Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

sweetberry
8. dec 2009

ahojte...konecne doma vypluvnuta ale zijem dako mi je blbo od zaludka asi to preto ze som neobedovala a nic skoro nepojedla dnes a to ma caka varenie vecere a tak sa mi nechce strasne som leniva strasne hrozne priserne

blau
8. dec 2009

Presne Zuzi, do kelu nemame my to iste decko doma? 😀
Herec a ked mu dedo povie ach ty moja listicka, tak on sa mu zacne pchat a bozkavat to je hruuuza, ako to to dieta vie....
Je to zlate smiesne, ale ti poviem co mam ja za nervy, ked to zacne predvadzat pred cudzimy. Esteze vedia, ze su to LEN deti...

zuzka1.
8. dec 2009

berry kde pracujes?

blau
8. dec 2009

Videli ste tu reklamu na papieriky pre zeny na cikanie na v stoji??,
Ja odpadnem co ty ludia este nevymyslia 😕

sweetberry
8. dec 2009

ahoj zuzka IP 🙂

zuzka1.
8. dec 2009

ake papieriky??? 😀

blau
8. dec 2009

Naa a cil to nemozem najst. Ked som klikla na domovsku stranku MK, tak tam bola reklama na menstruacny kalisek a potom tam bola dalsia reklama na tieto papieriky, normalka das si to na susku a cikas ako chlap.
Ked je spinavy zachod, ked nemas kde ist do krickov ...atd. No skoro som odpadla, hned ako sa to objavi tak dam link, alebo pockaj pohladam. Je to zaujimave 🙂

zuzka1.
8. dec 2009

tak takuto debilinu osm nevidela ani nepamatam, to uz co nevymyslia, nechutne 😝 😝 😝 😝

sweetberry
8. dec 2009

jeziiiiis tak to uz je fakt riadna somarina co naozaj nevymyslia to mi pride chutne ako ten menstruacny poharik

norik1
8. dec 2009

ty kokso toto kym precitaaaaam ....lepsite sa babulky...

Zuzka Zla som a zla budeeem!!!!

SLadka bobulka vitaj u nas 😀

idem strihat maleho 🙂

zuzka1.
8. dec 2009

ides???aj nam treba 😀 len nema nikto odvahu 😀 😀

zle zeny sa maju v zivote nalepsie, ja som zivy priklad 😀 😀 😀

a skusku z piatka mam za B 😉 😉 😉 sa tesim, takze uz len 3, jedna este buduci tyzden a 2 v januari.
dakujem za drakulacie ak nejake budu

sweetberry
8. dec 2009

jej norik dakujem ja som az teraz zaregostrovala to oslovenie patriace mne dakujem to je mileee 😵 😵 😵
ja ostriham zuzka 😀 😀 😀 nemboj sa
a gratulujem k skuske 🙂 🙂 🙂 heh a nedakuj uz len to ze mas dobry pocit je super a pre teba ista pochvala a ze to mas za sebou si sikula 😉

zuzka1.
8. dec 2009

dakujem aj tak, ma to potesilo ani neviete ako, som sa bala, ze som to napislaa horsie.

takze sa mozem pustit do dalsieho ucenia na buduci tyzden co mam informatiku-ze IT a IS, strasne hluposti pre mna.

Norik nevies kedy nam to pride??heslo nam poslali a ani router an book, ani zmluvu nemame. 😕

berry strihas, ci?

sweetberry
8. dec 2009

co ci stiham ?

erikasadek
8. dec 2009

zuzka blahozelam k B na skuske super. 🙂

no , ja som zase za cudnu asi tu, ale ten napd ni eje zly s tyi poharikmi na moc ono naozaj niekedy by s ami to aj zislo ale ta cena za 5 kusov 😅 😀

norik ahoj..

lamada181
8. dec 2009

ahojte ahojte ahojte uz som tu zas vsetko hotove este zehlit a mozem odpadnut ku telke ale zehlenie necham ku filmom nie
teda babule vi pisete jak datle teda
co zajtra varite vobec netusim mm si rozkazal teraz sosovicu ale tu uz aj je ale druhe neveim co zajtra navarim nemam tucha teda
erikus cicus prislo 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
8. dec 2009

berry ci strihas 😀 😀 😀

diky erika, no si cudna, si predtsavujem jak stojis v krickoch 😀 😀 😀 😀

sweetberry
8. dec 2009

ja ze ci stiham a ja ze co ? ja som uz asi aj slepuuch nie len korcula
a zuzik ty si radsej ani nic nepredstavuj
jaj ja mam dnes zlu naladu kokso zla som zla

erikasadek
8. dec 2009

zuzka co v krikoch otocim sa v parku dam dolu nohavice a idem na vec.. 😀

norik1
8. dec 2009

he he erika skoda ze som toto nezazila nazivo jaaaaaj to by som si kukla 😀

Inac mam novy nazov pre pokracovanie tejto temy - Klub "zlych" zien - alebo Skrotenie zlej zeny????? 😀 😀 😀

Zuzi zajtra na to kuknem ockom ze co sa deje, no minimalne na router vam mala prist zmluva -zajtra doobedu ti zavolam 😉 notebook pride az ked sa net vybavi 😉 ale slubujem ze zajtra do toho posprtam 😉

Baby ja seriem vianocne pecenie, sorry, ale nie je kedy.... minuly rok som zvladla medovky a linecke kolesa, potom som z toho len priberala.... tento rok budeme chudnut 🙂 som zla, co??
Maly to nemoze, mm teraz schudol 😉 ja sa snazim, tak to pokazim??? ale vazne, mama napecie a dva druhy nam bohate stacia... radsej spravim 5 litrov salatu a tym sa dokazeme napchavat cele vianoce...a mm este celeho kapra vyprazim a bude najstastnejsi na celom svete 😉

zuzka1.
8. dec 2009

erika 😀 😀 😀 😀

berry zle zeny sa maju dobre 😉 vyssie som pisala 😀 nic to, ja som bola minuly tyzden jak tiger na mm, som mala pred mrchou 😀

sweetberry
8. dec 2009

skrotenie zlej zeny je dobre 😀 😀 😀 😀
ano ano zuzik citala som al ja si uz leziem na nervy 😀 😀 😀

norik1
8. dec 2009

Aj mna dnes mrcha dostala, svina jedna!!! Najde nas vsade, nechapem tomu..... 😉

Som kukla na ten zensky curak, no som sa nasmiala jak nikdy....ked ja si vsetko hrooooozne zivo predstavujem 😀 aj Eriku v krikoch 😀 😀 😀 😀

blau
8. dec 2009

Ocujte tigrice moje. Tak budme divne a objednajme si papieriky na cikanie 😀 😀

Ked sa mi tak strasne chceee a neni de, tak by som aj taky papierik...

Norik uplny suhlas s Tebou ved to niesu sviatky o prezierani nem?
Volam s M pockajte 😉

erikasadek
8. dec 2009

norik s coho chces schudnut s usnych lalockov jedine.. 😀

no to by bol pohlad n amna co.. ale napadlo va spotom co stym; v ruke.. 😀 kam s tym.. 😀

inak dobry nazov temy.. 😉

sweetberry
8. dec 2009

norik ty mas hyoer nenormalne vyrazy ja tu uz pod stolom budem 😀 😀 😀 😀

erikasadek
8. dec 2009

norik no aby si ma hodila na you tube potom ze?? 😀

sweetberry
8. dec 2009

Strcis erika do kabelky doma oplachnes a mozes znovu pouzit 😀 😀

erikasadek
8. dec 2009

aj s obsahom.. 😀 😕 tak to radsej nie.. 😅 😀