Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

danciacik
18. nov 2009

Nooo tak teraz ma pouč lebo som ti rozumela len tak z plovice - to dostať aj u nás? A ako sa to volá? NO raď, raď, musím sa dať dokopy lebo celý organizmus mi blbne a ja na to nemám čas.

erikasadek
18. nov 2009

danka ja viem zle pisem, kazdy s astazuje.. dnes si , neviem ktora;. 😀 😀

takze, vola sa to CITROVITAL kupis u nas, v lekarni.. 😉

blau
18. nov 2009

No erika sak ja nist, ale zahlasuvala som 😉 😉 Ako sa maju deticky? A mm kedy pride domov?

No Zuzik dobre veru, ked Vam to treba. Ja keby mam ineho m, tak tiez nakupujem, lebo ty mi pripominas nasich. Oni presne takto nakupuje, ale moj M povie aaaaaale ved to nepotrebuejeme a potom mu pritakam aaa sak nepotrebuejeme, ale niekedy mi prepne a kupuuuujem.

Ale mas recht peniaze su na minanie. A ten volant mame tiez aaa najprv sa ho bal ale volako ho nebere.
Ja som mu kupila taky koberec na pisanie vodou. Je tam take pero to sa naplni vodou a moze malovat pisat a po case to zmizne. Dufam, ze sa mu to bude pacit. To mu dam asi na Mikulasa a mozno pod stromcek neviem este. V kazdom pripade hracky kupujem tu, lebo su omnoho lacnejsie a aj ine 🙂

danciacik
18. nov 2009

Erika ďakujeeem za radu, zajtra si kúpim - ďakujeeeeem.

erikasadek
18. nov 2009

blau ja viem, ale ja si neviem predstavit nasu, temu francuzsky aj bez cesiek co ziju v fr..
chapes je to obohacujuce. pre obe strany..
a tie temy, no , autisticku som potrebovala , pre seba urcite a vidis ujala sa; je to velmi dobra tema. a teraz vas ani neobtazujem.. 😀

blau ten koberec mame , uz roky , je to super vec ver mi nepoznam dieta ktore by to nebavilo. mame aj tabulku do auta zboznuju a aj ja, ziadne flaky.. 😀

blau
18. nov 2009

No presne, ziadne flaky a pisanice, to je super. Ano mas pravdu, nech su slovaci a cesi spolu aspon takto. Mne to je ale jedno, lebo ja pisem aj tak vacsinou sem na ostatne nemavam cas. Tak som rada, ze stiham nasu temu. Do rakusaniek som pisala asi 5x. Tam su baby vsetky z viedne a byvaju nedaleko od seba tak sa aj stretavaju, ja som bola akosi nezaujimavo daleko. Ale s jedno si pisem IP. Ked potrebujem nieco vediet. Ma totiz neskutocne preluskane rakuske zakony, tak sa vyzna a je velmi inteligentna, tak to je fajn.

Ta autisticka je super, lebo ti poradia aj pokecaju s tebou zainteresovany a tu si nas vobec neotravovala, len od nas by si nedostala tolko info podpory aj hej len nas zas tolko nieje. 😉 😉

erikasadek
18. nov 2009

si zlata, al echapes urcit eako som to myslela s otravovanim.. 😉

no , su take , baby z esi nerozumeju velmi v temach zahranicnych.;
jednas nasich odisla do nemecka, a teraz pisla do nemeckej a nikto nereagoval, nic tak s avratila k nam,bolo mi to luto, kvoli nej..
myslim si ze vonku baby by si mali hlavne pomahat.. 😒

danka nemas zaco; ja ho kupujem zo slovenks tu nestoji vela, ako tu v fr..

je to prirodne atb, ale vyhoda ze nenici crevnu floru , ako , klasicek atb. a pouzite je velmi velke uvidis ked precitas letak..

inak, neboj sa je napisane, nedavat detom.. je to kvoli ay s achranili, a le nie je nebezpecne. ver mi. aj na taky zapal usi das kvapku do usi, a je po zapale a bez ,atb. zbytocnych.. 😉

erikasadek
19. nov 2009

ahojte otvaram 🙂 🙂

zuzka1.
19. nov 2009

ahojte, aspon niekto 😉
co dnes damy??
ja varim, idem zmyt hlavu a ucit sa 😉
maly nechce spoat, tak sa este pohrame a pojde az po papkani obedika

erikasadek
19. nov 2009

no , zuzka ja ma niekedy pocit ze som tu sama.. ☹

uz tu skoro vobec nie ste... 😒

tak sa uc, ja pripravujem byt pre muza.. pride domov dnes;. a uz tu tak skoro dlho dlho nebudem.. 😀

zuzka1.
19. nov 2009

erika nie je tolko casu 😖 povinnosti, malinky, skola a pdobne a je krasne a teplo tak to treba vyuzit 🙂

no budes sa venovat co???on by asi neprezil, keby si na koni kolko chces, ked bude doma

erikasadek
19. nov 2009

zabije ma moja, ak by videl kolko som tu. aj ked je pravda ze ja nesedim, ale pratam popri tom nakuknem rychlo alebo varim a druhou rukou tukam.. 😀 😀

danciacik
19. nov 2009

Ahojte, ja som sa práve vrátila z pošty - Paťkovi prišiel darček na Vianoce. Riadna škatula 😀 . Som bola aj s Paťkom tak mi utekal po pošte a naháňal skákaciu loptičku.
Ešte varím polievku a teším sa keď pôjde spať, lebo som nestihla ešte do lekárne skočiť a je mi na skapanie 😝
Erika takže dnes ti príde manžel domov?

zuzka1.
19. nov 2009

erika tak nas aspon informuj kao to prebieha.
kolko ho budes mat doma???
to si neviem ani predstavit, chlap v podstate chory dlho doma, pri dvoch detoch, cista katastrofa

blau
19. nov 2009

Ahoj my ideme, teraz sa strasne dobre najest aj s mojou naj. kamoskou. Maly spinka a potom bude mat obedik od babiny. Dede ho mal doobeda a potom aj poobede, Jaaaaaaaaj to je relax aj M povedal, ze ako fajn 😝
Somar(ik) ako keby on mal s nim nejaku starost?
Majte sa tu pekne a ja sa zas ozvem. Ahooooooooooooj 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzka1.
19. nov 2009

Jarus dobru chut 😉
si to uzi, presne toto som ti hovorila.
M sa paci??uz sa nenudi??

dede je zlaticko, ked sa tak stara o vnucika, aj u nas je to tak 😉 je to super a hlavne, ze vies, ze je v dobrych rukach

erikasadek
19. nov 2009

rychlo lebo utrekam moje zlate po pata..
raafat bude dom a, minimalne 1 mesiac..!!!!

lamada181
19. nov 2009

ahojte no mi sme uz napapany a ideme zas hajat a maminka si ide trobit testiky trosku uz by sa patrilo nie

norik1
19. nov 2009

cafteeee hlasi sa stratena 😀

zuzka1.
19. nov 2009

norik nebola si na skoleni nahodou????

baby vy co strajkujete??

danciacik
19. nov 2009

no ahojte, tak ja som už deti dala spať a išla by som aj ja ale musím čakať klienta a tak sa mi nechceeee. Ale hurá dostala som mrchu 😀 aspoň niečo poteší nie?

blau
19. nov 2009

Ahoj ulozila som mojich chlapov spat a ja si tu posedim s nasimi a pojdem si tiez lahnut ( za mojimi chlapikmi) 😵

Norik hura a de ze si bola??? 🙂

My sme boli sa najest a bolo nam fajn, boli sme aj s kamoskou, tak sme pokecali a podozvedala som sa veci, tak som vyspokojnena. Na buduci tyzden mam uz aj kadernicku aj kozmeticku( zhodou okolnosti ta moja kamoska ma salon) tak sa tam chystam sediet pol dna. Nech mi spravi vsetko na kompletku. Jaaaj sa tesim.

No erika a preco tu nebudes? Lebo tvoj muz ti zakaze? No ale kusok sa pozriet na nas mozes, nie?
Ze ho pozdravujeme.
Ama urcite niekde sklbe hus 😝 😀

Pekny vecer damy 🙂

norik1
19. nov 2009

Mamule bola som na skoleni 😀 Zuzka si si to pamätala? Horna cesta zlatko.....Ved vies ze by som ti volala keby ze ideme dolnou....

Dodzubkana som jak hoviadko, o chvilu napisem viac 😀 len idem hami hami

zuzka1.
19. nov 2009

Norik pamatala, aj osm myslela, ze sa ozves ak pojdes okolo 😉 snad nam raz bude sudene 😉 😀

moj maly spi, mame tu polovnikov, tak nasavaju dole, hore nepojdu, ozeru s a abudu hucat jak besni, sak oni potichu hovorit neveida ani za tirezva, tak nech si tam mrznu(sak sa zahreju, nie???)

Jarka tebe je doma hej, papanice, kozmetika, kadernicka, co ine ti treba. maleho ulozis s M, parada, nie,?

erikasadek
19. nov 2009

norik ahoj moja... 🙂

nie , jarka on ma tak zatazi ze nebudem mat cas n avas. 😀 😀 😀

danka super, aspon si nehryzies nechty ze si v tehu.. 😉

danciacik
19. nov 2009

Blau tak tebe v dobrom závidím - ja som dnes ráno povedala MM že potebujem dovolenku tak mi povedal, že pýtaj šéfa, no ale koho? 😕
Erika heeej šťastná som ako blcha, ja už som urobila 2 testy ale boli negatívne tak som si fandila a mužovi som sa vyhrážala 😀 . NO ale nebudem vdova - nezabijem ho.

blau
19. nov 2009

😀 😀 Jaj zuzi som sa zasmiala, ze budu rucat. Do kelu uplne si ich viem predstavit.
Lebo moj bracho ma akciu u nich v obchode a hovori svagrina, ze totalne sa vedia na ukazku dotrubit a minule jeden kupil druhemu bundu. Len prisla do roboty a listocek, ze kupil som tomu bundu taku a taku. A dnes ju bol zaplatit. Alebo jeden mal nove tricko, rano sa umyl a pozrie do zrkadla a 2podpisy od nejakych na jeho tricku.

Tak si viete predstavit co sa tam deje. Asi tam spravia z toho aj bar, lebo sak tam len tí motorkari len kavu piju a po veceroch slopu 🙂

No Norik, tak sa najedz a povedz ako si sa mala a co noveho ma svokra 😅
No M sa nudi, tak si ide lahnut s malym. Ved stava o 5tej do roboty tak nech sa tu vyspi. Doma by spal pred tv a zhasol by ju tak o pol druhej- to je standart.

NO veru aj ja som rada, ze som rada. To je tak fajn. Mama mi hovori, ze maly rastie, ze by sme si druhe mali poriadit.

ja by som nedbala, ale keby som bola na sk, takto ked som tam sama to nie urcite teraz nie.

No ale sak nehovor nikdy, nikdy, ze?

lamada181
19. nov 2009

no mi spime od pol 7 juj so rada som vystavena baby mojej idem na dovcu ja to kaslem bez deti bez mm kto sa prida

zuzka1.
19. nov 2009

ja nie, ja by som bez mojich chlapov na dlhsie ako do rana nesla 😀 😀 😀

mm prisiel nacpaovat palenku a pyta ci chcem ist na nakupy, ze mi chce spravit radost. asi by mohol pit aj castejsie, nie,?? 😀 😀 😀

norik1
19. nov 2009

he he Zuzi no nech len pije 😀 😀 😀

no zvladla som trochu Ikey (klasika, vyhodňare v Blave, ta rovno do Ikeji, ňe??), trochu Avionu, kupila par blbost, sebe par handier, mm dzemiky v Ikee (morusovy, egresovy a brusnicovy) a mam klud zasa 😀
Cesta tam bola super, ta dialnica trojprudova pred Blavou je cool, ale naspät bol horor... hmly a kamiony, kamiony a hmly...

Idem hodit sprchu a schlafen lebo som meghalt po vcerajsej soferovacke, papa zajtra, snad sa mi podari a cez den kuk, uvidime 😀

ste mi chybali 😉 😵