Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dididi30
autor
16. dec 2008

nork presne , tu ziadne,ze prva mrkva, tu rovno zemiak mrkva a jabko pomixovat 😉 teda mne to nevadi, ja rada kombinujem a maly to ma rad, on nezje cisty zemiak ci mkrvu....
ano viem o tom, ze by ukamenovala, ale ja mam taku straru doma a ta v poho,
len ma stve, ze doma na sk, hned ked nejde nejak okojenie tak rovno ze umele a vobec nepodporuju zeny v kojeni, tu zas aj ked babo menej pribera, tak podporuju a su radi,ze kojim, vzdy pochvalia co ma tesi a pomahal mi stale kojit 😉

norik verim, ved obycajne mieko je humus a nezdrave, preto nebude malemu davat normalne do 3 rokov, bude pit umele, je to pre neho lepsie a zdravsie 😉

dzanka3
17. dec 2008

dobre raaanko
ako??vyspinkani???
ja som isla skoro o 22.30 tak som celkom ready 😀 😀

dnes neplanujem nic robit.....ulahcim i zivot 😵

len dufam ze uz budu fotky hotove - mali byt vcera a ze sa ospravdlnuje ale nemaju 😠 ...tak potom sa budem s nimi tesit a zakladat do albumov - babkam taky vianocny darcek mam 😔

kraaasny den vam prajem 😉 ....aj ked prsi do kelu ☹

zuzka1.
17. dec 2008

ahojte,
My dnes vyrazame na nakupy a potom uz budem musiet zacat upratovat!!!!!!
Nechce sa miiiiiiiiiiiii, ale trebaaaaaaaaaaa!!!!!
Navarene mam od vcera, tak mozem makat!!!
Norik diky!!!som sa hrajkala hrajkala!!!!

dzanka3
17. dec 2008

zuzka zase idete nakupovat???
a ako Samko znasa nakupy???
ja s Matkom behnem do obchodu - nahadzem do tasky co treba...na pokladni vysypem a utekame von aby sa nezobudil - to v potravinach tak kupujeme 😵

a ty byvas v Topolciankach?nie v ZM?

zuzka1.
17. dec 2008

ano tu v topolciankach, este pred ako som sa vydala, asi pol roka pred tym som tu uz byvala, potom bola svadba!
Ale do zm chodim 3-4x do tyzdna, na kavu, nakupy, k mamine, za kamoskami a tak.
Saminko je zvyknuty, ja ho berem vzdy a vsade zo sebou, musim ho vzdy povyzliekat, ked budeme niekde dlhsie, aby mu nebolo teplo, to neznasa, inak dobre, pozera a pozera!!!!
Vydrzi, to je dobre. Cela mama!!!

dzanka3
17. dec 2008

no este ze nam tu na klokocine otvorili nove obchody - family centrum (tam je kik, DM drogeria, deichman, tako, eurosport, OK elektro)...kazdy den sme tam nalozeny...a ked prsi tak po vonku pod pristreskom chodime dookola 😵
tiez si neviem predstavit ako by sme kocikovali tak pred 5rokmi - ked tu nebol ani lidl, kaufland..billa....no nic len potraviny 😎

a ty chodis s nim sama autom???
ja som este nebola ale v novom roku uz vyskusame ako to bude ci vydrzi v zadu sam sediet v sedacke 😵 ....ved zabudnem aj soferovat 😢

erikasadek
17. dec 2008

ahojte baby, neako to tu viazne...... 😒

dzanka3
17. dec 2008

nooo ved ked jedna nakupuje ...druha sa venujem muzovi.... 😵 😵 😵

zuzka1.
17. dec 2008

Ahojte kocky,
no uz som tu konecne, dnes bol normlane ze busy day!!!!!
Rano nakupy, DM-ka nas iste zboznuje a este jeden dojcensky najviac na svete!!!!uz koncim s darcekmi, ale este v piatok ideme do Levic. Uz ma vsetci hresia, tak sa mmusim asi zacat krotit!!!!manzel hotovy!!!
Po prichode som sa pustila do upratovnaia, to bolo asi od 11:00 do 18:00 vecera, ale mame cistucko, vonavucko!!!!
Uz len napiect, ale to az od nedele zacnem!!!!!
Dzanka ja nesoferujem!Manzel ma vzdy bere, ked si zmylsime s malym, pekne sa o nas stara. Nema uz tolko roboty, etse do Vianoc dokoncit 2 zakazky - vchodove dvere a kuchynsku linku jednym a ma fajront aj on pre tento rok.Ked nema cas, dojde vzdy nejaka kamoska a tak. Autobus by ma zabil!!! to pojdem radsej peso!!!!panicka obrovska!!! 😀
Co ste dnes porabali???

erikasadek
18. dec 2008

ahojte baby, zuzka, tak ty si cislo, voj muz musi chodit doma len s kalkulackou , chudak... :- 😀 😀 D
ja chodim vatsinou paeso, kedze moj muz je v praci, a ja po naseh autohavarii, pred niekolkymi rokmi, nedokazem ani nastartovat motor bez strachu, takze uz sa asi k sorefovaniu tak skoro nedostanem... 😉

zuzka1.
18. dec 2008

No mindra som!!!!!!strasne so mnou, kocky ja som ostrihana!!!!!!!!!normalne ze krazke, teda tak po usi!!!!a to som mala vlasy do pol pasa!!!!!!!!dnes nam preplo aj s kadernickou, navrhla, ja som samozrejme suhlasila a som straaaasne spokojna!!ked dojde mm, odfotime a dam do albumu, nech vidite to dielo!!!!!sranda, takto kratke vlasy som etse v zivote nemala_!!!!!!
Co dnes porabate????my nic, prisli sme z mesta, dam kavu, uvarim malemu, a budem citat novu emmu!!!!!dnes uz len veget, ved vcera bolo toho dost!!!!ale aspon mame cistucko vonavucko!

dzanka3
18. dec 2008

ahojte
zuzka kratke??aj mne raz tak na VS preplo....ale potom som nechala zase dorast..bolo stym viac roboty ako s dlhymi 😠

my mame vo vani kapra!!!ja som ho dovliekla .....aj kociar som tiskala aj kapra v igelitke - obuchala som ho pri vytahu- ja ze uz bude zabiti a prezil to....teraz sa vo vani rozvaluje - fuj - budem ju musiet vydrhnut.....svokor ze zabije 😨

zuzka1.
18. dec 2008

Maly co na to???este asi nic, ze???
My mame uz zabite, tomas zabil aj pre moju mamku. Inak pokial osm nebola vydata so mto robila doma ja!!!!Mame 2 chlapov doma, teda ocina a brata, ale bud su v robote alebo spia!!!no na nic jednoducho!!tak som na to bola ja! Brat by to asi ani nevedel!
No nie uplne, ze kratke ale take pod usi.

dzanka3
18. dec 2008

ty si zabila kapra????
no ja neviem nic veru zabit brrrrrrr ale ocistit aj sliepku, kacicu....rozporcovat - to viem to som doma robila...len zabit ee

s Matkom chodievame kapra kukat - lebo somar tam splechoce...ja sa az laknem...cakam kedy zavadi o retiazku a vytiahne stupel..vypusti si vodu kubo 😕

zuzka1.
18. dec 2008

Nooo, ved to nemal kto spravit, ale bolo to iba posledne 3 roky, predtym, nie!!!sa mi to hnusilo, tak som to chytila, klepla, odrezala hlavu, len ked je taky vacsi a zacne sa mikotat je zle, lebo aj to zvier ama svoju silu.
Moja mamka ako ty, zabit nie, ale ocistit, popripade odriapat to uz hej, to mna zase nebavi.

dididi30
autor
18. dec 2008

caute mamule,

my sme chori, thomasko ma zapalene ocka, teplotuje a kaka ako vidas ☹

tak v skratke, mate nieco nove? 😀

dzanka3
18. dec 2008

dididi tak to vam veru nezavidim...a to kde chytil? alebo dostal prievan? ci ako sa k tomu dostal chudatenko......skore uzdravenie Thomaskovi prajeme 😔 😔 😔

Martinko sa nastastie drzi....a ved ocko mal zapalene ako tyzdnovi...sopliky zo stafilokoka ako 3 tyzdnovi...tak snad si svoju chorobu uz pretrpel...snad nas to obide 😎

ideme sa kupat....ved potom ma mama serial 😀 😀 😀

dzanka3
18. dec 2008

jaj som sa nas.ala - kupila som dnes v lekarni 2ks rybylky na ritku - a teraz mastim a aka tvrda je a voda oddelena od kremu...kuknem a to uz 1,5 roka vyrobene ....sice este pol roka zaruka ale aj tak im to tam zajtra buchnem na pult.....a uz minule ma ogabali a ved potom aj 320sk vratili...a to dnes zase ta ista mi predavala koza 😠

...skooda ze nemaju teraz otvorene by som bola schopna decko obliect a ist sa tam povadit!!!! do zajtra ma to prejde...no skoda...

tak som sa pozalovala uz je mi lepsie....muza este nemam doma...

idem teda kuk serial...vy nekukate?

norik1
18. dec 2008

Cafte mamuse...tak ja som mala dva dni pauzu od pc - muz mal dovolenku tak som sa venovala he he...

tak ako hovori Zuzka, nakupy nakupy...akurat som sa nasrala v Hypernove - idem platit kartou v Draciku - kartu neberie. Nic, ani tuk ked ju predav acka pretiahla cez terminal... tak som ju sturila do bankomatu a ten mi napisal ze chyba na karte...tak bolo po nakupoch...cestou prec som sa zo srandy zastavila pri konkurencnom bankomaete a hadajte co? vyplul peniaze hovedo.... tak nech mi nikto nevravi ze mam chybnu kartu...uz sa mi to stalo druhy krat a druhy krat budem platit za vyber z ineho bankomatu 40 sk - zajtra tam taky bordel narobim ze este taky nevideli...nakup za dva a pol tisic a trapas pri pokladni ako bezdacka... 😖

dzanka3
18. dec 2008

norik 🙄
zajtra teda poriadky robime 😀 😀 😀

norik1
18. dec 2008

si pis!!! ja dokazem byt desna furia ked sa mi chce he he🙂

Vcera bola chlastacka - bola som na vianocnej party od nas z prace...dnes som cely den dospavala, uz som na take asi stara 😀 😀 ...alebo mi chyba trening!!! Tym to bude he he
Ale najlepsi moment vecera bol v taxiku kde sa ma mlady 21-rocny taxikar snazil presvedcit ze viac ako 25 urcite nemam... som rozmyslala ktory z nas dvoch by vlastne nafukal he he 😀 😀

Juj ale dobreee bolo... no a dnes som si uz poobede urvala poldeci lebo tri hodiny pocuvat ako svokra huci do maleho bez JEDINEJ prestavky na nadych...druhy den za sebou... az na stvrty krat pochopila ked sme jej povedali ze nech ho nevlaci tolko na rukach a nech sa s nim hra na deke.... muz sa zo mna skoro pocural, ja som to poldeci musela zapit jeho pivom, aby rychlejsie zabralo... 😅

norik1
19. dec 2008

cawteee 😀

dzanka3
19. dec 2008

ahojte
my sme mali divnu noc - aj 3x znicoho nic spustil strasny rev...????

vcera aj tri krat kakal...dnes rana tiez...nemozu to byt zubky?

alebo zato ze sa s nim vcera svokra hrala? 😵

norik1
19. dec 2008

No ja by som povedala ze je to tou svokrou 😀 😀 ale pravdepodobnejsie budu tie zubky...he he...no Dzanka nezavidim vam, dufam ze vam to prejde rychlejsie ako nam, lebo my mame zubate priznaky vyse mesiaca a furt nic...

norik1
19. dec 2008

vsetky peciete??? co, idu vianoce?? 😀 😀

dzanka3
19. dec 2008

haloooooooooooo
no nikto??? 😠 😠
norik ako si pochodila v banke???
mne v lekarni bez problemov masticky rybylky vymenili - dokonca aj tu nacatu - koza si pamatela ze posledne dva ks z toho balenia storocneho davala....

maly sa naucil vrieskat - huci ako pilinak a smeje sa a mne v usiach zalieha 🙄

dididi30
autor
19. dec 2008

ahojte, veru nikoho tu dzanka, kazdy uz dostava predvianocne debky 😲 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
19. dec 2008

Kocky caute, osm rano pisala a prispevok tu neni, ale blbol mi net asi preto, cely den blbol.
Este sme dnes boli v LV v tescu nieco pokupit, aj s mojou mamkou.Uz je to hadam vsetko,
Manzel vari veceru, budmeem mat steaky a opekane zemiaky, kiezby takych vecerov bolo viacej!!!
dIDI AKO MALY??UZ JE LESPIE??MY SME mali ocko zapalene od narodneia do 5tt, potom nam to v nitre preplachovali a klop klop klop je dobre. Mal to z prievanu!
Norik som rano pisala, ze som rada, ze nie som sama, ktora takto obcas resetne hlavu, ved treba nie???
Dzanka, asi bude mat maly macko zubky!!!!chlapisko na to je,ozaj len tie zubky chybaju!!!!
Idem balit darceky, piect az zajtra

norik1
19. dec 2008

ta ja tu dzifky, zrazam malemu horucku, prave som mu namerala 38,1...tak hrozne plakal, nevedel sa utisit a ked zaspal mi na rukach, hned mal celo chladnejsie...tak myslim ze mu klesla teplota a ze len z toho revu mu tak stupla... no ale vam poviem, to strasny stav bezmocnosti....

norik1
19. dec 2008

Zuzik Dzanka som nebola v banke lebo take uprsane pocko bolo tu tak som nechcela maleho tyrat s teplotami aby siel vonku... nechavam si to na pondelok lebo mm bude mat dovolenku tak budem moct skocit...