Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
23. feb 2009

HOJTE kocenky, dakujeme k drakulaciam 😀
to hovorila moja neter, ideme drakulovat, tak teraz aj my drakulujeme. Dnes sme boli u doktora, ked mu brala sestricka krv tak sa mu to ratalo a smial sa nu. Som bola hotova. potom prehliadka vsetko oukej, len pan doktor mu stiahol predkozku a do toho ho aj zastepil, tak nariekal. A drzal sa ma ako kliest. POtom spinkal a do toho sa tak possr..l Urcite z tej injekcie.
Nasi tu budu az do stredy, dnes isli do talianska ale volako im to nevyslo a zas skoncili v nak. centre. Kupili si len 6nohavic vcera 4pary topanok, dobry su.
Zuzik a ty si bola naco u gyndosa? Boze asi by som aj ja mala zajst na prehliadku. Nebola som od 6oonedelia. 😒
co vy na to?#
😒

dzanka3
23. feb 2009

amatula tak si si pekne potrenovala - bola si v zaprahu co? obcas by sa taka sibirska hasky zisla co?
a Matka som zacala natierat infadolanom - biela vazelina...tak uvidim....
a ten excipial to v tej tube okruhle tekute?LEBO S TYM HO CELEHO NATIERAM, ALE TVARICKU NIE...

amatula
23. feb 2009

normalka ja davam aj na tvar...teraz mal Dalibor flaky jak sme boli lyzovat od mrazu a za 4dni mu zmizli....ked som natierala excipialom 😉

baby sledujete toho paka v teme zufalky 😠

dzanka3
23. feb 2009

a co tam pisal? ja som to nestihla uz je vymazane...??????

amatula
23. feb 2009

pozri pise dalej 😀

zuzka1.
23. feb 2009

amatula co tam pisal, ja som prisla az teraz bola tu kamoska s kamosom kuk maleho.
je to zmazane!tak sem s tym co tam pisal?

erikasadek
23. feb 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/PICTURES#...

baby pozrite znova alergioa, uz len soju podozrievam.. nie je to take zle, ale predsa ☹

dzanka3
23. feb 2009

juuj erika ...chudatenko malinke a urcite ho to aj svrbi co? ☹

erikasadek
23. feb 2009

nie, nesvrbi.... 😉 ale je zohazdeny , teda slabo oproti minulajsku ale je to aj tak sila..

dzanka3
23. feb 2009

aspom ze tak....
a najhorsie ze uz ozaj co bude stale to iste co je uz overene papat? anic nove mu nebudes moct dat?
a ozaj ked si tu sa spytam od kedy moze chleba a jogurt?...teda ty si odkedy daval?

erikasadek
23. feb 2009

ja som davala u pata od 4 mesiaca, ale bol na baze detskeho mlieka.. u josh asom zacal aked mal 8 mesiacov a sojovy, len ten moze, teda mozno ani ten nie ak zajtra mu nedam, a nebude reakcia tak mam vinnika;; 🙄

dzanka3
23. feb 2009

lebo vsade inac pisu...niekde od 7mesiaca inde od 8.....no kto sa v tom ma vyznat asi zacnem od 7,5 a hotovo 😵

a aj chleba az potom ci ten uz od 7 moze?

ved to ze stale davat pozor aby nespapal nieco nevhodne.....ale snad z toho vyrastie nie? ci to uz stale si bude musiet davat pozor?

erikasadek
23. feb 2009

dzanka ak chces daj, ale len biely jogurt ziva kultur adobre?

modlim sa aby vyrastol, vies on toho uz aj tak vela nemoze, mliko , vajicka.. je to zlozite...

dzanka3
23. feb 2009

ano ze zvolensky jogurt je taky - uz sa velmi tesim ked mu dam nieco nove do pusinky 😀 😀
inak erika na tej fotke je zlatunky ako sa ihrunka...a aj dvojitu bradku ma a aj pavucie brusko - vyzera dobre ziveny 😀 😀 😀 ...len tie fliacky nech zmiznu - a je nadherny 😵 😵 😵

dzanka3
23. feb 2009

no ja asi uz pockam v tejto teme - ked vam zamknu tu zufalu dojdete vsetky sem 😀 😀 😀 😀 ...lebo takto kuk sem kuk tam 😠 😎

erikasadek
23. feb 2009

dzanka dakujem..... si zlat aj eanjel, ja urobim nove fotky a ukazem vam, ked je normalny, teda, ni eje , znetvoreny...

ale nezlost sa, ta tema je tiez dobra nakukni niekedy... 😉

norik1
23. feb 2009

hlasim prichod z vodneho aerobicu, bola som s kolegynou co ma o mesiac starsiu dceru a poviem vam.....daco sa okolo mna vlnilo, ale voda to nebola...teda voda tam bola, ale vlnilo sa nieco ine!!!! kriste, este aj koza na riti sa mi vlnila!!!!

dzanka3
24. feb 2009

dobre ranko
ako ste sa vyspinkali? ja nejak na figu - maly mal stale nejake raple - ticho a zrazu rev akoby spadol z postielky.... 😠 a o pol 8 ma uz zopral z postele ☹

zuzka a ako dom? co nove? a so spoluciackami si uz bola?
norik a svalovica nic??? 😀
erika cakam na nove foto....a ako malinky uz lepsie dnes?

krasny den vam prajeme s Martinkom 😵 😵 😵

norik1
24. feb 2009

Ahojte, no my sme mali strasnu noc, maly sa zobudil o polnoci a taaaky rev pustil ze sme mysleli ze nas na osmom poculi...dnes cakam socialku, urcite nas niekto udal 🙂
Rycal az do druhej, krutil sa, ako keby krce mal...potom sa ukludnil, dve minuty ticho a zasa taky rev ze az... uz som aj s rektalnou rurkou nacvicovala, trochu asi pomohlo, ale ocural mi o tristvrt na dva rano komplet vsetko 🙂 to aby som nesmutila ze sme boli hore bezdovodne he he

teraz sa citim ako vyryhana rezanka alebo vygrcany sliz ako hovorite zapadnejsie 🙂 idem si spravit kavu a to poriadne silnu... a asi radsej rovno dve lebo na 11.00 ma prist svokra aj s babickou a bratancom... som zvedava co zas budem robit zle... jaaaaaaaaaaaaaaaj to bude dnes den :-/

dzanka3
24. feb 2009

no co tie decka dnes v noci mali??? candrbal?
on zase o 21.00 zaspal a o pol noci tiez reval...popestovat..cajik...a o hod zas.....a tretej zas....a o pol siestej miecko a o siedmej cajik a o pol hod uz hore 😵

norik mas teda tazky den pred sebou - ale co jednym uchom dnu druhym von......inak aj moja svagrina to tak robi - lebo moja mama aj ked je moja mama je riadny tyran - aj jej to hovorim nech sa nestara - ale co uz s nou 😨

zuzka1.
24. feb 2009

dobre ranko maminky,
dzanka ta pizd amala vypnuty telelfon, ma vytocila vecer,nemozna zena.
norik vlnili ste sa??ja som vcera cely den pila len kavu a zjedla 2 rozky. To bolo vstko.
chcem aby sa mi stiahol zaludok, lebo by sm zjedla za normalnych okolnosti polku svine.
norik to asi nebolo zubkami, cooo??
nas maly hore od 6, odkedy piseme s alon vstava skorej a skorej, asi sa to nejak prenasa 😀
baby mali prist tento vikend, ale uz moze len peta, aja je chora, lucka lori, teda fogadova robi a petkova oslavuju mamine meniny, aj driza by prisiel a a debnar. tak snad na iny den sa to podari.

dzanka3
24. feb 2009

zuzka ale ved popolcova streda - prisny post je az zajtra 😀 😀 😀 ci ty zajtra bude jest maso ako moj muz - on na ten just ked mu poviem ze dnes nie - tak bude o to viac 🤐

zuzka1.
24. feb 2009

no to ja robim tiez, napriek svokre 😀 😀 😀 😀

norik1
24. feb 2009

jaaaj ja uz neviem ci to tie zubky alebo co, dasna ma opuchnute, ale furt nic... uz ma tie zuby nebavia...este ich ani nema a uz ich nenavidim 🙂

amatula
24. feb 2009

ahojte 😵
erika ja ta tak lutujem s timi alergiami 😔

baby inak co bolo v noci aj moji obaja strasili ,,,no na nervy 😠 ja som spala asi hodinu vseho vsude 🙄

zuzi ako dom??len na tom pracuj a neprepasnu prilezitost ako ja ....teraz sa zo smutkom cez okno pozeram na dom ktori sme mohli mat za facku 😒 a doma nervy,,,dnes rano som sa s fotrom tak posekala 🤐
jaj spatna noc ,,spatne rano co ma dnes este caka 😅

norik zubky ta este pekne potrapia,,nezufaj tak skoro 😀

erikasadek
24. feb 2009

ahojte baby moje; zlate.....

vidim ze ste mali starsnu noc..... ☹
norik tebe pride svokra ano, tak pevne nervy prajem... vydrz to bez nervov... 😉

dzanka, hlasim josh dnes rano, .. pekny nadherny , bez jedinej znacky, flaku, cohokolkvek... takze idem na test... dnes bez sojoveho jogurtu..... 😉

norik1
24. feb 2009

jaaaj baby jama levova sa blizi....este 9 minut kludu...

erikasadek
24. feb 2009

norik budeme na teba mysliet..... 😉 moja normalne ta lutujem... take stresy.. 😒

zuzka1.
24. feb 2009

to hej, svokra je na celu knihu pisania ☹
erika ked prides v lete, nepridete s detmi na vylet?????

erikasadek
24. feb 2009

jasne z e, ano, ak nie si daleko, ??? al epodla mana si daleko od presova.. ja nemam rodinu na odvoz.. teda ja nemma nikoho na slovensku okrem par kamaradok co mi ostali na slovensku.. ☹

takze neviem , ale neako by sa to mohlo spravit a co tak si dat stretko , medzi nami...???? 😉 ze s astretneme vsetky....teda pokial tu v lete budete; nop ja budem 6 tyzdnov tak neaky datum sa snad najde nie..,?