Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
3. feb 2009

Ja mozem aj zimu, aj leto, ja som taky extremista. Ale ked uz tak poriadne! Ked zima, tak vela snehu, ked leto, tak teplo!!! Ziadne plackanice medzitym, dazdniky neznasam a tie vlhke chripkove obdobia mi akurat na nervy lezu!!!
Filipko tiez zboznuje sanky, az sa nahlas smeje ked to rychlo taham...ma rad rychlost betar jeden, a ziaden respekt zatial!!!

erikasadek
3. feb 2009

norik tak to by si tu zit nemohla, tu su , zimy o nicom a stale len prsi a aje sivo a vsade plno virusov... 😀

teraz neviem coho je viac v parizi virusov alebo turistov... 😀 😀

norik1
3. feb 2009

hmmm som si to vyskusala v Englande, tam bola taka zima...ako raz sa dalo, prezila som... aj ked je pravda ze bol to uplne iny druh zimy, ako keby jesen neskoncila a pozvolna presla do jari... inac bracho v Londyne referoval ze napadlo 30 cm snehu a kalamita, koniec, ani metro pod zemou pomaly nefunguje a oni sa sli s frajerkou gulovat do parku tak na nich cumeli ze co robia he he

erikasadek
4. feb 2009

ahojte dobre ranko. 🙂
norik presne tak tu su len 2 rocne obdobia, leto a zima nic medzi, je to na ho....

aj tu ked napada sneh je kalamita, oni nie su nato zvyknuty ani technicky nato pripraveni, proste letne gumy na kolesach.. podotykam ze aj my mame letne gumy.. 😀
najhorisie je ze su to vlhke zimy takze to ide do kosti.... 😉

tak co mate noveho dnes...

norik1
4. feb 2009

no cawteeee tak my za polhodku padaaaaame posielam vam vsetkym cmuky , budete nam chybat ☹

V nedelu nahadzeme fotky a zreferujem ako bolo 😀 pa pa

amatula
4. feb 2009

ahojte babule kde ste vsetky co ste odisli s norikou 😀 😀
u nas je hnus pocasie ja to neznasam 😝
dnes sa ma Dalibor spytal ze preco ja nemam pipika 😅 😅

zuzka1.
4. feb 2009

Caute kocky, my sme boli v lv s mojou mamkou u lekara, potom v tescu, maju krasne veci, tak sme nakupili!!!!!!!!!!!!no aky krasnyden!maju nove kolekcie s disney, no nekup to, kupili sme 2 bodynka, ciapku, mikinu, vestu, ponozky, podbradnik taky ten umely, co je ako kedy si dietau valov na krk zavesil, dalsie pitko, 2 nestacia a este som vcer anasla inzerat, ze jedna baba predava nike tenisky cisto nove, ale ja som sa jej zacalia vypytovat, ona mi dnes zohnala cisto nove z obchodu v tt 19, krasne zelene za 17Eur, su po zlave 50%!!!no nekup to! uz sa tesim, ked v nich bude leutat.
A ta baba no uplne uzasna, posle mi ich na dobireku dnes poobede, no existuju aj ochotni ludia, teda miminy!

erikasadek
4. feb 2009

http://www.modernaskola.sk/Index,c1249/...zijet...

baby, teda ta hstka z nas co sme tu von vedeli ste o tomto zakone...?
zase jedna vec s ktorej mi dviha tlak........

zuzk aty vecna nakupujuca mamicka.... 😀

amatula
4. feb 2009

zuzi to si ani nemala pisat co najskor bezim do tesca 🙂 a nemali aj na styry roky tie disney?to sa Dalibor zblazny 😀

mi máme male adidas tenisky,tata kupil v nemecku a teraz uz sa nevie dockat kedy ich Mato bude nosit 🙂
take fajnove kozenne,hnede ..vtedy chcel kupit ruuzove,lebo nam doki povedal ze to bude baba.ale a som ho odhovorila....no este ze ich nekupil...... 🙂

erikasadek
4. feb 2009

http://www.rodinka.sk/index.php?id=373853

tento si precitajte ten prvy ignorujte.....

amatula ty mas ale cislo....... 😉

dzanka3
4. feb 2009

ahojte
no tento nas stat to pripad sam o sebe - to ako mas utekat s dietatom aj sem ho dat zapisat a aj v zahranici? aby oni mali kontrolu? a cigancence kto kontroluje? sak su tupe ako papuce 😠

my sme mali dnes opravara na chladnicku 40eur nas to stalo - snad uz bude v poriadku lebo ju supnem z 5 poschodia!! 😎

zuzka ty si nakupčí - stale sa ti nieco pritrafi kupit - najlepsie nikam nechodit a az ked ozaj nieco dieta potrebuje ist - lebo takto sa nakupi toho tolko co ani neznosi - aspon moj pripad 😵

norik sa uz asi smyka po svahu - sa ma.....my mozme medzi kvapky chodit ak chceme ze 😅

amatula tak preco nemas pipika???
😀 😀 😀

erikasadek
4. feb 2009

DZANKA vidis to, a cigani..
a este chodit na skusky..; a mat vysvedcenie

dzanka3
4. feb 2009

no ved na slusnych ludi su machry - na nich maju zakony....ale na ciganov si ani nepipnu - jaaaj ja ked si spomenem na ciganov dviha sa mi tlak 🙄 😠 este ze v mojom okoli su neni nastastie 😉

maly ma dnes kakaci den - do kazdej plienky kaka - ale to ma take bobky ze musim davat pozor aby sa mi nerozutekali 😀

erikasadek
4. feb 2009

mozes hrat gulky... 😀 😀

erikasadek
4. feb 2009

nie ale vazne vies si predstavit aby som do mijich deti sama tlkla naviac okrem toho co ini maju v skole, este aj tlkla slovencinu, vlastivedu a ine predmety ktore nie su v danom state a chodit naskusky aby mal vysvedcenie!! tu to maju deti aj tak uz tazke, vraj skolka ved on sa tam nehraje, ma 4 roky a uz pisu a citaju a robia plno domacich uloh tak ja neviem este toto a bude s nasich deti, neurotici 😠

dzanka3
4. feb 2009

erika to naozaj? a co budu robit v skole ked uz teraz sa ucia toto vsetko?
Matko ma teraz pre zmenu stikavku - stika uz hodinu....chudatenko...ani cajik nepomohol....

erikasadek
4. feb 2009

tak niekto naozaj velmi spomina... drobca..*

naozaj, keby si videl aco vsetko ja snim uz pracujem ja normalne pouzivam , nase pracovne zosity so slovenska a ciech mama mi poslala aby sa cvicil, prtoze to iste robi aj v skolke....
u nas v prvej triede a tu v 4 rokoch..

a teraz si predstav este mu navalit nase predmety.. na hlavu postavene, a to este nevies ze hrozi trest 5 meisacov az 5 rokov, pri nesplneni tejto poivinnosti...

ved toi je chore..

amatula
4. feb 2009

erika to nemyslis vazne....to robia v skolke?? 😕 nemam slov.....ozi a ty ich aku rec ucis,ako doma rozpravate?

dzanka ty si dala tu chladnicku opravit?a ako budes kurit ked je zima 😀 😀

erikasadek
4. feb 2009

myslim vazne....naozaj...
doma ked som doma sama tak slovencina, ale na pata skor franina...a ked je muz doma tak skor franina, kvoli nemu...
pato rozumiet rozumie, ale neodpoveda, ale zas vie pekne zopakovat slovenske slova, bez prizvuku..
a josh ten pocuva , od mala na slovencinu...

no dzanka este stale kuti t avasa ladnicka...???

dzanka3
4. feb 2009

ma nejedujte - bola som kuk do chladnicky hned - chladi spina nastastie - akurad mi muz hovofri ze si pre zaujimavost znacil kolko mi dal penazi za tyzden - 6500sk som oplachla 😀 😀 😀

amatula
4. feb 2009

erika ty vies francuzky 😕 😵 tu ja mozem pocuvat.......

dzanka ti brdo!dobra si 😀
mali mi tu rozbalil okakanu plienku 😀 😀 😀 musim ist lebo to vyzera ze sa nestaram 😀
bru nocku 😵

erikasadek
4. feb 2009

amatula no viem lebo musim, plynule francuzsky a anglickya samozrejme slovensky...
zla matka.. 😀

dzankak ja tolko nemam ani na rok.. 😀 😀 😀

zuzka1.
4. feb 2009

erika dzanka to mylsela asi v slovenskych, nie eurach!!!
ahojte mamusky ako??ste kecali jak o dusu, bola som na teoriu, maly u babky, tam sme sa navecerali, zlata mamina kuchyna a potom sme skocili etse do jednoty a lidlu a dm, pre par drobnosti!!normalne sme sa drzali, ale zajtra mam konecne volny den, uz som planovala vylet do obchdov, ale musim upratovat a varit.
idem vybalit nakupy, maly uz spinka, vegetik.
amatula take vacsie som nepozerala ci je disney, ale mali aj to novy tovar.
Inak my chodime na detske do lv do tesca, neviem preco , lae maju iny tovar tesco v NR(je jedno ci hyper alebo normalne, este v normalnom je toho viac)
Ale v LV tescu je toho srasne vela a krasne!!!!!!!!!!!!!!!
co ste dnes porabali???zajtra???

erikasadek
4. feb 2009

zuzka ja viem, ja to chapam, ja ti slubujem, ked prelozis na eura tak nemam take vreckove... 😀

dzanka3
4. feb 2009

zuzka to fakt s tym tescom v LV?????nech ma ne.eru 😠 😠 😠 ved NR je ovela vacsie mesto a tam maju este aj menej?
juuj veru dost minam - musim sa zacat kontrolovat - ale ked kupim dve beby, plienky tri baliky...hned je 2000sk v cudu...no nie? ved to je raz dva 😅
inak zacala som pouzivat babylove plienky z DM a su dobre - aj dnes som kupila 72 ks pre 9-20kg za 13,27 eur....dobre nie?

aj tak najlepsie je obchodom sa zdaleka vyhybat - ale ist kocikovat bez penazi 😀 😀 raz som tak bola - no aka som bola nervozna 🙄

zuzka1.
5. feb 2009

dzanka ja kupujem dm.kove plienky asi od 3 mesiacov saminkovych ,dovtedy pampers, alebo tesco, podla toho kao sme boli v nr alebo lv.
Ale dm-kove su vyborne, aj vlhcene kupujem dm-ky, vlastne ja nakupujem malemu vsetko v ddm-ke a estre aj pre nas, vzdy mam bodiky zozobierane, ked ideme na velky nakup, oplati sa.
Dzanka ozaj to s lv zistila moja segra, boli par razy v hypery aj malom tescu, potom v lv a vzdy s ajej to zdalo v lv lepsie, tak chodim uz len tam, ale ked sme v nr vzdy kuknem co maju detske, a ozaj je lv lepsie. neviem ao je to mozne, ale potvrdilo sa nam to.
co dnes???
ja upratovat a varit a taka som rada, konence cely den budeme doma,
pocasie na prd

dzanka3
5. feb 2009

dobre ranko
ako sa mate?
ja uz ozehlene...pere sa uz druha pracka - zajtra bude zas zehlenia😒
Matko dnes koonecne spapal pol vyzivky ale nastruhala som mu do nej dve nestle susienky a pekne zlopol 😵 ...no co ked sama vyzivka mu nechuti....ved uz ani brusko nema ked si lahne trcia mu rebra 😅

za hodinu padame von...snad nezbehnem do ziadneho obchodu zas 🤐

pekny dnik vam prajem...len nech uz neprsiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!

erikasadek
5. feb 2009

ahojte baby, davajte mi typy, co sa tyka nakupovania veci na slovensku, kedze som uz davno nebola... len tak dalej........

tu je dnes pekne... ale kosa.. 🙄
no moj prst stale krvaca, ked ho ohnem teda staci urobit blby pohyb a je to.... ale do nemocnie nejdem on sa zahoji aj sam////***** 😉

dzanka3
5. feb 2009

erika zahoji - ale asi zostane jazva - aj ja mam take V
ale zas som mala taky dost velky prsten a ten mi bol dobry len na ten prst s jazvou 😵 😵

zuzka1.
5. feb 2009

boze erika musis to mat riadne reznute, a este take miesto, to sa dlho hoji.
ja som ti vcera ani nepovedlaa, ze moja svagrina vcera rano priletela do Pariza, isli vcera rano, teda leteli, a v piatok sa vratia, to len na taky vylet, dostala na Vianoce od priatela, tak isli, byvaju neviem kde, bolo jej zle den pred tym, asi chora aj teplotu mala, Eifelovka, je vraj uzavreta, tak si nevybrali prave najvhodnejsi cas, brali to podla cien letieniek a a ko mal skyeurope akcie.
Erika my vychod tak neovladame, ale Norik ta ti urcite povie.
Blau je urcite uz v Austrii, Norik lyzuje, monkula nezvestna!didi ani nehovorim, etse vkasam kedy s aamatula ozve!Zase s nejakou paradnou hlaskou od Daliborka!