Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
1. júl 2009

ahojte
ja uz vobec nestiham..len sa chcem rozlucit aby ste si nemysleli ze som svina 🙂 uz pobalene,..zajtra lahky nakup,spanok a vecer preec 🙂
poprajte mi stastnu cestu..z tej mám najviac obavy...Mato nam vie pekne v aute vymyslat...dufam ze aspon noc prespí 😅

erika aj tebe stastny let!!!!nie ze mi clupnes do mora ked sa budem kupat 😀 😀 😀 ale n ie ja som tava 🤐 😔 prajem stastny let a pefekne zazitky zo slovenska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

este vas kuk idem sa konecne najest............to poznate ked je chleap doma..mám menej casu ako ked som sama s detmi 🙄 celi den cosi potrebuje a otravuje 😉

inak mám tu vela preklepov ale mám Mata na kolenach a tuka mi do klavesnice 😝 😀 🙂

lamada181
1. júl 2009

caute som cela upachtena akurat som sa vratila spohotovosti maly horucky sople vsetko zvracia a este zabu mame ako malo mi je co nam je a este toto aspo ze mala isla na prazdniny amatula rajem prijemnu dovolenku a uzi si to

erikasadek
1. júl 2009

ahojte, lamada nepochopila som presne, co si mi napiasala pepac.. 😉

amatula moja tak ti prajem prekrasnu dovolenku uvidime sa , teda so mnou az o 6 tyzdnov.. 😉

uzite si to poriadne. nech vam vyjde pocasie;. 😉

zuzka vydrzala si to... 😀 si hrdinka;. no viodis , tak v tom pokracuj.. 😀

zuzka1.
1. júl 2009

ahojte kocky, dnes bolo vyborne, horuco , nai mracika, konence.
sme sa opalovali, kupkali, hrali v peisku, mm isiel do hory na lov aj so svokrom 😝

amatulka, krasnu dovolenku zelame, horuco, bez dazda, hlavne stastnu cestu, pokojnu, nech to matusko chlapsky zvladne.

lamada aj nam povies aka praca sa rysuje?

amatula
1. júl 2009

este som chcela....Norik Fil je krasny 😵 a ako mu pristane oranžova 🙂 😵 😵

eri lamada dakujem 🙂

dzanka3
1. júl 2009

amatula aj ja prajem krasnu dovolenku 😵 😵 😵 uzite si tooooo

cil sme dosli z vonka - spinavy ako svine......ideme sa kupat a snad spat........
potom vas precitam co nove.....

lamada181
1. júl 2009

zuzka ked si sa vydavala si si robila urcite sama svadbu cize vybavovanie zakuskov siat miestnosti kostola oznamenie atd tak vlastne namiesto neviest budem toto robit ja oni si budu uzivat a ja makat tgaktiaz stuzkove oslavy atd asi nieco taketo nmo idem do toho zuzi vies akmu dobru dietu som mala dne sza cely den som zjedla 3 zemiakove babky ako dolky takze fakt male a dve mrkvicky vytrhnute zo zahradi nebol cas ale teraz by som zjedla aj medveda ale uz musm vydrzat do rana ja ako ti zavidim tisko ze opalovat tiu cely den zatiahnute a estre maly si vymysli ze ma zabu a ze mu idu zuby alebo co lebo ma telotu a soôle jaj

blau
1. júl 2009

😠 😠 hoj hoj mne total blbne net, takze uz rozpisanych sto prispevkov a ani jeden neposlany 🙄
ako sa ja zurila 😠 😠
ama stastnu cestu cakam, Ta na kave ak Kces moje cislo ( v pripade keby daco) , ale vsak manza vie nemecky, tak hadam.... 🙂 🙂 🙂
uzite si to prajem ti to len si oddychnite. Mata riadne unahanaj a bude spat neboj.
norik mne sa to videjo neda kuken!!!!!! pgeco??

blau
1. júl 2009

jaj a som zabudla maly sa mi vysypal na telicku nie velmi velmi ale som si myslela, ze to dnes zmizne ale ma aj na chrbatiku, tak ak zajtra to nebude lepCie, tak ideme ku dr. Bozinku urcite to ma z tich deti , alebo z bazena, alebo praci prostriedok, alebo zjedol co mu nezapasovalo ??? ach o to moze byt??? dufam, ze nie sarlach ma porazi 😕

zuzka1.
1. júl 2009

Jarka a nema len potnicky, moj maly je vysypany pri krciku, ale to su potnicky, ma trochu aj na cikule, teda pri.

lamada vola sa to catering myslim, no mam hotelku, a taketo veci sme museli robit a dzanka nas kontrolovala a znamkovala!!! jj, to boli casy a tie nervy!

blau
1. júl 2009

Boze vy 2. dzanka a zuzka_ ze sme s´pinavy jak svine 😀 a zuzik ma trochu aj na cikule sa tu rehoceeeeeeeem.
Ja som tiez myslela, ze potnicky, lebo najprv to mal len pri krcku tak, ale teraz aj na telicku. No uvidime, moze byt ja nevieeeeeem radsej ked mu to nezmizne pojdem dokimu nech na to kuk( mama ma poslala)

zuzka1.
1. júl 2009

jasne, radsej hybaj, mne maly jedol rano aj rozok s maslom a lekvarom jahodovym, tak moze byt + aj z toho, no uvidime. nam sa to objavi vzdy, ked je horuco, tak som kludna.
jarka ale ked to ma vsade, radsej treba ist, aspon ta doki ukludni, od toho tu je, nie?
sarlach?jarka, klidek. taka choroba etse existuje, hrozne!!!!

blau
1. júl 2009

ano existuje, moj bracho to mal. Ale v poho. Ma to len na predu a na chrbate troska taky miernyvyspyp., ale asi pojdem teda urcite ak to tam zajtra bude mat. dnes maly zjedol tiez jahody cerstve ale to az teraz veer takze z toho to nieje som zvedava, duam, ze sa nezobudi rano ako muchotravka

amatula
1. júl 2009

no zlatinka caute este mozno kuk mozno aj zajtra uvidim...caute caute 😲 😲 😵 😵 😎
to ostatne dohodneme ked sa vratim 😉 to snad tyzden pocka 🙂

papa pekne dni vam prajem 🙂 😉

lamada181
1. júl 2009

viem ved aj ja mam nieco ako hotelku ale radsej to poviem takto AKO POTOM ZNOVA PISAT ERIKA DAKUJEM MALEMU SOM TO DALA TAK ZASPAL TAK UVIDIME

dzanka3
1. júl 2009

blau sa nesmej - lebo my sme vazne ako dve praste dolsi domov - vsetky deti pred cinziakom chodia - a matko este nie ale chce behat za nimi - tak stvornozky taho za nimi.....potom ho obcas musim vziat na ruky - tak vsetko o mna poutiera...atd. dokola.....

lamada krasna robota - ale z ludmi a pre ludi robit aby boli spokojny...- asi by som nemala na to nervy...lespsie bolo decka v skole buzerovat a nahanat 😀 😀 😀 ze zuzka 😉
a mas marodka doma?a aj blau ma maroda?
teraz v tychto horucavach teplota a osypane svrbacie cele telo - no nic moc...... 😢

zuzka ty aby si nejaky upal nechytila nasa herecka 🙂

a norik ani mne to neslo spustit!!!!

erika a vy ako? co robi cikulik? uz je OK???

zuzka1.
1. júl 2009

no po poslednom raze si davam pozor dzanka, vtedy mi bolo ozaj zle, dnes som bola na slnku len nejake 3 hodky, tak je ok.
dnes mi dosiel novy top, v piatok snad vybehneme z kockami, uvidime co na to povie mm. sa pojdem popretrcat 😀 😀 😀 😀 ked uz som "vasa" herecka

jak ze, nie?erikine vam idu a norikine nie?mne to islo normalne

norik1
1. júl 2009

no a zasa raz sme sa pred polhodkou vratili z nakupov, dnes to vyhral Filip 🙂 mamke sa dnes nic nepacilo, len jedno tielko 😀 😀 😀

zuzka1.
1. júl 2009

jaaaj norik vyborne, som na teba pysna, ja som dnes obetovala nakup a kafe v meste pred opalovanim 😀 😀 😀

norik1
1. júl 2009

mne erikine videa nechcel pustit prehliadac tak som si ich musela pozerat normalne cez ikonku - to modre e-cko...opera daco blokuje, neviem ako ine prehliadace....

Ozaj erika a kedy dame tu kavu na presovsko kosicke stretnutie blizkeho druhu? dufam, ze sa z toho nechces vykrutit??? 😀 😀 😀 😀

norik1
1. júl 2009

AMATULKA dufam ze si to uzijeeeeees poriadne za nas vsetky, ved si to zasluzis a uz sa na to tesis tak dlhooo!!!! tak krasne pocasie, teple more, malo zapch na dialnici a prazdne plaze 🙂 tesime sa na photos!!!!

norik1
1. júl 2009

Zuzkaaa som sa drzala hesla - Nevylez z obchodu kym nezaplatis!!! 😀 😀 😀 😀
Inac ty tiez si dnes mala silnu volu!!! Obetovat kaficu v meste??? Kokso, si musela mat faaaakt silny dovod 🙂

amatula
1. júl 2009

he he vy uz isto spite a ja som neodolala 😀 😀 😀
tak este kuk a docitavam co som nestihla 🙂
blau hned take zevery ze sarlach..co si 😕 take vyrazky mava aj Matko ked je teplejsie aj po celom tele..klud 😉
zuzka len sa vytrcaj 🙂 sak sa mas cim !

no a piste piste nech mám co citat ked sa vratim 😉 vsetko nech je zaznamenane 🙂

zuzka1.
2. júl 2009

amatulka bude, neboj sa, budeme na teba mysliet a tisko zavidiet 😉

inak dobre ranko damy,

ja idem pobalit veci a ideme do sturova. rano horuco v postlei, tak sa mm dal nahovorit, paradicka.

tak pekny dnik zelam dnes, snad to zvladneme,

amatula
2. júl 2009

caute este som tu 🙂
akcna mamina!stiha vsetko..tatino s Bobom isli nakupit a mi doma..muffiny v trube pekne nadychane na cestu 😉 este tak dve minutky a sup von...
len som si musela moje francuzke nechty skratit 😝 nic som s tim nemohla robit 😀
idem este na nohach ntret 😎 ..............

zuzka pekny den.....tam je super!

tak papa...uz vam dam pokoj 😀 😵 ja neviem co budem robit ten tyzden bez netu 😝 😀 😀 😀

erikasadek
2. júl 2009

😀 ahojte sikulky vsetky... 😉

amatula ty si este tu.. 😉

norik, mbe to ide, stale, ja idem lmen cez internet explorer... tu modru ikonku , ako hovoris ty.. 😀

ja pouzivam len to.; operu ani nemam naistalovanu.. 😉 cez to mi ide vsetko.. 😉

dzanka, pipik je zahojeny.. len sa mipodari obcas strhnut s plienkou trocha s novej pokozky, a ide mi krv.; ale to tak raz za 2 dni, ale placem..
$jeho to uz neboli je to uplne zahojene,a krasne,,klobuk dolu pred doktorom.. stehy mu spadnu same.. takze v pohode..

lamada , peken velkim si mi napiasala, dakujem som sa nasmiala. 😀

erikasadek
2. júl 2009

zabudl asom , norik , mam tvoje cislo takze s ato ozvem ked budem na slovensku kedze este nepoznam moje cislo na slovensku simku mi daju az ked pridem na letisko v kosiciach.. 😉

ale neboj este budes nadavat, z esi ma videla;. 😀 😀

norik1
2. júl 2009

eri he he som sa teraz zasmiala... prave som sa napraskala obedom, tak mam par minut cas... horuuuuco tu je strasne 😉 tak idem do klimatizovanej kancelmarie pa pa

erikasadek
2. júl 2009

tak dobru chut i ked oneskorene;. 😉

utekaj aj atuje starsne horuco a hlasia uz burky od atlankiku vcera bola cela cast atlantiku postihnuta, silnymi burkami.; tak uviodim co bude tu zajtra.. ☹

lamada181
2. júl 2009

ahojte babenky u na sleje ale musela som ist s malym trochu von tak som si pobehala po dazdi erika obcas omylom stlacim capslock tak preto hlavne ked sa ponahlam jaj ako vam zavidim pekne pocasie tunak tak leje maly spinka v kociku este tak som rada uz noc bola lepsia ale este sa trhal ale mame sople takze mozno aj preto ale spal medzi mnou a mm zuzi to je fajn ze si prehovorila mm aj ja by som najradsej nieco po nom smmamrila tak mi ide na nervy poslednom case ma kriticky vek asi alebo neviem jaj co porabate
ahojky idem trochu robit dokym to mrne spi este