Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
29. jún 2009

dzanka ahoj.. a o to my islon aby ste trochu , pocitili more, este pred dovolenkou ked mate take blbe ocasie.. 😉

super tak sa vydarilo...

moze byt ze pojdeme 3; 😀

zuzka, moja, ja nejem vecer , sladkosti nemam rada.. ver mi, hybem sa , ako , diva.. denne nacghodim , nanosim .; toho vela,takze to nei je malo pohybovanim..

ako som hovorila, ja som zila cely zivot na dietach takze moje teraz neodpoveda, ako predtym...
a potom uz nemam 20 po 30 uz to ide , horsie ver mi...

MMR vakcina... mumps, osypky; rubeola.. 😉

u vas povinna tu nie.. a ja sprosta som mu dala..
dzanka na jednom videu logicky by mal byt aj pato.; leda ak som ho zabudl avlozit dala som 3 ak sa pamatam.. 😅

blau
30. jún 2009

Ahoj Dzaniiii. Fsecko najlepsie drakulujeme a Luca posiela pusu. Ano M je rak rodinne zalozeny a vie byt aj pekne protivny, napr. teraz by som ho 😠 😠 😠
Boli sme v kindergruppe bolo o nicom buduci tyzden som na rade, upeciem strudlu a potom v sobotu mame grilovanie pridu aj muzi tych zienok, tak mozno pojde aj ten moj.
Eri a to prave tu hovoria, ze ake je MMR dolezite a najma pre chlapcov. Mojej mame ked som povedala, ze maleho nedam zaockovat, tak mi nadala, ze musim. Ach jaj aj s ockovanim v utorok mame to proti meningokokom co som odvolala, ale Dr. povedal, ze je dost dolezite a potom som sa rozpravala s inymi mamickami a tie hovorili to iste, ach jaj som z toho taka divna. Pekny den Vam prajem 🙂

zuzka1.
30. jún 2009

Jarka neboj sa, Luca je chlapisko, zvladne to, neboj sa.

Dzanka vseeetko vseetko najlepsie zelame, teda drakulujemeee, aby sme sa rozmeli.
my sme boli vonku, may dostal kakavko a spinka, ja sa pojdem trosku slnit, ked uz zase vyslo lsniekco, osm sa rano hodku opalovala pri knihe.

dzanka3
30. jún 2009

ahojte
dakujem za drakulacie 😵 😵 😵 ...zase o rok mladsia 😀 😝

aj my sme boli vonku...maly taky unaveny bol ze ani na naobedovat nevladal - spinka hladny...ked vstane sa napapa a ideme bludarit - mame kluce od auta - asi tesco a galeria 😉

zuzka a kde mate to slnko? tu je zase nejak pod mrakom... 😒

a stym ockovanim nebudem ani ja spekulovat - ved ked to je povinne tak to asi treba...len dam pozor aby maly bol vtedy uplne zdravy....nesmie mat ani zvysenu teplotu....lebo stale ju mame 37,2 vcera vecer....
v pondelok ideme na poradnu - skusim znova jej povedat nech mu skusi vziat niekedy krv - alebo nejaka ina dr. co to vie a hotovo - ma nastve a bez hamby ju poprosim nech ohlasi inu dr. co vie brat krv a hotovo! 😝

erika ano na jednom videu bol aj patko - sedel v autosedacke....tak moc ho nebolo vidno...ale ozaj krasne tam mate prekrasne 😉

zuzka1.
30. jún 2009

dzanka hodinu opalovania mam za sebou a polku knihy, idem pokracovat. U va snesvieti????tu je zatial krasne cely den. Dufam, ze ked sa maly zobudi etse bude, nech mu napistim baenik

blau
30. jún 2009

zuzik to nas tu provokujes v AT?? 😉 😅
u nas je hrozne teplo ale fuuuurt cely den prehanky vratili sme sa zo zmrzky vypadli mi tam 2eura taka som nastvana do kelu aj ked len 2eura ale predsa.
Ale zmrzka bola super, musim ist este raz do mesta ked prestane prsat, lebo bracho nieco potrebuje v alpskom klube turistov, jeeeej tak sa zas budeme trepat tam dufam,ze nebude prsat. Ale ved na bicyku. Pravda je to Zuzi super, ze sa to malemu paci? A kde mate sedacku? My musime mat v zadu vpredu je tu zakazana. Ale doma ho dedo vozi v predu. Ideeeem tak vecer 🙂

erikasadek
30. jún 2009

ahojte, dzanka moja vsetko najlepsie;. starenka moja... 😉 vela vel azdravicka..; 🙂

moja na slovensku nemas na vyber , je povinne, ako jendna s mala krajin... 😠

nevadi.. ja som sa dnes dozvedela, ze budem erobit po prazdninach test u pata , ci nema , autizmus a .. ☹
takze asi tak..

blau moja, dolezite, pre chlapcou , ej len mumps... 😉 aten staci zaockovat , ked maju okolo 10 viac.. mumps je blby az ked su v puberte..

josh nema a ni nebude mat MMR;; kvoli jeho alergii.. 😉

blau
30. jún 2009

tomu neverim eri: to by si videla uz od maleho malicka, keby bol autisticky to mi potvrdila aj moja mama. ( ona sa vyzna) No v kazdom pripade strasne na Vas mysliet a urcite vsetko dobre dopadne. Som sa tu nahlas zasmiala ako si dzanke pogratulovala , ze starenka moja... Ja odpadnem a ked budeme mat 5otku tak sa budeme volat mladuchy , ze?
ideeeeem neprsi papa

erikasadek
30. jún 2009

blau anjelik ja som videla uplne zdrave dieta moja malo 2 roky,, a po injekcii ziva mrtvola takych deti je po svete vela.. ver mi.. 😉

nehnevaj sa , ale ja som si uz na tuto temu , vel anastudovaa, aj americke sdtranky aj , francuzske...
a je vela takychto ripadov..

dzanka3
30. jún 2009

ahojte
dakujem aj tebe erika starenka moja za gratulaciu.....k 24 rokom mi gratulujete dufamn ze???? 😎 😎 😎
inak den ako kazdy iny - mm na stavbe....v noci ide do BA po znamych na letisko.... 😒

aj my sme boli v meste - jasne burka ako hovado sa spustila......museli sme cakat a potom po velkych mlakach ja v sandalkach do auta....cesty pod vodou....no katastrofa.....

teraz pozeram ze oskar zase pozera na to co sa stalo....ale uz nejdeme von - varim....

kukali ste spravy? zase zahynulo 150 ci kolko ludi pri francuzsku - airbas zase spado, len 5 rocne dievcatko zazracne zive naslil.....erika co tam mate magnet v mori?

erikasadek
30. jún 2009

DZANKA, starusik, moj.. jasne ze ku 24 😀 ako inak..

no asi mame, ale nie ked si dobre precitas, tak to su, letecke spolocnosti, ktore su na ciernej listine;. takze , oni sa nestaraju a lietada, a podobne;. takze ani neprekvapuje ze padaju.. alebo lmaju vazne problemy..
u va sprsi a tu , je , horuco akao v pekle, teplomer v byte sa vysplhal na 33°C, a vonku ani nemeram..

amatula
30. jún 2009

ahojte

dzanka vsetko naj naj!!!vela zdravicka,stasticka 😵 😵 je jedno kolko mas rockov...dvolezite je na kolko sa citis 😉 😉 😵

bola som off...mali sme doj...ny..Pc tak som mala prisny zakaz priblizit sa k nemu na krok 🤐 dva dni to daval mm dokopy..uz to bude OK..dufam 😅
mm uz má dovcu tak uz sem mo casu nemam..cestovna horucka stupa 🙂 aj teploty 😎
dnes sme vydrhli auto..krasne vyblizkané a zajtra uz budeme pomalli balit....

to lietadlo to je hroza ☹ 😔 😔 a ste poculi ze jedno batola prezilo!!!!

a dnes nam prislo vyrozumenie!!!DALIBOR ide od septembra do skolky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lamada181
30. jún 2009

ahojte vsetko naj dzanka baby neviete ci su nejake lieky ktore by pomohli malemu vecer zaspat mi mame od tej soboty strasny problem od mi odmioeta spat izbe a hlavne mi odmieta zaspat vecer co je pre mna hrozne vcera tak zuril ze mu praskla zilka v oku poradte nieco vopred dik

zuzka1.
30. jún 2009

lamada urcite nejake homeo, caj z medovky a podobne

erika podla meteorologov je v parizi o 2 stupne teplejsie ako tu 😉

dzanka u vas bola burka?tu sa zatiahlo, ale neprsalo. Pekne bolo, sme boli cely den ovnku.

dzanka nebola si v asku???nevies ci s aoplati, ked mau uteraz akcie?

blau
30. jún 2009

Ahoj vybavene co som mala, tak som rada aj bracho je rad. Erika je mi jasne, ze si si to nastuduvala aj ja by som si ja som len chcela povzbudit 😵 Aj tak bude vsetko oukej 🙂 Citim to v kostiach. Dzanka jasne, ze k 24rke dobre vyzeras paradne....
Zuzik laskavo ma tu neprovokuj s tym vasim pocasim.
Ama som rada, ze si sa ozvala. Stale tu prsuje a prehankuje, tak ja len dufam, ze nebudete mat usmoklenu dovosku, lebo inak by aj auto bolo zabryyyyzgane 🙂 Super, ze budete mat skolkara tesim sa s Tebou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Norik nas total ignoruje ( Norik ideeees) 😀

zuzka1.
30. jún 2009

jarka neprovokujem, ved v nitre,kusok od nas prsalo dzanka pislaa 😉
amatulka super, co bobo na to?

blau
30. jún 2009

baby ja prispevok jak hovado a mi to vypadlo, musim sa nadychnut aby ma neporazilo a napisem zachvilu. Povzbudte ma 😀 😀 😀

zuzka1.
30. jún 2009

Jarkaaaaa ideeeeeeeeeeeeeees 😀 😀 😀 😀

amatula
30. jún 2009

jáj jaruska auto uz zabrizgane 😀 😀 😝 lebo ked sem doumyvali sme sa vybrali do mesta a bola jebavica jak to!
ale nevadí.....
zuzka aj ja sa chystam do aska po dovce....tete darcek..tamn maju dost kravin takich

bobo sa do skolky tesí a hned uzvazoval ze tam bude aj spat 🙂 a doma spat nechce ani za svet 🙂

lamada181
30. jún 2009

zuzi hokeopatika a cajiky nic nezaberaju ani fenistil no takze asi tam babi podte aj mne ogabat auto take je zasrate z nuka ze konecna ked to uvidi mm ten sa zblazni treba mi zehlit a vobec sa mi nechce babky dostala som super ponuku na pracu tak rozmyslam ako co spravit lebo nechcem ist od maleho ppri paulinke som odisla 22 mesiacov a terazlujem prisla som o to najkrajsie obdobie ale zase taka ponuka sa neodmieta a tiez pride len raz v zivote som strasne na pomikove co mate noveho a baby co ste varili musim esrte teraz nieco ukuchtit lebo dne ssom robila palacinky a atak sa za nimi zaprasilo no kedze zajtra idem rec tak aby mali co jest

lamada181
30. jún 2009

zuzi pocuj chcem sa ta opytat vsimla som si ta ze si tiez bola v teme ideme chudnut a seriozne pomaha to alebo nie

zuzka1.
30. jún 2009

mne pomohli rady mimikyky, na zaciatku, motivaciou bolo to, ze za 2 tyzdne sa daju zhodit krasne cm, nie kila, cm su dolezite. a ide to. uz skor 4 mesice

lamada181
30. jún 2009

jaj lebo som citala ze co jedia ved ja nestiham rano vipit ani vodu a nieto ranajokvatm ved moje jedalnicek je chufdobny o vsetko a nic ba dokonca cvicim atd a nic ale zase je pravda ze som po 2 cs s posledny bol najhorsi task neviem co s tim lebo vahu mam suer len to brucho
tak uz nevuem co si varila

norik1
30. jún 2009

cawteeeee no som mala co robit kym som vas precitala... konecne to tu zije!!!idem pisnut viac

norik1
30. jún 2009

lamada aj ja som povodne z Martina 😉

lamada181
30. jún 2009

no tak to ma tesi norik takze to tu poznas
dokladne

norik1
30. jún 2009

blau ty provokater jeden!!! Ideeees!!! 😀 😀 😀

bolo teraz perne trosku v praci a ked som prisla domov, tak som musela trosku vypadnut von s malym lebo by som o nervy prisla...naspät domov o pol deviatej a kym som ho okupala, nachovala a ulozila spat tak som bola hotova do postele aj ja....

nebudem ani hovorit ze nadherny kludny oddychovy vikend za mnou a hned v pondelok ma nasrala MJS!!! ja jej pustim Fila ze nech ukaze ako krasne chodi, on urobi dva kroky a ona ho uz chyta!!! kricim, nechytaj ho, ako sa ma naucit sam chodit??? odpoved: ale ked ja sa bojim ze spadne. Ja: No jasne, ze spadne, bez toho to nejde. Ako sa ma inac naucit sam chodit??? odpoved - a teraz sa podrzte: No len mi nehovor, ze ho nic nenaucim!

No a nema ma j.bnut????

idem vybrat plech z rury (kuracie, zemiaky a brokoli s karfiolom na stave pod alobalom - mnaaaam) a skusimnahadzat fotky, dufam ze to nebude trvat vecnoooost

norik1
30. jún 2009

lamada hej poznam, stale tam mam rodinu 🙂

erikasadek
30. jún 2009

blau si anjelik , ja viem.; ale raz ti to vysvetlim cez skype... 😉 nieje to lahke, dnes som bola na poslednu seancu ,a poviem ti to co mi hovorili , obavaju sa.. nie je to take ako si vsetci myslely. ☹
p^roste si mysleli ze zo dna na dne zacne rozpravat a vsetko... alenze tam je toho vela.. on nerobi rozdiel , teda nechape, ze dne s je dnes, a vcer abolo vcera,a zajtra je toho vela.. naozaj.. je mi do placu niekedy.. 😢

ale dakujem ti.. 😉

zuzka, vies co s atyka metoorologov ja uz neverim nicomu pretoze podla nich by malo byt dnes na slovensku , len 25 °C asi tazko ze..
tu predpoved bol ajasna celly tyzdnen pariz cez 31°C , az do soboty , juh francuzska ide cez 36°C

realita je ina;; ako vzdy.;len doma som nameral v izbe cez den, na severnej strane, 33°C a na slnku to bolo strasnbe dnes.. a 😖

takze asi tak.. ale ja som rada ze konecne mate teplo..

len keby tu aspon vietor trochu konecne zafukal..

lamada.. homeo by ti urciote zabralo, len, by muselo byt spravne , aplikovane, presne na kozu malemu.. 😉

lamada181
30. jún 2009

erika no ja som bola u doktorky uz behom teraz bezi druhy tyzden mame druhehomeoatika najhorsie na trom je to ze je som na tom tak psychicky ze uz kricim placem a vsetko naraz uz som si nasadila sedatifpc tiez vlastne homeoatika ale nevidim a ani necitim ze by nejak zaberali a norik z ktorej casti si a ktory rocnik ak sa mozem oytat