Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
3. aug 2009

kokos zeny ja som v soku z tolkych prispevkov, tolko pamätam len v zime kua 😀 😀 😀

utekacka do obchodu a potom na prechadzkus, ja si idem dat pizzu a mm nic lebo chudne he he niezeby mi netrebalo ale fras to ber 😀 😀 😀 😀

lamada181
3. aug 2009

no caute teraz som prisla ak sa tomu dostanem dneska nahadzem to do albumu a ceny dam sem baby ale to je vsetko velke to je tak na 3 - 4 roky asi ale mozno tie bundy ani nie mm bol doma tak dal ssuedke tasku s vecami takze musim pockat kym to donesie
zuzka ako citam tak poznas dobre pp aj matejovce mi tam mame zahradku no nie mi dedkovci no so svokrou nikdy byvat stscil jeden rok mojho zivota a ubudlo mi minimalne 5 rokov
dzanka niesme marod ale zvracal ale teraz klud tak neviem ci to bolo naozaj zo slnka a s toho tepla ale ma teplotu taku mensiu no neviem som zvedava boli sme i dr a nic ani na usnokrcno....... no neviem mladi chce maminu nechat odichovat nie ked ju boli noha
baby slubujem hodim hned inac aj zo dve pekne ciapky hnevam vas ze

lamada181
3. aug 2009

hmm a nikdo tu neni co uz no nic idem sa nieco najest a potom sa dotoho fotenia pustim uvidime co s toho bude a mozno sa aj ozve ze tu je kaslete na mna hrozne s vami ved pockajte asi dobehnem za vami no nic musim koncit mm a dcera mi robia objednavku s oriflame a nepaci sa mi co vsetko kruzkuju co chcu

zuzka1.
3. aug 2009

ja idem s malym na prechadku, norik mozno sa stretneme 😀 😀 😀 😀

maly bol v piasku, potom sa cley na komplet popolieval, potom do pieksu, ja spinava on tiez, tak osm ho sprchovala a ideme von.
este idem svokrusi napisat, co mi ma kupit v metre aj moejej mamke.

lamada, ty len fot a hadz na netik, ok

blau
3. aug 2009

hoooj, no daj lama tie veci a to su nove? ci second hand? Brala by som z Gap ale sak aj z next 😝

my sme sa boli bikovat. Malemu je uz fajn, tak asi si fakt len prehrial motor.
lama- ja si myslim, ze maly mal upal. No nic bud rada, ze nevracia davaj mu lahke jedla a sem tam aj mineralku. No a vela pit ale po troskach.
danciacik, ja mam dost byvalych kolegov z popradu, z Vernara, z Kezmarku a poviem ti dopadlo to s nimi ako u teba v tvojej teme. teda necitala som ju, ale ako ty hovoris rozkmotrili sme sa. Zavideli si medzi sebou aj nos medzi ocami. uff...

danciacik
3. aug 2009

ahojte, tak ja som deti zobrala na kolotoče tak sa malá vyšalila a kúpila som im balonik. Pôvodne som chcela húseničku ale keď mi predavač povedal, že je to spermia tak som si to rozmyslela 😠 a kúpila som myšiaka.
Blau no veru, je tu dosť takých ľudí, len ja som bohužiaľ v tej našej diskusii vyšla ako tá čo závidí pritom nemám čo závidieť. Ale človeku rozum nedáš.

blau
3. aug 2009

no viem urcite ta to mrzi, my sa v tejto nasej teme nerozkmotrujeme, toho sa bat nemusis.
Ze spermia? no tak lepsi bol pre deti asi mysiacik, ze?
Idem kuk tu tvoju temu, nech som v obraze, co aj tak nebudem, ale nech 😉

danciacik
3. aug 2009

moja ale to musíš čítať pekných pár strán dozadu

blau
3. aug 2009

aaale len som to tak zbehla aj zamknute aj nezamknute, nepochopila som to lebo som teda v tom, ze ved v zlom ste sa nerozisli. Ono je to ine, ked si nezainteresovana. Tu si teraz budeme pisat len my dve. Poznas Smolarovcov?

zuzka1.
3. aug 2009

ahojte dievky, takze u nas bol podvecer nasledovny, kezde som si spravila o 17,00 hranolky, kilom majonezy, ktoru milujem, isla som s malym na prechadzky asi 2 kilometre alebo 3 a potom este s mm na bikoch aj s drobcom. takze mal dnes pretiahnutut vecierku, ale uz haja.

rano idem k mame zaniest maleho, potm gyndosovi, snad tam nebudem dlho, zavolam rano este sestricke, nech si ma vsimne 😀 😀

to je debil dnaka, to nie su spermie, to bol asi ten tvarny balon a on keby bol schopnejsi, mal z neho spravit nejake zbieratko! radsej povie neschopak, ze je to spermia a predpokladam, ze mysiacik bol drahsi.

blau
3. aug 2009

haaa, ze hranolky mnameees, to aj ja velice mozem jest aj donekonecna. Len sa pokazili v Mcdonald , tak si teraz uzivam tie nase slovenske, aj tak mame lepsiu majonezu.
ja pomaly idem sa osprchovat a lahnut za tym najmensim a najmladsim chlapikom v rodine 😀

zuzka1.
3. aug 2009

ja idem do sprchy a otom s mm vysedavat do zahrady, vyfajcievat vegetit. mam chut na kavu asi si spravim ladovu!mnam

blau
3. aug 2009

ja som dnes robila ladovu 😉 idem aj ja. jeeeeezis zuzi som ti nehovorila, mne sa minule s tebou snivalo a ze som ta nosila na rukach, ze taka si bola malicka.
a uz ti to chcem napisat a cil ma to napadlo. &hrozne nie, mne uz sibe z Vas . Niekedy aj cez den na Vas myslim. Asi by mal byt na chvilu vypadok internetu. lebo mi fakt prepina. 😀 😀 😀 😅 😅 😨

Jaaaj baby a viete ako mi M vyvolava? Velice mu ch&bame, tak nech, pravda?
Mne on len trochu, boze asi sa fakt nieco somnou deje, Treba ten nas 6rocny vztah okorenit. ked si predstavim ten prvy rok aky sme boli zalaskovany, a teraz je to fajn ale sak mohlo by to byt aj lepsie. Alebo radsej sa nejdem ani stazovat, lebo sa pokazi aj to dobre. Bruuu noc modelky ja idem 🙂 🙂

zuzka1.
3. aug 2009

jarka vidis, uz by sme sa mali ozaj stretnut, to je znamenie 😀 😀 😀
len o mne snivaaaaaaj 😀
inak ja som nei ozaj vysoka, mam niekedy 164 a niekedy 162! no cudna som, cooo 😀 😀 😀

Jarka len nech mu chybas!!!! tak to ma byt! a treba korenit! my sme spolu oveeela menej a korenime stale , aby sme sa nenudili

blau
3. aug 2009

veru trebaaaa, len ti poviem zo slovakom by mi to islo lepsie korenit, ti rakusaci maju predsa len ine mravy aj su iny, fakt nekecam. ale je to fajn, okorenim. aj ja som cudna si predstav ja mam 163cm tak som nieco medzi tebou. veru mali by sme dat stret, lebo sak.... 🙂

zuzka1.
3. aug 2009

jarka nie su oni suchari???
ja som teda mala vselijake narodnosti za priatelov a svajciari, nemci a rakusacu su strani suchari, nie?a anglani ked nepiju tiez 😀

norik1
3. aug 2009

jesiiiiis ja vas normalne nestihaaaam... ale mam nalakovane nechty na nozkach 😀 😀 😀

Let´s read it all 🙂

zuzka1.
3. aug 2009

nooo dne sje tu riadne busy, zeeee?,
idem za mm do zahrady, vela piste kocky moje, nech mam aj ja co citat🙂

norik1
3. aug 2009

jaaaaj zuzi anglani vobec nesu suchari.... to len tak vyzera... ak teda stretnes normalnych anglanov, ja som mala frajera a bol straaasne dobry, a prave to bol problem. Ale nosil by ma na rukach a bol velice zabavny, to hej, aj zobrat si ma chcel pako jeden, ale ja som mala 19 a on 27....ta co, z jahody padol???? len co spomenul "priest" tak som zacala balit saky-paky....
Ale jedno je faaakt pravda, su to ine natury a treba sa velmi prisposobovat, lebo to nie je len tak, dve rozne kultury spojit. Ked pominie tazke zalaskovanie, treba byt mat ovela viac pochopenia ako ked ide o dvoch Slovaciskov.....

zuzka1.
3. aug 2009

no ja som mala priatela z walesu, nepil, nefajcil, zdravo sa stravoval, nebavil sa, netancoval! nocna mora pre mna!!!!!!! nweviem co ma to napadlo!

norik1
3. aug 2009

he he zuzi treba sa vyzut a bude 162 furt 😉 😉 😀 😀 😀
ja mam 168 a meni sa len rucicka na vahe 🙂 vyznamne k tomu prispieva aj Carte D´or ci jak sa to pise, ja lubim tiramisu, nechutne bozske, mm tvrdil ze jogurt a med tiez ale ja med nemusim, tak sa tesil ze ju zozere celu sam....aj ju zozral 😀 😀 😀

idem hodit nejake foto co som bola u kamosky, hm?

norik1
3. aug 2009

uz🙂

Zuzi no fuj, to by som teda na teba nepovedala.... toto uz nepriznavaj, kazis si standard 😀 😀 😀 😀
...ozaj, v nedelu stretko? 😀

norik1
3. aug 2009

Inac Blau dobreeeee natahujes toh svojho M, super, fakt, sa mi to paci....aki su potom krotki 😀

dzanka3
3. aug 2009

norik krasne fotky 😉 ...a ako sa mi prv podobal na m tak teraz sa mi na teba podoba....aj ocka na kazdej foto v poriadku......zlatunky blondacisko 😵 ......
no a tie sortky - minule som nieco pri sporaku robila - nechcela som ho tam pustit - tak krpec zozadu ma tahal a celu ma vyzliekol - gate aj nohavicky na kolenach - a ved sme sami boli doma 😀

danciacik a vy ako??? my sme este sami doma...ale ze uz je m na ceste 😉

ozaj norik davno si S nespominala? co nove???

zuzka1.
3. aug 2009

uz sa asi skamaratili, ze norik 😀 😀 😀 😀 😀

norik to bol kmentar na toho z Walsu??? dufam🙂

norik1
3. aug 2009

hej Zuzi 😀 😀 😀 😀 Ale Walesania su divni, tak si to nevycitaj, kazdy ma pravo na chvilkove sialenstvo he he 😀 😀 😀

norik1
3. aug 2009

Inac ste pili??? Kamoska s MJS??? Nikdy.... ale musim uznat, ze dnes bola ok,, celkom normalna, taka aku si ju pamätam pred tym, nez mala vnukov.....takze dnes ziadne hlody damy 🙂

Filipa som dnes premenovala na Hami he he .... ked meskam s lyzicou, krici HAM a dnes prisiel o pol dvanastej k svokre, potahal za suken a vravi - Hami...tak skusila polievku, ci je fakt hladny. Bol..... 😀 😀

norik1
3. aug 2009

Dzanka dakujem 🙂 uz by sa mohol aj na mna zacat trochu podobat, lebo zacinam pochybovat ze som bola tehotne he he

dzanka3
3. aug 2009

no to som sa ja dnes tesila ze si bude vediet ukazat - uz si o 21.00 skohlal ocka a ukazoval na flasu a ze k k k ...akoze cajik....a potom rucickou smerom na spalnu.......jaaaj ja ze aka parada ukaze si, spapa a spi....no akurat - spapal pol flase a vystrajal dalsiu pol hod.....

zuzka1.
3. aug 2009

asi sme vsetky rovnake, ja si nenviem vynachvalit, kao faj, ze sa s malym dorozumieme uz.

oda, je voda, teda cajik
tita- je tycinka-soeltka, sol olupujem
ss je kesksik
papa-je papat, potom ked papa opakuje a ukazuje na seba, ze papa
najnovsie sa veisa na linku, ked chce nieco co tam vidi
suflik, kde ma sladkosti, si otvori aj sam a vyberie

veci, ktore "potrebuje" najcastejsie, mu dvaam tak ,aby sa obsluzil sma a funguje to.

a svagrinu vola KATA! vsetci ju volaju katka, len ja ju volam KATA_!!! 😀 😀 😀 😀 moje slniekco

a norik maly je maminin chlaopec, darmo! Dufam, ze aj papulku bude mat taku ukecnau a bude to dobry chlapisko.