Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
21. jan 2009

dzanka: ja som z Prievidze 🙂

norik1
21. jan 2009

no cafte tak my uz spät zo stretka, dobreee bolo, maly polozil, vyskusal volnost chodaka... jak sa tesiiiil az som nemala to srdce ho z neho vyberat... ale nech si nezvyka, chodak doma nebude 😵

dzanka3
21. jan 2009

blau tak si celkom blizko aspon chvilu....- ja pochadzam od Topolcian - teraz Nitra...

norik to ti verim ze sa tesil v chodaku....jedna moja ani nie kamaratka - znama - uz ked mal maly 3 mesiace na veceru mal krupicnu kasu v UM, a teraz uz sa chvalila ze ako beha v chodaku aky je uteseni...a co mu dava vsetko jest radsej som sa nepytala... 😅 - ma tiez 6 mesiacov

norik1
21. jan 2009

som hodila fotky zo stretka, tak ak chcete kuknite... sak viete ktory je ten moj, nie??? 😀 😀 😀

dzanka3
21. jan 2009

jej norik ake super stretko na dobrom mieste - kolko ihruniek zaujimavych....aj Filipka to ako bavilo je zlatunky ako pekne sedka vyrovnane a skero 😵 😀
nas Matko ked ho posadime tak sa zhrby...a o chvilu este podoprie rukami a potom uz letiiiiiiiiii

norik1
21. jan 2009

Dzani neboj, aj nas sa hrbil....nemal este dostatocne silny chrbatik. Aj MAtko sa vystrie a vyskeri, pockaj ani sa nenazdas 😀 😀 ved ma o dva mesiace menej, ma este cas 🙂

norik1
22. jan 2009

Cawte mamuse, co dnes robite? Ja viem, pocko na spanie... no co uz 😀

dzanka3
22. jan 2009

dobre ranko
my ideme najskor kupit hojdacku malemu a potom na poradnu - som zvedava ako podrastol...ale asi ho nebudu ockovat ked ma stale zvysenu teplotu...

a to pocasie je fakt otrasne stale smokli....a je napoli tma ☹

maly ako keby tusim ze nechcem mu davat v noci papat - dnes pytal o 6.30... 😵 ale potom som uz aj tak nemohla zaspat 😒

erikasadek
22. jan 2009

ahojte, baby... tak dnes uz som na tom lepsie psychicky, ale aj lna chytilli hnacky, tak som ostala doma, a dobre som spravila asi by som ani nedosla do skolky bez velkeho p^roblemu. 😀 😀
josh je v pohode, lieky mu zabrali super rychlo tak som rada, ja ako s apoznam do vecera budem fit, len my je stale na vracanie...

dzanka ta tvoja kamaratka, bez komentu, je len dufam ze si to jej dieta neskor neodskace..a ona bude mat koment typ , ale ved bol zdravy doteraz pekne vsetko jedol.... 😠

dzanka3
22. jan 2009

ahoj erika - tak uz to skocilo na teba?...nech sa ti rychlo polepsi - inak tebe tusim vsetko pomaha na to chudnutie - zachvilku budes ako lan 😵 ....ale aj tak vam prajem nech ste vsetci zdravucky ..

a tento moj krpec vcera vobec nekakal....snad sa mi nedolata u Dr. a tak ako minule ze este aj nad pipikom mal 😕

erikasadek
22. jan 2009

ahoj dzanka......; jaj nevadi to prejde...........
no ja neviem ci to skor nie je z nervov mojich vcerajsich.......;
to by zabilo aj vola........;

no takym to tempom mas pravdu budem ako lan.. 😀 😀

nevai kd nekakal , ked to nie je casty jav tak sa nad tym netrap. 😉

zuzka1.
22. jan 2009

No ahojte mamule, ako ???ste toho popislai, mala som co citat!!!!

ja som bola vcera na tej teorii 1x, celkom ma to bavilo, bola som aj s bratom, ideme na to spolu!!!!uz sa ani tak velmi nebojim, kamarat to vybavil este za stare ceny, takze cena je spolu aj s kolkami 12000,-Sk.
tak sa zacnem ucit aj to, este dokoncim poslednu skusku a idem na to. Nech ho spravim etse pred skuskami v letnom.
Vecer som nepisala, mali sme navstevu, kamarat s frajerkou, popili sme slivku, pojedli klobasu, no co nam chybalo??? dieta spalo, no veget!!!!
Dzanka ja si myslim, ze maly tej tvoje kamaratky , ten 3-tyxzdnovy ma koliky, aj nas samko mal, tiez v kuse vrieskal, ze sme ho chceli vymenit! 😉
norik fotky pozriem,
dzanka nas maly sedi vyrovnany len asi 2 tyzdne, matko ma teda este cas.
Blau a do Rakuska si sa vydala????

norik1
22. jan 2009

Juuj viete co mi napadlo??? Ako sa tu pekne stretavame, kazda z ineho kuta sveta - a to doslovne - ako si krasne rozumieme, ani ponorka ma nechyta... 😀 😀 😀 a to sme sa nikdy nevideli ale zato mam pocit ze sa pozname aspon 100 rokov!!! Dobre, nie?

dzanka3
22. jan 2009

norik 😀 😀 😀 😀

no idem sa ja rychtovat aj maleho - trosku kakal take bobky tvrde....asi ryzovu kasu zase tak rychlo nedostane... 😒

erikasadek
22. jan 2009

norik, pekne, vies ze aj ja to tak citim... 😉
dzanka no nevadi hlavne ze kakal.. to sa spravi.... neboj...
ked ma taku stolicu tak skus pridat mineralnu vodu bohatu na magnezium.. ta prirodzene prehana..

zuzka1.
22. jan 2009

presne na to som myslela velakrat a stale sa mame o com bavit. asi preto, ze sme vsetky svojim sposobom rovnako "sibnute"!!!!
ze???
amatula, kde si??poslem ti fotky za chvilu na pokec

erikasadek
22. jan 2009

sibnuta tak to ja som , a poriadne.. a nehanbim sa.. 😀 😀

zuzka1.
22. jan 2009

ani ja, nikdy som sa za to nehanbila, ani urcite nebudem!nevidim dovod! lepsie ako sa skryvat za masku nejakej solidacky!

norik1
22. jan 2009

Sibnuta je moje stredne meno he he 😀

zuzka1.
22. jan 2009

norik 😀 😀 😀
viete si predstavit, ze by sme v plnej sile vybehli sa zabavat!!!!asi by nas vynasali v kazajkach!!!
😀 😀 😀

blau
22. jan 2009

Norik ty si dobra 😀
Dzanka ani do Nitry to nieje daleko.
Vydata - nevydata v Rakusku, zijeme ako sa povie na psiu knizku 😅
je to super taketo forum, pretoze nam poskytuje urcitu anonymitu a preto sme vzdy take bezprostredne a nehanbime sa nic povedat. resp. napisat 🙂 Prajem pekny aj ked uprsany den pojdeme von aj ked prsi.
Musim sa Vam pochvalit som si vcera kupila auto , zajtra bude uz na znackach. Tak som od radosti ani poriadne nespala 🙂

zuzka1.
22. jan 2009

blau a ake ???ved sa pochval poriadne!!!!
ja mam uz teraz strach , ked budem mat vodicak ako budem jazdit na nasej Honde CRV, to je velke auto a s takou karou parkovat, no bude zabava!

erikasadek
22. jan 2009

blau blahozelam k autu; ja zas nespim od kedy sme ho kupili pred dvoma rokmi este nam ostava splatit dalsie dva roky..... ☹
a potom bude dobre. ake auticko pochval sa... nam..

norik1
22. jan 2009

hmmmm ja ked si spomeniem na moju Vilmusku....Fiat 600...47-rocne....ale moje prve 😀 to bola laska.... parkovalo sa lahsie ako s CRV, to je pravda... Ale Zuzi, ved predsa nie si ziaden trochar, no nie???

zuzka1.
22. jan 2009

no ked to nepojde po dobrotky , pojde to po zlotky. Nebudem sa s tym predsa parat!
parknem to kde sa podari!!!
uz teraz mi je luto ostatnych parkujucich, o nase nejde, mame ramy, takze nam sa skorro nic nestane, ale druhe, to bude horsie. Mali by mat ramy asi vsetci, nech nie su velke skody!ale ked uz moze mat vodicak moj otec, najhorsi sofer na svete, ja to zmaknem urcite!!
bezne chodil do protismeru!!!!zabava, 4 deti v aute, v protismere, nai slovo sme nemohli povedat pocas jazdy, totoalny streso. uz nejazdi asi 2 roky!!!ma na to zatkov!

erikasadek
22. jan 2009

ja zase si netrufam na nase auto ani panovy, teda toto auto nikdy!!!!!!!! muz by ma zabil..

zuzka1.
22. jan 2009

ake auto erika?

erikasadek
22. jan 2009

zuak ford S- max.................

zuzka1.
22. jan 2009

velike ako nase, aj soferujes!

erikasadek
22. jan 2009

http://www.auto-evasion.com/essais/photo.php?re...

taketo, ja osm mala uz vodicak v 18, co je pred 15 rokmi...
teraz nie, od kedy mame to nase auto 😠