Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
4. aug 2009

caute baby nestiham fotky mam nafotene su vo fotaku zajtra rano vam to hodim dnes som behala z muzom po dr chytil ho zlcnikovy zachvat nechceli ho prijat do nemocnice ze to neni akutne tak som robiôla blaky tak mu dali inekcie aspon na ukludnenie ze a ak mu to neprejde tak ze mame zavolat sanitku mali uz ako tak fajn mala ta by behala ostodusu a mamina ma stale nohu v riti ja uz si to asi hodim baby to su vedcinou nove veci to co je nosene moc nerada berem lebo tu mi to baby nechcu ale napriklad som malemu teraz vybrala odtial take tricka gapp ze za 3 eur a vobec nevidno ze nosene no nic slubujem zajra hodim na net ale neni toho vela aby ste si zase nemisleli dobre moje dneska ste nejake sikovne nie zuzka treba druhe vies aka je to parada a potom ak nechces hned tretie povedat muzovi nech ide na zakrok to trva len 1é rokov a potom to je znova aktivne a mozes amt tretie mimco
danciacik nezavidim ja som byvala u svokrvcov rok a povedala som nikdy viac ale kazdy sme iny mi mame dvojizbovy byt a tiez chceme vecsie najprv sme chceli dom ale nakoniec som sa rozhodla ze ude byt susedka predava v nasej bytovke trojizbovy tak je tu dobre lacne byvanie a hlavne mam tu vsetko poruke skolku skolu obchodne centrum a centrum mesta a tak

danciacik
4. aug 2009

Lamada človeče ty si rýchla a riadne akčná 😀
Dúfam,ž e sa mužovi polepší

lamada181
4. aug 2009

NO TO DUFAM KED SA DARI TAK SA DARI MNA UZ ASI LEN JEB.. SEDIM NA GAUCI NAJEM ALE ZEREM COKOLADU A REVEM OD STRACHU LEBO TO UZ NENI NORMALNE V TOMTO UZASNOM STATE NASTASTIE VSETCIA SPIA LEBO NEVIEM BABNY JA SOM HO VIEZLA NA POHOTOVOST BEZ VODICAKU BEZ PAPIEROV KLEPALA SA STRACHOM CO S NIM A ESTE AK MA CHYTIA POLICAJTI TAK SOM SKONCILA NA PLNEJ CIARE ASI JAJ ALE URCITE SI ZA VOLANT NESADNEM DLHO LEBO SKORO SOM ZNICILA PREVODOVKU NA AUTE TEN SA LEN CHYTAL ZA USI A ZA BRUCHO NESLO MI PRERADIT ANI ZASVET HROZNE TAKY KRAM MAME A VRAJ NOVE AUTO NO NEVIEM NEVIEM CO MATE NOVEHO CO ZAJTR AIDETE VARIT DAJTE INSPIRACIU JA UZ NEVIEM VOBEC

zuzka1.
4. aug 2009

ahojte ocky,

boli sme na navsteve u kamsky, ma 2 rocneho chlapca, sa krasne hrali s malym, hltlai chipsy(neporiadna mater dovolila)!!bude po mame toto moje chlapcisko, same polotovary, nezdravosti, fast foods a podobne!

maly uz spinka,mm niekam odbehol, idem ja na cigu , do sprchy a pridem.
rano idem tej kadernicke, vece rmame s kockami akciu, jedla nakupeneho ako pre stado chlapov, budeme jest do rana, ale pride neskor aj moj mm, tak podojeda🙂

no aj ja by som chcela 3, druhe najneskor buduci rok zarobit, a tretie? tak o 10 rokov, nasi to tak mali a je to super.

lamada181
4. aug 2009

PRESNE A JA SOM POVEDALA MOZNO PO TICH DESIATICH ROKOCH AJ JA ZABUDNEM NA PORODY A TIE PROBLEMY NO UVIDIME NO MI MAME SKORO TROJROCNY ROZDIEL LEN TIE DVA MESIACE A JE TO UPLNE IDEALNE MALA SA S MALIM HRA VENUJE SA MU KOCIKUJE HO KRMI HO NO UPLNE DRUHA MAMA AJ S RODINY HOVORIA ZE JE TO IDEA LEN OBCAS ZIARLIVOST SLE TO SA DA VYRIESIT MALA SA STRASNE TESILA ANA MALEHO A KED SA DOZVEDELA ZE BUDE MA TBRACEKA TAK CHODIôLA S MAMINKOU PO OBCHODOCH S TIM MAMI KUPME TOTO BRACEKOVI ZUZI TREBA DRUHE DIETATKO URCITE
NO NIC BABY IDEšM S ODHLASIT NIECO PODRIEMAT LEBO POCHYBUJEM ZE BUDEM SPAT ZATIAL AHOJTE A ZAJTRA URCITE TO NAHADZEM

blau
5. aug 2009

Bree ranko modelky. No lamada vcera to znelo ako vykriky o pomoc. Neboj aj tak si hrdinka, ze si soferovala bez vodicaku. to si frajerka. No zlcnik nieje sranda. Ty koky toto nase zdravotnictvo nebude asi nikdy normalne.

Nas maly je taky dostipany na tvaricke, ze som si fakt myslela, ze ma kiahne. Aj som zabila komarov, a furt mi bzucal pri uchu, no nerv. Maly bol v noci protivny, neviem co mu je. Ale vstal o 6.15, tak lepsie ako o 5tej, ja neviem co to ma............... 😒

dani- muza mam rakusana, ja som slovenka ako lusk 😉
dzanka, urcite robila na dome a maly volaco brusil a robil 😉
norik , nevladala sadnut za pc po takyh super danskych palacinkach, len by som chcela vediet aky je to cokoladovy jam?
Zuzik no si ty ale, ze chipsy??!! Aj moja mama dala tajne malemu a teraz je s nou najlepsi kamarat. Decka vedia co je dobre 😀 😀

ama- a co nestihas? Uz sa bavis s mm? Dufam, ze hej, je to naprd, ked sa nebavite. Nasi su smutny zo vztahu mojho brata a svagrofky. No nic...rodinu a suseda si nevyberies, ze?
lama- neboj po burke vide slniecko a bude dobre 😎

Ja idem na strojcek a potom ku kaderke a pojdem kuk nove okuliare, lebo ja bez slnecnych neviem byt...

amatula
5. aug 2009

caafftee 🙂
blau bavime jasne ved my sa hodinu nebavime potom dve bavime potom zasa hadale ze by sme sa vrazdili potom zasa lubime...sak vies ako sme spolu desat rokov 😝 😅
len akosi meam toho teraz vela a nemam cas k PC 😒 vzdy vas len kuk...aj teraz máme ist prec no uvidime....este som sa dala na sitie som krpcom 8ks nohaviek vystrihla 😎
no vy takto ku kaderke..to tu uz ostanem len ja neupravená 😕 musim sa aj ja objednat 😵
blau ty mas ake svoje vlasy????sa mi to paci ako to mas
tak cves pekny den prajem 🙂

zuzka1.
5. aug 2009

dobre ranko,

ja makam od rana, idem este povysavat, dokial pojde maly spinkat, uvarim mu obedik, nachystam seba a pojdem kadernicke.

svagrina je dma, tak postrazi.
vy co dnes???
Jarka ved to, ze vie co je dobre, ale ked sa i zdalo, ze uz je ich moc, som to zobrala a bolo, som sa bala aby mu zle nebolo.

danciacik
5. aug 2009

ahojte,
a čo dnes varíte?
ja mám urobený vyprážaný karfiol, zemiačky a hráškovú polievku.
Na raňajky som upiekla čokoládovo malinovú bábovku a moji zlatí na ňu nemali chuť 😠 . ostala mi celá.
Joj a manželovi sa tá ruka nejak nelepší ☹

zuzka1.
5. aug 2009

danka ve dnech ide lekarovi, s amu povyhrazaj, ked nebude chciet. ked s anelepsi treba.

ja dnes nevarim, pojdeme na obed k mojej mamke, malemu osm spravila brokolicovo-zemiakove pyre + vajicko nakrajane.

danciacik
5. aug 2009

skúšala som sa mu aj povyhrážať ale nič - tvrdá hlava, čo narobíš? ☹ On že preto je to také lebo musí s tou rukou stále hýbať.
A u náš prší a prší nemôžme ísť vonku

dzanka3
5. aug 2009

ahojtee
my sme uz z vonku doma a ja varim pre nas kuraci perkelt a halusky....maly ma zo zajacej nohy polievocku - idem mu ju dat o chvilku...

u vas prsi??? tu mu len nohy visia - mohlo by to pockat na noc....

danciacik asi slabo fukas manzelovi - nech skusi v repiku mocit....

blau a ty nosis strojcek na zuboch ci kde? 😕
no ideme sa obedovat....

zuzka1.
5. aug 2009

ahojte, tak uz som krasna, spravila mi melir, dlaa farbu, trosku podstrihla, mm skoro na rit padol, aj nadejna buduca svagrova pochvalila, ja som psokojna dobr aje ta kadernicka. Aj ked Jarka by mohla tiez ksusit, nie?

maly spinka, dala som mu kakavco a zalahol, idem vyvesat pracku, dat druhu prat, vylozit nakup a citat novu Mama a ja a novinky, a spravim kaficko.

tu este neprsi, ale mohlo by troska,

danciacik
5. aug 2009

A tu by už mohlo prestať pršať lebo deti chytajú už ponorkovú chorobu
Dzanka fúkam ako drak ale čo narobí keď chodí večer domov až okolo 21:30? robím mu aj repík na večer, snáď sa to polepší
Zuzi ja mám kamošku a je skvelá kaderníčka, ja som nosila krátke červené vlasy a ona keď ma chytila do rúk tak predtým som vyzera na 30 a teraz na 23 rokov 🙂

zuzka1.
5. aug 2009

tazko je najst dobru kadernicku, s touto som spokojna, ale nieco mi hovori, ze nasa blau je siovnica sikovna a bolo by aj to dobre. ze Jarus:????

norik1
5. aug 2009

hej hej aj ja suhlasim so Zuzkou, Jarus je sikovniatko, len skoda ze tak dalekoooooo 😀

Coko-dzem robi moja kamoska, je to cool vec, len neviem, ako to robi. Je to ako lekvar zmiesany s cokoladou, lekvar je asi ribezlovy lebo je taky nakyslasty co v kombinacii so sladkou cokoladou je uplne cool spica mnamka. A na palacinkeeee...

nebudem vam hovorit ze palacinku sme zozrali s mm, tak som est vecer robila tofu, prvy krat v zivote lebo ja taketo superzdrave veci moc eeeeeeee.... dnes som ho jedla v praci a ked vypnes fantaziu tak to bolo celkom dobre, dokonca aj mm to zjedol 😀 😀 😀

inac mm vcera natvrdo vypol pc, lebo burka jak hovado tu bola, ale viac fukalo a blyskalo, prsalo len trochu, ziadne velke zaplavy ani nic...

lamada181
5. aug 2009

no caute baby dala som vam tie veci na net no medzi fotky a zapeti mi prislo ip ze mi to rusia lebo to tam nepatri no nic no dne ssom horuckovita grcajuca ja takze sme dosli nazaru ze sme sa nakazili v kremnici na termalnom lebo aj segra a aj mm kolega co bol z detmi tak aj oni su chory hrozne toto
danciacik nezavidim aj svokor volal ze v pp stale dnes prsi ze ani na zahradu nemozu ist a nic no co uz

norik1
5. aug 2009

juj lamada tak to sa drzte, taka crevna chripka je dobry masaker....

este varim kurcu na paprike a smotane, halusky uz su, uz len to dokoncit a bude toooo 😉

dzanka3
5. aug 2009

ahojteee
my sme mali rusne poobedie - okrem toho ze maly nechcel spat - potom spal len pol hod - teraz konecne zaspal - stale nam lietali do vnutra take velke vcely - mysleli sme ze dive vceli....a po dnesnom nalete zavolal mm hasicov - a oni ze ved to mame vo vetravej sachte srsnov!!!....ani ich neodstranili - nejake povolenie na bytovom treba.....snad zajtra...

a to mame vsade sietky - neviem kadial idu nuter...ale idu vsetkym ludom aj nad nami aj pod nami - vsetci mame neziadane navstevi.....

lamada juuj tak takto zle ste sa vykupali....kupate sa zas a znova vo vlastnom pote..........snad aj za to sme stale my zdravucky ze len doma trcime....nikam nechodime...... ☹ 🙄

norik1
5. aug 2009

brdo dzanka ze srsne, ved to nie su macicky!!! to s tym fakt nic neurobili? by som chcela vidiet, co by sa stalo, keby niekoho pichli a dostal by anafylakticky sok. Ze povolenie od bytoveho.....to je teda dobra sila....

my uz navarene, zasa jeden obed a mozem zajtra varit zas, ma porazi docista 🙂

dzanka3
5. aug 2009

veru veru srsne - uz teraz aj ja budem mat vacsi respekt ked znova zavita na navstevu..

vyberala som foto - chcem dat vyvolat cez happyfoto....este stale maju akciu....

no ja vzdy na dva dni vari...ked sa nezje aj na tri dni 😵 .......

a kde su vsetky????????sa venuju??????????
my sme sami ako vzdy 😒

zuzka1.
5. aug 2009

ahojt eocky, my sme prave prisli.
maly spinka u nasich, my je smutno, rano uz aj letime pre nho.

bolo vyborne, uzasny babsky pokec, potom prisiel mm, kocky pozna, takze debat poreacoval.

Papapnica na 1, pisem jak tatar, sme popii torksa.

dobru, rano napisem

amatula
6. aug 2009

cafte-..............prvá 😎 😵
zuzzka sa ti pismenka dvojili 😀

my sme boli vcera u tetusky..Dalibor tam zostal..tak zas mám len jedno dieta.......vecer sme boli este na pivco do desiatej sme sa nasmiali....
idem uvarit sosovicovu trochu upratat a von... 🙂
pekny den prajem 😵

amatula
6. aug 2009

teda az teraz kukam...tak druhá 😒 sak zuzka uz dneska pisala 😀

zuzka1.
6. aug 2009

dobre ranko damy,

nejak nechceli prsty padat na tie spravne pismenka. Idem vypit kaficko a ideme pre malinkeho.
dnes budeme cely den doma, vegetit , pojdeme na prechadzku a tak. pocko super, tak sa pojde.
co dnes varite? neviem co uvarit

lamada181
6. aug 2009

no baby poradte ani ja neviem co navarit inac pekny den ja uz mam cely byt vyupratovany aj s teplotou mali tan beha ako das mala sa som mnou divca an telku nevladzem neviem ani co navarit mm musel ist do roboty ale aspon mu abrali tabletky mne zatial nie najhorsie su tie teploty a ze sami chce stale spat ale najlepsi bol vcera mm ke dsom sa zobudila sadla a zarazu utekala krici na mna ti si tehotna baby tak i smiech ste este nevideli a moja otazka bola ze s kym no len ked naozaj vydel ze mi je na pip tak potom stal a pomohol mi toto mam fakt najradsej vzdy ked ochorieme etak spolu a potom sa nevladzeme ani o eti postarat a niketo o seba no a svokrovci su cuddeli su v pp a nasi nemozu
jaj no nic idem cosi varit vobec neviem co som hotova so vsetkeho jaj zuzuka ako zavidim ze si bola kdesi ja sa uz tiez tesim ked maleho dame nasim na noc a kdesi vyrazime s mm lebo rok som nikde nebola moja smrt pri malej sme chodili vonka no pritomto sa neda maminkina ritka
prajem pekny den

blau
6. aug 2009

Ahooj ja som vcera nestihla potom som isla so svagrofkou na pifco, dobre sme si pokecali. Vlasy mam podla kazdeho suppppppper, len mne sa to zda moc moc blond, ale teraz cez leto mi to nejak nevadi. Ale konecne mam aj strih podla predstav. Ale aj tak to budem nosit v cope ako vzdy.
ama. farba popolava blond, je moja origos taka dohneda taka nijaka.
no lama, tak sa rychlo uzdrav.
dzani aj my sme teraz prisli z pieskoviska a lietali tam srsne, tak sme sa z tadial pratali het.
Dnes spal maly od 7mej do 8.30- dospaval deficity ranneho skoreho vstavania. A este vcera dedemu spal od 10tej do Pol druhej. Tak je vyspinkany, ale taky dorafany od tych debilnych komarov. Aj som zabila volakych a furt je dohryzeny.
Jaj a hladna som idem na to 😎

amatula
6. aug 2009

super balu hodte foto aj so zuzkou na fb..musim sa aj ja objdnat ale neviem co dam robit..melir dorobit isto ale strih neviem...zeby este mikado?to sa mi tak lahko upraavuje..radte 😉

jaj a zabudla som sa pochvalit..uz mnáme zajednanu silvestrovsku lyzovacku 😵 😵 na orave 😎
nedelu ideme brachovi na oslavu(30)
a zajtra má viezt mm bracha svojho na orange music summer tak ak niekto(MS) bere Mata pojdeme aj my poozret 😵

a idem aj ja jest 😀

amatula
6. aug 2009

do ritky zasa ze balu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😲

blau
6. aug 2009

ze balu, pomaly sa mi to zacina pacit. 😀 😀