Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
15. máj 2009

ahojte, ja idem do mesta kuk, maly spinka, svagrina povaruje, ked uz je doma, ved za odku som spat.
dnes plany ziadne, len ucit, a ucit, ked bude maly spinkat, inak nic. navarene je, upratane tiez, tak sa budeme hrat a vegetit.
norik po party a uz si hore???

norik1
15. máj 2009

juj uz som aj zvladla druhe kolo spanku 😀 😀 😀 poviem ti ze som ani nepila bo som bola autom, ale rozbita som jak detske hracky.... asi chyba trening alebo co 😕

blau
15. máj 2009

Ahoj, zas mi dedo zmizol s mojim deckom, povedala som mu, ze nech pride za 10minut a uz hodinu ich nieje a to mal ist spat. Ja si pripadam ako debil tu. Nic ja hovorit nikomu nebudem. Jednoducho nepridem a ked, tak na par dni len kvoli strojceku a hura domov. Lebo s tymto si ja hlavu rozbijat nebudem, mam dost svojho. Nech si oni seru do vlastneho hniezda, ked im vyhovuje.
Dzanka nie vetrovky zle som sa vyjadrila take bundy, ale nosi z nich 2 a tie topanky su spolocenske na opatkoch, ktore nemala este ani na nohe. A to nic to nieje moj problem. Ved sa zbadaju, alebo si budu maximalne vyhovovat.

amatula
15. máj 2009

ahojte

mi vcera v meste...vecer prisiel mm zo sluzobky 😵
bola tu jeho segra s drahym..gratulovat este drobcom...kupila im obom rovnake rifle!!!!no su perfektni 😀

Mato akesi teploty vpbec som sa nevyspala........a som asi ako norik

inak norik ja viem cim to je kriza stredneho veku 😀 😀 😀 ja uz som tiez ko.....nic nevydrzim 😝

idem este dovarit obed.... 🙄

amatula
15. máj 2009

blau este som chcela.........nestupaj do ho....na,lebo smrdí 😉 ......chapes 😉 😀 😀

norik1
15. máj 2009

hej hej a ty potom budes ta najhorsia, blau... furt je to tak 😠 bud rada ze mas kam zdrhnut 😀

erikasadek
15. máj 2009

ahojte blau mas to tazke moja

blau
15. máj 2009

AHoj boli sme na navsteve u nasej babicky. Uz si to nebudem vsimat. Budem intelektual... No mate pravdu, esteze, ze mam kam zdrhnut 😉
Ale ste zlate, kazda ste mi napisali v podstate to iste uplne. Si to rozumieme 😎 😉

norik1
15. máj 2009

no vidis ako sa vsetky lubime 😀 az pomaly hovorime to iste 😀 😀 😀

blau
15. máj 2009

veru veru 😉 😀 😀
Ja som tu len tak na skok idem s kamoskami na pifco. A potom sup domov spat.
Dala som si objednat z Emeriky veci, tak som zvedava co a ako a ci mi to bude.
Ja si nic poriadne na seba nekupujem, lebo mi to bolo luto, ale teraz ked uz sa celkom dostavam do normalu. Do konca zas zacinam priberat 😕 No nist aka som taka som a komu sa nelubi nech na mna nekuka no ne,?
Pekny vecer Vam zelam kamosky mojeee 😎 🙂 🙂

zuzka1.
15. máj 2009

ahoooojte kacky, ja sa idem ucit, zajtra je skuska. Skuska ok, len profesor je magor, tak ucidime ako to dopadne, ak neda, neda, da inokedy, uz osm zmierena.

pa pa kamosky!!!
a piste

norik1
15. máj 2009

cafte kamosky pisem pisem 😀

zajtra ideme k nasim na chalupu, dovezu drevo a mm slubil otcovi ze prideme pomoct skladat... sam od seba... tak budem zajtra cely den trpnut ci bude hadka alebo nie, ale pevne verim ze bude krasny slnecny den bez hadok 😵
musela som slubit ze pri naznaku problemu dvihame kotvy, tak dufam ze to nebude potrebne, nasi idu este drakulovat mm k narodkam 😎

monkula
15. máj 2009

ahojte 😅 😅 😅

norik1
15. máj 2009

neuveris ale dnes som na teba myslela ze co sa s tebou stalo.... tak spust, ako sa mate? 😉

monkula
15. máj 2009

norik, to je milé... 😵 😵 😵
Bola som skoro dvat ýždne u svokry a tam nie je net....
a čo nové?

norik1
15. máj 2009

nooooo mali sme tu nejake oslavy (Amatula), Blau si uziva zivot na SVK, Dzanka je nezvestna, Zuzka fici jak dabel - skola, dieta, domacnost, mangel, oslavy, zurky.... no proste Duracelka 😉 , Erika caka na antivirus a ja tiez chystam oslavu 😉 asi tolko v skratke 😉
ty sa pochval ako ste sa mali?

monkula
15. máj 2009

norik, mali sme sa fajn, malý hral futbal, chodili sme na kopec, do lesa, tam som si po sto rokoch natrhala konvalinky, boli sme v Miskolci, to som na Teba myslela 😀 😀 😀
a budem mať kerku, zuzka, pridáš sa? 😀

norik1
15. máj 2009

jaj trosku som sa zahrabala v nasom pravnom systeme, hladam info co komu nahlasujem pri nastupe do prace.... no tesim sa na tie behacky... 🙄

blau
16. máj 2009

Bre ranko, som Vam hned z rana taku perlicku do IP, nech sa pobavite.
Co mate dnes v plane? My ideme na konske dostihy, tak mame o program postarane. Dnes vyzera, ze bude svietilkovat sluniecko, tak je dobre. A zajtra pride MM hurrrraaa, takto som sa uz nanho davno netesila 😀 😀

dzanka3
16. máj 2009

dobre ranecko
no co nam sa vcera stalo - boli sme poobede vonku ako vzdy - od 15.30 do 17.00 som ho rozvazala a on nedrichmal.....tak sme isli domov - na sak bol posraty az za usami!!!! sa napapal a do 19.00 zhanal este a potom uz hotovy - rychlo okupat a o 19.30 tvrdy....o 20.30 mliecko papal.....a o 5.00 uz stal v postielke a ze vyspaty - dala som mu mliecko a ze ho aj prebalim - posraty az za usami zas 🙄
nastastie nejak sa mu podarilo zaspat a spal so 8.00 - celkom dobre.......

asi aj za to ze mu idu spodne 2 a horny lava 1.....

blau ze dostihy.....my si spravime s matkom tiez - on bude kukat z kocika a ja ho budem tiskat ako stara mrcina 😀 😀 😀

tak pekny den.....este dojdem kuk co ste vecer popisali.....lebo mm na pc uraduje uz vecer

blau
16. máj 2009

no dzani si ma pobavila s tymi dostihmy vasimy aj s mrcinou... 😀 😀
no, takto sa dolefetit vedel aj Luca a potom mu vysli zuby. Jemu teraz uz vidim 14-ty? alebo kolky uz to ani neratam, lebo dasienka ma ponapuchane a furt si tam dava tu detsku vrtacku a tim si to masiruje a tomu robi strasne dobre. 😵

zuzka1.
16. máj 2009

ahojte zienky,

tak som doma. Neviem ci to mam vysledky budu v priebehu tyzdna. Ale medzinarodny obchod a informatiku mam za A. Aposn to!

monkula bola som v stredu na kerku, mm mi to dufam konecne vecer odfoti a dam to sem.
Ma to zacalo svrbiet, chrasticky nema , ale svrbi to jak svina.

Blau kam na dostihy???k nam???

idem si lahnut, maly spi, idem aj ja vegetit. uz mam len jednu skusku, ale to az o 3 tyzdne, tak normalne neviem co od dobroty robit. ved umrem od nudy, ved s anieco najde.

dzanka3
16. máj 2009

zuzka veru uz cakam co si si dala na nohu.... 😀 - daj foto

maly zase nespal vonku - tak sme po hod isli domov sa naobedovala horko tazko zaspal o 13.00 s placom.....o 45min zase plac- ale este zaspal na caji...a o 14.20 uz tu robi bordel zas 🙄

uvidime - mozno uz len jeden spanok bude.....

mne medzitym stihlo zhoriet co mohlo a vykypet co vedelo....

norik1
16. máj 2009

no Dzanka dne si to s tou mrcinou vyhrala ako prispevok dna he he normalne aj mm som to citala a rehotal sa ako kon 😀 😀 😀 na dostihoch he he

tak sme dosli z chalupy, super den, nasi a mm sa nepohadali co povazujem za uspech dna (nevideli sa od silvestra), ponosilo sa drevo, pogrilovalo sa, podrakulovalo sa.... mm dostal vodarske kolenacky lebo stale ked nieco montuje alebo robi nieco na kolenach tak skuci ze si musi kupit tie kolenacky, tak ich dnes dostal od nasich.... boooze to bolo srandy 😀 strasne sa tesil 😀

maly sa dnes prvy krat sam postavil bez pomoci a bez drzania, dokonca behal po zahrade a len jednu ruku si nechal chytit, zachvilu chodi sam!!! A za uspech dna povazujem to, ze cely den pil caj z normalnej salky!!! najprv sa park krat zakuckal, potom prisiel na system a chlastal jak drak!!! hned zajtra odhadzujem flase na caj 😀
(Inac asi to bude tym ze som doma zabudla flasu na caj a on sa jednoducho nemal z coho napit 😀 😀 😀 lyzickou ma to bavilo len chvilu a ked som videla ze srka caj z lyzicky....davaj rovno zo salky 😀 😀 😀 )

zuzka1.
16. máj 2009

norik gratulujeme mlemu atletovi. Tak uz aj ty si uzivas caro bezkania!!!nadherne, ze??ja som si stale na to nezvykla a ked sa maly niekam vybere striehnem viac ako predtym.
My sme zacali pit asi pred tyzdnom z pohara, ale davam mu aj z flase. Asi by som nemusela cez den, ze? pitko nechce, ale zato normane z pohara(hruboskleneho) to smakuje, hlavne, ked si tam prida svoje prisady(chrumky, rozok a podobne)
my sme grilovlai, ideme do sprchy, zajtra na prijimanie synovcovi, clea fmailia+susedia oproti nam co byvaju, je to svagrova sestra a neter so snynom a muzom. Sme obsadili cleu ulicu tu pomaly.
Pekny vecer damy

norik1
16. máj 2009

Hej hej Zuzi aj Fil vytrvalo odmieta vsetky zazracne Avent pohariky a podobne vymysly.... zatne dasna a koniec 😀 tak preto som bola prekvapena ze z pohara dnes v pohode 🙂 asi musim zacat viac experimentovat he he
Ten zajtrajsok ti moc nezavidim, tak teda vela sil he he 😉

dzanka3
17. máj 2009

dobre ranko
tak vy uz z pohara nasavate? ja som este neskusala......
my sme zase sami - prave sme ocka na dom vychystali ☹
tak ideme sa aj my von niekde potulat - uvidim ci aj dnes bude len kukat a ja ho budem tiskat 😀

- som zvedava na tych 29°C 😵

norik1
17. máj 2009

no obed zjedeny a ide sa von!!!!

norik1
17. máj 2009

no uz sme aj naspät a tu nikto!!! vidim vidim ze krasne je nielen na vychode 😀 😀 😀

norik1
17. máj 2009

no teda baaaars pekne je vonku 😀 ospravedlnenku ma jedine Blau, ktora cestuje domov 😉 Blau daj potom bediet ze si stastne dorazila domov 😉