Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

danciacik
3. nov 2009

Jooj Jani super keby ste prišli - feeeest by som sa tešila. Podarená rodinka ste.
Počuj a koľko má váš Paťko zúbkov. Lebo náš len 7 a asi mu idú stoličky - aspoň tak tvrdí Dr.

erikasadek
3. nov 2009

petula ni esom lekar.. ale su zeny ktore maju taketo bolestive svrbenia.. su nato kremy na upokojenie, ale inak vraj to mizne po , porode.. 😉 teda ,co dokaze spravit mnozstvo hormonov.. 😀
ale ja tak na tvojom mieste menim lekara, alebo chod k niekomu inemu na druhy nazor na vec. 😉

lamada181
3. nov 2009

dani nam chybaju len ocne zuby vsetky mame a mame aj zubky ktore palinke len teraz idu zadne stolicky su predne a aj zadne asi tak aj ja sa tesim na stretko
norik zaregistovala som film safari poviem bratrancovi ok

no zuzka bambulka,maadagaskar, macko usko, lovecka sezoona tvoju adresu mam takze v pohode 10 dvd pošlem

no erika arabela,macko usko, pat a mat, bol raz jeden zivot a bol raz jeden clovek adresu mam v pohode 23 dvd pošlem

norika macko usko adresu nemam posli 3 dvd pošlem

baby posnazim sa co najskor ok

dani nechces nejake dvd

blau
3. nov 2009

Dobre ranko.
Tak nam tu napadol sneh, maly stal pri okne a s otvorenymi ustami pozeral 😉
V 😉 cera mu M kupil novu flasku na pitie( vsetky tecu) od aventu a tiez tecie. Neviem naco sme to kupili, lebo uz mal ten magic hrncek avent aj ten tiekol, len sme ho stratili.
Nervy mam z toho, lebo to dam do tasky a vzdy ju mam mokru 😠
Neviem co budeme robit, kedze musim vytiahnut fusak tak len na taku mini prechadzku pojdeme. Nemam pre maleho zateplene gate porazi ma. Ale zajtra maju v NKD tovar tak tam pojdem kuknut, ked nie, tak H&M to isti.

Uz sa zacinam celkom tesit domov. Planujeme ist tak koncom novembra ...uvidime. A 12.12 mame stretavku zo strednej, tak na to sa celkom tesim. Pekny den Vam prajem.
Veru baby aj M povedal, ze svokra je potvora. POdla mna to spravila preto, lebo mi im tiez nic nehovorime a ani sa moc neozyvame. Kaslat na nu. Nech si uzije. Uz vybledla, tak sa treba ist troska pogrilovat 😅

erikasadek
3. nov 2009

lamada ty si poklad, al e, na postovne sa nedopaltis moja.. teda ak moze, nemusis my davat obaly na dvd staci jeden a daj do toho vsetko.. DVD;; bude to lehsie... este raz Ti pekne dakujem... patko a josh hlavne budu radi konecne oblubene veci v slovencine;. 😉 🙂

lamada181
3. nov 2009

erika v pohode neboj ja si to vipitam naturaliach alebo ako to mam povedat
takze druhy zoznam dvd su tam aj pre dospelych
bathory nova
mamma mia
hriesny tanec 1,2
pearl harbor
piraty z karibiku 1,2,3
cert vi proc rozpravka
da vinciho kod
pretty womam
nezvratny osud 1,2, 3 a 4 budem mat do dvoch tyzdnov
divka nakosteti saxana
zakliata ella
kouzelny mesec
bibi tajemstvi modrych sov
mee-shee
obecna skola
na samote u lesa
marecku podejte mi pero
kurva hosi guten tag
vrchni prchni
tankovy prapor

no a detske kreslene ostatne nema momentalne doma

danciacik
3. nov 2009

baby pomooooc ako dať to video na picasu nejak mi to nejde iba fotky mi ide tam dať ☹

danciacik
3. nov 2009

Baby vždy mi dá možnosť iba pridať picture files ale nie wmw ako ste do dokelu urobili?

lamada181
3. nov 2009

dani ja som mala napisane ze odovzdat potom som sa s minimalizovala a dala som si znova stranku pica
a kukla cito prijalo takto som to skusala asi 20 krat mne neslo ani pica prosim ta ved ja som antitalent s toho vsetkeho

danciacik
3. nov 2009

Jani ja tammám odovzdať a dá mi vybrať čo odovzdať ale iba súbori s príponou picture files nemôžem dať video tak neviem ako ho tam prijať ☹

danciacik
3. nov 2009

počujte baby to ste dali odovzdať celé video alebo po fotkách alebo ako?

erikasadek
3. nov 2009

danka cele 😅

danciacik
3. nov 2009

no dobre Erika ale ako? Lebo ono má príponu wmw a to ma nepustí vôbec pridať ani si ho len vybrať. Takto: idem na www.picasaweb.google.com pod svojim nickom som tam dá mi tam ikonky fotoalbumy,..... a vedľa toho je tlačítko ODOVZDAŤ keď ho stlačím automaticky mi dá vytvoriť album no a čo ďalej ja keď ho dám vytvoriť a chcem pridať fotky tak ma nepustí - pustí ma fakt iba fotky. ☹
NO baby vyzerám teraz ako debil ale raďte.

erikasadek
3. nov 2009

danka ked si v picasse tak mas video pred sebou mas tam dolu priadt do do albumu web, alebo odovzdat nevoiem presne transfer'' zelena sipka pod obrazom , kliknes a automticky ti urobi novy album a pridava na web len to trva 😉

danciacik
3. nov 2009

Erika nič také tamnemám ja keď idem na www.picasaweb.google.com tak tam mám akurát SPUSTIŤ PROGRAM PICASSA
a potom KROK 1
KROK 2
KROK 3
asi som fakt blbá

erikasadek
3. nov 2009

nie danka, chod do programu , picassa najprv .. najdi si dane fotkku a alebo video.. ked s ati ukaze nacita vo velkom , obraze v pravo pod tym obrazom mas vela, reiseni, otocit , upravit a na lavo na konci mas zelenu sipku, transfer.. a to ti posle na net teda na picassu na webe.. 😉

amatula
3. nov 2009

cafte 🙂
tu sa palia dvd o dusu...ja uz nechcem rozpravky ani videt...sak uz máme asi vsetky 😅

co máte furt s timi svokrami 😅 ved su take milééé 😀 😀 😀

na dnes navarene...rajcinkova 😎 a grenadir....a idem sa nudit..nemam co robit 😵 alebo lepsie povedane nic sa mi nechce 😝
vcera ma Mato tak potesil uvarili sme si na veceru parky sadli za stôl ja ,Bobo a Mato a on tak krasne papal sam zjedol parku a a chlebik 😵 no na paradu..potom sa 20minut kupali a robili sme blbosti....a teraz nie a nie spat 😅

no tak pa idem sa nudit s kavou 😎

jarka kedy to ides na koncert? 😕 som zabudla..mohla by som si to vygooglit ze 😀 😀 😝

danciacik
3. nov 2009

no idem skúsiť ďakujem

erikasadek
3. nov 2009

danka mas tam transfer v lavo, vedla, e mail, vedla tlaciaren..
takze kliknes na ten transfer plati to na vsetko fotky alebo video.. 😉

erikasadek
3. nov 2009

blau jej u vas snezilo , ?? krasa tu prsi.. 😠 ☹

ama ty sa nudis moja, pod sem hned ta zamestnam. 😀 😀

erikasadek
3. nov 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/JoshVersa...
takz e kedze som to davala v zufalkach , kedze bol zaujem, tak tu je vcele video, ohnostrojov v disney.. 😉 teda prva cast.; hned hodim druhyu.. 😉

lamada181
3. nov 2009

nadherne nadherne aj ja aj ja chcem prosim prosim akurat vravim mm ze aj mi by sme mohli ist a on ze no a deti od tial uz nedostaneme

no dani ide

erikasadek
3. nov 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/JoshVersa...
toto je uplny koniec a teraz si dajte tie vatscie , ide parada nocna..

teda aby ste chapali najprv je ta nocna parada postaviciek, svetelna a onci tym ohnostrojom. 😉

uz sa nacitava do piccasi.. 😉

erikasadek
3. nov 2009

lamada anjelik dostaes deti, ale budes mat s slzi v ociach lebo vidiet ich ocka ked su tam , to nezaplati ziadna suma.. ver mi.. 😉

lamada181
3. nov 2009

erika nadherne videla som vsetky 4 casti mala mi hovori este mami oci podme aj mi tam no konecna tak ked nastupim do prace tak snad potom

erikasadek
3. nov 2009

jasne, tak teraz jej ukaz tu nocnu paradu a uz sa je nezbavis.. 😀 uvidis ako sa paulinke bude pacit.. 😉

tiez dam po castiachg..

blau
3. nov 2009

No snezilo a teraz do toho prsi, uplne vidno ze uz je po jeseni uz je zimaaaaaaa.

Ama dik za tip, zajtra spravim rajcinkovu. Ja vzdy robim nieco kde je zelenina. a TO Je fuuurt dokola. Neznasam varit, Tesim sa do hotela mama.

No zuzik norik, tangace...to bola aj moja slabost a ako som ostala tehu ich nemozem ani citit. Ked som mala tehotenske M to volal liebestöter ( zabijace lasky), no ale ja si susku nachladnut nedam a uz som si zvykla. Nakupila som si aj take sexy, normalne a nie su o nic horsie ako tangace.
Zuzi uz si pisala, ze mamina je bylinkarka. Dobry mas cajik , vela vela pit a susku zabalit nech je ako v bavlnke 🙂

erikasadek
3. nov 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/JoshVersa...

posledne video uz ma to nebai. ale pekne;. 🙂