Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

monkula
27. feb 2009

ešte ste tu?

amatula
27. feb 2009

sme ale kuk do zufaliek ,tam sa vsetky zasivaju 🙂

zuzka1.
27. feb 2009

amatula ako im vysvetlime, nech chodia aj sem?????

monkula
27. feb 2009

heej, ja som najprv prišla sem a a tu nikoho a amatual ma vykopla do zúfaliek... a za všetko môže afry 😀

norik1
27. feb 2009

co je zasa s afry????

norik1
27. feb 2009

Zuzka musime tu pisat a pisat a pisat 😀 😀 😀

monkula
27. feb 2009

norik ,veĎ vďaak je jtéme vznikli zúfalky, nie? spískala to eriak ja a ešte niekto 😀

norik1
27. feb 2009

jaaaaj vidis, to som uz aj zabudla he he... to inak pravda, ja tam mam tiez nejaky treti prispevok ci ktory 🙂

norik1
28. feb 2009

cawteeee mamuse, ako?

prva 😀

dzanka3
28. feb 2009

dobre ranko
vcera vecer ma mm nechcel pustit za pc - si tu sadol a sedel on ☹...aspon som si casopis po dlhom case precitala 😵
my uz sice s matom od 7.30 hore..ale este zehlit zo susiaka...kupelnu umyt..matovi obedik....

zuzka si ma vychvalila - az sa cervenam...si zlata 😔 😵 tak sa ucis vyhladavanie,vaber,hodnotenie pracovnikov 😀 😀 😀 😀
preco teraz to moje decko reve?????sak ja som ho nebudila ze vstavaj o pol osmej 😠

blau
28. feb 2009

Dobre ranko TRETIA, 😉
Tu nam zas krasne svieti slniecko, no parada. Maly spinka, vcera ho odpalilo uz o 6tej a spal do 7.15 zlaty, len keby nevrestal furt, ze chce ist na ruky. Liepe sa po umyvadle po stolickach. Aj mu objednam tu helmu. Len ktovie ci by ju chcel mat na hlave? 😒
Dnes budeme mat navstevu, celkom sa tesim na nich.
Maly ma take opuchnute stolicky, slinta no hruza 😒

amatula
28. feb 2009

krasne dopoludnie 🙂
ja dnes perny den uz som sa v zufalkach vykecala 😝 🙄 idem este dezert dorobit a asi ma odvezu,,ja nerada varim a tolko naraz ved to ani nepredycham...................

dididi30
autor
28. feb 2009

ahojte

matatula,ze? moje motto je cisto ja 😀 ci my zeny? 😅 😀 😀 😀 😀

noricka dakujem pekne za nick 🙂
uz to mame objednane a viem uz preco to nieje moc dobre, no ale sak vyuzivam vymozenosti doby, tak vyskusame 😉

amatula
28. feb 2009

kde ste kto??
to nieje ani mozne Matko sa uz hodinu hra v postielke,Bobo spinka a tu nikoho....tak sa nudim a citam dididine predpovede na koniec sveta 😕 😕 😅 😔 😀 😀 v teme co vy na to?

norik1
28. feb 2009

jaaaaj ja som prespala cele dopoludnie lebo nas Filip dnes vstaval o pol tretej a ja som sla spat o pol jednej.... des a hruuuuza... no idem s vas precitkat

amatula
28. feb 2009

norik nemas moc co citat 😀 😀 😀 tu je dnes mrtvo

dzanka3
28. feb 2009

ahojte
ja som si chcela ulahcit zivot - uvarila som len zemiaky a zmiesala s hami - hovadzie,mrkva,zemiak - a to decko reve a reve ako o zivot a place ako keby neviem co mu davam jest..
nech nehlce nic...este stale reve a hojda sa v lehatku...
co mu mam dat mlieko ci co???
ma se.e poriadne ......

idem si spravit kavu aspon nech sa ukludnim...sladke som si uz dala 🙄

amatula
28. feb 2009

😀 😀 😀 dzanka az si ma rozosmiala 😅 asi to ma huste nie??ja kupovane riedim luckou potom redsie mu lepsie chutiii 😉

dzanka3
28. feb 2009

sak som mi cil 210ml mlieka sparvila a nechcel...nech nehlce nic ale nech nehuci!!!!!!!!!
uz som ho suchla do ohrady - uz tam volaco obdivuje a cuci konecne...
idem po tu kavu si 😠

amatula
28. feb 2009

ozaj a ma Matko uz zubky?
ja uz kavickujem

norik1
28. feb 2009

no vyzera to ze mu lezie dalsi... ked ani jest nechce 🙂

dzanka3
28. feb 2009

amatula on ma spodne dva uz ale vyse polky vyrastene a v hornom dasienku mu uz vidiet ze su nastavane zubky ale vonku su este neni.....inak stale - uz cez 2 mesiace ma teplotu 37,5..kazdy vecer ked odmeram tak ma 😢

a to hami som mu aj ja rozriedila s tou vodou zo zemiaku...aj tak nic...aspon ze sa teraz hra a uz nehuci - asi neni hladny - ved je ho dost neschudne 😉

norik a Filipko uz ma zubky?

a odkedy ste zacali papanu pucit vidlickou?....mozno aj za to reval ze zamiak bol len popucany - ale uplne na jemno bol....ja mu stale vsetko mixujem..

zuzka1.
28. feb 2009

Ozaj kocky, hlasim treti zubok, horny pravy!!!!!!!!!
maly prespal celucku noc bez zobudenia, tak som rano skontrolovala a uz ma pichol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
konecne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzanka3
28. feb 2009

zuzka supeeeeeeeeer - gratulujeme zubatku 😀 a to ako bezbolestne bez revu bol vonku??????

zuzka1.
28. feb 2009

budil sa v noci, mrncal, nereval, dostal cajik , otocil sa na bok a spinkal dalej.

amatula
28. feb 2009

37,5 po odratani???????

moj sa budi stale,ale to tie kojene deti robia 😒 caj vobec nechce to sa tvari akoby som mu dala citron

zuzka1.
28. feb 2009

amatula a v noci si mu neskusala dat len cajik namiesto prsa?
ja som malemu zacala pucit asi pred mesiacom

amatula
28. feb 2009

on caj vobec v noci by ma vybil 😀 ale davam mu v noci flasu a raz kojim,tak uz je to lepsie....ale nprespi celu noc...od narodenia prespal asi dve 😅

dzanka3
28. feb 2009

veru 37,5 stale...dr. povedala ze zo zubkov..ale tak dlho? musim jej pondelok zavolat - ved sme ani na poradnu vyse mesiac neboli.....
no uz zase huci a to kuka aj reklamu....aj mlieko mu nukam ani to nechce...boze len nech neni chori!!!!