Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
26. nov 2009

no , malmo casu a vsetci nieco chcu, bud , plna ip. alebo obliekma drobca.. idem vonku, za chvilu.
a takz evamprajem kockjy krasny den..
zuzka, moja, tebe dobre ucenie, a pratanie sikulka, a dobre snazilkovanie, vecer.. 😉
este s ami stiahne , film, twillight 2 a uz vypinam PC 😉

amatula
26. nov 2009

cafte

erika ty uz sa nam neozves do vecera 😕 pocuj ty betarka teba ten muz zlomil 😵

ja varim a premyslam..zvlastna kombinacia ze 😀 😀 😀 ..boze neda mi pokoja ta spojka a plyn 🙄 🙄 🤐 😀 😀 😀

blau tahas nam tu znamych 😎 hmm..nevies ze tu je to cisto relaxace 😵

erikasadek
26. nov 2009

ama.. 😀 nezlomil , len mam vel alietaciek, ale poobede urciete..

ak mate cas tak si pozrite , nieco..
mozno s aaj niecomu naucite a muzickovia vasi budu v 7 nebi. ale vazne, ja zboznujem tuto tanecnicu.. 😵

https://www.youtube.com/watch?v=PnuNT3wTwCc


https://www.youtube.com/watch?v=BjKUbRitXts
zuzka1.
26. nov 2009

uz vieme co robis po veceroch 😀 😀

mati a prisla si na nieco???

amatula
26. nov 2009

erika pekne aj dobréé..len to keby chcem predvadzat muzovi ..najskor by som musela dat dole 20 kg 😅 😀 😀 😀

zuka aj ano aj niee...len na to ze som menasla este ten spravny okamih kedy spojku pustit a na plyn slapnut 😀 😀 😀 ale to sa casom poddaa 😅 no ale vcera som zistila ze my zabudla narast jedna noha 🙄 ...a ked auto tak len automat 😝

blau
26. nov 2009

Ahojte....
Ja som bola u zubarky ( nic nove, ze?) No aj s malym, sestricka sa z neho isla pos.. a daj ho do reklamy a on moze byt model. A maly len kukal a hanbil sa.
Bude model po ockovi. Jeho mama ho tahala po modnych prehliadkach ako decko a v 12tich jej povedal, ze dost. Stale mi hovoril ako strasne sa hanbil a doteraz jej to vykrikuje. No a to ja nepotrebujem. 😅 😅

Netaham tu znamych ama- to je moja najlepsia kamaratka a ona mi chce ist strasne na svadbu, ale som jej povedala, ze sa toho nedocka. Nie nemusim sa vydavat, pojdem na tu dovolenku a tam sa mozme aj zobrat 😅

Teraz, ked pridem domov teda do at, tak budem len nervozna, lebo budeme dumat co s bytom a zhanat nieco na byvanie. To bude, a kedze je to celkom daleko tak to nebude len tak chodit si pozerat byty.... 🙄

erikasadek
26. nov 2009

blau mas dilemu pred sebou , co sa tyka, svadby,; a byvania. 😉

zuzka, si ma odhalila; 😀 😀
no niekedy , len niekedy este pred detmi, som mohla robit vlny, take slabe so svalstvom, brucha a teraz ani , svaly nepotrebujem , vlni samo. 😀 😀 😀 😀

erikasadek
26. nov 2009

ama, , ak budes dobre pozerat a budes mat otacky, nad 2 alebo, ku dvojke tak, pomaly, stahuj nohu s plynu ana spojku .. 😉 tlac pomaly. 😉 jedno , spolocne odtahujes druhu kladies. na spojku a nebudes , mat problem..
ale chce to len cvik .. neboj vsetky sme tym presli. 😉

blau
26. nov 2009

aaale deze svadby nie vobec, to byvanie ani nie uz som to stravila zase bude zmena ja sa celkom tesim
😀 😀 😀 vlni sa samo...

ja odpadnem aka rada na soferovanie po nete 😀 😀 erika ty si dobraaaaaaaaaaa juj

amatula
26. nov 2009

erika naopak 😀 😀 😀 tlacit mozem narmalnou silou..len pustat musim pomali...a to mne dochne..ale vykaslat sa na ternazer...sak si to vyskusam...mne sa celu noc snivalo ze mi to zdochlo na semafore 🙄 🙄 🙄 🤐 boooooze

blau vsek ja viem 🙂

kasli na celu svadbu...co si si navarila si uz dojes aj bez papiera a fotiek ne 😎 ved aj fotky s Dubaja mozu byt pekne 😀 😎

erikasadek
26. nov 2009

no ved hovorim, pustas plyn, a a tlacis pomaly , spojku.. 😀 😀 😀 😀

neboj , bude ti s toho dlho sibat a to este nemakas na cuvani a parkovani. 😀 😀

erikasadek
26. nov 2009

a ako som ti pisala ked nemas otacky, na zaciatku tak ti urcite zdochne.. 😉 pozeraj vzdy na otacky motora.. 😉

blau
26. nov 2009

Ved ano mas pravdu. Pekne fotecky mozu byt aj s Bali Seychelske ostrovy, Hawai ja toho mam este v plane. Ked nie svadba, tak budeme cestovat...

Ama to sa ti este len bude snivat, ale neboj potom budes soferka ako lusk. AAA hlavne nech ti da pan manzelspolubyvajuci auto, aby si mohla praxovat 😉

erikasadek
26. nov 2009

no presne auto je najdolezitejsie po vodicaku.. 😉 😀

blau ty ma normalne nechavs snivat s tymi, dovolenkovymi destinaciami.. 😉 😀

blau
26. nov 2009

🙂 🙂 Ano snivat je krasne, to si teda neneham ukradnut 🙂

Velmi by som tam chcela ist a ja pevne verim, ze sa mi to podari.

erikasadek
26. nov 2009

janse z esa ti to podary neboj.. 🙂

len otazka je kedy. 😀 😀 😀

lamada181
26. nov 2009

ama aj mne to dochne ked rychlo pustim spojku musis presne zistit kde je ten zaber na spojke chvilu podrzat a potom pomalicky pustit a plyn nie
juj
no mi sme boli vonka skoro cele doobedie je nadherne pocko baby tka treba vyuzit a bola som malemu kupit pancusky a skoro ma piclo ked mi povedala predavacka ze 8 eur za to je aj dost ale potom som si vsimla ze su hrubsie takze to berem 😀 😀 😀 😀 juj juj juj juj juj juj a nejujkajte ano na to mam pravo ja

blau
26. nov 2009

a tak ja by som mohla ist aj zajtra, len samej sa mi neste, kedze M nema dovolenku 😎 juuuj

zuzka1.
26. nov 2009

ahojte,,
ja sm tu mala kamosku, sme debatili, presickovali, mnam.
s malym sa vyjasila, ten cely stastny, dobry debat, pohodicka. 🙂

erika ama ma pravdu, noha na plyne apustas pomaly spojku do zaberu 😅

amatula
26. nov 2009

zuzka dankeeeee 🙂 😵

ty blau sak ja idem s tebou ked nechces ist sama hmmm? 😀 😎

idem do skolky..teda mám ist len decko najskor nie a nie zaspat a teraz len chrnííí...a zas ked je tak vonku nechaj ho doma 😎

amatula
26. nov 2009

mamuse...malovali sme temperkami s Bobom tekvicu!a svokor strasne chcel tiez len sme nemali akosi cas tak sme sa nanho vybodli 😅 ...teraz má narodky a chcem aby mu k darceku Bobo nieco namaloval..len neviem co...poradte ....kvety ne...a ja neviem dajte typ 🙂 hacico ale musi to byt jednoduche aby to Bobo zvladol stetcom..ja neviem nic ma nenapada uplne vygumováno 😕

zuzka1.
26. nov 2009

mati ked mu da zelenina tak ide, skus tak ako to robia v skolke, ze im daju na stol to umele ovocie a zeleninu(mrkva, banany, jablka a pod.) a ty mu pomoz namalovat kosik a nech to nakresli do toho.

alebo mu nakresli velke jablcko normlane so stopkou a tak a listkom, nech to vymaluje farbami a vystrihnite to.

alebo preloz papier tvrdy na polovicu a nech namaluje dedkovi aj babke vianocne pohladnice, bude to doma vyrobene a moze im vyrobit take krasne vianocne, pripadne aj narodeninove. 😉

amatula
26. nov 2009

nooo asi mu namalujeme tohoto smajla 😕

blau
26. nov 2009

No tak podme spolu a detvaky dame de???, Do pivnice? 😀 😀

Aj ten moj spi uz 3hodiny to bude. Ideme cakat tetu z Brna, tak hadam sa dovtedy zobudi.

Bobco nech namaluje rodinny obrazok jeho deda, vas z toho by som mala ja najvacsiu radost. Ved to je krasne 😵

amatula
26. nov 2009

ty zuzka to jablko nieje zly napad..aj so stopkou ..nooo

alebo ten kosik..ale dame donho klobasy 😀 😀 😀 😀 😀

noo asi to jabko a polozene na jesennom listi ..supeeeeeer...dakujem kujeeeem...idem po nho a ideme tvorit 😵

amatula
26. nov 2009

teda ze mna taka vec samu nenapadla 😕 🤐

to bude tím...spojka verzus plyn 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
26. nov 2009

no a listie moze byt origanl, nalepene na papieri, pripadne zastirekane lakom na vlasy 😉

zuzka1.
26. nov 2009

inak Mati ja som si pre tvorenie s malym kupila prstvoe farby, v voskovkami, pastelkami vydrzi minimalne, tak snad ho tie prstove farby budu bavit(rozumej tegliky, do ktorych si namaca dieta prstiky a cmara po papieri).
mylsim, ze to bude fajn.
v kvlaitnych papeirnictvach to dostat

lamada181
26. nov 2009

no teda ste dnes do teraz popisali juj
ako sa mate co mate noveho ja akurat riesim mensi problem pre vsetkych mam darceky ale pre mm ani nie nejak som nanho zabudla teda som hrozna ze 😀 😀 😀 😀

norik1
26. nov 2009

ahojte mamule

vcera som mala vypadok, som odpadla docista, prisiel mm zo sluzobky a ja po troch dnoch sama s Filom som bola meghalt 😀

idem daco kuk ze co ste dnes robkali 😀