Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
16. nov 2009

dobre ranko ,
sna neoide 😀 jedine v januari ci februari na tyzden pojde montovat co vyrobi pre nich.
uz by mali byt v lietadle, za nejach 40min by mali byt v blave.

lamada a kam ide ten tvoj?co decka, uz su zdrave???
danka?

erikasadek
16. nov 2009

ahojte dobre ranko.. 🙂

zuzka a norik jasne ze ste mladice.. 😀

ja uz som taka stara paka.. 😀

inak moj muz robi , kamikeri, takze ,nech sa da vypchat, zavolala som mu, a onze dnes budem operovany 12, na obed ;; a on no tak dobre ,chlad ako oci.

tak som sa nasrala, doslova a hovorim mu do telefonu, vies aspon trocha citu by ta nezabilo, takze
ak sa nahodou uz nezobudis , po , narkoze, a budes tam hore tak to este biudes lutovat.. 😠

zuzka1.
16. nov 2009

fuuu erika huste toto.
nepoznam slovo kamikeri, ale asi ic dobre

hlavu hore, hlavne,ze svojich anjelikov mas doma pri sebe a su len tovji 🙂

erikasadek
16. nov 2009

nepoznas?? 😀 to je slovo mojej mami.. 😀
nerob kamikeri a pod uz konecne;. 😀

huste, no , ano, ale aj ja amam svoju hrdost .. a toto uz doserie aj vola.. s prepaceniM.. 😠

lamada181
16. nov 2009

zuzi do koree kde inde juj nahnevana som
erika drzim palceky nech to dobre vinde mm
juj vcera sme sa s mm chovali jak male deti decka zaspali a sme sa potulkali pobili s macikmi juj normalne preskok mozgu jaj no co vam budem hovorit
no baby mam pre vas jednu zaujimavost ale este to nevei isto az tetnotyzden sa to potvrdi tak vam dam vediet zuzi a tebe to prislo uz
erika ti pocuvaj ja mm chystam jest do pracwe nie a dacam mu to do tasky nie a on tam obalku pre teba fest spolahnutie tak ked dne spojdem do mesta posielam
norika a idete ti prehravat

erikasadek
16. nov 2009

lamada dakujem.. 😉 😉

zuzka1.
16. nov 2009

lamada ja ho uz mam, len to nejde prehrat normlane na dvd, co nam teda prehravac prehra aj klnice.
ale na pc po porobeni zopar veci hej.
v akom formate to je nevies??

lamada181
16. nov 2009

zuzi moja skus ked das do dvd dat play a ono ti napise nieco a podtim este nieco a potom tam su ine veci tak to druhe nieco daj ok alebo play a bude to prehravat aj mi mame dvd ze prehrava vsetko viesco takom to formate to mam aj ja snad si pochopila s tohoto co myslim dnes mam strasny den dnes sa mi nedari vobec nic juj

erikasadek
16. nov 2009

ja osm pochopila;. 😉 😅

lamada181
16. nov 2009

no som rada lebo to budes mat aj ti tak na niektorych vies ericka ako sa mas co mas noveho 😀

erikasadek
16. nov 2009

no nema nic moja, muz odoperovany, prezil to.. 😀

clovece a ja ze uz konecne budem , mat jeho prachy.. 😀
ale nie, som rada ze, je v poriadku trvalo to dlho ale , v pohode, a neskor uvidime, v nemocnici bude najmenej tyzdne a potom ho budem mat 1 mesiac na krku.. 😠
takze asi tak. inak dnes som tu mala robotnikov , robili nam kompletnu vymenu, boilera+ , nove tyce ahadice na plyn no co ti povie jeden velky bordel.. 😠
ale inak uz je dobre.. 🙂
aty ? p^reco mas dne sblby den??

lamada181
16. nov 2009

ale ale no toto
dnes sa i stava vsetko zle sade zakopavam zle soferujem a tak taky piatok 13 😀

erikasadek
16. nov 2009

aha, piatok trinasteho .. 😀

ale no, aspon som to povedala..

ale nie je pravda, ze ho mam strasne rada ale proste to prestrelil v sobotu poriadne a este mi aj v nedelu vynadal, z eja som , zla v historii a ni eon.. 😠

zuzka1.
16. nov 2009

erika u mna by bolo neodpostitelne, tolko moj nazor. cokolvek ale to by bolo moc.
uz raz take bolo kedysi davno a stacilo 😠 😠 😠 😠 😠

lamada181
16. nov 2009

eri pozname moj mm sa vcera opil ale doslava opil z litra prevareneho vina juj a bol taky hnusnuý ze som musela normalne odist s bytu ale tak som tresla dverami ze sa chlapec prebral a uvedomil si co robil a potom mi poslal po paulinke odkaz dole no vonka pred barak odkaz ze ma miluje a nech mu to prepacim juj co ti budem hovorit nervy v riti lebo posielal dieta vyrovnat ucet tak som ju poslala hore ze nech sa oblecie a ze ju cakam vonka a nech hlave nezabuden penazenku a ocinkovu kartu takze pomsta bola moc mastna chcapes ze aj paulinka si prisla na svoje aj maminka

zuzka1.
16. nov 2009

zeny moej co vy riesite ☹
idem sa ja venovat a kuk do ucenia 😉
pekny vecer

Jarka je snad v poriadku na svk a norik ty kde si??
Mata?

erikasadek
16. nov 2009

zuzka, no ono j eto tazke, vies, na jednj strane 350 dni je normalny a zbytok mu sibe... 😠
a dokaze byt aky dokaze byt co ma strasn eboli ale su tu deti a ja ho mam rada, nepije nezahyba mi, stara sa o nas, ale ma svoju , poondianu, oriantalnu povahu..
baby a on je krestan, nechcite vidiet ked sa arab naserie.. 😠

lamada dobre.. 😀

novazne kde st evsetky.. 😀

lamada181
16. nov 2009

no presne kde ste vsetky v prdeli
erika suhlasim 350 dni ok a potom skok hlave juj
no erika no jak to vyriesi on chlap povie laska moja prepac nechcel som
a ti si to vyriesis po svojom lebo vies ze ho to nasere ked minies prachy nie

erikasadek
16. nov 2009

no ja by som aj , minal aal eniet s coho vies , a jedine by som dobcov ukratila ao stravu, vsetko je do poslednej koruny prepocitane;.

inak , keby neboli drobci tak to by bolo ine kafe.. 😀 😀

ja ako matka by som to proste nedokazala..

lamada181
16. nov 2009

eri poznam velmi dobre toto len ma tak vitocil ze som si isla kupit veci ktore so mala na plaen ist kupovat s ni a tak vies jak to myslim ze 😀

blau
17. nov 2009

Ahoj hlasim prichod na sk super bolo celu cestu bol dobry pospinkal. Ale zvladli sme to dobre isli sme doobeda. maly bol cely hin, ked sme prisli aj my sme boli radi. Teraz si isli pospat aj M, lebo on sa tu nudi. Poobede full program, ideme k babicke a potom pridu sesternice a zajtra drakulovat druhej svagrinej ja k zubarke a dede s autom na stk.
Prajem pekny den ak ste tu tak piiiste, mam chvilku cas 🙂

amatula
17. nov 2009

cafte
ja plne zaneprazdnena...vobec nestiham...
dnes mm doma tak sa varí velky obed ma skoro slahlo tamto podaj to dones..ale hlavne ze navaril 😅 😝
este idem spravit palacinky 😵
skola fajn ako prvy den 😀 mám takych zajackov spoluziakov..v mojom kurze ani jeden nad dvadsat okrem mna a instruktora 😀 😀 😀 😅
jarka vitaj doma 😉

blau
17. nov 2009

Ama dakujem: aj tu sa vari o dusu a ja nemusim ako je to dobre. Hadam bude maly jest, lebo posledne dni mi obed vobec nechcel. Tak a vcera mu babina spravila vecer polievocku a tu zjedol, tak som rada. Spinkal ako zabity ani sa nepohol, a to on cestuje po posteli velmi....
tak ama fajn, ze M vari. POzdrav ho od nas 🙂

zuzka1.
17. nov 2009

ahojte,
JArka super, ze si tu, hlavne so oddychnes, nacepras sil. M to musi mat tazke, ked nerozumie, ze??
hlavne si to tu uzi, apson tak kao cez leto.

MAti sa venujes, co??
nic enboj, zmaknes lavou zadnou, len treba testy veidet, a ked zvladas 2 deti, domacnost, mm aj rodinu, tak zmaknes aj nejake auto, nie?? 😀

ja som spravila obed, dnes len americke zemiaky a nugetky chicken. idem asi upratovat, etse neviem, ci s ami chce alebo nie. inak este netreba, ale nebude treba inokedy.

zajtra mam na plane ist do mesta, malemu nieco kupit k jeziskovi ets-nejaku knihu, prstove farby a tak. a dat spravit darceky pre nasich, svokrovcov, svagrinu a brata.normalne si darceky nekupueme, ale tento rok kupime.

mm dostal v Belgii dalsie 2 zakazky, takze vymenime nasu hondicku CRV za nieco lepsie pravdepodbone a snazilkujeme uz oficialne 🙂

danciacik
17. nov 2009

Ahojte kočky.
Čo porábate, ja som dovarila jeden obed a zachvíľu chcem ísť variť druhý, lebo zajtra príde kamoška na kávu tak nech nelietam po kuchyni.
No s Larkou sme objednané do Smokovca 9.12. tak potom na nás myslite.
Cez víkend ideme piecť tortu lebo ideme oslavovať Larkine narodeniny lebo budúci víkend nemôžme - manžel bude v práci. No a potom je už Mikuláš.

erikasadek
17. nov 2009

ahojte, danka, budeme na vas mysliet. 😉

zuzka, blahozelam.. nech s avam len dari.;
blau , ty sa mas, aspon ty si odychnes na slovesnku tak si oddychni aj za mna.. dobre?? 😉

babay v pondelok sa konecne dozviem pravdu o patovi tak nam drzte palce;. 🙂
norik, uz sa ozvy!!! chybas mi tu... 🙂 🙂

amatula
17. nov 2009

cafte

zuzka dik no snad to zvladnem musim 😅
super snž..drzim palce...a autko nove..nooo navrhujem BMW X5 to je kára 😵 😵 😵 boze som z nej mimo..svagor má...no ale tak neviem neviem..ja ju isto najblizsie roky mat nebudem ..mozno ked strati svoju cenu 😅 😀
erika tak nech su to len dobre spravy,alebo co najlepsie....drzim palce 😉

mm spravil salat na veceru mnam som sa napraskala 🙂
som pisala Mato ve najnovsie a velmi oblubene slovo 😕 neviem
ze do ri 🤐 ti do ri 🤐 ti 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
17. nov 2009

ama.. 😀 😀 😀 aspon neake slovo.. 😉

nas josh teda teraz exeluje, baby ako pekne rozprava ja som s neho , hotova.. 🙂
inak dnes sme boli naprehliadke.

90 cm, a 13 "320g, podla, zdavotnej knizky.. 😀

amatula
17. nov 2009

erika ja som ti chcela pisat ze jak na prehliadke ..sak je sviatok 😀 😀 😀 ..som sa zabudla 😅
pekne miery

erikasadek
17. nov 2009

na prehliadke moja, ano des, my nemame sviatok. 😉