Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

danciacik
2. jan 2010

Dobré ránko. No čo babulky už po sviatkoch a vás nikde?

lamada181
2. jan 2010

ahojte no ja varim som bez hlasiviek parada ale za to to hnusne sampanske idem navarit a mam jazdu poslednu baby poslednu 😀

danciacik
2. jan 2010

Jeeej Jani to fakt a o ktorej ju máš? budem držať palce

lamada181
2. jan 2010

o pol 1 moja mala som mat uz minule len som musela zrusit tak sa tesim jak male decko a nejak na buduci tyzden mame zdravotny a potom do konca mesiaca skusky a aj stahovanie uz jupi picne ma

erikasadek
2. jan 2010

trebalo ti bubliniek.. 😀 😀 😀 😀

ahojte..

lamada181
2. jan 2010

erika netrebalo a co ho necham pokazit alebo nebodaj viliat nie 😀

norik1
2. jan 2010

he heeee len ked to poriadny bolehlav zo sampusu... cim viac bubliniek a cukru, tym väcsi orangutan na pleci sedi 😀

ja som dnes skusila nejake nakupy bo prazdna chladnicka, ale to nem normalne co ti ludia robia kvoli vypredajom.... ja som si kupila jedno pyzamo, lebo som si ho potrebovala kupit a termopradlo - to tiez, ale ostatne.... cisty vyhadzov penazi za blbosti. To co za to stoji nezlacnelo a to co zlacnelo, za to nestoji....

fiha to bola uvaha... som uz vravela ze fakulta bola filozoficka? he heeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

posielam novorocny cmukes 😉

zuzka1.
2. jan 2010

Ahojte kocky,

prajem krasny, stastny a uspesny Novy rok.

Lamada tak uz skusky super.

Norik bolo paradne??jak to ze nebol sneh, my sme boli na Taloch aj Chopku a snehu kolko chces.

Inak sa hlasim uz z domu, dnes sme prisli domov, maly celu cestu prespal, boli sme u nasich popriat aj u starkej do Noveho roka , vybalila som, dala poprat, poriadok je, objedname pizzu, dedkovci sa vytesuju z maleho. POhoda uz.

tak co?,ako ste slavili???

Na dovci bolo fajne, partia super, krasne zazitky, dobre pocasie, veeela zradla, pitia- kamarat ma chcel opit a pochopil po 15 stamrple, ze to nepojde. mozem a to, ze znesiem za 2 chlapov 😀 😀

erikasadek
2. jan 2010

norik ahoj moja.. no pod sem , nakupis aj to co nechces vsetko je zlavnene;. 😉 teda od 6 januara oficilane ale uz sa zacalo davno..
inak aj nasa ladnicka ziva prazdnostou a takze idem ena nakup.. carrefour vola.. 😀 😀 😀

amatula
2. jan 2010

cafteee 🙂

my sme dnes dorazili domov supeer bolo na jednotku..dalibor bol v ski škole a lyzuje jak dabel 😵 😵 😵 😎 len pocko sa nam od stredy dojebkalo ale bolo cim zapit zial 😀...
len kto to za mna poperie vsetko 😝 a zas si zvykat ze musim ja pripravovat jedlo 😅
este zajtra bude frei..lebo ideme na oslavu 🙂

vsetko naj v novom roku Vám ktorym som nepriala este 🙂 😵

hodte foto aj ja hodim ked si najdem cas 🙂

lamada181
2. jan 2010

no baby jazda bola super super sa smikalo dnes som si presla vsetko zacalaa som a cvicisku slalom parkovanie a potom jazdi po meste po krizovatkach a tak super sa smikalo nenormal este mi zacalo snezit do toho tak nestacilo ze jadim na lade ale co uz
ama vies co to je spp pouzivate v autoskole inac baby otazka aj pre vas mne minule zadrela instruktorka a dame si spp a ja co?
baby zavidim vam tu dovcu ale aj mi pojdeme zachvilu vybavujem tie kupele tak sa tesim ze sa dame dokopy konecne snad na m to pomoze no hodte foto nech pokukame jak ste sa mali 😀

zuzka1.
2. jan 2010

lamada netusim 😀 😀 ale snad ovladam 😀 😀

fotky dam na facebook, ked to preberem, nechce sa mi, idem do vane, vyvesat pracku a hnit red telku. uzivat si domov.

snad vyjde aj letna, sa tesim, rieisme ci kupit auto, pozemok, alebo ist na dovcu 😀 😀 😀 tatari co vam poviem

lamada181
2. jan 2010

baby ja vam poviem nejdem vas trapit
spp znamena v soferovany
smerovka pribrzdit podradit
chapeme 😀

norik1
2. jan 2010

Zuzi ja som za pozemok 😀

Lamada 😀 😀 😀 😵 toto som este nepocula he heeeeee

Zuzi viem ze na Chopku snehu bolo, len sa nam nechcelo tak daleko trepat.. Tatry nist, prazdne, ked nebol technicky sneh, tak ziadny.... normalne taky travnaty Silvik nepamätam...

zuzka1.
2. jan 2010

fiiham my sme mali ked sme isli sneh vsade okolo len na kopcoch nie, na svahoch sa lyzovalo.
Potom nasnezilo a prezilo to aj odmak. dobre bolo.

ani ja som to nepocula, ale pobavila som sa 😀 😀 😀

erikasadek
2. jan 2010

ahojte sme doma konecne s nakupu boze mojtam bolo ludi a tovaru ikde teda tak vyprazdneny supermarket som este nevidela, uz ani sol nebola;. 😠 😀
zuzka no uz aj ty si konecne doma tak vitaj, hlavne ze ste prisli zdrave a nedolamane;. 😉

lamada , trocha som ta sprdla v jednej teme coca prepac.. 😉

danciacik
3. jan 2010

Ahojte dobré ránko prajem.
Mne je Paťko nejaký prechladnutý, som mu dala včera na noc Nurofen tak sa konečne vyspal ale aby som si neužila kľudnú noc tak naša Larka celú noc preplakala.
Vítam vás po dovči jooj super že ste si všetky užili - v dobrom závidíme 😀
Baby čo myslíte môžem dať Paťkovi do nošteka sprejík pre dvojročné deti lebo do dvoch rokov sú len kvapky a to je u nás hrozný problém.
Dnes poobede idem ku našim na oslavy. Tak doobeda mám čo robiť

erikasadek
3. jan 2010

danka zalezi co je v tom spreji ale , je to blbe ze nemas sprej pre babatka, teda do 3 rokov su. vzdy specialne.. 😉

norik1
3. jan 2010

Danciacik ja mu davam morsky roztok Sinomarin, to je sprej a je od roka. Nam pomaha 🙂 A ked je uz moc chory tak davam Nasivin, to su kvapky s rozprasovacom takze sa lahsie davkuju do nosteka🙂 rychlo sa vyliecte

Peciem mäso v Remoske aj so zemiakmi , som zvedava na vysledok 🙂

erikasadek
3. jan 2010

orik aj ty pecies aj ja;. tak daj vediet uzrcite budes spokojna;. 🙂

zuzka1.
3. jan 2010

ahojte maminy,

krasny zasnezeny den hlasim, chystame sa von, pred chvilou sme dojedli diviacika peceneho, knedla , kapusta.
norik takpodaj hlasenie, ci chutilo a podarilo sa.
Tolko snehu napadlo zase, fajne, sa tesime, lepsie to vyzera 😀

Danka vas ta choroba nepusti a nepusti.

moj maly ma sopliky, nie moc, ale ma, odsavame pred spanim, po kupeli, lepsie to ide. Teplotu nema, kasle asi z hlienov, uvidime, co sa bude diat. snad to prejde.

norik1
3. jan 2010

kokos zeny, ta remoska je ina pecka!! piekla som klasiku kura naporcovane, poukladane na zemiakoch, nedala som ani kvapku vody a to bolo take stavnatucke a zaroven chrumkave, ako z grilu ale nie take vysusene... mam doma velmi dobru ruru AAA spotreba, ale na tuto remosku sa nechyta ani nahodou!!!som spokojna velmi 😀

zuzka1.
3. jan 2010

norik hod link aku mas, nech to obzriem 😀 😀 co to za zazrak, mnaaam

my ideme von, ked uz mame ten snah

norik1
3. jan 2010

http://www.remoska.cz/web/index.php

Grand Teflon

Snah, kde si?????????? tu nist.....

erikasadek
3. jan 2010

norik hovoril aosm ti to moja uz davno, na remosku nic nema, vies o tom ze pred par rokmi bola v teleshopingu aj v anglickua v usa, bola C 1 predajna...
naozaj na remosku nic nema, skus v tom piect dukatove , alebo piect chlieb, nema chybu.. 😉 vsetko..

norik1
3. jan 2010

no ved ja uz ju mesiac mam doma a az teraz som ju mohla vyskusat 😀 😀 planujem aj kolacik vyskusat, vcera som zhanala na nete recepty, takze vyskusame, uvidime 😀

lamada181
3. jan 2010

ahojte ahojte uz sme doma konecne sme sa dnes boi trosku posankovat zevraj ale trebalo uz ist von parada teda no babi u nas to vyzera otras tam prazdna medzwra tam miesto volne vsetko skoro prazdne no co vam budem hovorit parada pomali to uz ide konecne 😀

zuzka1.
3. jan 2010

ahojte, my sme boli a rpechadzke, stretli sme kamaratov, isli na pizzu, maly ich velmi rad tak bol dobrucky a spokojny, papkal pizzku, od casnicok dostal lizatka, nic mu nechybalo jasil sa, dobre bolo.

co vy???
lamada uzste zdravi????

lamada181
3. jan 2010

zuzi ako a vezme mali este trosku kasle paulinka uz vyzera ze hej mm je ok a ja sa dam casom no tak mamina nem akedy nie ta musi byt vzdy zdrava aj ked je jej na umretie ale ja sa liecim zivocisnym tepom a pomaha uz aj rozpravam v pohode
baby ja normalne cumim co tom byte este mame a polovicku veci uz mame novom nieco som predala nieco som dala ku svokrovcom nieco k nasim na povalu to je nenormal co sa zmesti do dvojizboveho bytu
no nic babenky idem citat vyhlasku zas

amatula
4. jan 2010

cafte

co ste tu vydochli vsetky ci co 😕
blauuuuuu strajkuje?

ja idem sofeeeerovat 😉 😝 😀 na snehu 😅

norikus hod ale zo dve foto..pleas 🙂

zuzka Samko ze aky macher...snowboard-ááák 😀 na svahu..strasne pekne obleceny....na parááádu 😵 my sme MAtovi nekupovali lebo má po Bobovi ale na rok mu musim take nieco ...nema chybu v tom 🙂

papa 😎