Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
26. feb 2009

Dakujeme 🙂 a aj Martinkovi posielame pusinku🙂 ze uz moze papat lepok 🙂

Dzanka tak co, zohnali ste tie kukuricne chrumky? Chutia malemu?

zuzka1.
26. feb 2009

nas maly ich zboznuje!!!!!
to co bolo vcera zase za temu????ta "anglicanka?????

amatula
26. feb 2009

no to teda neviem,,chcela radít a pomahat....len tazko si odnej niekto zoberie radu ked je tu jeden den a bez fotky a albumu......anonymne sa moze tak vykecat a nie niekomu pomahat 😒

norik1
26. feb 2009

nejaka "psychologicka" si hladala osoby na ktorych sa chcela trenovat 🙂

erikasadek
26. feb 2009

ahojte baby, tak ani mi nehovor, dolova ma dostala , koza jedna, ona slovensky nevie, no dobre este som sa jej zastala tak skoro odisla so slovenska tak uz sa nestihla naucit poriadne ; ale potom hlaslky typu naco mi je slovensky pas, a na slovensko nie, tam by som nemohlazit.. tak to asi nastvala , vela ludi... 😠

baby ako sa mate??? 😉

zuzka1.
26. feb 2009

skoro som odpadla z tej "psychologicky"

norik1
26. feb 2009

jaaaj ja sa tesim z mojich krasnych novych nohavic velkosti 38 do ktorych som sa konecne vosla hura hura pecena kura a delena strava he he

erikasadek
26. feb 2009

norik gratulujem.... 😉

zuzka1.
26. feb 2009

ja som schudla 2 kila, nejem vobec sladkosti, pijem kavu cele dni, najem sa raz za den a ide to. Nezdrave ale ide to!

norik1
26. feb 2009

ale moju radost kazi pohlad na kopu zehlenia ktora sa nie a nie zmensit sama od seba 🙂

norik1
26. feb 2009

jeeej super Zuzi je jedno ako, hlavne ze to ide dole 🙂 Idem si kavu urobit he he

tie tabletky este papas?

zuzka1.
26. feb 2009

uz nie, treba pri nich cvicit aby to islo, a to ja leniva vos nebudem, velmi by som sa musela premahat, tak to neberem 😠

norik1
26. feb 2009

toto toto, aj ked mna zachvilu cvicenie neminie - subor ma premieru po 5 rokoch a stari clenovia ako vzdy budu tancovat jeden tanec aby sa poukazalo na chvalyhodne odovzdavani tradicii z generacie na generaciu 🙂 cize zachvilu zacnu treningy 😵

zuzka1.
26. feb 2009

norik to mas dobre, apson budes donutena!!!!
ozaj vcera ma nasralo, ked zacali pani psychoske pisat, ze nema co ponuknut v 21 rokoch, ved ja mam 22!!!!!!!!a ponukam sa stale 😀 😀 😀 😀

amatula
26. feb 2009

zuzka prepac 😅 aj ja som jej to napisala 😅
ale ty si vynimka 😉

norik1
26. feb 2009

he he Zuzi sa smejem teraz 🙂 a ako? odpovedal niekto na ponuku? Aky je dopyt?

zuzka1.
26. feb 2009

ved ma vsetci zeru úpredsa, nie!!!
ospravedlnenia prijimam!

amatula
26. feb 2009

😀 ok

idem dat ja krpcom papat........................

erikasadek
26. feb 2009

jasne zuzk aty si vynimka. ale nie baby, ona je romka takze co moze take ponuknut, ked sa ani slovenkou neciti, a ani poriadne nevie co chce..
a a ty zuzka ty si tak nohami na zemi.. ze ju 100 krat preskocis.. 😉

norik1
26. feb 2009

no vidis Zuzi rozchytaju ta jedna radost 🙂

tak co na ten napad so stretkom, dame? Dzanka kuk medzi zufalky, nechce sa mi to pisat este raz 🙂

zuzka1.
26. feb 2009

norik ja beriem, pozistujem tie ceny, aj ci nema nejaku website a dam vediet, ok???
to by bolo rosambo!!!!!!!!!!!!erika, norik, zuzka, dzanka, amamtula vy ?????

norik1
26. feb 2009

Rozbijeme Tatry!!!! Eri a staci ti tych 100/tyzden bohate, aj ked si spravime vylet tak ti to bude stacit 🙂 sa uz teraz tesim 😀 😀 😀

norik1
26. feb 2009

jaaaaj keby som tak piekla kolace ako tu pecieme plany tak otvaram cukraren!!!!

zuzka1.
26. feb 2009

norik 😀 😀 😀 😀

dzanka3
26. feb 2009

no servuste
vy ste toho popisali 😵
dakujeme za gratulacie a pusinky 😵 😔
ake stretko? pojdem kuk do zufalkin 😀 😀 😀

baby volala mi spoluziacka zo ZŠ - ze budeme mat stretavku v juny - po 20 rokoch!!!!!!to je cifra coooo??? 😎 😵

norik varim kapustu, kacicu a knedlu som kupila...cele ruky mam cervene od kapusty - asi si idem umyt fixinelou 😀 😀 😀 a ty nosis 38 velkost??? ty si ina herecka 😕

norik1
26. feb 2009

he he Dzanka kym nemas tu kapustu v sparach medzi kachlickami je to dobreee...ale keby daco, Fixinela pusta, mam to odskusane 😀 😀 😀

ved praveze väcsinu veci mam uz zo dva roky 40, takze 38 nohavice je celkom dobreeee 😀

amatula
26. feb 2009

aj ja nosim velkost 38,,ale topanok 😀 😀

norik1
26. feb 2009

amatula 😀 😀 😀 😀 inak aj ja 😀 😀 😀

norik1
26. feb 2009

prave som prezliekla Filipa do tretieho body a tretich puncosiek dnes... tie prve dve su namocene v prani - ved viete od coho su 😀 😀 😀 smrad neskutocny.... 😀 😀 😀 ale aj tak ho lubim 🙂

amatula
26. feb 2009

co co co nasa tema zabudnuta alebo ako?? 🙂 nikto o nu nezavadí........zassa musim zachranovat