Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
25. jan 2010

idem o tom porozmyslat na balkon....

zuzka1.
25. jan 2010

jarka v tej vyske ale zpredu 😀 😀 😀

je, len som sa rozculila 😀 😀 😀 MFP, co vam poviem

norik1
26. jan 2010

to co toto??? 😕 😕 😕 tretia strana? odpadneeeeem....

...dufam ze mate ospravedlnenky 😀

zuzka1.
26. jan 2010

ahojte,

ja som tu mala kamosky, ucila som sa, staci???a idem sa zase 😉 maly je z MJS.

Baby a vy co?? Mata, Jarka???

ani lamada tu nejujka, asi stahuju uz uplne. Danka ma zase chorych drobcov, pisala na FB.

Erika pise len do zufaliek .

a vy dve co teda??

lamada181
26. jan 2010

ahojte zuzi uz som prestahovana momentalne sme u sestri a tu neni dostupny net vies
mame sa celkom fajn
zuzi jujkam a keby si vedela ako som po zakroku praskli mi zrasty po cs pris tahovany cele modre brucho tak som bola u gyndy bola som v ambulancii od 7 rana do pol 9 rana mm islo porazit od stresu a tak co vam poviem zabava chodim jak roztrtkany kacer s prepacenym a citim sa jak po porode juj
juju juju jujju jjuj uj j jjuj juj
mata ako skusky

norik1
26. jan 2010

lamada hovori ti nieco slovo prepinanie? Tak neprepinaj, lebo to nemusi dobre skoncit... aj ked viem, prestahovat treba...tak daj na to nejake homeo 😉

Zuzi dovody dostatocne, kamosky treba a ucenie sem tam tiez 🙂 😀 😀 😀

zuzka1.
26. jan 2010

fuuuha lamada, kedyx si ty uplne vydychnes??
mm nech si uzije to , co mas ty denne 😉

blau
27. jan 2010

Ahoj ja som tu kricala vcera a nikto ma nepocul!!! Nesiel mi net.
Bola tu svokra bolo nam super naozaj. POtom rozpravala, ze ona by mi s malym pomohla, keby sme pri nich blizsie a za 2roky pojde do dochodku, ze mame pockat s druhym a potom nebude problem. A vobec aj robotu mi vybavi 😅 😅 😀 No tak viem na com som. ALe aj tak M oma je na tom celkom zle( to je jej mama), ale ich vztah nieje bohvieaky...

Zuzik super si sa mala...Ja by som chcela zacat cvicit, aspon tak trochu doma, lebo...no nemam zo seba dobry pocit. Ked som sa pozrela do zrkadla na svoj zadok...asi sa ma zacalo rozdvojenie osobnosti 😀 😀 😀

Lamada NO Comment...fakt ty potrebujes pomoc a hlavne davaj si vacsi pozor prosim ta.
No Martinka je asi busy, ale sem tam na fejs pisneme...

blau
27. jan 2010

Modeeelkyyy de ste????

Vas tu to so mnou uz nebavi ci co??

zuzka1.
27. jan 2010

Jarka bavi, co by nie???

ja sa idem ucit, maly je u nasich, tak piste nieco, nech mam co citat 😉 😉

blau
27. jan 2010

No ja toho moc nemam, okrem toho, ze som v pyzame a idem do vane sa troska dat do pucu.

Vonku zima troska nam nasnezilo. Zajtra pride vecer M domov, huraaa ja sa nanho vzdy tak tesim aj maly...

A ideme na nakup a poobede na prechadzku. Zobudili sme sa o 8.30 lebo o pol tretej sa mu asi zle snivalo, tak nariekal...

A idem dat prat. Baby ja furt len periem a zehlim aj vy?? 😒

zuzka1.
27. jan 2010

jarka u nas sa peru 2 pracky kazdy den, nechapem to, ale my len pereme, u nas sa nezehli, ked tak, tak velmi malo.

ja som sa muela prezliect, lebo v tom mojom neglize , neviem ako sa to pise, mi bolo kosa uz. nie ako v teplej postielke 😀 😀

amatula
27. jan 2010

cafte dámy 😵

ako??

ja nemam moc cas a niekedy ani chut sem pisat 😝 😀 😀 😀 😀
dnes varim ako o dusu...normalka vyvar,mäso,prilohu..este aj psovi som varila polievku 😅 ..

a idem sa ucit..zajtra jazdu,piatok kaderke a potom jazdu za jazdou a 10.2 skusky...pomooooooooooooooc 😅 ,akosi to nabralo rychly spád 😨 ..testov sa nebojim na teorii uz testujeme a ja jedina som mala 55 b..ale bojim jazdy...kuzelov ak sa ho loen dotknem dalej nejdem 😖 🙄

jaaaj aj ja stale periem a zehlim juj juj ..lamada prosim ta pianko 🙂

juj a táto veta mi prirastla k srdcu 😀 😀 😀 : ti moze byt volakde v blizkosti tvojej krajsej casti tela, nie?

zuzka1.
27. jan 2010

krasna mylsienka, ze???

Tak sa ti to blizi Mata, to budes mat skor ako Lamada skusky, nie??

jazdy sa neboj, rozdychaj, sustred sa a bude to ok. vy robite jazdu na skuskach pri kuzeloch??akoze na ccicisku, ci ako???

ja som sa este nic neucila trubka, idem, lebo cas leti.

amatula
27. jan 2010

no na cvicisku..ty si mala aj kuzele ???
lebo vraj uz je to povinne prve ides kuzele a a ked prejdes dopredu dozadu tak mozes ist dalej ked nie tak konec...mas dve opravne ....
mne nepadla ani jedna ani som len nesuchla ,,este na ne pojdem trenovat ale bojim sa ze na skuskach zo stresom to dojebem.....

neviem kedy ma lamada....ja som mala na vyber 4.10.19.24.februara..a ked uz budem mat jazdy tak stiham toho 10..uz to chcem mat za sebou..dufam ze sa podari.....musite mi drzat palce 😅

erikasadek
27. jan 2010

zuzka no ale si ma zjazdila.. 😠 😀

lamada ty nestastnica ty normalne prestan vsetko robit adaj si pauzu , zle to dopadne;... 😉

blau s tebou ma to vzdy bavi.. pisat.; 😉

ja nestiham s dovodu ze som stale na pochode a vela pisat nestiham, ak tak kratko...
vcera som boal cely den s patom v nemocnici na genetike, a dnes , pato ide znova na pozorovanie a takto to bude etse na buduci tyzdne;;

zajtra znova naspat do nemocnice, len cesta mi trva hodinu a pol do nemocnice.. 😠
a co vas budem zatazovat mojim dennodenym trapenim je to ho tak vela, ze ani pisat s ami o tom nechce..

zuzka1.
27. jan 2010

erika ja ta citam, ked chcem vediet co mas nove v zufalkach, tam pises, tak ked chcem kuknem tam,

Mati my sme to tak nemali, len test a jazdu po meste. Ziadne kuzele, to je nejaka novinka asi.

ja drzim uz teraz 😉

erikasadek
27. jan 2010

zuzka ty ma citas??.. 🙂 no tak , ked uz s ami nechce znoav niekedy pisat to iste dvakrat niekedy napisem tu , ale tam nie, je to tak , vzdy...

neako , nemam chut teraz na nic ver mi ..... som uplne vymenena,;.. a sama sa nespoznavam.. asi by to chcelo od tial vypadnut a daleko. 😠 😀

blau
27. jan 2010

hOJTE Pusinky....no my sme boli na nakupe.
Dala som maleho spat, varim... aaa citam...Matik aj my sme mali kuzele. Den pred skuskou som nebola schopna zaparkovat, zhadzovala som kuzele len tak lietali vobec sa mi nedarilo. Prisiel den skusky...a tak s prehladom som to zvladla, ze som len kukala...

Takze neboj vsetko oukej,,,
Erika no ja ta necitam v desperate, ale verim ti, ze toho mas vela a plne zuby ale clovek vydrzi vela ak nie vsetko...
AAA vobec vy to vsetky zvladnete...ved este sa nikdy nestalo, ze by to nijako nedopadlo a ked len dobre, ja tomu verim...
Milujem tri bodky za vetou...

erikasadek
27. jan 2010

blau.. ja zboznuje tie tvoj evyroky na FB.. 😀 uz len kvoli tomu citam FB.. 😉

inak ja s amozem pochvalit ze joshovi vysli konecne dve zuby naraz, stolicka spodny 2 a tlacia s amu uz ich aj vidno , ocne konecne sme pozadu so zubami a tak idu vsetko naraz..
aaaaaaaaaaaaaaaaa

v gardery j euz super , pekne mu vzdy vysvetlim co a ko, a potom prestane plakat pomojkame sa a potom ma posle do kelu josh ale mama uz chod.. da mi pusu a haslo..
no padol tazky balvan. aj , zienky co sa o neho staraju mi povedlai z emozem by len na neho hrda nato ze nemal adaptaciu a na zaciatku bol cirkus tak aj oni su na zadku , take cosi sa hne dnevidi.. 😀

tak som rada. no pato je na pozorovani , a ja pratam apripravujem s ana zajtra.. zajtra znova nemocnica ma porazi.. zase dlha cesta a cely den v kybli..
no a je to, muz ma stve no co nove mam povedta mam blbe krvne testy ale nemam cas , ist spravit podrobne, stale, beham s detmi, bola som chora minuly tyzden a uz je lepsie, ale zapal je stale tam, no , atb neberiem.. takze zivot je jedna nadhera.. 😉

blau
27. jan 2010

Jeej tak Josh, sa tak krasne adaptoval. No je vo veku , ked ho deticky zaujimaju a je tam zabava. To sa krasne cita.
Aj aj sa tesim na cirkusy rano a prehovaracky a mozno ani ziadne nebudu. Niekto ma domace kino my budeme mat domaci cirkus.
Akurat som pisala Mati, ze mi dosiel rum, tak sa idem spytat ci je porucha v celom baraku 😀 😀

Erika ja lubim murphyho zakony a vtipy dokopy a z toho su tie citaty aj...

blau
27. jan 2010

Akurat mi volal M. Ze mali obed( maju sedenie a nejaky meeting), a ze teraz idu na vystup na kopec. A v izbach sa uz nalievaju tvrdym. Tak predpokladam, ze z kopca pojdu aj s rucAnim obmedzenim!!

ach ti chlapi, erika 😠 neboj, ked sa to s Patkom ukludni ukludni sa aj rafaat. To on nevie to inak vyjadrit tu zlost, bezmocnost a zaroven lutost, tak mu takto preskakuje, Jednoducho sa usmej a povedz mu ano milacik, neboj bude dobre. A ty sa skoro vyliec.

A zase si tu pisem sama,. ja to kaslem. Sa mi nebude chciet ani mi chutit ako Ame sa mi tak vidi 😅

erikasadek
27. jan 2010

anjelik nepise sama, len ja am toh vel anestiham.; 😉

erikasadek
27. jan 2010

jej tvoj muz ma dobru pracu. 😀
no ja som tiez rada co s atyka josha, a ver mi ze sa to dobre aj pisalo. 😉

raafat ja uz iba ignorujem lebo inak ma uz iba porazi..
ma depku so vsetkeho len ja musim byt stale silna,. 😠

je to chlap a tak aj na neho pozeram s vysoka inak by ma uz davno porazilo.. 😀

no mne je jasne ze mas rada murhyho zakony, .. 😀 😉 ale aj tak rada ta citam.;
mate radi niekto , filmy od woody allena?? lebo ja zboznujem jeho filmy a humor.. 😉

zuzka1.
27. jan 2010

ja vas citam,
erika super, ze to Josh zvladol, na Raafata kasli, staraj sa o seba a deti a on nech sa stara o vas.

Jarka M je akoze v praci??si nepisala, ze ide na dovolenku, ci?? 😀 jaaj chlapi, to sa vie narodit.

idem pokracovat, bo nestiham to úrejdt, budem musiet ist pre drobca, ale este spinka, tak snad potiahne u nasich dlhsie.

blau
27. jan 2010

Nie zuzka on je v praci. Akoze seminar s vyletom staci ti? Prasa v zite,,,, ale povedal, ze radsej by som bol s Vami.

No neviem ci mu to mam zozrat, ale som sa spravila, ze ano..
Ano woody je dobry par od neho. ...Chcem sa vratit do maternice a je mi jedno do ciej.

Ja sa smrti nebojim, ale nechcem byt pritom, ked sa to stane.
On je hlodak velky.

zuzka1.
27. jan 2010

jeeej to s tou maternicou je super.

ok JArus, tak ked prides koencne aj k nam, spravime nieco, kde si popri materskej vyrazime aj my. vyberieme nejaky kopec, opijeme sa a budeme letiet dole zadkom 😀 nieco uz len vymyslime

blau
27. jan 2010

sa tesiiim 🙂

blau
27. jan 2010

jaaj a este jeden ma napadol, on ma take depresivne sem tam.

Pane Boze Pane Boze na com prave pracujes.

Keby si ma tak nenavidela mohli sme mat spolu pekne deti... 😀

amatula
27. jan 2010

jarka uz aj tu ti to ide 😀 😀 😀 😀

idem ja do skolky a vyluftovat sa ..lebo chcem sa ucit a Mato tu na mna huci ze chce tancovat 🙄