, Dani - doktorky ani videt nechceeeeem jeskove oci som zabudla volat do nemocnice, treba mi ist pre prepustaciu spravu 😖

Blau na porazenie taka svokrusa 😀 nenavari nic a este ani na dovcu nevezme, baba jedna!!! Darmo, svokry su pliaga 😀 😀 😀 😀 😀

Eri krasne videjka, uz musim ist kuk na toho Disneyho, nech sa zoznamime osobne 😎

Inac ak mas zaujem o prirodnu kozmetiku, tak kukni na stranku firmy Just, to mate urcite aj vo Fr, lepsie produkty ako su tieto nepoznam, pouzivam od 15-tich (ziadna skryta reklama). Ich produkty su natrepane bylinkami 😉

zuzka1.
2. nov 2009

ahojte mamuse,

maly uu spi, treba aby rano ksoro vstal, bolo som u tej susedy, rano ma zobere hned ako pridem, takze idmee do nitry na tie prsniky a sme vybaveny. Este to a viem, ze som v podstate zrdava.

Ja som zvedava ako to bude s nami, ked bude drobec chodit do ksolky 😖

Idem vecerat, tlacenka, cibulka, ocot, paprika a chlebik 😀 nasi robili doma. stamprlik nemozem, kedze amm atb 😠

lamada181
2. nov 2009

erika akurat mi dosli dvd arabela 3 kusy stredu posielam ok lebo az stredu idem na postu tes sa
zuzi dosli ti tie body 😀

norik1
2. nov 2009

ja som bola na prsniky pred dvomi tyzdnami, srdco mi bilo ako zvon,a le vsetko ok 😉 este sa musim objednat na utz maternice, lebo ked som ta bola naposledy aj s prsnikmi naraz, akurat vysla mrchula, takze treba ist este raz....

Zuzi hlavne ze preliecis 😉 ja tiez lubim tangace, ale v oktobri ich menim za "antisexosky", lebo som par krat prechladla a uz veru nechcem fuj..brala som atb na mocak a od atb som chytila pliesen na pindulku, tak som brala atb na to a kym som vybrala, zasa sa mi vratil zapal na mocak....proste dookola...uz nikdy bleee, ale ty to preliecis aby ste mohli snazilkovat, no ne? 😉

Inac fiha, fajnovu veceru si mala 🙂 ja som si dala husaciu mast s vypekom a pecenou husaciou este zo soboty mnaaaaam ake tucneeeee ale nevdi, kupila som si netopierie triko, tam sa sunky stratia 😀

zuzka1.
2. nov 2009

lamada nic neprislo este 😅

norik ja mam zapal mechura a nejake bakterie v posve v pindule, presnejsie ekoly, co mi povedal, ze to je sucasne s mechurom, ze to sposobilo to. dal mi atb na mechur a rovno aj na vkladanie na tie ekoly.
inak osm citala pribalovy letak, lebo niektore atb sposobuju mykozy, to s ami uz raz stalo , tak osm to citala ci to tam nebude, ale v tychto nie. Tak snad budem ozaj za tych 6 dni ok.

mnam mast lubim aj ja, len potom ma boli brucho, musim si davat bacha co pojem, lebo zas budu tie krce nestatsne ako v noci zase. tentoraz asi z uhorky alebo papriky co som jedla. 😠

lamada181
2. nov 2009

ale som zistila ze som vam dala to druhe ale neva aspon cosi
zuzi tak mi napis ked pride leo ma picne

zuzka1.
2. nov 2009

ok jasne
erika cd ti neprislo?

lamada181
2. nov 2009

baby chcete niektora arabelu

zuzka1.
2. nov 2009

ja by som chcela bambulku 😉 si prosila ak mas

lamada181
2. nov 2009

mam vsetky casti napalim poslem ok
erika mamina po francuzsky je maman aby som to mohla napisat na obalku vies

lamada181
2. nov 2009

chces este nejake macko usko macko pu alebo pat a mat
alebo chcete niektora nejake dvd

zuzka1.
2. nov 2009

Jani macko usko, dakujem pekne.
sa tesim. co poslem ja tebe???

norik1
2. nov 2009

Lamada ja chcem serial Safari, ale ten neviem nikde zohnat... 😢

lamada181
2. nov 2009

nic uz si poslala napisem vam zoznam dvd ake mam a potom si napiste ok dobre takze zajtra macko usko a bambulka zuzka stredu to odoslem ok idem ahojte

norik1
2. nov 2009

A macka uska chcem aj jaaaaaa prosiiiim

zuzka1.
2. nov 2009

dakujem Jani, co ti dam ako protisluzbu???hm?porozmyslaj....

lamada181
2. nov 2009

charlie
oggy
pat a mat vsetky casti
ošklivé kačiatko
kniha džungle
maxik a drak
polarny expres
snehulienka a sedem trpaslikov
kravicka konie 1,2,3
rodina nessova1,2
život chrobaka
jahodka
tom a jerry asi 7 casti
dada patrasova diskoskoka
lovecka sezonna 1,2
flipper
sandokan
franklin korytnacka
pomoc som ryba
lisiak renart
auta
lolek a bolek asi 5 casti
101 dalmatincov
rodinka užasných
karcoolka
gumkaci
lill a stitch
casper
mali hrdinovia
alica v krajne zazrakov
vipo 2
cube drak
bol raz jeden človek všetky časti
dragon hill
levy kral 1,2,3
princezna na hrašku
hlada sa nemo
bol raz jeden zivot vsetky cassti
pribeh zraloka
včielka maja 4 casti
bambulka 3 dvd
garfield 1,2,3
shrek 1,2,3,shrekoladia,
macko pu
počkaj zajac
spirited away
medvedici
mestom chodi santa claus
vianocne rolnicky
starostlivy medvedici
madagascar 1,2
anabella
jungle jack1,2
medved oliver a dracek sikulacek
obludy a piraty
meda mandarinka
dada patrasova cvicenie s dadou
valiant
simsala grimm rozpravky bratov grimlovcov
doba ladova
no a zajtra ostatok
😀 😀

lamada181
2. nov 2009

norika posli adresu ok
zuzi este nedakuj zajtra idem pvy krat napalovat na tomto pc tak som zvedava jak to pojde 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale mm vie takze napalim poposielam
erika ak chces nieco s tohoto este napis poslem zajtra dam druhu polku zoznamu zatial pa

zuzka1.
2. nov 2009

Lamada ja si opekne prsim macka uska a madagaskar a lovecku sezonu.
dakujem pekne, kludne poslem aj peniazky, len si povedz kolko, ok,,

lamada181
2. nov 2009

zuzi prosim ta a tiez bambulku nie

erikasadek
2. nov 2009

ahojte, zuzka prislo mi dnes................. cd dakujem moja... velmi pekne len neviel ako s aTi odvdacim.. 🙂

lamada pozrel aosm si videoko, no konecne som Ta videl ateda vas a za zvuku talianskej pesnicky.. ako kovbojka;. 😀 super. konecne;.. 🙂

ak by sa dalo tak mat a mat, packo usko, a bol raz jeden zivot a clovek.. dakujem mame to v originaly.. ale bola by som povdacna za slovensky dabing.. 😉

otazk aje , ako ti to zaplatim.. 🙂 😅

este raz dakuejm..
maman na obalku nepis tu s ato nepise ako u nas;. 😉

erikasadek
2. nov 2009

norik este som zabudla moja, tu kozmetiku nepoznam, urcite bude tu je toho strasn evela, moja, ale verim Ti ze si spokojna, ja mam rada lush, a kremy , od dior, a lancôme; a nanpotom este s lekarni, francuzske bylinkove;. 😉
s hrozna a inych jeden uzas. 😉

petula162
2. nov 2009

ahojky maminky!chcela som sa spitat vas lebo mam doslova debila mojho gynekologa 😨 ci sa niektorej z vas stalo to co mne.som v 8 mesiaci tehotestva a strasne ma palí pecen!zacalo sa to tak ze ma najprv na tom mieste strasne svrbelo.ked som si to posriabala,vobec som necitila ze som si to skriabala akoby som tam mala odumretu kozu(iba priklad)potom skrabnie ustupilo a preslo to na palenie s tim ze iba obcas a iba vecer.a teraz to mam v takom stadiu,ze ma to pali cely den a to palie je take az bolestive!!!!!!!!! 😢 prosim vas moj doktor mi povedal ze to je nic to je normalne!ja mu neverim!!!prosim vas ak mala niektora z vas taketo priznaky pocas tehotestva nech mi napise lebo uz som zufala a ubolenááá ☹ dakujem vam velmi pekne!!!!

zuzka1.
3. nov 2009

dobre ranko,

Jani jasne a bambulku 😉

Erika vsetko je v najlepsom poriadku takto, raz na starost, ked sa stretneme zaplatis kafe.

ja sa idem chystat, chlapi mi este spia, mm musim zovudit pomaly, ideme do tej nitry, malinkeho necham vyspat normalne.

petula 😅
nemocnica vola 😅

lamada181
3. nov 2009

ahojte baby okpripravym popisielam chvilu potrva dobre lebo je toho vela
erika len ta pesnicka mala ist hned ako skoncili talianske hity a mali este pokracovat fotky a prt nejak mi to seklo ale no co uz ved sa s tim pohram este musim prist ako sa davaju videa s kamery a strihaju a tak
no nic idem do mesta kupit dvd a idem na to
pat a mat a bol raz jeden zivot a côlovek mam tiez originali ale je tam nastavenie jazyka ale napalim nou problem

petula bez do nemocnice na dr ser a chod tam rovno povedz ze mas problem a dost vazny dr ta nebere vazne
dobre erika nenapisem teda mamina

danciacik
3. nov 2009

Ahojte dobré ránko. Ako ste sa vybubali? Ja nie až tak dobre, bo Paťko vystrájal ale v pohode som šťastná že je zdravý tak mi je to jedno.
Janka perfektné video. Na moje si ešte počkáte lebo tu nemám všetky potrebné materiály.
Inak Jani ty máš DVD-čiek človeče, aj my máme riadnu kopu len neviem kde mám zoznam.
Čo dnes idete variť?

lamada181
3. nov 2009

ahoj dani francuzske zemiaky a polievku este netusim
to je len polovica polovicu hodim dnes este mi mame strasne vela rozpravok a ak nemam neni problem zohnat
dani asi mame rovnako nas pato ma take spanie ze otras ani ditiaden nepomaha je zli cely den celu noc no otras naozaj mm vobec vyspati ja duplovane no co uz
dan ved ani ja nemam kompletne to video mm nadava ze davam foto zosvadby tak som povedala ze kde pridem na to tak urobim len detske len to chvilu potrva ale inac dakujem tak uz vies asi ako vuýzerame tak nas poprade budes hladat
uz sa fest tesim mm vravel ze snad december november nechame na preliecenie a decembry pojdeme aspon na vykend no nic idem ja idem do obchodu ahojky