Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
17. sep 2009

no nic babky ja koncim idem sa starat o ocina je mu na hovno pa

erikasadek
17. sep 2009

ale nie 4 dni... preboha, uz po jednom cisarskom..
nevadi teraz je neskoro.. 😉

idem , uz ide super serial nova sada 24 a to mi zboznujeme s muzickom.. 😉

norik1
17. sep 2009

jooj a ja teraz som zasa dobehla, sama som dom lebo mm uz na sluzobke druhy den, my to tak mame podelene ze prideme z dovci domov a sup obaja na sluzobku 😀 😀 😀

ale uz spime a idem vas tu smirovat, len netusim kedy sa do vane dostanem 😀

Babule dufam, ze sa vam deticky a ockovia rychlo vystrabia, drzte sa 😲

norik1
17. sep 2009

jaaaaj konecne som nasla pesnicku z dovolenky co som na nej ficala na ranajkach he heeeee 😀 😀 😀 😀

erikasadek
18. sep 2009

norik anjelik, mal si vcer asmolu uz tu nikto nebol.. ☹

tak rozpravj co mas nove??

ako maly ?nechcem povedat meno..kedz eje v anonymite.. 😀 F....

dobre ranko vsetkym.. dnes to tu flakate.. 😉

lamada181
18. sep 2009

ahojte dobre ranko ci pekny den no mm isiel po dr a ja som v riti celu noc som skakakla okolo deti a mm az tak ze ma seklo ledva dojdem na hajzel
norik dik no kecaj ako erika kaze ako dovca mozme zavidiet
baby kde ste kdo to tu dnes nikto neni
dani ako deti malemu patkovi vcera ta teplota potom klesla ci nie ale asi ste u dr ze
zuzka je na jarmaku no neviem ako pojdem aj ja nan kuk

amatula
18. sep 2009

cafte

krpcek mi akosi nechce zaspat... 😕
ideme k svokre nechavam tam Matka a ideme na veceru pecene bravcove koleno..uplne grandiozne! uz sme nan raz boli a majitel slubil mm ze ked pride tri krat da mu recept 🙂 tak to musime absolvovat 😀
a bereme len Boba aby si snami uzival......vies zuzik 😉

pojdem dat hadam kafco a nebola by zla ani tá carte d´or co je v mraznicke 😵 😎 milujem mozartove gule 😵 😲 😀

papa

danciacik
18. sep 2009

Ahojte babulky..
No ja som včera dobačovala - ja trúba som mala takú zlú náladu, že prišiel manžel a ešte aj doňho som skočila 😢 . Ale snáď to prežije.
Jani nie sme u Dr. - Paťko celú noc prespal a ráno teplotu nemal - teraz má 37,7 takže trošku lepšie.
Manžel zobral Larku do Štiavnika ku mojim starým rodičom tak som sa pustila do varenia a mám ešte kopec roboty.
Dnes som robila perkelt z hlivy ale ja blbec som do neho omylom dala štipľavú papriku ani nechcite vedieť ako chutil, tak som hlivu precedila a všetko navarila od začiatku.
Ešte idem spraviť knedlík a idem sa pustiť do papierov.
Len Paťko je umrnčaný tak neviem ako to stihnem.
Jani ta si oddýchni trošku.
Už je mužovi trochu lepšie či nie?
Škoda že nebývaš v PP dobehla by som ti pomôcť. Ale aj mňa dnes tak fajne seklo v ramene že mi až slzy vyskočili.

blau
18. sep 2009

Ahojte, tak ja som navarila oprala a maaaaaaaaaam take nervy uz od vcera vecera. Ani som tu nebola, boli sme sa hrat u susedov a maly sa machal v ladovej vode aj som ho prezliekala aj svietilo slnko bolo teplo no a vecer sople svrbel ho nosik, tak vydrankaval, tak som si isla k nemu lahnut. Stenkal celu noc a na toto som ja uz neni zvyknuta....on spinka ako marfuska anjelik. Boze, tak som si vycitala, ze som tam liezla mali sme sa ist hned bikovat a bol by pokoj aj po tom ockovani.
Pomooooc, ma to opuchnute a tvrde, neboli ho to natrela som mu to octanom.......dajte nejaky typ nech mu to odpuchne. Toto ja nepoznam po ziadnom ockovani to nemal.
Nasrana som aj na tie auticka vsade su a ked to auto padne na podlahu hned je tam dierka.......tak som ich schovala, ale zas mi je to luto., lebo on sa s nimi vie hrat cely den. Prsalo a je teplo uz neprsi pojdem sa s nim potom asi povozit, alebo neviem co , ked pride M.
Danka, takze sme dve co maju naprd naladu. prajem nech ste rychlo zdravy---idem si dojest polievocku, dobru som si....aspon ta mi pomoze na dusu 😉

amatula
18. sep 2009

pre jarku 🙂 🙂 😉

toto my absolvujeme k tomu mal Mato pneumokoky nic viac 😉

http://www.epis.sk/InformacnaCast/Ockovanie/Ock...

amatula
18. sep 2009

Pri Daliborovi to bolo este iné ten toho dostal viac.....ale uz sa to zmenilo....

amatula
18. sep 2009

ale ked tak kukam nieje to to co som chcela nemozem to najst ale zhruba toto....este tam chyba ta vakcina ktoru dostane Mato v troch rokoch....

a ja uz musim bezat 😒

amatula
18. sep 2009

aaaaa dnes som hodila celkom dost prispevkov som zvedava kto ma tromfne 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😲

erikasadek
18. sep 2009

niekto tu trpi samomluvou. 😀

ja pridem neskor zatial , sa majte krasnucko. 😉

lamada181
18. sep 2009

ahojte no toto matka sui ale mysli ze baby
dani to som rada ze vam to klesla mm je v pohode dostal tri inekcie do prdele a pondelok ho caka este nejake vysetremie chudak dnes bol este na urologii chceli zistit ci neni prechladnuti a tak tak nielen malemu ale aj velkemu musm davat obkladiky na pindura 😀
ja som uz celkom fajn bola som na masaz u jednej slepej maserky a ta ked ma masirovsla som sice vydela vsetkych svetich ale normalne sa to uvolnilo
🙂 🙂

lamada181
18. sep 2009

no a zabudla som na sjarmak na hovno uplne slaby sice vsade stanok z burciakom ale fuj vobec nebol dobry nn okostoval nechutil same kolotoce a nic skoro ziadne stanky ba s oblecenim ze vraj len ked som zbadala tie ceny a vedela som ze normalne obchodoch je to skoro o plo ceny lacnejsie tak ako gol
bbay prvy jarmok na ktorom som si nic nekulpila nebola na kolotoci atd

lamada181
18. sep 2009

dani a st toho si nic nerob to je normal ja som dne sziapala po kazdom s tej bolesti a stoho ze som bola na vsetkych sama
ale zajtra ze ideme hore ku babke takze nevarim jej jeden konecne volny den taka som rada ale na nedelu si starky (mm) vymyslel polske rezne v paradajkovej omacke, zemiakovu kasu, a asi kuraci vyvar tak mam co robit jaj
a samozrejme nejaky kolacik ale este neviem aky musim nieco kuknut v knihe receptov mojich no nic trpim samomluvou tak zatial ahojte
inqac dani skoda ale co neni moze byt myslim to byvanie v PP

blau
18. sep 2009

Tak dik za typ, na ten opuch po ockovani. Erika to asi ja trpim samomluvou ☹ 😒

erikasadek
18. sep 2009

jezisi nie, teda pokial nie si sama, moja..
myslela som ,na amtulu kedz evela pisala..

co s atyka ockovania, radsej som ticho hodila som link v teme.. a som hotova s toho dokumentu... ☹

idem vas docitat..

danciacik
18. sep 2009

ahojte baby, ja dnes nestíham, nejak ma na večer chytili kŕče. A teraz sedím v kuchyni a revem lebo môj muž sa rozhodol že naučí spať Paťka bezo mňa a nejak to nejde. 😢 Ale nechce aby som k nemu išla

zuzka1.
18. sep 2009

ahojte mamuse,

my sme boli cely den u nasich, na jarmoku, dobre bolo, burcak fajny, ciganska mastna, lokse bez chuti, grilovane kura vyborne,

malinky spal za cely den hodinu, takze o pol 8 odpadol hotovy, ale bol dobrucky, dalo sa s nim byt v pohode. tesil sa z baloniku a takej tej vrtulky a hrajkal sa drobcek.

idem vas docitat

erikasadek
18. sep 2009

blau anjelik kazdy opuch po ockovani , natries , alkoholom a masirujes denen 2 minuty ta cysta, opuch zmizne.. 😉

amatula
18. sep 2009

cafte tak tu to zilo... 😕

ja som sa tak bavila dnes az dokial sme neprisli domov..ma ten spolubyvajuci fakt stve..niekedy máme hrozné dni..a teraz sa mi neste spat 😒
ale som sa dnes dobre pobavila..boli sme na tu veceru a pôvodny plan bol ze pridem do mesta k svokre tam zavediem Mata a tam sa stretneme s mm..tak som nevarila len kôli Matkovi tekvicovu omacku!!!
lenze plan sa zmenil a mm prisiel pre nas domov...a ze co si varila..a ja ze len tekvicovu omacku ktoru on s duse neznasa!!..tak mm ze ideme zaviest Mata k mame,,ona urcite nieco varila.tam si nieco dám!!
a hadajte co moja milovana svora varila? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 zhodou okolností tekvicovu omacku 😀 😀 😀 😀 😎 😵

bru noc..
porucaam sa na par dní 😲

norik1
19. sep 2009

cafteeee ideme na chatu see you tomorrow evening 😀

danciacik
19. sep 2009

Ahojte, dobré ránko prajem.
Tak ja som to včera nezvládla a utekala som Paťovi na pomoc - takže som sa ešte s mm chytila. Dnes sme zatiaľ v neutrálnej zóne tak uvidíme. Ale chystá sa preč a ja mám dojsť poobede za ním.
U nás svieti slniečko ale je riadna zima - brrrrr.

zuzka1.
19. sep 2009

ahojte mamuse,

my sme vcera uz o pol 10 spali, total hotovy a to osm ja chcela ist s bratom von. ale nevladala som normlane, nachodena, nohy ma boleli jak kona.

norikus vidime sa 😉

jarka ako maly???uz je lepsie, co stehienka??

danka neboj nic, vsetko sa utrase. a maly nevie zaspat bez teba?to ako uspavate, na posteli a on zaspinka, ci ako???
erika vy co nove???tie testy patkove kedy zacnu??
mata ja ti dam o tyzden, pekne pis, myslim, ze za posledne dni si trhla rekord v pisani 😀

lamada asi preto, ze vsetky dobre stanky aj kolotoce boli u nas. ceny normlane ako v obchdoch, vyber klasika ako u cinanov, pekne kabelkove stanky, svokra si kupila. mne sa jedna lubila, no uvdim, etse pojdeme asi poobede, ked dojde aj svokra z roboty, aj s mojou mamkou.

drobec uz psinka, sovkro spravil ranajky, tak idem jest.

a piste nech mam co citat.

co dnes robite a varite,?ja kacaciu pecienku a neviem este co k tomu. malemu etse neviem.

danciacik
19. sep 2009

Zuzi ono to funguje tak, že ja mám postieľku napojenú na posteľ a bočnicu dole. no a ja ho dám do postieľky a ja si ľahnem na posteľ a on zaspí, problém je že tak zaspí iba so mnou a s nikým iným 😒

zuzka1.
19. sep 2009

fiiha, a to je problem, ci ako??
ale na druhej strane chapem, mal by sa naucit este aspon na niekoho ineho 😒

blau
19. sep 2009

Ahoj, no ja mam dnes lepCiu naladu. Malemu to odpuchlo dala som mu na to vecer aj ladoveho medvedika a natieram a masirujem octanovkou. Uz to nema take opuchnute a aj to bledne. Ale velke to je ako moja pest. Jemu nic nieje, tak to ma aspon upokojuje. Varim fantastikos zemicky a rybku.... a poobede ideme spat ku svokrovcom, tak tu nebudeme. Dnes som bola v Benettone malemu som kupila natelnik s kapucnou bude frajercek. To za to,ze je taky statocnik. Kazdemu mava a dakuje. Dostal aj balonik vcera bol s muzom v obchode a tak kecal s jednou pani., ze mu kupila lizatko. M sa ma boji, a ked prisli z obchodu lizal ho zabalene. Na to ze to bol hroznovy cukor som dovolila odbalit a zjest. Vcera tu bola na kafco ta moja kamoska Izabell s malym Samuelom. Ona je fakt fajn zenska.
Co robite???

erikasadek
19. sep 2009

ahojte, kopirujem , to s zufaliek..
nechce s ami pisat dvakrat.;
ama normalbne som sa dobre zasmila, nad tvojuo story.. moja zlata nestastnica.. tekvicova omacka..
no co , mate ho tak radi..obe.. 😀
blau som rada ze je uz dobre.. teda lespie.. 😉

ja uz ockovat nedam.. ani jedno svoje dieta po vcerajsom dokumente.. 😠

ahojte.. idem neskoro. vidim nikto tiu nie je , vsetci , si vychutnavate sobotu...
ja som pred hodinou prisla od mojho gynekologa.... cela rada.;
takze ano potratila som, ale nevadi mam nato zabudnut a pokracovat dalej v plodeni..

urobil mi uz ked osm tam, clovek sa tomu tu nevyhne, hned odber vyter s maternice krcka, nemam rada..
ale co uz;, na nieco to je uz len dobre ked to robia tak automaticky

ale inak dostala som , kyselinu listovu na 3 mesiace a mame plodit..

inak neboli to moje lieky na chudnutie, ale asi moj stres ako faktor...
no nevadi ma rychlo zabudnut moje kila budeme riesit az po porode;;operaciou.. mojho zaludka;. teda nasadenim , stiahnutim jaani neviemako to povedat , po slovensky..
*nevadi ale uz sa nema trapit dietami..