Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
18. mar 2009

Dzanka vymen doktorku... ved to je chore ze decko ma spuchnute uzliny a ona mu ani krv nevezme!!! tak vezmem zo zily na chrbate ruky alebo z hlavicky, ale vezmem, ved ste neprisli len tak... uzliny nie su sranda. Dzanka chod si to k doktorke vyvrieskat, toto by nemala nechat len tak. Nechcem ta strasit, ale uzliny nie su sranda...co ked sa z toho daco komplikovanejsie vyvynie a pritom by sa nemuselo!!! Ja by som jej krk vykrutila!!!

norik1
18. mar 2009

no u nas pediatricka berie krv a ked idem na hemato, tam berie sestricka, lebo doki je primarka a chodi na ambulanciu az ked su vysledky hotove...ta sestricka berie krv kazdy den 10 detom, takze ta prax tam je... ale u obvodnej berie krv doki, nie sestra

zuzka1.
18. mar 2009

asi aj u nas je to tak, hemato je predsa en ine ako bezny lear.
Dzanka tak tak, aposn si to vyvrieskam, ked uz nie menit, ale ked to ma stale nie je to len tak. Nieco to znamena a ona je tu a to, aby zistila co to je

norik1
18. mar 2009

no presne, ved kolko uz ma tie uzliny? Tyzden? a vsetko co pre neho urobila je ze ho poslala na infekcne? no je normalna???

amatula
18. mar 2009

ahojte 🙂
ja som bola na kontrole..vysledky mam dobre a robil mi aj preventivnu(obvodak) a mala som normalne tlak ze 120/80 😕 asi syndrom bieleho plasta...lebo mavam ledva 100/60....
ale dal mi dake tabletky lebo mam varixy...tak aby sa mi nerobili viac 😝 😖

potom som bola u svokry to som sa zasa sulala z nej...to je strasny kolik 😀
a chceli sme ist este bludit po meste ale strasne fuka a to zrovna dnes ked ma aj Dalibor posluchal a Matko bol dobrucky....tak sme isli domov.......

norik od rana som zjedla len dva rozky 🙂 a kávu......dam polievku a na veceru zeleninovy salat....
mna to normalka bavi...... 🙂

ja asi pojdem volit teda chcela by som ist...lebo nechcem aby tam skoncila ta blbá Radicova 😝

zuzka1.
18. mar 2009

kazda mame ine nazory na prezidenta ako pozeram!!!!!
uvidime ako to dopadne, normalne som zvedava, aj ked je to v podstate jedno u nas, nie?
ja som sa vcera nasmiala na tej Bollovej, bola v na telo, podarena tetka, predavacke hovori, ze kuratneko moje 😀 😀

norik1
18. mar 2009

no to hej...ta bollova bola podarena... 😀 😀
Ama tak to je dobre ze si mala dobre vysledky... mne ma o polhodiny dojst svokra, uz som tak na prasky, ze by som asi zhulila celu krabicku cigariet naraz!!! ale co uz, potrebujem ju lebo vecer sa ide tancovat do suboru...jaaaaj

camelotka
18. mar 2009

ahojte krasky.

norik1
18. mar 2009

caf krasoska, ako sa mas?

camelotka
18. mar 2009

pohodicka. prave som prisla s malym z vonku a myslela som, ze pojde spat. a on? vyskieral sa na mna z postielky, ze jemu sa nechce. tak teraz sledujeme shreka.
norik1 v akom subore tancujes?

erikasadek
18. mar 2009

norik aspon zabudnes takto na svokru.. 😀 vypotis vsetko...

amatula
18. mar 2009

booooze chcela som ist umyt jedno okno a zasa lietaju tie h......... 😝
vcera som umyla dve a este mi ostava min 5 co by som mala stihnut do velkej noci ostane aj potom 🙄

norik1
18. mar 2009

aj u nas bola teraz veterna smrts s bielymi ho.nami...ale uz zasa svieti slnko...cisty april v marci 🙂

Camelotka, Hornad v Kosiciach...ale uz nie, len sa chysta premiera a seniori maju tu cest tancovat uvodny tanec, ktorym koncila ta posledna...tak sa tesim 😀

inac Sodoma-Gomora uz dosla....

dzanka3
18. mar 2009

amatula a to co byvate v palaci ked tolko okien mate? 😵
ja tie moje tri tiaz stale odkladam - a ved dnes by ma asi sfuklo z okna - nenormalne tu fuka az zaviiija 😅

jaaj camelotka uz nech aj ten moj drobec aspom pol hod nieco kuka v TV - on len reklamy a uz tusim aj tie nije....a len zhana vselikde kde nemoze 😠

erikasadek
18. mar 2009

norik tak len pevne nervy..... 😉

amatula
18. mar 2009

dzanka na hrade 😉
ale nie byvam v RD a tie co musim su obyvane...dve neobyvane miestnosti a tri okna na pivnici,,ale na tie sa vys..... 😝 to ma cas ja do jesene 😀

moj Mato uz hodinu sedi v púostielke a mrmle si ne ne ne jaj jaj ach 😀 ale neplace,,no evidentne sa mu tam nepaci

dzanka3
18. mar 2009

no amatula mas co robit s tolkymi oknami -inak aj ja ked som ratal na nasom dome co staviame - tak aj s pivnicnymi a kupelnovimi a vsetky okna je to 17ks!!!!! takze tiez pozehnane....ale este ze tieto plastove to je raz dva....

Matko dnes zacal robit tapusky - capka a smeje sa .....uz hadam zacne ukazovat co do neho hucim uz davno 😵

no ja si tu vypisujem a nejak ticho zostalo - idem kuk a decko v kupelni lasovalo 😠

amatula
18. mar 2009

dzanka takze este aspom dve dcery aby mal kto pomahat 😉 v RD
ja musim naucit tych mojich zlobrov vsetko...snad nebudem celi zivot len prat,zehlit a upratovat 😝

zuzka1.
18. mar 2009

ahojte mamusky, nejako to tu zanedbavate!hanbite sa!
ja hlasim 5.zubok!!!!!a siesty uz citit, predpokladam, ze zajtra je vonku!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

amatula
18. mar 2009

zuzka ja by som aj pisala ale nebudem si tu pisat sama 😀 😝

vy ste nas predbehli 🙂 mi stale len styry,,vyzera ako zajko 😵

erikasadek
18. mar 2009

☹ 😀 zuzka super mate vaic zubov ako my..

zuzka1.
18. mar 2009

amatulka ved musme pisat, ved takto zanikne nasa tema 😠
no aj nas samko bude ako zajko, tie vrchne 2 ma take vacsie a taku medzierku tam ma, sna dmu to tak nezostane take velke. Nejako sa mu tie zubkyx rozbehli a vobec to neoblo take strasne, az na tie -4 tyzdne obcasneho mrncania v noci, ale inak ok, cez den normalne ako vzdym dufam, ze to tak bude pokracovat.
erika vy amte len 4 zubky?

erikasadek
18. mar 2009

zuzk anao, len 4 😉

ale idu mu teraz vsetky naraz..

blau
18. mar 2009

Dobry vecer damy...tak aj my mame 7my zub a kluje sa 8my.
Dnes som sa tak strasne pohadala s m, ze mu ani na meno nemozem prist. Erika tak som si na Teba myslela 😒
idem si vas precitat

erikasadek
18. mar 2009

blau ahoj

na mna si myslela, dufam ze v dobrom.. asi ohladne muza ze?
ak dobre chapem... tak len klud predychaj to , aj on to predycha a neskor bude dobre.. teda , verim a dufam...

ja tie manzelske hadky tiez neznasam, ale co uz.. niekedy su naozaj nevyhnutne...

juj len dufam , z eto nie je u va svazne... 😒 😉

amatula
18. mar 2009

erika aj moj Bobo to tak mal,,dlho dlho len sest a potom vsetky naraz a uplne bez bolesti a pri tich siestich si chuda vytrpel aj mi 😝
a Mato 4 a nic...... 😕

blau tak aspom niesom sama 😨 😅
mi máme zasa to hadave obdobie...dnes prisiel o siestej...a ked som sa spytala co tak neskoro..hned bol ohen na streche 😠 😖 😝 🤐

som mala super veceru zeleninkovy salat so syrom,farmarsky dresing a celozrnnu zemlu 😵

erikasadek
18. mar 2009

dobra vecera..

kocky to mi je luto , ze to mate nahnute... doma.. ja ma pocit ze ja muzi maju svoje obdobia , ako my menstruacne.. kedy su neznesitelni.. ale boli to vzdy... ☹

tak ja len verim ze s ato coskoro zmeni , a budete ako hrdlicky.. 🙂

blau
18. mar 2009

eri ano ohladom muza. Jaj a ako ja teraz budem hrat urazenu a do bezvedomia. A v nedelu pridu svokrovci, tak sa zahram na herecku, nech vidia aky je ich syn traper... Jaaaaaaj toto sa ani neda predychat.
Najradsej by som si zbalila vsetky saky paky a isla 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 amatulka mam taky dojem vsetci muzi su rovnaky. A najhorsi jedinacikovia ako je tento moj. Som sa prisahala, ze maleho nenecham sameho aj keby mal mat jeho surodenec ineho otca. Ja som taka vytocena 😠

blau
18. mar 2009

no u nas to na hrdlicky teda z mojej strany nevyzera....

zuzka1.
18. mar 2009

erika pravdu mas, minule to hovorili v telke, ze muzi maju naozaj obdobia kazdy mesiac ako zeny pred ms