Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
5. nov 2009

norik ja mam doma cosi podebne uz dva roky, neme slov.. 😉

zuzka pocuvaj norik.. 🙂

baby ja dnes pozerma 24 a to si nenecham ujst ani za svet.. 🙂

zuzka1.
5. nov 2009

erika co je 24?

norik dik, poslem ip v blizkej dobe

erikasadek
5. nov 2009

24 je serial uz chodi 7 seria jedne s najlepsich aky existuje n atrhu.. kiefer sutherland poznas ze?? urcite. on tam hraje hlavnu ulohu. agent , bauer..

24 pretoze kazda cast je 1 hodina, scelkove dna, a je to super akcny serial.. treba vidiet, antiterosticke a je to bomba...!!! uz zacina ak najdem , video hodim link.. 😉

erikasadek
5. nov 2009
zuzka1.
5. nov 2009

pre mna je jednotka sexy dirty money, ja milujem Darlingovcov

erikasadek
5. nov 2009

ahojte dobru noc.. 😉

norik1
5. nov 2009

juj tychto som ja presvihla, vsetky serialy fakt nestihacka, ale Kosti luuuubim no a este Panelacik pozeravam... ale nerve mi zily ak jeden diel nevidim 😀
a este NCIS, na tom som ficala neskutocne 🙂

lamada181
5. nov 2009

ahojte no teda ja ficim na kriminalkach baby moje takze aj kosti a odsudene tiezz
no som vyupratovala pozehlila poprala uprtatala a varit nemam tucha ale to budem rano o 5 lbo uz o plo 8 chcem sediet u dr na ocnom s malou a o 10 mam jazdu konecna baby moje ak ja spravim vodicak tak ho spravi kazdy

zuzka1.
6. nov 2009

dobre rnako,

vecer ste co pospali??nikto nepisal 😕

my vyspinkany, kavuckujem, maly sa hra, tatik etse spi, pojdem vlasy vyzehlit a uvarit malemu polievocku brokolicovu.

my mame gulas.

okolo obeda by som mala ist do skoly, nechce sa mi nejak trcat tam do vecera, uvidime ako bude.

Kriminalky lubim aj ja, CSI, kosticku a podobne. Aj odsudene a keby bolo keby ma teraz bavia. AA este od veci mam rada Damsky magazin, vzdy je tam nieco zaujimave.

co vy dnes?

blau
6. nov 2009

Ahoj . Babyyy my sme boli vcera v rozpravkovom divadle. Bola som aj s tou ruskou.
Bolo super, maly sa tak nahlas smial , ze sa vsetci na nom zabavali. Dobre to bolo v cene bol aj popcorn a dzusik, no tak sme sa mali. Potom mi behol do kaluze s vodou. Esteze, mala waterproof topanky a fusak na kociku. Nepremocila sa chvalabohu ( v takej kose)
Ja dnes zeleninkovo vlockovu, a pangasiusa robim.
Prsi , tak neviem co tu budeme susit.
Ama ako robis tie zemiaky?

amatula
6. nov 2009

ahojte
tak ja len po troche dnes upratujem...a tak mám asi brzdu lebo som nejak mimo 🙄 ..no ale ajj tak sa tesim na tu dnesnu husku 😵
ja kriminalky moc neee....je toho strasne vela teraz to ma stve a v nespravnom case 😒 ale to pochopite az ked budu mat vase deti okolo troch rokov a zacnu kadeco chapat ☹ mali by to torchu upravit nie davaju na prave poludnie same krvaky,vrazdy nasilie
damsky magazin je zaujmavy..tiez niekedy kuknem ...u nas sa telka velmi malo propaguje...idu televizne noviny a priropisne a rozpravky...a to co máme doma
pozeram ordinaciu vcera som sa neskutocne pobavila-odkedy je tam polnisova 😀 ale tiez my nenaviera zily ked premeskam
aaaa teraz sledujem prvy krok to je dobre aj mm sa paci lebo sa tam neskutocne pretrcaju v pradielku 🙂

jarka jaaaaa zemiaky 😕 ake???ja som zemiaky naposledy variila pred hodinou pre MAta a to len tak s rascou a trochu soli 😵 strasne to luuuubi 😵 😵

aké prispevky ja davam v poslednej dobe...dlheee 😕 😕 😕 😕 😀

blau
6. nov 2009

Jaaj ama a co sa tyka prasacej tak, tie veci su z emeriky , tak preistou, a ak si necitala, tak som pisala, ze sa im tam vylilala asi panska vonavka, lebo straaaaaaaaaasne vonali a to ja neznesiem. Preto som to prala-
Inak ta dezinfekcia z vnutra sa pozdava aj mne 🙂
A kde ste do?? sa tu sama so sebou rozpravam ci co? decka moje 😀

zuzka1.
6. nov 2009

Ahojte ,

popijam viedensku, mnamka, namiesto sladkosti.

Mata aj nas maly ma strasne rad pecene rascove zemiacky, robim ich na tej super mega perfis panvici, bez oleja a su super. ako pecene.

ja mam polievocku hotovu, aj vlasy, rozmyslam ci spat alebo nespat 😀

ja mam z tej chripky nerva tiez 😝 inak maly mi kasle, sople ani teplotku nema, ale kasle. davam mu sirup, ak neprejde do pondelka, pojdeme ok, nech vieme co sa deje.

erikasadek
6. nov 2009

ahojte.. 🙂

ama aspon oddychuj uz si s dezinfikovala vsetko nie?? 😉

vy vareite aj ja, al eza chvilu sviham po pata.. , robim , rizotto.. mnam mnam..

prvy krok som vidle len 3 casti, uz sa neda , mimo sloevsnkej republiky.; al epoznam to uz roky je to, kopia prav s spanielskeho un dos tres... s so sestrou , pelope cruize// 😉
spanielska verzia. je 100 krat lepsia , je mi luto.. ale cesi , s adrza, al ej eto take vseliake..

nehnevajte sa;ked porovnam, tak , bohuzial.. nema to tempo ani , hlavne scenar..

amatula
6. nov 2009

erikaaaa sak ja som pisala ze my len kvoli tomu pradielku to pozerame-teda mm 😀 😀 a ja tam žerem Pavla Kriza....je tam na jednotku 😉

zuzka1.
6. nov 2009

no Kriz je na jendotku aj v Odsudenych, totalny blbecek 😀 😀 😀

amatula
6. nov 2009

noo my sme sa minule s mm zhodli ze nam pride akoby stále hral toho blbecka z basnikov..len v inom filme 😀

erikasadek
6. nov 2009

maam ja viem, 😀 aj ja ho zboznujem.. je to super herec.; 😉

blau
6. nov 2009

V Hamburgu je 50% deti v skole chorich na pras. chripku a este nezavreli skolu 😠
Ze aj tak, ked ostanu doma budu sa kade tade stretavat, hlavne na diskotekach, tak je to jedno 😅 😕

Ja som spravila obedik. Maly si pytal polievku, tak ju uz jedol o 10.30...chutila mu aj mne mnam.
Zuzik ta panvica musi byt super, z kadial to mas? aka firma myslim....Aj ja taku stem 😅
Maly sa uz zobudil, smradik maly. Idem ho zobrat 😉

erikasadek
6. nov 2009

blau smradik.. 😀 😀

50% clovece tu je 4 pripady a hned sa zatvara.. 😉 ale zatial musim polklomat , tu kde sme je took, ale zato centrum pariza.; aj jaj jaaj 😠

zuzka1.
6. nov 2009

ahojte,

ja ready do ksoly, cakam na spoluziaka, moj odvoz 😀 , ideme este na kavu, maly napapkany, prebaleny, vsetko ma nachystane, tatik s amoze realizovat, da ho buvat a potom s abude realizovat babka alebo svagrina.

Jarka to tu bola taka prezentacia, firmu ti dam do ip, aby nebola reklama. na tej panvici ked dam kuriatko, stehna ci prsia na 10minut a zemiaky k tomu na dalsich 10min, je obed hotovy za 20 min, zavtedy spravis salatik,mam taky aj hrniec, v tm robim malemu polievky. je to ozaj super, maju aj parak, ten vyuzivame minimalne, neivem preco, ale na tej panvici robim vsetko masko aj prilohy.

blau
6. nov 2009

No tu v At som pocula o pripade v Salzburgu tu nic...zatial. No ale veru to sranda nieje. Hovorili aj ockovanie deti potrebuje 2 davky, a potom sa objavuje astma a ine neziaduce ucinky. Tak cil si vyber. To je hruza. Budem radsej doma zavreta. Dnes som, lebo chcije. Neznasam to pocasie. Poobede spravim tu pizzu. Moja prva tak som zvedava hadam mi M poradi aj ked nerada, ked sa mi do toho montiruje.
Idem smradik mi bucha do pc akoze mu vadi, ze tu sedim, tak sa idem venuvat 😀

blau
6. nov 2009

jaj a na vysvetlenie preco smradik. Lebo dnes sa pokakal a uz sa za to hanbi uteka predomnou no a tu smradikoval, lebo sa nechcel dat umyt prebalit 🙂

erikasadek
6. nov 2009

ale ved to je mile smradik.. 😀

lamada181
6. nov 2009

ahojte baby mi sme dne sboli na ocnom tak aj ja aj paulinka od pondelka nosime okuliare to bude sranda no nic vecer ak bude cas sa ozvem ahojky 😀 😀 😎

zuzka1.
6. nov 2009

ahojte mamuse, ja som znicena, nevedela som, ze ma znalostny manazment a business inteligence a IT/IS tak vycerpa 😝 😝

rano zase pre istotu ekonomika, etse lepsie 😀 😀 😀

lamada181
6. nov 2009

no teda zuzi
pockajte baby aka budem ja inteligentna ked dam okuliare som netusila ze su take drahe ramy na skule jaj 😀

zuzka1.
6. nov 2009

jaaaj ramiky, a este ako. 😔

lamada181
6. nov 2009

baby objaila som super stranku na hracky www.webhracky.sk
ak poznate viete ak nie kuknite ja som odtial objednala nejake hracky detskam a niektore su lacnejsie ako draciku alebo inde
zuzi moj ramik stal 99 eur a paulinkyn 54 eur ale cert to ber hlavne ze to pomoze hlavne malej jej som dala aj tie kvalitne skla a neviem co proste za jej okuliare zaplatim 135 eur no horor ale ked treba tak treba nie no nic idem ja na kute som uplne unavena vystavena zajtra ideme na hroby a potom idem makat do bytu robit poriadky jaj no nic drzte palce moje 😀 😀 😀 😀 😀

danciacik
7. nov 2009

😉 Ahojte. Dobré ráno babule. Ako ste sa vyspali.
Babule poraďte mi - Paťko sa už druhý týždeň nemôže zbaviť nádchy - čo s tým?
Inak pridala som nejaké fotečky