Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
27. jan 2009

norik sa nesmej saaak pockaj je financna kriza aj cukor sa ti hodíí 😀
nasla som novu zabavu pre babence.malemu som dala moju kabelu a pokial ju na komletku nevypratal ani nemukol 😀 😀 😀 a vsetko si pozorne poprezeral------------takze skoro hodina 😎

norik1
27. jan 2009

He he Amatula skusim aj ja, predtym ju este natrepem vseliakymi prkotinami 😀 😀 Inac nas maly sa dobre dlho zabavi s vedierkom na inteligencne kocky, ale hra sa naopak - ja ich nahadzem dnu, zavriem veko a on da veko prec a po jednej ich vybera, ochutnava a rozhadzuje... asi to mame nejak obratene 😀 😀 😀 Ale asi to tie detvaky fakt bavi he he

amatula
27. jan 2009

no to ja tam mam tych prkotin dost natrepanych asi pre to ho to tak bavi.......a este ho bavi vyhadzovat mi pradlo zo skrine ale to nebavi mna 😠

norik1
27. jan 2009

joooooj tak to sa ti nedivim, filip toto este neobjavil....a dufam ze ani neobjavi.... mna teda bavili v detstve hrnce 😀 😀 😀

zuzka1.
28. jan 2009

baby dobreee ranko,
ospravedlnujem s aza absenciu na vecernej seasii, lae bola som s kamaskou na vinko vecer!!!
aky pohoda vecer!!!!!sme neboli ticho ani sekundu!

Monkula uz ich mam vyse 2 tyzdnov, ale zeby nejako zaberali?urcite nie, ale to preto, ze mi necvicime s Dzankou, asi preto. Ale schudla som 3kg. Prestala som vecer jest, najem sa o 5-6 a potom sa snazim nejest, teda zatial s ami dari, a cez den len ranajky a obed to mam kao veceru.

Norik to tie babky asi vsetky take zasoby maju doma, aj muzova ma doma vsetko, co si viete aj neviete predstavit.!!!!expertky!

co dnes robime?????(
Ja idem poobede do autoskoly na teoriu , teraz doobeda pride kamoska na kavu

erikasadek
28. jan 2009

zuzka tak ty si uzivas.. 😉 prajem ti to....
vela stastia na autoskole... 😉

ja dne sstrazim , jedneho chlapceka, takze mame 3 deti doma.... 😉

zuzka1.
28. jan 2009

fiiiha, erika, kolko ma rokov??
drobci teda uz v poriadku! to mas normalne inzerat, ze strazis deti alebo su deti kamaratok a tak podobne?

erikasadek
28. jan 2009

no inzerat ano , niekedy, teraz uz je to od ucha k uchu...., potom zostavaju aspon rok dva....
vies ako ked su rodicia spokojni, tak to uz ide samo....

ma 2 roky; 😉

hej, drobci su uz ok....

zuzka1.
28. jan 2009

to mas dobru pracicku, to si nrmalne ako ucitelka pre takych drobcov, preto ovladas ako spravit odmacu plastelinu, coooo????

erikasadek
28. jan 2009

noooooooo 😉
ale nie, ja uz roky staram o deti , takze skusenosti je velaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

zuzka1.
28. jan 2009

sikovnica 🙂 🙂 🙂

erikasadek
28. jan 2009

ale nie, len zivotna nutnost..

ale nie, mna to bavi a mam rada deti.... a je to sposob , akylm mozem zarobit a zaroven byt doma s vlastnymi detmi... a to je pre mna dolezite... tu sa to nenosi..; ale nevadi nevedia o co prichadzaju..

zuzka1.
28. jan 2009

oc sa nenosi??byt doma s vlastnymi detmi?????debilni ludia, co ti poviem! ina mentlaita ais, ja si neviem predstavit nebyt s malym!!keby tak materska bola aspon 10 rokov

erikasadek
28. jan 2009

zuzka tu je materska 16 tyzdnov, takze vies si predstavit.. poviem ti to takto, ked som bola na predporodnom kurze po prvy krat s patom nas tam bolo 20 zien na otazku kto chce kojit som jedina zdvihla ruku, kto chce rodit normal bez periduralu, jedine ja....

po druhy krat , s joshom to bolo to iste, .... 😉

erikasadek
28. jan 2009

http://www.ockovanie.org/polio-liecba.html

co poviete nato, ved sa to lieci ako nadcha.... musim povedat cim viac do toho rypem tym viac som znechutena;.

erikasadek
28. jan 2009

kocky ja som sa zmylila prepacte mi... to malo ist do ockovania... ale precitat si mozte.. 😉

zuzka1.
28. jan 2009

strasne zodpovedne matky ☹

erikasadek
28. jan 2009

ze? ale bohuzial taka je realita, vie s ja sa im ani necudujem, ked si predtsavis , taku kratku matersku ako mozu kojit?

a potom tu ked pracujes tak je to hroza vstavs skoro rano do prace pretoze su bud zapchy , alebo metrom to tiez trva uz len zobratie metra a prestupovanie unavuje, a to nehovorim ked mas dve deti treba ich doviest do skolky skolky, a potom do prace, z prace pridu okolo 18 az 19 domov po deti, a potom rychla vecera a ides a zacarovany kruh, je to styl zivota ktory prinutil...

norik1
28. jan 2009

Erika tak u nas sa uz osveta trochu v tomto hybe, do nas na predporodnom kurze hustili kojit, kojit, kojit... vsetko mozne nas ucili, polhy, co ked sa prsnik zapali - proste vsetko pre to, aby sa kojenie nezrusilo po dvoch tyzdnoch... aj v nemocnici na prehliadke porodnej saly sme boli, cvicili sme... pol roka som chodila, super to bolo.

zuzka1.
28. jan 2009

ja tiez , na predorodnej sme dychali, cvicili, rodili, vsetko robili, cvicili kojenie, teda preberali to a tak. NA sale sme boli, postele poskuslai!!!u nas si davaju zalezat na tychto veicach!
norik co dnes robite?

erikasadek
28. jan 2009

norik tu chcu aby kojili, ale matky , hned a jednoznacne nie...

zase na klinike ked som povedala ze chcem kojit tak sa isli pretrhnut, aby sa to spustilo, pomahali mi, zostavali pri mne hodiny, stazovat sa nemozem, ale zeny nechcu, takze zbytocne by ich tyrali, ani by nechodili na predpripravu..

tu uz ziadna osveta nepomoze... tu je to rokmi tak zakorenene, ze ked vidia amatku kojit uz po pol roku tak to povazuju za chore a nezdrave pre dieta...

norik1
28. jan 2009

hmmmm smutne...
My dnes sa hrame, mamka nahadzuje fotky (nasla som vcara u babky nejake stare tak sa hram - kuk album), vonku nejdeme lebo sa tam certi zenia... no a trochu kychame a soplime... takze nic nebudeme prehanat!!!

norik1
28. jan 2009

kde ste vsetky? ☹

zuzka1.
28. jan 2009

uz som tu, kamoska odisla, maly vonku v kociku, pojdem sa dat dohromady, nech vyzeram k svetu a pojdme k mamke zaniest maleho

amatula
28. jan 2009

ahojte hippky 😀 😀
ako máte??mali mi zas vypratal kabelku 😠
máme tu dedka tak asi ideme von.bo sa nudime 😉

erikasadek
28. jan 2009

; norik prepac mam doma 3 deti, musim sa im aj venovat.. 😀

no drobci uz spai tak si tu pratam...
prepacte..mi..

norik1
28. jan 2009

joooj vsak ved sa neospravedlnuj!! nas maly ma dnes taky "samohraci" den takze ja to mam pri nom dnes trocha lahsie 😉 uvidime ako dlho mu to vydrzi he he

amatula
28. jan 2009

babule kde ste....... 😕
musela som napisat lebo uz sme na druhej strane..........no na zaplakanie 😢
😵 😵 musim too zachranit

zuzka1.
28. jan 2009

amatula na akej druhej strane???nechapem???????

erikasadek
28. jan 2009

zuzka kto ti sedi na kabli.. 😀 😀 nie ale vazne chcela napisat ,ironicky ze len dve starny sme stihli napisat dnes no hroza a hanba nam...

tak ja som pracovala mama si prisla po maleho o 19 30 a mezdi tym mi josh urobil silnu reakciu alergicku a jediny nestatnik co to mohol sposdobit bol jeden sukrik, ktory nestastne mu dal pato... a ktomu to bol bez konzervacnych latok a farbiv len na prirodnej baze.... ☹