Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
6. feb 2010

norikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

buzerant jeden;; 😀 😀 😀
kde ty nato chodis????

a specialny pre mna srandu si rob srandu... 😀 😉

no ja dnes ma sialeny den takze tu velmi dnes nebudem, plesackam pekne plesovanie a ostanym pekny vecer prajem...
norik pekne od muzicka;. 😉 😀
moj ide prac na velku noc budem mat svaty pokoj.. 😀 😀 😀

norik1
7. feb 2010

cafte Nastenky, tak ako dnes? kto dospava vcerajsok?

Zuzi cakame na hlasenie ako bolo a dokedy, dufam ze vam maly da pospat 😵 a ze budu aj fotecky nejake!!

idem vyprazat karfiol a asi pecen spravim s ryzou... nech sa citime ako v restike ze mame na vyber 😀 😀 😀 😀 a ja do prace zajtra 😀 😀 😀

erikasadek
7. feb 2010

ahojte.. norik kde ty chodis na tie vtipy su fakt dobre;. 😉

ja tiez varim....
tak si pockajme az s aprincezne zobudia;. po vcerajsku.. 😀 😉

lamada181
7. feb 2010

ahojte ako sa mi mate mne uy hori ya yadkom juj
uys a blizi sibenicnz termin
tesim sa juj
snad spravim
a uy potom budem castejsie na nete snad
ja som dnes varila svieckovu na smotane a masko a knedlik
a ako sa poynam budem musiet varit aj yajtra nieco lebo nebudem mat nic dnes zjeme celz hrniec urcite
drykajte sa moje pa
aj danka vas zdravi a maju prirastok v rodine maju steniatko male neche niektora

zuzka1.
7. feb 2010

ahojte moje mile,

prichod rano o pol 5, teraz vstavame, mm sa lieci 😀 😀 ja nem 😀 😀
maly je u nasich, presne kvoli otmu , nech sa vyspime, idmee pre nho, najest sa atak. ňňbolo vyborne,
vela jedlaaaa, vela pitia, vsetkeho, skvela hudba z Oravy-z Kamenca aj este jedna co hrala do tanca. tito Oravaci boli uz 3x.

co vy, ako??

norik1
7. feb 2010

FIl nam spal tristvrt hodiny, uz bude asi uplne zdravy lebo ked bol teraz chory tak dve a pol az tri hodky mu nerobili ziaden problem...

zjedol karfiol - som mu dala ochutnat, mala som prenho kuriacinu a on ze mama mnam, este, no tak sa napraskal a teraz vyvreskuje v postielke...

Tu nam zas vonku snezi, pocasie fuj fuj na depku, ani von sa neda ist bleee tak sme pozreli Shreka 3 a teraz neviem co lebo tato spi a maly nechce ani bohovy.....

norik1
7. feb 2010

😕 😕 😕 😕

my sme uz aj von boli, co vy mamky? nejak to tu flaken....

juj karfiol sme mali vyprazany v mojej pol litrovej mini fritezke 😀 skvela vecicka 🙂 idem este urobit tu pecienku na zajtra, ked tu uz nikohooooo

zuzka1.
7. feb 2010

zeny a kde ste??my sme spali cele poobedie, isli pre maleho o pol 6, najedli sa u nasich, maly bol jak z divych vajec, ale prejedeny urcite, lebo podla toho co mi mamka hovorila, ze pojedol, katastrofa,

ideme kuken nenaky film a spat, treba dospat, bo sme jak zdochliny.

erikasadek
7. feb 2010

ahojte no mys me neboli doma boli sme na navsteve;. 🙂 ahojte..

amatula
7. feb 2010

ahoooj 🙂

my sme este chori..akosi to má pomaly priebeh...aj ja aj Bobo uz sme sa mali lepsie a zasa horsie 😒 snad to uz prejde
dnes som sa ucila,zajtra a utork mám posledne jazdy...a stredu boj 😅

uz ste pustali toto drobcom...nas Mato len chodi zapina PC lebo chce gumi macka..a sedi pri nom a medzrenikom si ho pusta znova a znova 😀 😀 😀 a chodi a spieva si 😵

https://www.youtube.com/watch?v=t_ae1GwVIi0

a dobra je aj anglicka a ceska verzia 🙂 🙂 🙂 🙂

bru noc..a zajtra pekny den 😵

zuzka1.
8. feb 2010

dobre ranko,

my sa dnes budeme flakat, dam prat, treba mi seminarku pisat, bc pracu a podobne 😉

Mati takze v stredu?jaaj drzim palce
Lamada ty v utorok?

blau
8. feb 2010

ahoj, M prisiel v sobotu vecer a celu noc prevracal a ja som to chytila vcera, tak chodim ako matoha. 2kg dole fuj zle mi je, ale uz je to lepsie trosku.
Zajtra je M doma, lebo ideme na tu povinnu ocnu kontrolu a od nedele ma M volno a potom mame oslavu (L2roky!) a potom pojdeme na Sk.

Hnusne pocasie, ja nejdem nikam, lebo sak nevladzem..

Majte sa ama budem drzat palce 😉

zuzka1.
8. feb 2010

Jarka tak sa vyliec, dietka snad pomoze. Maly nech poslucha maminku, ked ma trampoty. 😒

blau
8. feb 2010

Dakujem, no maly chodi hladka ma a hovori mi stale, ze mam bibi. Je zlaty naozaj kludny...

amatula
8. feb 2010

ajooooj

jarka tak sa skoro vyliec 😨 .....

my máme dake ORL...neviem uska ocka nos...strasne dlho sa nam to lieci

hej hej skusky stredu..dakujem budem drzat palce.....dufam ze sa budem moc stredu chvalit 😅 ..mm najskor ze ved sa mám ukludnit ze mám este dva pokusy...lebo si mysli ze nespravim...vcera zasa ze si mysli ze spravim ..no uplne 😝
brr...
ale sme sa dohodli ze nebude pi...vat ked nespravim lebo ide na vikend do Austrie lyzovat 😅

idem spravit vlasy a make-up ..pojdem na jazdu..deti nechavam s mojou mamou mám z toho brucha bôl ale dnes inak nejde ...to zas budu mat sladky dopinng 😒 🙄

pekny den

jarka sak ja stale kukam na tvoj pas ze kedy tam naskoci Luca presne dva roky..a neviem asi to premeskam..kedy to má zlatinko moje 😵 😵 😵 ??

amatula
8. feb 2010

do ri..i to co som napisala ze dakujem budem drzat palce 😅 😀 😀 😀 😀 dakujem ze mi budete drzat palce 😀 😀 😀

zuzka1.
8. feb 2010

Mati nie si rozdvojena osobnost??? 😀 😀

uska su svinucha, ked bolia. predavaju taku sviecku, to si neskusala??

blau
8. feb 2010

19februara ma tie narodeniny.

Mati a preco by si nemala spravit? Naucena si nastartovat auto vies aj radit rychlosti a blinker, tak ako co??ß
Jasne, ze spravis..

Jaj no Oto-Rhino-Laryngologie, krk, nos, usi.... co ma zapal?
Veru ja si pamatam na zapal stredneho ucha to je taka bolest, ze hruuuza.
Idem si lahnut s malym, lebo nieje mi 2x dobre...
Dakujem hadam mi poo bude lepsie ako teraz. Pojdem kupit rozky, nech sa aspon dacoho najem, ci...radsej nie?

amatula
8. feb 2010

zuzka hej niekedy sa tak citim 😀 😀 😀
aj ja aj Bobo to máme asi daka viroza alebo co 😕 starsne bolest usi oci ..uplne to citim ze to koluje usi nos oci...tak isto to ma aj Bobo ....sorry za pisanie ale niekto mi ukradol ciarky 😝 😀 😀 😀 😀 😀 aspom sa babula a spol nebude nudit 😎 😀 😀 😀 😀

jarka ale hej rohlik susienky...nieco spapat musis..a vyborny je kamilkovy!!!!!! caj 🙂 lepsi ako cierny ci rusky

norik1
8. feb 2010

Ahojte zienky, ako sa mavame?

my tiez este soplikujeme, teraz priesvitne, ako keby to preslo na jeden den a dnes zas... v jasliach vraj ucka nadavala ze same chore deti, hmmm no toto.... kasel mu presiel, len ten soplik nie a nie, podla mna to je zubovy sopel 😅 vsak co ine u nas, nie?

Ama drzime palciak, jasnacka, myslime na teba hromadne, neboj, mas to v suchu 😀 bude z teba ukazkova cestna piratka 😀

Blau juj toto nie je prijemne chudnutie, ale aspon efekt pozitivny... tak sa drzte, nech vam to rychle prejde

norik1
8. feb 2010

ozaj, bol tu zakaz vstupu po 11.00? 😀 😀 😀

inac moj tato v stredu 60 a bracho vo stvrtok 30... starka keby zila tak v utorok, ale neviem kolko...len to mali tak pekne za sebou...

zuzka1.
8. feb 2010

ahojte baby,
my sme boli vonku, dopisala som seminarku, hrali sa dole u dedkovcov, spravila som na veceru prazenicu s cibulkou, slaninkou, sampinonmi, mnaaam, cerstvy chlebik a vecera hotova.

norik nas mava taky sopel priesvitny, vodnaty pri zuboch, pardon maval. kolko ich vlasntne mate??

norik1
8. feb 2010

oseeeeem.... inac to neboli stolicky, ale asi ocaky, ktore zatial kvalitne spuchli.... prave sme mali ukvilene poobedie ked plakal, kvical, krical, tresol so nakladiakom cez oko, vrestal a zas kvical....ja sa uz asi obesim z toho 🙄

blau
9. feb 2010

hojte. Nam je uz lepsie a boli sme u tej ocnej maly bol hrdina vsetko oukej a za rok na rutinnu kontrolu. Nakvapkali mu do oci tak mal pupile take velke a bol z toho volaky zunovany, tak uz spinkala slniecko moje.

V cakarni sme stretli rovnako stareho chlapca, ktory Lucovi hned treskol jednu.. Mama z neho cela hotova, ze stipe deti a, ze musi nanho davat pozor. Hovorim take pozname.... 😅

Dnes je M doma. Nadava na sefa a ako sa mu volako nepaci v robote...Nuz co uz, ze?

My mame asi tiez soplik, ale husty fuka sam uz neodsavame, ale ma aj zachripnuty hlasok, to ta nedela, co ho mal M na starost a prisiel domov zmrznuty ☹ 😖 🙄

zuzka1.
9. feb 2010

ahojte, kde sa tulate,

Jarka ty si jedina poctiva 😉
Mata ma jazdu poslednu, nie?,

ja idem do sprchy, maly spinka, pojdee na prechadzku, taka klasika den.

Vidis jarus, Luca je uplne bezne dieta, ziadny vyvrhel ani nic podobne 😉

erikasadek
9. feb 2010

ahojte..
blau moja no prisiel silnejsi super.. pre muca.. ale navdi nebolo to nic silne, a aspon raz si to neboal ty ako matka dietata.. urcite si bola rada ze,?

no a v praci nikde to ni eje ruzove asi ze,??

vidim ze st evsetci chorucky skoro tak zelam skore uzdravenie;.. 😉

blau
9. feb 2010

He, co ja viem silnejsi, lebo sak L mu to hned vratil. Ale nezacal on, tak na tej druhej strane som bola rada.

M dnes povedal, ze ideme do capella play. To je taky zabavny park pre deti, zaplatite vstupne a decka sa hraju vy si date kafco co len chcete. Je tam milion prelizaciek parada, tak uvidime ako sa bude malemu pacit.

Ano ja som poctiva, ked mozem a nie som indisponuvana bolestami 😅

danciacik
9. feb 2010

Čaute kočky. No musím vám oznámiť že Janka urobila úspešne vodičák, testy na plný počet, jazdu úplne super, takže sa s ňou vytešujem. No šikovné to žieňa.

erikasadek
10. feb 2010

ahojte.. 🙂 vraciam s dalsich stran spat;. 😉

no a som uz blahozelala, ale este raz supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer blahozelame a tesim esa s nou , 🙂

norik1
10. feb 2010

juj ale ste sa pretrhli dnes 😀 😀 ja sice nemam ci nadavat, ale aspon vam poviem, na com som sa dnes smiala - Som 50%-na bulimicka => zeriem ale nevraciam 😀 😀 😀 😀