Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
22. nov 2009

No dopadla som, ze ale som vybuskana do ruzova.

aaaa ani mne by to M neurobil, ale niekedy mam chut to spravit ja ,lebo mi z tej samoty prepina. Aj ked si myslim, ze to zvladam 😀

no veru blazka zuzka ....mate temu 😉

a ja zas davam za pravdu matke: rozpravat, rozpravat.....tak sa riesia problemy. eri 😉

blazka24
22. nov 2009

zuzi som z TO aj keď bývam v NR už pekných pár rokov nikdy nebudem z NR 😀
a som 78-čka ako sa hovorí ročník - idem urobiť malému jesť lebo zje svoju dlaň tak prídem neskôr

amatula som rada že som si aspoň s niekým sadla 😎

blau veru tému so zuzkou už máme 😀

amatula
22. nov 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
blazka

a co cizmcky?vydrzali..ci este nebola akcia?

noriiik más co citat...ked sa vratis 😎

zuzka1.
22. nov 2009

norike pisnem sms, lebo s ami nezda jej absencia, snas nie nieco s Filipkom, 😒

jj Blazka je partacka, kedy amte ist na tu akciu:???

Jarka task vypinkana, co?apson niekto, idem ja teraz, ma edom plny ludi, vyhoda poschodoveho domu a maleho dietata, treba ho predsa ulozit, nie???

nazrata jak prasatgko aj husky aj kacky, poobede rezne, slaat, fasirky, mnam.
od zajtra odtucnujem

baby kedy sa vyberiete na nas smer, ved sa treba konecne aj stretnut.

Blazka, ja som ´86, tak spoluziacky sme urcite neboli 😀 😀 😀

kde v NR byvate? tam chodime casto, kedze nakupy nakupy su moja slabost

erikasadek
22. nov 2009

blau najleik ja by som aj sla, ale , akm a deti co, on sa velmi hybat nemoze,a neviem si predstavit ich tu nechat same, v byte s nim a 😅 🙄 naozaj to by som prisla, asi do sodomy a gomory... 😖 a po druhe naozaj nemam nikoho vermi. aby som sla aspon na kavu. jedinu co som tu mala taku dobru, francuzsku odisla prestahovali sa..
a ostatne su, tak dobre na pokec co s detmi ale v parku nie, unich doma; alebo do restiky, ak chapes co myslim ..
nie moj jediny parny ventil je tu. a keby nebolo konika tak neviem neviem..
ale neboj to bude dobre.;
aspon som is ulavila, nechcem vam kazit nedelu..

amatula
22. nov 2009

no nikde nikoho

dnes v noci i pride milacik domov sa tesim lebo mi je tu smutno...segru uz som vystrojila..uz toho bolo dost..znicili co sa dá 😝

som sa teraz pobavila..Dalibor moc nedá zelnine...nalozila som mu polievku a v nej 4 kolieska mrkve..a vravim ze na zdrave ocka...a on ze ale on má len dve oci..a mrkvicky su 4 😅..tak som mu povedala ze aj za uska ...ze co oci nevidia usko zacuje 😀 😀 😀 😀

lamada181
22. nov 2009

ahojte babyzne uzs me doma juj to bolo super tak som sa odreah´govala
erika pevne nerviky moja a drzim palceky na z ajtra moja juj idem do sprchy este ja potom porozpravam dani ako olavujete

norik1
22. nov 2009

cafte cafte mamuse, ja nestiham dajek v tejto dobe, vsetko ok, dnes som sa stala krstnou mamou 😉

Filipko je zdravy, nastastie klop klop klop, len sme boli po dvoch tyzdnoch v skolke, ja som mala fofry v praci a vecer som odpadavala tak, ze ani Panelak som nedopozerala... vcera som ani comp nezapla - nakupy sama, lebo Filipa som nechala radsej este doma, takze darecky na dnes, potraviny na tyzden...ciste sialenstvo odkedy som prisla z tej sluzobky.

No, idem nachovat chlapov, potom som tu 🙂

amatula
22. nov 2009

stratenááá sa nasla 😵 ...niekedy su take napratane dni..pozname

amatula
22. nov 2009

preco mojho krpateho syna tak neskutočne bavi vytahovat vlhcene utierky..prave mi ich v nestrazeny okamih s 80 kusoveho balenia vytiahol asi 50 😠 ..zasa 🙄

zuzka1.
22. nov 2009

Mati ak ta to potesi robi to aj moj, ked si nevsimnem, ze si ich vsimol 😀

Norik som rada, ze ste ok. Takze si krstna??to tej byvale kolegyni malej, ci??

blazka24
22. nov 2009

amatula akciooooooo ešte nebola a starého z vysoka okadím, vraj či vážne chcem ísť 😠 reku tak do postele som dobrá ale na von by si mi najradšej hrniec cez hlavu naťáhol ako ozdobu 😅

amatula
22. nov 2009

zuzka to je asi zaujmava hracka pre nich

blazka no to neee to si nedaj to mu daj pekne vyzrat..ked raz cosi slubil musi dodrzat 😎 alebo mu povedz ze pojdes bez neho 😀

zuzka1.
22. nov 2009

dobry napad, alebo nech ide on teda sam a ty pojdes sama inam 😖 co sa tym chlapom robi? 😠

ezteze moj spolubyvaju zatial sucha nohami 😀 😀

blazka24
22. nov 2009

zuzka akcio nebola už som písala vyššie a teeeeeda spolužiačky sme neboli keď ty taká mladucha 😀
v NR bývam v klárikárni na klokočke a idem ma rozhodiť jak musím tlačiť ten kočár do kopca aby ich para tlačila a nákupy? to čo je? v poslednej dobe nevychádzam ani z domu len cez net nakupujem 😀

norik1
22. nov 2009

Aj my lubime vytahovat vlhke vreckovky, najlepsia cinnost.... a ked nie su vlhcene, postacia aj normalne suche v krabici, tie sa vytahuju este rychlejsie 😀 😀 😀

idem vas docitat lebo nejak mi chybaju informace informace, vic informaci, vic informaci.....cislo 5 zije 😀

Zuzik krstna som kamoske mojej co sme boli v zime na lyzovacke spolu (a v polsku na nakupoch) tak sa jej narodil syncek malicky... normalne dnes ked som ho mala na rukach ani som neverila ze aj ten nas bol kedysi taky malinky.... juj dnes vecer asi ideme robit druhe chi chi

blau
22. nov 2009

Hej norik nooo konecne, ale vobec sa neponahlaj pekne si doma urob a potom nam napis.

Ano erika viem a chapem, ale nechaj ich aj tak aj cez sodomu gomoru, nech vidi ako to je. Ako by sa choval, keby to bolo naopak???? Myslim ty s nohou vo vzduchuˇplus deti a on v robote????

Chod sama. Ja viem, ze to bude dobre, ale telo ani dusu neoklames zas sa ti to nakopi a niekedy to buchne aaa aby nebolo neskoro. Na tu Kamilu cislo nemas??? Mohli by ste sa spojit ona je fajn velmi.
Ama s tou mrkvockou si mu dala, si ma pobavila. 🙂

amatula
22. nov 2009

he he norik ze druheee 🙂 😵 😵 😵 čo narobí jedno babenko 😵

zuzka1.
22. nov 2009

mrkvicka je mila pihoda, sa mi pacila, aj ako si sa vynasla 😉

norik tak plodme plodme, budeme mat oplodnenu temu 😀

blau
22. nov 2009

nooooooooooooooo sranda veru no Norik tak potom si budeme musiet prelozi temu teda zmenit nazov. Volna diskusia pre mamicky, ktore si chcu stazit zivot 😀 😀 😀 😀

Vinimajuc mamicky s dvoma detmi. Ach robim si srandu, to ten vajecny konak je volaky vtipny to NIE ja 😀 😀

blazka24
22. nov 2009

zuzi veru pôjdem sama a hotovo, nech sa stará o malého a ja vypadnem /pekne sa to píše len kedy a s kým/ 😀

amatula
22. nov 2009

nie nie neplodime ......ziadna oplodnena tema.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tfuj este sa na mna nieco nalepi 😕 😀 😀 😀

som kuk teraz gotta a rolincku...fuj mu tu piesen kazila 😎

idem do sprchy..detusky mi uz spia..krpaty uz hodinku skoro..lebo cez den nie a nie spat

amatula
22. nov 2009

jarka teda ..ja uvazujem cim si spestrím vecer ci pivo alebo vinko ...ale vajecny som davno nepila 😵 a mám celi liter 😀 😀

zuzka1.
22. nov 2009

ja som dnes zlopla flasu sampusu, od obeda do vecera 😀 😀

my skor na mamicky-picky 😀 😀

erikasadek
22. nov 2009

no , norik ahoj.. 🙂
jarka mam kontakt na nu, ale, ona je daleko do mna.. ved vies aky je velky pariz.; a zajtra ich necham samich... to bude rad, skoro 5 hodin bud es detmi sam doma, potom nech je hrdina;.
idem po vysledky pata.. a bude to hodinovy rozhovor;a hlaven dlha ecsta tam a spat..

danciacik
22. nov 2009

Ahojte, juuuj ste toho popísali.
Erika, hm...čo ti poviem...ach tí chapi 😠 niekedy ich je zabiť málo. Tak ti prajem veľa síl a hlavne teraz ho pusť z hlavy a sústreď sa na Patricka - celý deň som na vás aj dnes mysela aj zajtra budem až kým nenapíšeš.
Jani oslava bola super som nadmieru spokojná, Larka bola ako princeznička a aj mamka dostala pochvalu. Zajtra pridám fotky. Idem sa ešte venovať papierom lebo klienti nevedia bezo mňa žiť. 🙄

amatula
22. nov 2009

zuzka teraz neviem mamičky picky..alebo pícky..schvalne som nedala mekčen 😅 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
22. nov 2009

zuzka ty alkoholicka.. 😀 dani dakujem. 🙂
am zajtra tak okolo 1 urcites aozvem, , teda ak budem vobec schopna existovat, neviem co ma caka zajtra.

blau
22. nov 2009

Erika jasne, ze sa ozves...veru nehaj ho hrdinu. Drzim vam velmi palce. Uzi si aspon toho , ze si sama tŕosku. Aj ked je to blbo naplanovane. Je na prd, ze byva daleko ano viem aky je velky uff. Skoda. Ty to zvladnes drzim palce.

No ama tak sprchu ale nebud tam dlho a potom aj ten vajcak mna aky je dobry.

ano volako sme sa tu rozpili, ale sak ked nam chuti, tak co to bude len tak stat no nie?
idem do vane a valat sa ahooooooooooooooooj zajtra kadernicka zubarka potom kozmetika tak hadam budem aj ja kocka na materskej 😀 😀 😀

Sak po piatom je kazda princezna, ze??? Vypime si 😀

erikasadek
22. nov 2009

tak kocky na vase zdravicko, pite aj za mna;. 🙂
blau , je obrovsky. s jednej strany na druhu a este vela, zastavok z mena , metra, jedn avyhoda je, ze po dlhom case moja nemusim tahat do tej strmi aj deti.. to je potom zazitok.. 😀 😠
takze to bude o to lahsie.. 😉

slubujem zajtra sa ozvem mozno s aaj ja cestou opijem.. 😀 😀