Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
11. dec 2009

ahoooj
nepiste tolko ..kto to bude citat 😕 ..kde ste 😨

ja dnes makam o dusu..upratala som aj Bbovi izbu na kompletku..tam zas bolo potrebnych vecí 😝
este pradlo povesat a zehlit..
ale teraz si dam kavu a ku kave palacinky....asi si nikto neda somnou ze 😒

tak papa

blau
11. dec 2009

Dobry den sa tu praje ja som tu a dam si s tebou kafco. mnaaam

Ja som tiez upratovala umyvala kachlicky v obidvoch kupelkach aj wckach , umyvala , vysavala. Nech ma svagrova cisto, ked pride. Druha sa mi nahlasila na poobedie na navstevu. lebo jej kamaratka mi je dlzna 70eciek za veci ktore som jej predala. UZ pol roka....
Ja to kaslem ja som dohodnuta do MC- aj tak prsi, tak so povozime autom s malym, vcera sme zaviezli kamosov domov, ti mali zazitok aj malemu sa to pacilo, ked som vytrubuvala 🙂

Bola som si kupit este vianocne mackazaky sa uz tesim ako si to doma vyzdobime.
A v nedelu uz ideme het, zajtra pride v noci M. No neviem ako sa stretneme, lebo ja budem na tej stretaFke 😵

norik1
11. dec 2009

cafteeeee idem vas citat 😀 cmuky cmuk

norik1
11. dec 2009

Kokso faaaakt nikto 🙂

no ticha domacnost je over, ale bola dodnes... my sa furt len na FIlipovi pohadame, na nicom inom. Jedno je pravda, ak ma chlap prilis neskoro deti, je to masaker strasny.... ja som prisna, on je tutu-mutu na maleho a potom pride nejaky moment na ktorom sa pochytime...

Zuzi tak wifina fici? to je super🙂 teraz mas doma 3x rychlejsi net ako ja 😀 😀 😀

Moj darcek - remoska je uz doma, som ju okukala, ale kedze mamina zahlasila ze "super, dam ti prachy a mam pre vas darcek", tak bude az pod stromeckom...potom ju uz vyskusam, 4-litrove hovädo...

Vcera na vecierku parada bola, tolko som sa narehotala jak uz davno nie, a prijmala som vela vitaminov v ovoci, sice tekutom, ale ved to je jedno, nie? 😀 😀 😀 Domov o jednej rano, paradicka 😎 s přehledem 😀

erikasadek
11. dec 2009

norik ahoj , jaj 4 l hovado, pockaj este ti bude mala , ak men, teraz. 😀 len ocenis moja, nie je nad remosku nech zije remoska.!! 😀 😀

takz eu vas je filipko , kamen urazu.. 😠 tak , hlavne ze uz je dobre. 😉

norik1
11. dec 2009

no Eri dost velka je, prave preto som ju chcela ze kvoli 4 stehienkam musim rozpalit ruru a ta zerie elektriku jak besna, aj ked je AAA...za co ju mam menit? ved to je najväcsia... 😉

erikasadek
11. dec 2009

nie nevymenis moja, ale , len bude plakat alebo nadavta ako ja, boze , trocha vatsicu prosim.. 😀 😀

uvidis za par mesiacov mi povies ze nestaci.. 😀 😀

norik1
11. dec 2009

No este asi musim dovysvetlit vztah ja a Vianoce....

Vlastne ich mam rada, ale urcite z nich nie som na prasky....nerobim specialne pratanie, nevypekam tony kolacov, nemam rada plne predvianocne obchody, ked kazdy kupuje cokolvek - a s bliziacim sa Stedrym vecerom totalne zbytocnosti - len aby mal "nieco" co ten obdarovany potrebovat nebude.... vid kozmeticke balicky - uprimne, kedy ste sa nejakemu potesili? Ja len jednemu, aj to preto ze som si ho vybrala sama.... A co sa mi najviac nepaci - odrazu sa vsetci mame radi, vsetci si prejavujeme lasku, robime dobrocinne skutky... preco to nerobime cely rok?? Sorry ale mne to pride ako desne pokrytectvo...

prosim neberte to akoze neznasam Vianoce, ja ich milujem kvoli tej atmosfere a nefalsovanej radosti v detskych ociach, ja len v predvianocnom obdobi nezacinam mäknut 😀 na tieto sa tesim, lebo Filip ich uz bude uplne inak prezivat, to bude super 😉

Ja urobim salat, kapustnicu, makove bobalky a stymto som schopna zit cele sviatky,mnam mnam.... ani kolace mi netreba. 😀 😀 😀

A depka je prec, hruskovica vyplavila 😀 😀 😀

erikasadek
11. dec 2009

no vidis a je ti lepsie; :-

no ja robim slovenske vianoce , an zaciatku nebol, fan moj muz, ale teraz, ano a aj deti. ani si neviem predstavit ze budu ine, len , ich citit za nasimi dverami.. 😉
a le aj tak to staci.. 😀

len kapustnici moj muz nemoze prist na chut ale , pekne si ju vzdy zje, ale hlavne to masko co tam plava; 😀

ja peciem,; ale cely rok , takze vianoce to nezachrania; 😀

norik ja viem co chces povedta , ved j asa najviac tesim , kvoli drobcom na vianoce a snazim sa by ich mali take, carovne nevinne ako som ich poznala ja , len ten sneh chyba;. 😀 😀

blau
11. dec 2009

Norik napisala si to super uplne s prehladom a moja rec.....

A dnes nikde nejdem, vcera sa damy priozrali a dnes nevladzu, tak oni idu zajtra a ja idem na tu stret. Ale popravde ja som volako zahnila nechce sa mi nikam.

Nalejme si cisteho vina 🙂

amatula
11. dec 2009

blauuuu teraz som na teba v sprche myslela ze idem sem kuk ze ci niekto pise...a som si tak pomyslela ze ci po treti krat nenapises ze nikde nejdes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😒 😒 ach no aj ma to mrzi za teba

norik vies co ja to tento rok spravim podla teba lebo ani mne sa nechce vypekat.kaslem na to... 😎 😎

cafte
pijem vino 😎 😎 aj na vase zdravie 😵

zuzka1.
11. dec 2009

ahojte zenuchy,

boli sme u nasich cely den, aj zajtra budeme, kuchyna nahodena aj pult barovy co mm spravil, tak kostovali ci sa na bare dobre slopka este 😀 😀

maly odpadol, dnes bol upistany jak nikdy asi, etseze sme isli k nasim, lebo by ma kleplo z neho, ale ok potom uz.
aspon, ze to ma cez den a nie v noci. Idu nam dalsie 2 ocne nestastne.

Norik suhlas, tento rok sme sa aj my s mm dohodli, ziadne speci pratanie, mam poriadok stale v podstate, piect len nepecene, inak mamina a svokra.

Jarus snad aspon zajtra sa zabavis konecne, ked uz si krasna po kozmetike.

norik1
11. dec 2009

Cafte krasoty,

no tak to som rada ze chapete ako to vidim s tymi Vianocami 😀 proste nelubim ked sa nieco robi len kvoli tomu, ze to tak robia vsetci..... vtedy to just urobim naopak🙂

Boze my furt len osem zubov 😀 inac u nas v jasliach posielaju domov hned ked sa im dieta nezda, ze zakasle alebo ma sople....takze zatial sa nestazujem🙂 😎

Fuj unavena som jak Gagarin po navsteve Mesiaca, ale dajak sa mi spat nechce. Mali sme hrat s mm karty, aby sme necucali furt na telku,a le nevlaaaadze, chlapec..... sa boji ze prehra cha cha.

Ucime teraz Fila zaspavat v postielke, co sa doteraz nedarilo, lebo robil cirkus neskutocny, teraz som ho dala do postielky, hral sa polhodinu potichu, sem tam vykrikol dinom-danom a potom zaspal.... uvidime zajtra, ci to pojde ako po masle 😎

blau
11. dec 2009

Baby total zmena planu ja nejdem ani na stretavku ocino ma vezie do Grazu, lebo M nemoze, takze ja sa vam v pondelok ozvem uz z osterreichu.

Mati som rada, ze na mna myslis. Ale zas sme boli v centre a dokial maly zaspal a vonku prsi a chystat sa a neviem co sa mi nechcelo , takze mne sa ani nechcelo mne to tu staci v obyvke zadarmo v pyzamku.

a na tu stretavku som sa celkom tesila no ale clovek mieni a Pan Boh meni....
dobru idem , mati hned by som si dala s tebou to vino
zuzka som rada, ze som v poslednej dobe neohovarala, len ja mojho syna. Sa to otocilo dnes bol zas marfuska- anjelik. dobru moje mileeeeeeeeeeeee

norik1
12. dec 2009

cafte ideme von do necasu na nakup do teski ako vravi moja babka 😉

norik1
12. dec 2009

😕

norik1
12. dec 2009

no nic no, tak si pokecam sama 😀 Blau cestuje do AT, Zuzka je u mamusi... ostatne mate vytykacku 😀 a neospravedlnenu hodinu 😀

V Teski som kupila klobucik cierny, k slusnemu kabatu, je zo mna lejdy 😵 pacil sa mi hrozne, no strasna marniva zenska som ja...a este bluzku a ciernu vestu, taka klasika 😉 malemu sme kupili na vianoce boby a xylofon, to sa mu strasne pacilo, len ci to my vydrzime 😀 😀

amatula
12. dec 2009

uz som tu uz som tu 🙂

fuj nestihacky hrozneee..mm je doma to je stav na prasky 😝

aj som piekla linecke a medovniky..nech aspon nieco je aj nasi aby mali.... 😉 ..decka spali ked som robila linecke a mm so svagrom mi asistovali a vykrajovali si no nemusim pisat co 🤐 ..v tvare kosoštvorca 😀 😀

blau stastnu cestu...
vsetkym pekny vikende este
zajtra ideme k svokruse na obed a uvidim.pondelok mám rande pod jedlickou ,utorok autoskola...potom este cosi pochystat lebo na vikend cestujeme..tak bude fuska..budem tu málo tak aby som neschytala dalsu neospravedlnenu 🙂 😵

jooj este chcem toho tolko napisat do konca roka dufam ze si najdem cas 😉

jeziis a dufam ze mi MAto nebude vracat lebo neskutocne mu chutili medovniky a stale potajne kradol 😕 😵

norik1
12. dec 2009

ja mam dnes tiez den pecenia, teraz idem osie hniezda a na obed bol zajko bojko, teda dvaja mnam mnam. MM prvy krat v zivote dal do ust a ja asi tiez, ale fajny bol mnam

Ama aspon si mala zabavu 🙂

norik1
12. dec 2009

jeeej ja tu mam dnes solo 🙂

prave som dopiekla osie hniezda, polovica skoricova, polovica kakaova. Moje prve kysnute cesto v zivote, normalne zo seba odpadnem 😀 mm sa druhy krat zalaskoval 😀 😀 😀

zuzka1.
13. dec 2009

Ahojte baby,

tak sa hlasim, ze zijem.
Vcera v skole, u nasich , vecer vonku, sme sa dohadovali o chatu co ideme na tyzden cez sviaky, kto co ako??prachy do banku, co sa bude varit , pit a podobne. Tak sme posedeli a o polnoci odpadli do postele.

cakam na mm, isiel na polovacku, vonku krasne snezi, idem varit obed, dnes medajlonky s brusnicovo-smotanovou omackou, knedla, pecene kura a ryza, kedze svagrina nelubi divinu. len etse neni doma od vcera vecera,co isla na disku, tak zavolam svokre nech podrypnem, ci aj mam pre nu varit, jaaj a polievku.

poobede pojdeme do nemocky za starkou, potom k sestre gratulovat neteri, je Lucinka.

Baby ja sa straaaasne tesim, ze idu Vianoce, mm nebude aspon 2 tyzdne robit, snad mu nebude nikto vyvolavat, to bude pohoda.
a dnes nam donesie jezisko vecer stromcek, som zvedava, co povie maly rano, ked ho uvidi 🙂

krasny den baby moje

norik1
13. dec 2009

cafte kuriatka,

mna dnes chztila upratovacia mania, ja nechapem, ale mna furt chyta v nedelu... v sobotu ani prstom nehnem a v nedelu makam jak drak.

My dnes zajacika dopapame mnam mnam, polievka zeleninova, super netreba varit.... idem povysavat kam su moji chlapi vonku, isli okukovat snehove vlocky...

krasny dnik cmuky 😀

blau
13. dec 2009

HLASIM sa narychlo: uz sme v at. Cesta ok, mohla byt aj lepsia. Maly chytil doma sopliky, tak je z toho otraveny, a nie len on.

Ideeem od zajtra som slamena vdova. Ale mam tu stretnutie s tou priatelkou ruskou,tak dame kafco. Prisli totiz darceky z kindergruppe sme detom objednavali body s menom. ahoooooooooooj

norik1
13. dec 2009

mz ideme na navstevu kuknut znamych co maju polrocne babo tak pa vecer 😉

zuzka1.
13. dec 2009

ahojte, Jarus super, ze je ok.

Norik davnejsie som aj ja byvala v nedleu najvykonejsia 🙂

obed bol super, maly bol s chlapmi 3 hodiny v hore, skoro ma porazila, ze tak dlho, ale ok, poriadne sa napapal a isiel spinkat. ak stihneme pojdeme aj do nemocky, ak nie, tak len gratulovat.

Pekny den kocky

danciacik
13. dec 2009

Ahojte kočky. No tak my máme návštevu krstných za sebou. Boli sme sa teraz večer prejsť tak som vám nafotila nádhernú výzdobu v Poprade. 🙂

norik1
13. dec 2009

cafteee

prisli sme z navstevy, maly odpadol este v aute, nezobuditelny - bodaj by aj bol ked spal na obed pol hodiny....tak som ho supla do postielky a idem si uzit dnesny vecer 😉 uz ani nepamätam ,kedy som mala od siestej volno 😀 😀

Blau super ze ste dosli ok, hlavne teraz v takomto pocasi, ked zacina mrznut a cesty su take vselijake 🙄

baby popijam si ten zlaty bazant Porter, co teraz fici v reklame ze 19-tka... take sladke cierne, len silne jak slak 😀

amatula
13. dec 2009

cafte

no som uplne v riti..nestiham.....boli sme u svokry pozret jedno lyziarske stredisko, netery gratulovat a fuu..
snad si zajtra najdem daku 5minutovku na vas 🙂 😵

jarus som rada ze si ok..a de si v grazi ci villach som nejak mimo 😕 ..sak idem do nemecka sa stavim na kafe len neviem kde 😎 😀

cmuk 🙂 😵 😵

lamada181
13. dec 2009

caute ja len na rychlo mali mi oblial nabijacku na pc tak len tak na skok ucim sa na skusky testy a co vam poviem mi sme zrusili postielku klasicku a museli sme vytiahnut cestovnu do toho madrac a mali spi celu noc taka som stastna konecne no nic ozvem sa zajtra drzkajte sa pekny vikend eeste pa

lamada181
14. dec 2009

dobre ranko sko sa mate
😀 😀