Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
28. nov 2009

http://my-horoscope.eu/panna

tak je tam aj o stahovani, no mne potes..... 😕

zuzka1.
28. nov 2009

Jarka ani moj maly nema rad rovnako stare deti, nie ze nema rad, ale istejsi je, ked su tu starsie deti. tie priam zboznuje, ale rovnako stare ignoruje, ale zacne vymyslat, mrncat a podobne.

My potrebuje surodenca, najlepsie takeho/taku 3-4 rocneho/u

blau
28. nov 2009

Presneeeeeeeeeee, ano ja chcem 4-5rocny rozdiel aj si maleho uzijem a potom budem viac casu na druhe. A chcem ist do prace medzitym....
boli sme vonku a teraz ho nasi beru idu volit. hehe

blue04
28. nov 2009

blau....no uvidime kde dnes zakotvime...mam chut na nieco trdsie ako g&t alebo bavorak.
managel sa ma pytal kde ideme a mozno dobehne za nami..............co znamena.............ze mozno bude chciet vybehnut aj niekam mimo newakov.
mne je vsak dobre len s tebou a aj v nasej trapnej SR(slovenska restauracia) 😀

Ozaj...........nevadi ze ako "ZNAMA" som sem nieco napisla 😉

lamada181
28. nov 2009

ahojky babizne no najlepsi rozdiel je tri roky naozaj naozaj juj juj
ako vidim sarkate na man ani jedna mi neporadi ziadne saty teda pekne kamosky ste
teda teda
juj juj juj juj juj juj juj

norik1
28. nov 2009

hej hej aj my sme to mali na detskej psychologii na vyske ze najoptimalnejsi rozdiel medzi detmi je tri roky.... tak asi pockam he heee

boli sme drakulovat, bolo to o nicom, MJS mala naladu pod psa -vlastne ako v poslednej dobe skoro furt, normalne som si asi hodinu myslela, ze je na mna riadne naj.bana, len som nevedela preco... sice mozno citala kona he heeeee 😀 😀 😀

MJS v muzskej verzii mohol aspon deku vyprasit, sedela som v omrvinkach, bordeli, cele moje cierne rifle su ufulane od chlpov z deky, omrviniek... no fuj, sam chlap v domacnosti 😖

norik1
28. nov 2009

Zuzi no jasne ze ja chceeeem to DVD, nas tanecnik si to uzije🙂

mne hrozila dnes tiez ozierka, raz za rok su folklorne slavnosti v KE, ale mm ide zajtra do prace a to by som uz nezvladla.... prisla by som rozbita jak ciganske hracky o piatej rano a to by som sa davala dokopy tri dni....

radsej toho Jamesa Bonda s nejakym drinkom v ruke 😀 aj ked na Pierca Brosnana ten pseudoanglican nemaaaaaa

lamada181
28. nov 2009

baby v albume mam fotku so satami ktore si idem dat usit snad sa vam budu pacit

zuzka1.
28. nov 2009

Ahojte,

boli sme u segry, dali par frtanov, maly sa hral s deckami, dobre bolo.

norik ty si jasna 😉 Jarka?MAta?..?

ja vybavim co treba a ideme s mm pred telku, cakame na pizzu.

zeny ako mna bolia prsia to nie je normlane, uvidime buduci week, ale zeby sme boli tak moc plodni??ze aj mimo plodnych, bars kedy??

v tehu s malym to tak sice bolo, ale to by teda bolo. ved tabletky nemam vysadene ani mesiac 😕 😅

norik1
28. nov 2009

no to kludne moze byt tym vysadenim tabletiek. prsia boli pri rozhadzanej hladine hormonov a to si bud tehu, alebo to je teraz ked vysadis pirule 😉 alebo oboje naraz 😉

ja ti zelam to co ty chces 😉 ale zvedava som nenormalneeeee

Kokso baby pamätate jak sme tu pred rokom v prvych prikrmoch riesili co dame tym nasim prckom? A ake maju zelezo???

zuzka1.
28. nov 2009

norik pamatam a mam stale ulozeny zoznam zeleznych potravin 😀

no uvidime, bolia jak svine, ti poviem 🙄

norik1
28. nov 2009

no mna boleli tak, ze som nemohla spat na bruchu... strasne strasne, toto kludne nemusi pri druhom tehu byt... ALe zasa som vobec nevracala, no.... 😉

zuzka1.
28. nov 2009

ani ja, ved ja som isla v tehu ku gyndosovi len preto, ze ma bollei prsia anebola mrcha.
teraz spat na bruchu si neviem predstavit a etse ma bolia aj tak, ze citim take napatie a tlak v nich 🙄 😖

nemusi to byt tehu, ale teda ak to nebude z toho ,tak ma porazi, ak to tak bude kazdy mesiac 🙄

norik1
29. nov 2009

no zatial javis vsetky priznaky 😵 co tak babytest? to by ti uz teraz mohlo nieco ukazat 😉

my sa chystame na chalupu k nasim, aspon trochen vypadnut...

zuzka1.
29. nov 2009

dobre ranko, dne sje kraaasne, maleho dam buvkat, nech mozme ist pootm vonka, idem mu dat jogurtik, mm este v hore, maly sedi jak peciatka, vianocne kolegy pustene a pozera disney chanell 😀 jak v blazinci 😀

uvidimi, neviem, teraz by som mohla byt tak 4tt, v tehu predtym mi ukazalo az v 5zz a to som si robila testy hadam od druheho tyzdna 😅

pekny den zelame vsetkyyym 🙂

Jarka aj si bola na akcii???akurat vsimam, ze s kamaratkou mate aj nicky podobne, jedna je blau, druha blue, kamosky msa nezapru 😀

blau
29. nov 2009

Jeeej ake pekne....zuzik drzim palce, nech je to cokolvek, ale zdrave, krasne a ked nie aj tak ti prajem teda vam vsetko naj.

Norik dobre svokor si mysli, ze deka bola cista.
No my sme vcera vybehli a uff ale bolo fajn, az na jedneho ozrateho co mi otravil asi 20minut z celeho vecera. Ale som sa zasmiala....
Krasnu nedelu VSETKYM aj znamym aj neznamym...

norik1
29. nov 2009

tak vas vsetkych pozdravujeme, my teda padame na chalupu, aj oskar vyliezol naoblohu tak hadama aj pekne chvilu bude 😀

krasnu nedelu aj od nas 😉

norik1
29. nov 2009

...adventnu...🙂

zuzka1.
29. nov 2009

jezis ozaj, adventny veniec mam na stole, divam sa nan, musime si svicku vecer zapalit.

nasim zanist obed, prerabaju celu kuchynu, tak neni kde varit a taaak 🙂

vsetky ako naladene, norik pekny dnik 🙂

blue04
29. nov 2009

Blau...............ako mozes povedat ze si mala otraveny vecer "ozranom"! Ved to bol Pan "DOKTOR " XY 😀
Juuuj ale som bola teda nafuknuta........fiiiiiiiii fiiiiiiiiiii fuuuuuuuuuu (to ma byt ta krsna) 😀 😀 😀

zuzka1.
29. nov 2009

teda blau, ked ti uz ani doktor nie je dobry, co etse chces? 😀 😀 😀

erikasadek
29. nov 2009

ahopjte dobre ranko..

zuzka tera

erikasadek
29. nov 2009

zuzka teraz neviem ci si tehotna, alebo len mas priznaky ako pises.. 😅
prepac ak si , tak , blahozelam moja, super sprava; 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ja som znicena, ale pato uz si rozbalil svoje darceky.. a na moj velmky obdiv aj vie ze dnes ma narodeniny nieco co donedavna ani nechapal. 🙂 😉

tak sa mi drzte vsetky ja idem dokoncit byt , pred navstevami , narodeninovymi.. 🙂

norik, pekny den na chalupe a vsetkym prajem , peknu prvu adventnu nedelu.. 🙂

amatula
29. nov 2009

zdravim vsetky známe aj neznáme 😝 😀

ty pocuj blue ved sa pridaj my nie sme zlé 🙂

erika Vsetko naj naj Patkovi..bozinku ze 5 rokov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nech je zdravy, stastny ,krasny.. 😵 😵

zuzka robila si test??kludne mozes byt aj tehu ale kludne to mozu byt cisto hormony...to ti isto na sono prsnikov vravela..ze vekom sa budu v urcite dni -cyklu hormonky prejavovat 😖

zuzka1.
29. nov 2009

ahjte,

tak osm dne snavarila 2 obedy, aj pre nasich, aj pre nas, zapekane kuracie prsia so sunkou, ananasom a hermelinom, mnam. boze sm s anazrala.

neviem ci som, ci nie, uvidime, nejake ine priznaky nemam a ako aj norik pisala, to moze byt aj z tojo, ze som vysadila hak.

erika patkovi vseeeetko naj, zdravicko a stasticko.
pekne oslavte.

blue rpesne ako pisa amatula, nie sme zle, my sme len pojasene obcas 😀 😀 😀 ale urcite vies, ked nas citas

blau
29. nov 2009

Ahojte moje mile. No pan doktor samoluby, ako prase.....Strasne na grc, fakt niektory ludia si nevidia na spicku nosa..
No blue je baby moja najlepsia kamaratka...a som ju nahovorila nech sa tu zaregistruje, neviem ci sem bude mat odvahu chodit. Ved ona vie, ze nie sme zle. Ved ma pozna ja by som sa s Barz kym nebavila 😅
Vy ste moje zlate....

Ostrihala som svagrinej vlasy. A vonku je hnusne a fuka. Zajtra zubar ako inak 🙄

zuzik strasne dobre menu ste mali mnaaam.

Patkovi Fseeeetko najlepsie Drakulujeme a vela zdravia a vsetkeho dobreho.....

lamada181
29. nov 2009

ahojte vsetko naj patulkovi ak som dobre pochopila
zuzi no snad to bude o par mesiacov plakat ked mas priznaky moja
mi mame dnes pohodovu a jedlu nedelu ako sviatocnu mam takeho tucha juj
juj juj juj ak to bude takto dalej tak zachvilu budeme vyzerat jak prasiatka teda juj

erikasadek
29. nov 2009

ahojte. 🙂
uz ma dokoncen evsetko, no bola to makacka, na vsetko sama.. 😠

dakujem baby.. 🙂 za patka , no hej , 5!!!! rokov boze moj ako to ide rychlo 😖

blau aj ja by som potrebovala , ostrihat. 😉 😉 😉

a jasne ze tvoja kamosk ma dvere otvorene.. 😉 nech sa raci, vstupit k nam.. blue. 😉

norik1
29. nov 2009

cafte, z chalupy domaaaa 😀

Patulkovi mojmu krasnemu pusu posielam k narodeninam, nej zdravy je a radost len robi vam!!! ukaz mu fotku z bobovej drahy a povedz mu ze tam spolu pojdeme ked pride 😀

juj ked sa mi podari tak tento tyzden bude novy strih a MELIR!!!! som sa pevne rozhodla 😀

baby pruser ja musim ten adventny veniec este len kupit

Zuzik hod recept na tie zapekane cicky, vyzeralo to neskutocne 😵

zuzka1.
29. nov 2009

ahojte, alebo dobre ranko, sme vylhali , zalahli, chrneli.

kuracie prsia trosku naklepat, osolit, okorenit, opodravkovat, na panvici opiect z oboch stran do biela a vylozit na tanier. vypek vyliat na plech, cicky poukladat nan, dat sunku na kazdy kusok, ananas a ten hermelin, my sme dlai ten kralovsky aj ochuteny, co predavaju v takej krabicke. to si nakrjajaj tak, aby si si zakryla kazdy kusok. no mnamka ozaj 😉
k tomu co chces a je to rychle, zapekas na 200-220, tak 30 minut. 😉