Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
30. mar 2009

Villach -hranice taliansko slovinsko. Dobratsch, Dreiländereck, Karawanken to su alpy na ktore sa pozeram z okna.

dzanka3
30. mar 2009

ze pozeram sa z okna na alpy 😀 😀 😀
no ja tak akurat na susedny barak .... ale keby dam hlavu do okna - vidim Zobor 😵 - aspom nieco 😀

blau
30. mar 2009

Jej zobor je krasny. Dzani je fakt vyhlad parada, ale nemam tu rodinu nikoho , tak niekedy by som vymenila tie alpy za Zobor

dzanka3
30. mar 2009

no ja sa uz tiez tesim ze bude teplo - rano sa s Matkom nalozime do auta a pojdeme k mojej mame na dedinu....a vecer este za svetla sa vratime......lebo tuto v meste sice uz mam vela kamaradiek ale stale to je mesto 😅

ale zas ked uz sa nespototi maly v obchode - aj v centre mesta bude dobre 😀 😀 😀

blau
30. mar 2009

presne tak, aj ja sa uz tesim na leto. Ako vsetci povyliezaju a nebudeme sa obliekat ako cibule 😕

zuzka1.
30. mar 2009

ja sa tesim na clee dni v zahrade, v parku u nas a podobne.
Mame v zahrade telkac, gril, vsekto sa tsim, sme tam cele leto aj jar a jesen teplejsiu

amatula
30. mar 2009

kde ste mamuse?
sa to tu zanedbava jedna radost 🙂 sa mi pise ked sa doma nudim ze ☹
idem zehlit..aspom budem uzitocna....

inak zajtra idem na gyndu s tou mojou mrchcavicou 😠 zasa ma boli cela maternica 😢 som zvedava co mi povie

zuzka1.
30. mar 2009

amatula drzim palec, nech to nie je nic neprijemne!
daj vediet, ja som dokoncila pracu, vytlacila, etse ju musim poslat profke, ale to ma este cas, idem testovat, maly spinka, pojdem na jazdu, dnes mam dve dokopy
ozaj na skuskach uz nebyva urdzba, treba ju absolvovat, ale neni na skusakch aspon neíico pozitivne

erikasadek
30. mar 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/MOBILFOTK...

CHCEm sa vampochvalit fotky robene , mojim mobilom.. 🙂

amatula
30. mar 2009

to dufam aj ja 😒 popripade ak je to este ten zapal mi da tie antibiotika ked uz nekojim 🙄

tak pises ze mas rande♥ 😀 😀 😀

amatula
30. mar 2009

erika ty si asi strasne chcela dievcatko ze 😀 😀 😀

ale krasny chclapci 😉 josh ma krasne ocka 😵

dzanka3
30. mar 2009

no erika ozaj krasne deturence - a vlasate 😀 ... - a uz nechcete tretie skusit? mozno sa zadari dievcatko 😉

ozaj zuzka a vy nic? nebude na prvy sup????? 🙂

tento nas krpec len take chlpky ma na hlave....
na obed nechcel nic zjest A TERAZ NECHCE SPAT - INOKEDY O 15.15 uz davno spi a teraz len zhanal po posteli - nech zhana tu po zemi ho kaslem....
len neviem ci nekasle on na mna - nejak pokasliava - snad to len slinka mu zabieha uvidime ako v noci.... 🙄

erikasadek
30. mar 2009

amatula; len sa daj do poriadku moja.. 🙂

erikasadek
30. mar 2009

amatul amoja , uhadla si strasn esom chcela...
chcem do tretice ale muz neako zacina brzdit...

ale urcite do tretice skusim, aj keby som mala znasilnit.. 😀

moj zaspal, aj napriek tomu ze sa zobudil o pol dvanactej... 😀

mam asi spacov ako ja sama;. 😀

zuzka1.
30. mar 2009

erika oni su strasne handherni 😲 😲 😲 😲 😲 😲
dzanka nepodarilo s ana prvy sup, vyskusame tento mesiac a uvidime, ak nie budeme skusat o pol roka, nech nie som na statniciach pred koncom tehu alebo nech nie je mimi male, ked budem mat statnice
amatula, ty provokater 😝

amatula
30. mar 2009

erika aj moj muz strasne chce dievca len ja akosi brzdim 😅
ale neda mu to pokoj 😠 😀

erikasadek
30. mar 2009

no vidis mame to vylmenene s tvojim muzom.. 😀

zuzka dakujem.... no len skusaj, nech sa len podari.; to najkrajsie a hlavne najzdravsie babo.. 😉

nikolasio22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzanka3
30. mar 2009

noriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik
ja uz zacinam byt taaak hladna ani dzusik nepomaha 🙄 🙄 🙄

amatula
30. mar 2009

dzanka 😀 norik sa radsej ani neozve 😕

dzanka3
30. mar 2009

nooo ja sa tu dzusikujem - decko ma jeduje - zas sa tu do cd napchal a vyhadzuje .........
a ked tam mu poviem nonono tak sa presune na predlzovaci kabel a znova nononon....potom ide na skrinku pod TV a otvara a vyhadzovat chce a zase nononono 🙄

erikasadek
30. mar 2009

dzanka klasika... priprav s ana horise, teraz aspon nepocuva neskor ti este odpapuluje.. 😀

norik1
30. mar 2009

No aha ho, jeden den tu nie som a ako sa to ti rozbehne!!! Ci ja som ta brzda??? 😀 😀

Mala som karantenu na pocitac a zakaz pribizenia sa na meter lebo mi antivirak vybehol ze podozrenie na Trojana, tak mm cely vecer a dnes po praci cistil comp...

tak idem na to, citat vas 😉

erikasadek
30. mar 2009

norik ahoj, no urcie ty brzda nie si... 😉

pocitam s tym ze pocitac je cisty.... 😉

baby ake mate anitivirusy, pretoz epodla citania vsetci mate len stiahnute, s netu za darmo; doverujete im. pretoze ja sa na svoj pocitac ani neopovazim dat len taky stiahnuty...

norik1
30. mar 2009

ako si na to prisla ze stiahnuty? eee... ved preto mi vybehol ten Trojan, inak by som uz davala formatovat harddisk...

erikasadek
30. mar 2009

nemyslim teba, norik ale bola tu tema, apodl anej som usudil aze na slovensku malo kto kupuje, antivirusove programy.. preto sa pytam..
ja mam norton, a ten my len napise ze cosi nie je v poriadku ahned , to riesi sam.. za par sekund...
ted anemma problem nieco hladat , takze s alen pytam ako funguje ti evase, moj je drahy, ale stoji zato..

norik1
30. mar 2009

ja toto moc neriesim, tomu sa venuje mm - ja zasobujem comp blbostami a mm ich filtruje prec...ale vcera som aj kazen uz dostala...

Dzanka, no ako? myslela som na teba, dufam ze si uspesne dodzusikovala dnesny den... uvidis ako dobre sa zajtra budes citit 😉

erikasadek
30. mar 2009

jasne norik ja som chcel avase skusenosti..

dzanka3
30. mar 2009

norik este stale dzusikujem - uz treti liter pijem a medzitym kavu a cajiky......
a kumbal som zase dnes prehadzala - len nech nemyslim na zradlo....
este hod vydrzat - maleho okupat a idem s nim spat...ked zaspim o pol noci sa mozem najest????? 😝

ale nie vydrzim uz do rana 😵

norik1
30. mar 2009

Dzanka klobuk dole, ze si to takto kraaaasne vydrzala 🙂

Zachod bol dnes tvoj kamos, co? 🙂