Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
21. apr 2009

ahojte,
ja idem vypracovavat otazky na skusku, sme si to s par spoluziackami podelili, uz mam upratane, varit netpreba,
maly spi, bol hore asi od pol 7
vy?ake plany?
ozaj zajtra idem k tomu gyndosovi, v piatok s malym na krv na zelezo.4.5. na ockovanie, 2 davky

erikasadek
21. apr 2009

ahojte zuzka drzim palce daj potom vediet.. dobre?? ako si dopadl u gynekologa.. 😉

ockovanie moj zlaty.....

keby som mala mat tretie tak nedam ockovat .. ako som to robila u tych dvoch teda aj josh uz ma menej ako pato..
ale naozaj by som to riuesila az po roku prve ockovanioe a to len to povinne tetanus, diphteria,
a az po 3 roku niektore.....

clovek sa uci stale..

norik1
21. apr 2009

no to hej, ale u nas bude uz o par rokov aj ockovanie povinne proti rakovine krcka maternice - co sa teraz plati, pomaly aj proti lenivosti vymyslai ockovanie a ked uz bude vymyslene, tak sup sup s nim do ockovacej schemy a najlepsie podlozit zakonom!!! Nech je to vsetko povinne!!!

erikasadek
21. apr 2009

norik nestras............;

amatula
21. apr 2009

😉 ahojte dámy a páni 🙂

ako máme?

zuzka aj ja idem zajtra ku gyndosovi,na kontrolu a boli ma jedno cici 🙄ma slahne este mám mlieko tak neviem ci z toho,alebo co........ a stvrtok s Matom na ockovanie 😀 to je nahodicka
mi ideeme na rocné 😎

erika ja by som ockovat urcite dala,ale nedavam vsetko len tie zakladne!!!choroby na ktore zomierali moji pra a prapra rodicia 😉

ja uz navarené,Mato spinka,idem pozehlit,,pokecam tu s annag a ked sa naobedujeme hajde von..........zajednat Matkovi torticku k rocku 🙂 vlacik alebo kamion 😵

auto???jednoznacne BMW X 5 (kupil teraz jeden rodinny prislusnik)no fajne auto!!!!!.............len ja nan nemam 😀 😀 😅 😔

erikasadek
21. apr 2009

amatul aahoj, boze moj uz bude mat rok.. ako to ide rychlo..

no co sa tyka ockovania som radikalne zmenila nazor.. za posledny rok..
ockovat ano ale nei vsetko naraz a hned, ale neskor....
napriklad josh nema MMR a ni ho nedostane ..
moje statsie je ze tunie je povinne ockovanie takze parada..

napriklad u pata nemozem to dokazat ale je pravda ze ked mal rok a ho dostal tak mal neskor vysoke horucky a prestal rozpravat skoro rok nic..; lenze vtedy som si to nedavala do suvisu..
az teraz pomaly, a zistia som mnoho veci.... lenze uz je neskoro.. a teraz lutujem... neskutocne;..

a josh , ani nedostane kedze je alergik a ktomu alergicky na vajicko co je kontraidikacia takze , v pohode nema...

je to velmi zlozita tema.. ale tu sa aspon da o tom rozpravat s lekarmi bez toho aby si klepali na celo..
moja lekarka mi povedala rovno ked videl ajosha po prvy krat bol ockovany na TBC, aja ano..
tak to ste nemali , je to najvatsi spustac alergii... co by aj sedelo dostal prvu davku ked mal 2 mesiace ani nie o 2 tyzdne mal prvu reakciu alergicku....

takze ano chrani a zaroven aj nici vela...

no zakecala som sa... ako vzdy..

inak amtula ja mma tolko ockovani v sebe az hroza s mojich predsoslich potulkach po svete to bolo nutne...

zuzka1.
21. apr 2009

vsetko ma svoje +/-, a vsetko s mieoru, co su povinne, nevyhnes sa im u nas, ostatne netreba, dali sme len pneumokoky, ine zvazime.
Idem spravit kavu, pojdmee lebedit poobede s mm do zahrady, potom pojde maly spinkat a ja studovat. mi uz hrabe na hlavu, orzmyslam, ze sa budem radsej slnit

erikasadek
21. apr 2009

zuzka preto som rada z enie som na slovensku , , pretoz eco s atyka ockovania asi by josh poriadne skaredo doplatil.... so svojou diagnozou..

ale jasne vsetko ma svoje za a proti..

norik1
21. apr 2009

fnuk 😢

zuzka1.
21. apr 2009

norik co je?

norik1
21. apr 2009

no ze druha strana 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
21. apr 2009

ja som bola cvicit, sme mali prestavku skoro 2 tyzdne, ale islo to ok.
idem sa osprchovat, ucit alebo spat?uvidime co pride skor
zajtra idem tomu gyndosovi rnao, tak osm zvedava co zas!

blau
21. apr 2009

Helou, damy my sme este tu v At, lebo som nasla na bazare kocik a da sa vyzdvihnut az zajtra(Quinny Zapp), ak mate niekto skusenosti, tak piste. Chcem ho kvoli cestovaniu autu. Sice my mame super kocik aj lahky, ale sportak je sportak. 😀 Ozvem uz asi az zo Slovenska, Tak sa tu drzte moje zlate 😵

norik1
21. apr 2009

tak stastnu cestu Blau!!

Inak ze Zapp je vraj dost malicky pre dieta.... ale vlastnu skusenost nemam 😔 to nam skor povies ty, ved uz ponho ides zajtra, nie? 😉 prezrad este za kolko ide na bazare v At 😉 nech potichu zavidime 😉

blau
21. apr 2009

no mozem to odrieknut, o to nejde. Len ze predava vsetky veci po detoch a tento kocik mali len na dovolenku a do mesta. Kupila ho za 209euro a tolko aj stoji v obchode a chce zan 100euro, tak neviem lebo som pozerala na mimibazare a idu pouzite 130euro.

norik1
21. apr 2009

no ved to, drahy je jak svina 😉 ved hod link urcite ta presvedcime ze si dobre urobila 😉

erikasadek
21. apr 2009

AHOJte , blau je maly, ja ked vidim deti v tom stlacene tak mi je luto.. a za tu cenu.; ani nahodou...
ale volba je tvoja...

zuzka1.
21. apr 2009

ako to vyzera, ten kocik?

zuzka1.
21. apr 2009

erika dik 😉

norik1
21. apr 2009

Zuzka a ty mas co za kocik, hm???inac nasi mali maju rovnaku tigrikovsku supravu HaM - tu cokoladovo-hnedu 😉 aj ked vy ste uz asi z nej vyrastli, hm?

zuzka1.
21. apr 2009

my mame abc desogn 3Tec, zlato- cierny 😉 a sme veeeelmi spokojni
hm ma pekne veci, ze?

norik1
21. apr 2009

hej hej dobre vyzera 😉
hm je coool len mat vela penazi....
inak zajtra to istia nakupy.... idem s kamoskou na madare tak dufam ze vela nepominam 😀

zuzka1.
21. apr 2009

co by som ja dala byvat blizko hrnaic!!!noik to mate kusok, nie?svokrusa varuje?

erikasadek
22. apr 2009

ahojte......
dobre ranko.....

baby vy stale chodite do madarsk anakupovat tak sa vam to oplati?? 🙂

amatula
22. apr 2009

😨 tu nikoho celi den 😕

zajtra má prsat,,,tak sa stretneme 😀

norik1
22. apr 2009

cafteeee doma z madarska

norik1
22. apr 2009

ahojte, no citanie mi nezabralo veeela casu 😉

hej my sme od hranic 15 km, do Miskolca je to 90 km, v pohodeee...oplati sa Eri, priklad: Nutrilon u nas stoji 450 SK, v madaroch 219.... pampersy 669, tam 400...avivaz u nas 160, tam 74 (2l Lenor sensitive)... no a tak podobne...Hipp prikrm tu 50, tam 30...

norik1
22. apr 2009

hej hej Zuzi, svokrusa bola cely den... skusali sme ake to bude ked budem cely den prec, ale F si to este asi moc neuvedomuje....
Kupila som si biele crocsy, kozene hnede balerinky (370 😉 ) koselu, tielko, drogerku, kozmetiku, prikrmy, mlieko pre F, tabletky do umyvacky.... kto to ma teraz sam vybalovat?????
A my dnes s mm 3. vyrocie sobasa 😵 este ze sme to oslavili vcera 😵

norik1
23. apr 2009

Cafte, zeby nas tu dnes bolo viac? Bude prsat??? tu to tak vyzera 😖