Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
4. nov 2009

lamada na nete najdes, daj to do googla, ako prislusentvo ku kocikom alebo tak nejak a najde ti toho habadej

norik1
4. nov 2009

cawteeee mamuchy nestiham niiiiiiiic 😀

lamada181
4. nov 2009

zuzi neni ani jeden tirkis ved prave preto vies

norik1
4. nov 2009

caftee no som vas docitala
brutal mam tu navstevy, teraz mi odisiel svokor, bol drakulovat a betar jeden vytiahol stovku z penazenky, mne vypadli oci, potom sa zbadal, vlozil ju naspät a vytiahol dvacku.... no ale som rada, furt lepsie jak nic 😎 a este kapustu nastriekanu na cerveno som dostala 😀

dnes bol desne uuuunavny den, asi skoro odpadnem.

Eri tu sooom, chybam ti?? 😵

Lamada poslala som ti adresu, dosla ti? A povedz co chces, tiez mam toho straaaaasne vela, to sa tu ani vlozit neda....mozno mam daco co sa ti hodi 😉

zuzka1.
4. nov 2009

pokusim sa aj ja pohladot volaco, ok??

norika povedz rovno, ze si slopkala 3 dni na oslavy, ci 4! 😀 😀 😀

lamada181
4. nov 2009

norika dosla no nechaj tak vazne

norik1
4. nov 2009

he heeee ale dnes mi nesadlo faaakt. dala som si half deci zubrovky a hodinu som bojovala s prudkou unavou ale takou, ze som myslela ze vezmem zapalky a dam pod viecka..... normalne uz nemam trening, asi by s tym trebalo volaco robkat, ne?

vcera bola MJS, predvcerom kolegyna.... no a nepi!!!!

danciacik
5. nov 2009

Ahojte. Dobré ránko prajem.
Juuuj mne včera ešte prišiel klient a chcel mať do hodky na maily ešte nejaké tabuľky tak som makala ako divá.
A dnes sa mi nič nechce ale roboty ako na kostole.
Ale varím dnes obed pre lenivých - cesnakovú polievku so syrom a špagety.
Hej a začalo u nás snežiť.

danciacik
5. nov 2009

Halooo no kde ste??? 😕

blau
5. nov 2009

Ahoj no garderoba. Vetrovka super, rifle su mi akurat len su dlhe a su take obycajne. Mozno ich predam. A absolutny gol, bol, ze neviem ci sa im vyliala panska vonavka, ale tie veci tak strasne vonali, ze som to hned prala. Aj kvoli prasacej chripke 😉
Boli sme na nakupoch jeeeej a v Zare a Peek &Clopenburgh, mali fantasticke rifle a vobec nie drahe, Mohla som si kupit, ale ja som minula od Abercrombie uz 500eciek, takze sa musim skludnit....

Ach ale tie rifle banujem, lebo ja som riflova strasne.
Boli sme v kindergruppe a prisla tam aj ta ruska, tak sme sa dohodli, ze pojdeme dnes na kasparkove divadlo, len este musim presne kuknut, kde to je.

M spravil lasagne, ostrihala som ho, lebo uz vizeral hrozne (teraz ako Brad the Pitt) 😀 😀
a idem si vylozit nohy na stol. Maly sa dnes zas bil, ale mamicky ma ukludnili, ze takuto fazu mali aj ich deti. Uff no nervy mam nanho pod stromcek nic nedostane. bitkar maly 😅

amatula
5. nov 2009

cafte

vsetky deti sa biju 🙂 😉 a dobre im tak....nech hned vsetci chapu ze si nemaju dovolovat 😀

ja som varila rano sosovicovu a maggi napady-zapekane cestoviny s brokoli...mňňaaam neviem sa toho dozrat 😵 uz ste to skusali....?
teraz som bola so segrou pre dceru do skoly pokial Mato buva a kupila som si kvietok.izbovy 😎 uz dlho dlho ho chcem a ked máme coskoro ten vyrocnik 😵 😉
a momentalne sa dopujem sladkym a kaaaaavou 🙂

zuzka???? 😕

norik az so dych zadrzala ked som citala o tej stovke..no skoda ze bola z toho dvacka 😝 😀 😀 😀 😀

inak blau si robis srandu ze si veci hned prala kvoli chripke.....ozaj máte obavy z toho?lebo ja mám 😒 dnes som ako hlupa vsetko dezinfikovala savom..podlahy,klucky,vypinace......a vcera vecer sme boli u segry a povinne vsetci (okrem detí samozrejme ) museli vypit po deci domacej--ze ako prevencia 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
5. nov 2009

ahojte mause,

my sme v zapale od rana, robime klobasky, teda uz budu hotove, pojdu do udiarne. Je ich nejak moc, ale podelime, nasim aj svokrovcom aj nam.

Maly isiel buvkat, ja budem vegetit poobede, pojdeme zas von potom.

No nas zatial na bitkara nevyze, ale je este maly.
MAtus ja zboznujem magi napady varneie, amerika, rychle a chutne.

Jarka tak sa vytesujes, coo??? Handry to ja mozem.

erikasadek
5. nov 2009

aojte , norik.. jasne ze mi chybas moja... 😉

ama dobre robis ze dezinfukujes to je prav vec ako ju nedostat.. 😉

blau , ty nakupna maniack aty si sa nakazila od zuzky alebo ona od teba.. 😀

zuzka1.
5. nov 2009

no caute kocky,

vsetko hotove, vegetim, cakam kedy pride mm, ja pojdem do vane, spravim kupel, lebo smrdim samy gulas a klobasky 😀

Erika nejak malo pises, nie?

erikasadek
5. nov 2009

malo, nestiham aj zuifalky aj tu moja prave som dosla s nemocnice od rana beham.. 😉

zuzka1.
5. nov 2009

co si robila v nemocnici??
ani nespominas tie patkove testy, uz skoncili??

erikasadek
5. nov 2009

anjelik az budu vysledky testou dam vam vediet zatial som dost n a ihlach kvoli nim..

bola som s joshom na specialne testy jeho alergie.. 😉

erikasadek
5. nov 2009

aje to strasna strma do centra pariza a potom ; transport .; je to strma s dvoma detmi, pata som nechala rychlo v nemocnicnej skolke, aby ho tam strazili...

amatula
5. nov 2009

erika no dezinfikujem co ine mi ostava 😕 a aj z vnutra to my radi 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😝

máááááááme fotky zo skolky juuuj ale su podarene ..ked som v ten den toho fotografa stretla cestou zo skolky uz som ani nedufala taky stary páprda....ale sikovny......ani jedno z detí sa netvarilo odveci......nádhera 😵 😵

erikasadek
5. nov 2009

amatula dobre..
aj ja som vcera dostala fotky pata so skolky , len nam nikto nehovoril ze kedy sa fotili.. 😀 😕 🙄 este ze bol pekne obleceny.. 😉

zuzka1.
5. nov 2009

kocky tak sem s nimi, bola tu segra s deckami, maly je vyjaseny, ustvany a ked odosli plakal, len hovoril deti tata a nariekal, moj chlapcek zlatunky. krasne sa pohrali. neter ma 9 a ma stranse rada deticky, mala opatrovatelka.

lamada181
5. nov 2009

caute baby no mi sme dne sboli na kontrole s deckami takze nasa paulonka zajtra na ocne no som zvedava a ja sa bojim
no nic idem zehlit dala som prat deti spia a treba mi nieco varit na zajtra nemam tucha co
som vystavena upne

erikasadek
5. nov 2009

lamad uz oddychuj.. 😉

zuzka zajtra , dobre slubujem.; dnes som hotova.. ☹

norik1
5. nov 2009

Cafte ja dnes fofry v praci strasne, neviem kde mi hlava stoji, my mame predvianocne stresy furt, kazdy rok🙂 ale zasa ma tento stres baviiiiii 😀 😀 😀 co mam robit??

Blau dobreeee nakupujes, aj ja lubim riflove, ale do prace moc nemozem, takze velmi nevynosim. Ale v piatky riflujeme v praci vsetci🙂 a lasagne milujeeeeeeeem mnam mnam mnam

ale zajtra piatoook parada 😎 len skoda ze hlasia dazde salene az do stredy... aspon tu u nas bleeee

erikasadek
5. nov 2009

norik ahoj....... robite predvianocne baliky ze?? 😉 😀

zuzka1.
5. nov 2009

akurat dnes som objednavala norik magio cez net pre segru aj s netom. je to dobre??uvazujem o zmene nasej kablovky aj netu, hm??porad

vsetko spratane, tak je veget, musim vlasky zmyt, nechtiky spravit a vegetit 😀 serialy dnes serialy

norik1
5. nov 2009

Zuzi, preboha najprv vzdy zavolaj!!!!! Norik poradi!!!! Ked budes chciet daco menit tak povedz, ja ti z prace zavolam a poviem co a ako!!! S mohla mat vyhody dajake, ked Norik riesi 😎

norik1
5. nov 2009

ja tiez dnes serialujem len este planujem dokukat vcerajsie Kosti co som od polovice prespala uspesne🙂 😉 popracem ten bodel hrackovy a este musim nieco ukuchtit malemu na zajtra, len co???

zuzka1.
5. nov 2009

ok moja, my este zvazujeme magio ci skylink.

je magio lepsie???ked budeme rozhodnuti, dam ti vediet. tie notebooky uz k magiu nedavaju????

norik1
5. nov 2009

minuli sa, isli jak zadarmo...

nechcem robit reklamu, ale je lepsie 🙂 fakt len vlastna skusenost, mame doma. Najlepsie je, ze ked pozeras napriklad Panelak, zazvoni ti telefon, tak zastavis obraz (co sa realne vysiela) a ked dotelefonujes, tak si ho pustis dalej 🙂 ked ide reklama, pretocis dopredu a dalej znova pozeras v realnom case. Alebo ked ti ujde pointa, tak si pretocis par minut dozadu a pozeras....to co sa prave vysiela 🙂

ja tieto dve funkcie veeeelmi ocenujem, hlavne pri malom kym nespi 😀

Skylink je fajn, ale ma menej funkcii. 😉