Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
29. jan 2009

zuzi ani sa neurazim 😉 mas pravdu ja som doma 4rok a tiez uz som niekedy zmagorenaaa 😀 😀
len sa snaz 😉

zuzka1.
29. jan 2009

nooo ved treba treba, ok kocky, idem sa hodit do vane a pojdem si kuk ten manazmnet, nech som mudra v sobotu!
pekny vecer

dzanka3
29. jan 2009

zuzka aj tebe pekny vecer a nech sa ti to rychlo nasype 😀 😀 😀
maly uz spinka ...muz este v robote...tak sama tu susim.....ale co uz este ze je internet 😵

amatula ako?neni uz teplota?

norik1
29. jan 2009

Dzanka to co tvoj muz robi ze je v praci??? to Furt? Ci len vynimka??

My sme uz nachladeni obaja, mam taky sexi hrncovy hlas - esteze sa tu citame a nerozpravame....kokso ved to sa ani prekrikovat nemozme 😀 😀 😀

amatula
29. jan 2009

teplotka klesla uvidime co bude v noci 😒 zajtra by som chcela niekam vypadnut........
norik aspom sa neposekame 😀
caute babule, dobru nocku a este krajsiu drobcom 😵

dzanka3
29. jan 2009

norik on je dobrovolne nezamestnany a robi s autami...tak si robi ako sa mu chce a ako je robota...
kolko krat je aj do 15.00 doma a potom do pol noci v garazi 😠

veru teraz je vela ludi nachladnutych treba si davat velky pozor aby sme to neschytali - vsade len s chripkou strasia...

amatula dobru nocku 😔
ja zase budem urcite do pol noci kuvikat 😅

norik1
29. jan 2009

Erika, pisem tu, lebo nechcem sa zucastnovat tej diskusie... dnes zavreli jednu temu - a pozeram ze ju aj uplne vymazali - kde mamicke Aninam zomrel syn... po tazkom porode nedostaval kyslik a mozog mu odisiel ☹ lekari to proste zanedbali. Mamicka zalozila temu a miestami sa vyjadrovala trochu zvlastne, hlavne na povahu niektorych inych mamiciek... vzniklo z toho obrovske halo, ktore ked zacalo osocovanim Sloveniek a Cesiek a tak to emjee rychlo zrusila. No a teraz vznikaju ako huby po dazdi nove temy kam chodia privrzenkyne - ty si nasla tu ktora Aninam odsudzovala... asi tolko. Ale poviem ti, bolo to miestami fakt drsne citanie ☹

erikasadek
29. jan 2009

norik si zlata, dakujem , vobec som necitala tuto temu...

poviem ti jedno, nikto nevie ako sa zachova v danej situacii, je strasne lahko si otvarat usta a posudzovat, bez samotnej skusensti na valstnej kozi...

a poviem ti take nieco musi zatriast clovekom a neako , mozno bude mat o kolecko na viac, ale nikoho ale naozaj nikoho to neopravnuje posudzovat ci je to spravne alebo nie...
teda to je moj nazor..clovek ikdy nevie, ako on sam by v danej situaci reagoval do sa ani neda vediet do predu...!!!!!! nastane skrat a je to....

este raz ti dakujem..

norik1
29. jan 2009

Presne tak, ja teraz poviem, ze by som sa urcite zachovala tak a v reali by to bolo uplne inak... Ked som si ale pozerala Anine fotky v albume, ako to chlapciatko lezi v truhlicke... aj teraz placem

erikasadek
29. jan 2009

je to smutne... strasne smutne , ze su ludia ktory proste nechapu a odsudzuju.......

norik1
29. jan 2009

hej len keby si videla, coho vsetkeho sme my ostatne matky schopne.... este ze je net anonymny, ze tu nepiseme snad asi vsetko, aj to co by sme nikdy nepovedali nahlas.... toto uz nebolo o supermatkach na ktorych sme sa vzdy smiali, toto bolo o ludskom nestasti, o svojskom vyrovnavani sa s nim a o nas ostatnych, ktore sme si doslovne otierali hubu o cuzdiu zenu, ktora sa snazi prejst zivotom a najst si v nom miesto po strate dietata... miestami mi bolo az zle z toho, ze patrim k tejto komunite...

howgh baby, idem sa na to vyspat...cmuky

erikasadek
29. jan 2009

norik 😒 😒 ; naozaj si ju zavrhla... nepekne , zla zla... 🙂 🙂

norik1
30. jan 2009

Cawte baby, podme na veselsiu temu 😀 idem odniest auto do servisu konecne na servisnu prehliadku a na vymenu plechu po tom vianocnom tukesi 😝 som desne zvedava na ucet 😀 😀 😀

zuzka1.
30. jan 2009

dobre ranko, ja teraz vstavam, maly este spi, bol hore s ocinom okolo 6 a teraz vyspava.
Ja som si citalu tu temu, kde od animam, aj pozerala fotky, mne s azdalo, ze sa s tym vyrovnava cudnym sposobom, ale ked jej to pomaha, nech s alen z toho dostane. Bola tam nejaka hadka???kvoli tomu akym sposobom s as tym vyrovnava????

dzanka3
30. jan 2009

dobre ranko 😵
no ja som vcera pisala ze kuvikam do pol noci - maly kuvikal do 0.45hod!!!zobudil sa o desiatej placom, na rukach sa zacal besnit a hrat sa ...a ked sme ho dali do postielky plakal ozivot.....ale aj zlaty bol - daval sa na styri - rozhojdal a podskocil 😀

no k tej aninam - ja som tam tu temu videla aj som obcas kukla ale nie moc lebo som bola smutna z toho.....a podla mna ju mali nechat - komu sa nepaci nemal tam chodit.....a ona mozno ked sa takto vyzalovala to mozno aj lepsie znasala....ved to je na zblaznenie ☹

no ale dnes mame ake lrasne pocasie? koonecne!! 😀 😀
tak krasny den vam prajem 😵

zuzka1.
30. jan 2009

no dzanka za chvilu bude svornozkovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!nech len trenuje pekne na brusku a bude raz dva!
maly ide von s mojou mamou, idem ja zarezavat, musim dnes nieco naucit, nech zajtra viem aspopn, kde je sever!

norik1
30. jan 2009

Zuzi nezabudni si kompas 😀 Dzani tak vy zachvilu budete liezt ako turbo!! He he baby este dva krat sa vyspime a uz budeme riesit zapis do skoly 😀 😀 😀

zuzka1.
30. jan 2009

no norik nestras! 😀

norik1
30. jan 2009

😀 😀 😀

blau
30. jan 2009

Ahojte babenky tak som si Vas precitala, aj o tej aninem. Aj ja som sem tam prispela, osobne, lebo myslim, ze o to jej islo v tej teme, vyrozpravat sa. Na nikoho som nereagovala len cisto k nej. A pozvala ma dokonca k nej do Strakonic. Citila som z nej ako velmi sa chce s tym vyrovnat, a potom som citila to zlo a nenavist k tym co zapricinili smrt maleho Honzulku. Hrozne, smutne, No Comment.
My sa mozme tesit z nasich deticiek, Ja sa akurat vyrovnavam s tym ze maly mi bude spavat uz len raz za den 🙄
skoda bolo to fajn mat pokoj a chvilku pre seba doobeda hodku a pol a aj poobede. No zlatym casom odzvonilo 😝
Co budete dnes robit? Erika ake je pocasie v u Vas? V rakusku teda na konci u nas straaasne snezi. Tu v Prievidzi svieti slniecko.
Norik a nemas znameho co by sa v buducnosti na to auto pozrel, lebo v servisoch ti zaspievaju vzdy peknu cenu. Potvory su to.
Dzanka to hupanie´je krok dopredu zachvilu bude stvornozkovat ako nic, nas ma zas dve modriny na kolenach.

norik1
30. jan 2009

musela som ist do servisu lebo to bola prehliadka po ukonceni leasingu... no, viem ze zaspievaju, ale jednu prehliadku musim prezit, potom sa bude aj lahsie predavat ked bolo servisovane...mame znameho, k nemu chodi muz so svojim autom, ale on ma vybavenie len na VW, Skoda a Seat - jeden koncern. vie mi opravit mechanicke veci, ale ak by mal ist do elektriky, to by nevedel zarucit - jeho pocitac nema nastavenia na Citroeny... takze dalsie auto bude musiet byt VW, Skoda alebo Seat 😀 😀 😀

norik1
30. jan 2009

Blau a nerozmyslala si nad tymi kolenackami od Farlinu? Aby maly nemal take modriny... ja ich planujem kupit ked budem auto-mobilna 😀

zuzka1.
30. jan 2009

my mame kolecnacky , kupila som ich v lekarni, stali 70,-Sk, su to farlin, ale nepouzivame ich lebo mamlemu sa smyka, ked ich ma kolienkach, ked beha po podlahe. ale aj bez nich

norik1
30. jan 2009

A preco sa mu smykaju? su mu velke? tak co, radis nekupovat?

erikasadek
30. jan 2009

ahojte baby, blau je tu pekne, aa teplo..... ziaden sneh je 10 C 🙂

bola som u lekarky s tou jeho alergou sa potvrdila, takze ideme robit nove testy na co je alergicky, naviac vyzera to ze zareagoval na medicinu co bral , ked mal gastro teda crevnu chripku

zuzka1.
30. jan 2009

kriste erika, co vas este caka!!!!to sna dnie je ani mozne na jedno dietatko tolko veci!
norik su mu akurat, inak mylsim, ze je to jedna vlekost, nemylsim, si, ze je to nejak extra potrebne, ale ak mate doma vela kobercov, urcite to vyuzijete, na podlahy moc nie.

amatula
30. jan 2009

ahojte babule
teda tej mamini je mi luto ja som tam nakukla ale hned som sa odtial pratala..mne to akosi nerobi odbre take smutne udalosti odkedy sa narodil Matko 😔

teta nam uz odisla skoda mala som veget...chceli sme ist snou ale Mato ma stale teplotu 😒 tak teraz buva druhy cumi na telku a ja mam kavickovu siestu 😉

erika aj moj dalibor mal strasne hnacky a nechutenstvo,bolo to hrozne tiez chodime na gastro.a asi to ma alergiu na med! uvidim ideme tam 6.2 😒

blau ty si este doma nemala si ist uz domov 😀 ,teda do rakuska 😉

dzanka3
30. jan 2009

ahojte..my sme uz doma z vychadzky - ja ze bude teplo a tam vetrisko a zima 🙄

kupila som v dm prebalovaciu tasku - celkom je dobra - je to aj taska na kocik....a flasu avent 330ml - ved 260ml mu bude ochvilu malo 😀

norik moj muz robi zas len citroen a pegueot 😀 - na to ma diagnostiky......

a kolanacka aj take je? a my mame vsade bud parkety alebo dlazbu - tak asi nam to bude zbytocne ze?

erika tak zase len behacky po doktoroch vas cakaju...a u vas chripka nevycina? lebo tu ano 😒

norik1
30. jan 2009

hej aj my mame len podlahu - teda dnes som dala do obyvaku kus koberca...taky podstolikovy, aby mal Filip na com lozit... inac som si myslela, ze prave na parkety budu tie kolenacky - ved na koberci sa az tak nesmyka, nie?

Dzanka, tak co, budem chodit k tvojmu muzovi na Klokocinu??? 😀 😀 😀 Vybav tlacenku 😀

dzanka3
30. jan 2009

norik dojdi doji vybavim 😀 😀 😀

aj my mame len pod stolikom v obyvacke kusok koberca a aj to taka napodobenina ovcieho runa - take biele chlpate to je a musim davat pozor aby sa tam maly nedoplazil - lebo uz raz tam bola a trhal a do ust chcel pchat 🤐

tak nekupime teda kolenacky? ci za 70sk vyskusame? 😵