Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
25. aug 2009

no servuste
konecne sedim...boli sme dnes na dome - bola aj S tak strazila maleho a ja som litala s tackami - pivnice na komplet vycistene .......ale pred tym sme boli sami s matkom kuk v topolcanoch kupelnove studio - mali mat nove koje vystavene - nemali debili...ale ked sme sadali do auty zrazu a dve budovy dalej rana ako z dela - dam link co sa tam stalo:
http://aktualne.centrum.sk/domov/regiony/clanek...

ist o chvilu skor to sklo by nas rovno na ceste zasiahlo - takto bol prave pred tou budovou kamion a jemu sa asi nic nestalo....

ani ja som matka este nestrihala - sice ma vzadu taku hrivu ale este pockam....

norik1
25. aug 2009

jaj tak to ste tomu LTT unikli ...fuj sa musel Matko zlaknut...

Zuzik vo stvrtok vecer, ale netusim kedy 🙂 ked pobalime? teda pobalim???? 😀 😀 😀

my sme uz dali maleho 2x vykosit u kadernicky, dnes som ho vykosila ja a na zimu mu necham trosku, uvidime, lebo sa hrozne poti chudacik a ja sa skor bojim, ci v tych vlasoch mokrych neprechladne... ked ich ma kratke, tak sa tak nepoti pri beznom obliehani bytu 😖

zuzka1.
26. aug 2009

dobre ranko,
teda Dzani, to sme mali fakt o kusok, bleeeeee. esteze , prozretelna mamcka so siedmym zmyslom, sedela uz v aute 😉

my sme strihali maleho 1x ked mal 3 meisace, 2x, ked mal 6 a 3x, ked mal 9. odvtedy uz nechcem, ma riadne paaaco, ale paci s anam , ale pojde na mm, kedy neviem,

ja uz peciem strudlu, idem na tu kavu, ked pridem dom, idem robit tie halusky bryndzove.

blau
26. aug 2009

Babulky dakujeeeeeeeeeeeeeeeem, Norik jasne, ze ostanem taka aka som, Ja sa uz nezmenim! 🙂 🙂
No dazni to ste mali teda stastieeeeeeeeeee, ja odpadnem chvalaBohu, ze nic sa Vam nestalo.
No my sme tak oslavovali behali. Minule si pozeral maly M fotky a zacal plakat, uz treba nam ist het. Nieze by nam nebolo dobre....ale ved viete uz je nacase. Dnes zas k zubarke, do kelu uz tam mam tu ligaturu a cakam, ze sa mi to zavrie a zdlahuju to a ja budem mat pokoj...uff.
Pekny den Vam prajem 🙂

zuzka1.
26. aug 2009

ahojte kocky, nikto nepise??
mata ty si odisla na dovcu, ci co????nepises, vieme, en e bobo je na prazdninach.

ja som teraz prisla, maly doobeda klasika nespal, nikdy nespi v kociku, dne snas bolo 4 mamny, 5 deti, paradicka pokec.

1.novembra mam stretko tu z konika, je nas myslim 5 zo zlatych moraviec, sme sa stretli v regionoch.

bryndzove urobim vecer, sa mi nehcce, mm uz jedol, ja s malym tiez, svokrovci si nieco daju. zajtra bude.

zajtra budem rozlietana, idem pockat kamsoku z nitry(dzani-petu michalickovu), ide na zapis na vysku, kde chodim aj ja, s nou na kafe, potom na nakup, pre maeho, bude tottiz u mojej mamky, a potom ideme aj s malym na grilovacku ku kamsoke, pridu este 2 kamosky s drobcami.

janbari
26. aug 2009

baby, čo je to dovca? už som sa s tým stretla, ale neviem, čo to je.....dík za vysvetlenie 🙂

www.janbari.webnode.sk

zuzka1.
26. aug 2009

janka dovolenka a pekna stranka, pozerala som ju asi pred tyzdnom 😉

janbari
26. aug 2009

aha........už je mi to jasné....lebo ja som našla aj slovo dovča.....aj dovca...... super, sa mi to páči...

a dík sa návštevu stránky, verím, že som ťa aspoň niečim motivovala.... 🙂

blau
26. aug 2009

Saminkovi, Fseeetko naj naj k meninkam. Vela zdravicka a stasticka lasky, ktoru urcite dostava vo velkom mnozstve. Cmukajz od nas 😵 😵 😲 😉
My sme boli tiez na ihrisku, bolo nam fajn. Dnes mal dede s malym nehodu na bicyku. Maly sa postavil a dal mu nphu do kolesa. Malemu sa nic nestalo, len dedo vyzera ako zrazena macka. Fuj, zle mi je ked si pomyslim keby ....na to ani nemyslim. Esteze su obidvaja v poriadku.

lamada181
26. aug 2009

caute ako babi ako mi uz celkom fajn no som zvedava aky bude vykend deti idu prec a mi s mm sami spolu to bude uzas alebo horor
zuzi co ti stojim na vedomi ked si nepochopila 🙂 🙂 🙂

amatula
26. aug 2009

cafte

SAMINKOVI velke cmuk 😵 😵 😲 😲

som vcera dne tulala 😝 som uplne vyflusnuta 😅 aaaaaaaale som dnes kupila Matovi krasnu zimnu ciapku sobika 😵 a Daliborovi svetrik bob bilder 😵

jaj a Mato má novu oblubenu hracku..babiku Matesa sme ho nazvali a snim spinkava a stale ho bokava 😵 😀 máme aj pofotene potom hodim 😀

zuzka1.
26. aug 2009

ajoooojte kocky,

Saminko dakuje kraaaasne🙂))

mna zase boli hlava jak svina, ma j.bne.
vcera mi pomohol pohar cerveneho, no dobre tak dva 😀

a dnes nie, ale to bude z toho, ze sme lietlai cely den s malym, cez den som vybavila spon 20 telefonatov, to bude z toho. a este aj fajne teplo.

zajtra zase trochen lietacky, ja som si dnes kupila taky svetrik krasny, ved uvidite sna dna foto.

lamada181
26. aug 2009

samkovi vsetko naj k meninkam

norik1
27. aug 2009

Cawteee

mamuse vcera bolo velke balenie tak som sa ani k pc nedostala...dnes ma cakaju baliace dozvuky a vecer goodbye🙂

Zuzi Samkovi vsetko najSamkolepsie 😉 nech je zdravy a stastny 😀 😲 😀

idem makat

zuzka1.
27. aug 2009

norik tak uz idete????

inak dobre ranko!
na kolko idtete????

amatula
27. aug 2009

noriiiiiik stastnu cestu...........ozaj idete ako????aftom ci lietadlom ci ako 😕

a prajem krasnu prekrasnu dovcu!tesíme sa na foto 😉

ja dnes varim upratujem musela som tulave boty vizut 😅 musim este pozehlit a mala by som ten nas lesopark skosit..lebo ide dlhy vikend a to veru nebudem doma trcat 😎 😎 😀 😵

adieu 🙂

dzanka3
27. aug 2009

servuste
co tu mame noveho???
norik tak tak stastnu cestu hlavne......uzite si more a oddych....a malinkeho hlavne 😎

ja dnes mam nejaky upratovaci den - musim to vyuzit ked ma to drzi......
tak idem pokracovat
cauteee 😵

blau
27. aug 2009

Tu nic noveho. Ahojte inak. Dnes sa mi pokazil bicykel, tak sme si to odkracali peso v tomto dusne,,, tfuj. Inak je mi lepkavo idem sa oduschenovat... 😎

zuzka1.
27. aug 2009

baby kde ste, nikto nic?

blau
27. aug 2009

Hojte veru nuda dnes sme uz nic nezazili, tak zas zajtra idem do vane úaúaúúaúaúpapapa

zuzka1.
27. aug 2009

tak idem ja robit bryndzove halusky, nech nemusim zajtra, budem upratovat zajtra.
nrik uz na ceste, vsetko ok.

danciacik
27. aug 2009

ahojte babulky, joooj by ste mi mali dať poza uši že vás tak zanedbávam, ale musíte ma ospravedlniť najprv som mala spuchnutú ruku a teraz už len bolí tak môžem poriadne písať.
Juuuj viete jaké mám deti? posledné dni sú ako čerti - zlostné 😠 .
A už o pár dní ide Larka do škôlky- pána som zvedavá ako to zvládneme.
Inak sa vám musím pochváliť asi sa konečne splní môjmu mužovi sen a vyzerá to tak že čochvíľa bude podnikať tak držte palce nech to vyjde. A ešte jedna vec by mohla vyjsť ale o tom vám napíšem až keď budem z toho múdrejšia ale strašne držte palce.
Inak včera sme boli v Aquacity - to ste mali vidieť aký topelci sú tie moje decká - ešte sa aj dusili s vodou 😀

amatula
28. aug 2009

cafte tak tu zdochina pes...... 😒
tak prajem pekny den......papa......idem robit lapacinky 😵

danciacik
28. aug 2009

noooo ja vás tu čakám ale kde ste ostatné? 😕

zuzka1.
28. aug 2009

ahojte,
ja uz v praconom nasadeni, halusky som robila dnes rano, maly ide spinkat, mna caka kopec pradla poskladat, vyvesat 2 pracky, pozametat, upratat, pokosit.
pracovny paitok. vecwer pojdeme s mm asi von este s jednou kamoskou a muzom, ale nie na dlho, co mna nebavi na chvilu, kezde zajtra treba aj robit nieco, mm motovat jendu stavbu.

mata seres na nas, vyzuj tie topanky tulave, lebo ta dojdem vyzut! 😀
jarus, kde tulas?
dzanka upratuje este od vcer hadam.
norika uz fuc.

dani drzim mm palce, bude to tazke na zaciatku, ale po roku to bude parada, moj mm tiez podnika.
a druhe je co????hm???zeby babatko????alebo byvanie?????

danciacik
28. aug 2009

Zuzi, veru bývanie ale bohužiaľ to čo som mala vyhliadnuté padlo a nemôžem nájsť nič tu v okolí do takej sumy ☹

dzanka3
28. aug 2009

ahojte
my tu mame jarmok - boli sme len kuk a minuli 15eur na zaciatok - Matkovi takeho hava som kupila na baterky - steka a chodi...tak je pokoj chvilu 😀

zuzka uz neupratujem - ale stale pozeram na kosele co musim zehlit an zajtra - na svadbu co ideme...ja tak nelubim zehlit kosele ☹

no uz mam psika na klavesnici smareneho 😅

amatula
28. aug 2009

dzanka tak to bol psik ozaj len na chvilu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blau
28. aug 2009

hojte som pisala a sa mi to vymazalo. Ja som sa bola trosku slnit ale som cervena ako rak , tak hrozne je tam teplooo. No u nas to vyzera, ze na dovosku pojdeme len na otocku, kedze M nevie ci vobec dostane nejake volno, ale tak na vikend urcite pojdeme aj keby co bolo.
Dnes zubar az poobede, tak som rada, lebo vzdy idem doobeda a to sa musim hned vratit kvoli malemu.
Boze co ja sa tam nabeham a nafty pominam, no hadam vysledok bude stat za to 😅

lamada181
28. aug 2009

ahojte mi mame sa celkom uz fajn zajtra deti idu ku starkym a mamka s tatom idu na zatah juj sa tesim jak male decko baby hrozne po sto rokoch ist niekam no tesim sa co mate noveho pochvalte sa