Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
5. jan 2009

no ve dmy sa chystame!
kam chodievate lyzovat norik???my behneme asi zajtra na vecerne

norik1
5. jan 2009

teraz sme boli za Kezmarkom v Mlyncekoch, vo februari odeme do vysnych ruzbach www.sanandre.sk do tohto penzionu - bazen v hoteli a vlek 20 metrov od hotela... proste idealna combination...

Inac tu mame Jahodnu za Kosicami, je tam aj vecerne lyzko... alebo Plejsy 😉

Vy kam chodievate?

zuzka1.
5. jan 2009

Chodievame na Krahule a Sachticky, ked je sneh aj na Drozdovo, pokial nebol maly tak do Austrie, mm tam robil 2 sezony aj instruktora
Tam sa chystame buduci rok, mame tam znamych.
Na plejsoch ma ocinov kamarat hotleik

norik1
5. jan 2009

Juuuj ja som po navsteve Rakuskych Alp hroooozne narocna na lyzovanie....uz mi nestaci Poma a 400m svah....ja potrebujem aspon ladovec, 5 km zjazdoviek, krasne uratrakovany svah, ziadne rady na lanovku a ploskacku do vnutorneho vrecka he he 😀

zuzka1.
5. jan 2009

norik moja, ja si zase az tak nepotrim, mne staci poriadne dlha cesta lanovkou alebo sedackou a 2-3 ploskacky!!! 😀

norik1
5. jan 2009

he he Zuzi ved aj ja som uz popustila z poziadaviek che che.... ta ploskacka staci... no a som sa tesila aj malym radom na lanovku - aspon sme stihali cigu he he

PS. moj otec, mama a brat su telocvikari so specializaciou lyzovanie....

zuzka1.
5. jan 2009

No tak to potom lyzujete tiez od malinka, nasi sice nie su, ale lyzujeme aj s bratom od 4 rokov , korculujeme od 5. to mam tiez rada, uz sa tesim, ked zacneme ucit nasho krpca!hadam zdedi spotove nadanie a lasku k sportu po nas.

norik1
5. jan 2009

tak tak, nech sa uci od mala, to je super... ja som vedela skor lyzovat ako chodit 🙂 to ale bude asi tym ze sme viac casu travili na martinskych holiach ako doma 🙂

zuzka1.
5. jan 2009

no to urcite a nebolo ti to na skodu, nie???co robi tvoj manzel?

norik1
5. jan 2009

no moj muzik je financnik....tiez je sportovo zalozeny ale mamka je v tom lyzovani trosku zdatnejsia..... on je skor na hokej a futbal...klasicky chlap 😀

zuzka1.
5. jan 2009

no tak to ubde nejaky zralok, zeeeee???,

norik1
5. jan 2009

he he hej ale nie taky ako ti v telke a v novinach che che... to by som nespominala s laskou na lyzovacku pred piatimi rokmi v Alpach 😀 😀 😀

zuzka1.
5. jan 2009

tam ste sa spoznali?

norik1
5. jan 2009

nie ja som ho ucila v jazykovej skole he he vyprdla som sa na eticky kodex a dala som vypoved a zalozila vlastnu jazykovku 😀

zuzka1.
5. jan 2009

to je vyborne, uz skola nefunguje???aj tu by si si mohla otvorit pobocku, ja by som ti pomohla a mali by sme obe co robit 😀

norik1
5. jan 2009

no to hej, ale bol to strasny masaker... je to ok ked nemas deti a rodinu - bola som v robote uz o siedmej rano a bezne som koncila o osmej vecer - väcsina studentov mohla az po skole alebo po robote... prisla som domov a uz som sa len buchla do postele => krasny den za nami.... to sa da len urcity cas....

no a teraz jazykovky krachuju - firmy kratia vydavky kvoli krize he he ... nepoviem, zarobit sa celkom dalo, ale aj vydavky boli neskutocne - prenajom miestnosti, benzin, leasing (bez auta to neslo), mineralky, cukriky pre deti, kava, telefony, odvody, kopirovanie...povies si ved len tu a tu a ked to zratas tak zistis ze zarobis 45 litrov a 35 das na vydavky...sa ti to oplati?

zuzka1.
5. jan 2009

no ved to je druha strana veci, ale robota krasna

norik1
5. jan 2009

to hej...

Ty Zuzi a ako dopadla ta tvoja kamoska co mala ist na ten morfologicky usg s tym downom? potvrdil sa? ako prezila sviatky so svokrou za vsetky drobne?

zuzka1.
5. jan 2009

ona chvalabohu u nej nebyva, byva u jej rodicov aj s mm.
Ide tam 16.1. takze vtedy budeme vediet, ide do BA, svagrina jej nieco zohnala, tak ide tam.

erikasadek
6. jan 2009

baby jedne ukecane.... 😀

no nemam cas vas citat, idem do nemocnice s patom, ohladne nasho problemu ako som Vam predtym spominala, tak nam drzte palce... majte sa;;;

zuzka1.
6. jan 2009

erika tej chorby s cudnym nazvom???daj vediet co povedia!!!!drzime palceky.

erikasadek
6. jan 2009

no tej zuzka.... 😀
tak uz som doma konecne, som hotova, dve hodiny v metre, a naspat to zabije aj vola..

tak zase nam zobrali krv a na podrobne vysetrenia, a potom sa mam vratit o 14 dni, tak uvidime, teraz zhanam vsetky jeho vysledky, takze obvolavam nemocnicu, kde bol dvakrat , ked mal krizu, a do laboratorii tiez aby mi vytioahli vsetky jeho krvne testy?...ach jaj..

taze znova cakanie ... ☹

norik1
6. jan 2009

Erika my sme na vas s Filipkom mysleli, ja som pamätala ze to siesteho idete...tak dufam ze vsetko ok bude, ved Pato je statocny chlapisko a zvladne to...len nech sa mama nezosype 😉 😉

erikasadek
6. jan 2009

norik si zlata,no vela nechybalo, keby si videla kolko krvy mu zobrali.... 😒 😠
clovece, hned by som dala nech mi tahaju z mojich zil....
chudacik maly..no nic musime sa vratit... doktorka jedna sprosta, ma neaky kongres o 3 tak ma poslal domov vaby som prisla o 14 dni, no som nastvana, a tak som mohla pockat tam, ked pridu vysledky za 2 hodiny su normalne hotove, ale nie... som nastvana...
no nevadi na buduce;..

norik1
6. jan 2009

my ideme na krv o mesiac, takze viem o com tocis...

Ja som si dnes urobila rusnacke vianoce a kupila som si nove lyziarky - znacka ako inak Nordica 😵 prelepim ´d´ a som majitelka - dufam ze mi ocko rychlo upravi viazanie a hor sa na lyze 😉

Co ste robkali vy? Zuzik, lyzovali ste?

erikasadek
6. jan 2009

no moj muz prave odisiel do kostola, dnes su jeho vianoce.. 😀

norik1
6. jan 2009

Erika a on je pravoslavny?

erikasadek
6. jan 2009

ano, egyptsky copt...
co je tiez pravoslavna cirkev, ale nie ruska, oni maju vlastneho papeza..
uz ja som, len nepraktizujem, len kvoli svadbe.....

su to prvy krestania, maju take praktiky , ako po smrti krista, je to uplne ine...ako u nas na omsi...

dzanka3
6. jan 2009

erika snad to cakanie bude zato stat - a vysledok vas potesi 😵 ...

my sme mali navstevu - brat s detmi a zenou a moja mama....chlapci maju 3 a 6 rokov - no ked odisli este som hodinu po nich upratovala 😅

vy ste tu vsetky ake sportovkyne..a ja take poleno...na lyziach som stala asi 10rokov dozadu a aj to len somarska luka bola moja... 😉

erikasadek
6. jan 2009

dzanka modlim sa... 😉