Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
4. dec 2008

no snad to aj my tak super zvladneme....lebo ze niektore deti placu ked su hore a mamu nevidia....

idem ja asi spat nech rano vladzem zarovno malym - ten uz ma dve hod nadbehnute a ja este neumyta... 😕

zuzka stuple do usi nech ti to nepouteka do rana tie informacie a zajtra sa drz..

baby dobru noc 😔

zuzka1.
4. dec 2008

aj my sa chystame na sportovu, ale mne sa zda ten nas krasavec este malicky.
Manzel s anevie dockat.
Ale ved vanicka sa da dat v smere jazdy, teda tak,ze sa pozera na maminu baby, ted tej sportovej casti myslim.
idem aj ja caute zatial

norik1
4. dec 2008

Dzanka cinis sa 🙂 dobreeeee

Zuzi ako na ktorom kociari - na nasom je pevna hlinikova konstrukcia a babo sa v sportovom pozera len von, nie je moznost otocit...ja ho vidim cez taku priesvitnu cast v strieske... ale ako vravim, nie pre kazdeho je to problem 😵 pre nasho nie 😵

Drzim prst zajtra, dufam ze to pojde bez problemov 😎 😎 😎

dudri
5. dec 2008

Dididi30, rada prečítam vaše príspevky, same srandičky 😀 😀 😀 ... ine temy-jun 2008, babatko-ako kojite a podobne.... Patrím jun 2008, ale nechce sa mi pisat... 🤐 inak musim zaberat dost casu. mam dcerku -27.6.2008. som nepocujuca... moja dcerka ciastocne pocujuca... 😵

dididi30
autor
5. dec 2008

dobre ranko 😀

durti, fiha, ved my by sme vas radi privitali 😉

skludom sa pridaj, ved je tam kopec novych bab a ked sa ti nechce tak mozes aj sem tam tu 😉 ak sa ti bude tiez chciet 😉

a katinka je zlatunka
😵

dzanka3
5. dec 2008

dobre ranko
no my uz od 7.15 sme hore....a ja ako po muzike... - o 1.30hod pytal maly papat a napapal sa a zacal rozpravat a blaznit sa - ma skoro svihlo - este ze po pol hod zaspal po cajiku......
a to zato ze som sa vcera chvalila kamoskle ze on sa napapa a spi dalej - hned dokazal ze to tak nebude 😠

erikasadek
5. dec 2008

ahojte dobre ranko baby, vy ste ale ukecane... 😀

tak ja som da sa povedat zdrava... hura homeo zabralo super...

a Josh taktiez vcera mal cez 39C a dnes len 37,5 tak super sme zdravucky..................

co mate noveho?
inac vstali sme dnes o pol desiatej... 😕

ekia
5. dec 2008

Ahojte. Erika šťastná to žena - vstať o pol desiatej 😕 Tak to som ja nezažila dobrých 7 mesiacov 😢 Sme hore už od siedmej a teraz hajkáme 🙂

dididi30
autor
5. dec 2008

hehe my od 5 rana sme hore, no spinkal asi hodku 😉

ekia
5. dec 2008

Včera som sa hrala na fotografku a fotila som malého na vianočnu pohľadnicu.Snažila som sa to upraviť a odoslať do fotolabu, tak teraz dúfam že mi prídu skôr ako vianoce 😉 Kuk do albumu

dididi30
autor
5. dec 2008

ekia krasne fotecky, este aj retaze na krciku ma 😀 😀

erikasadek
5. dec 2008

ekia tak to ta nebudem drazdit, z esa to deje denne, pokial nie je skolka... 😀 😉

ja neviem ja mam takych spachtosov....doma asi su po nas aj my radi z muzom spime... 😉

pekne fotecky.. 😉

dididi30
autor
5. dec 2008

erika, hm my niesme s muzom spachtosi, ale deti by mohli byt 😀
inak mala ta dokaza az do obeda spat, ale zato od roka nespava cez den
syn neviem ako bude, kedze je furt na cice 😀

inak zuby este nemame, ale vyzera to tako v tatrach 😀

erikasadek
5. dec 2008

NEVADI JA MAM RADSEJ ked spai deti menej cez den, a v noci vela, az do neskoreho rana... 😉

dididi30
autor
5. dec 2008

erika tak to je dobre 😀 😀

co dnes varite ci nevarite? 😀 😀

erikasadek
5. dec 2008

didi; prepac robila som trochu ulohy s patom,

no rozhodla osml sa neverit, som neaka leniva tak som uvarila zemiakovo carotkove pyre, a k tomu jemne parky... no co uz , aspon raz za cas nestravim hodinu , za pecom....
hanbim sa................... 😀

norik1
5. dec 2008

Erika nehanbi sa, dobre si precitaj este raz nazov temy a hned budes vediet ze vsetko je OK he he prepana jana ved kazdy mame narok byt lenivi, nie? he he....

Som zvedava ako dopadla na skuske Zuzka...sa este neozvala...Zuzi sme ti drzali palce tak dufam, ze to pomohlo 🙂)

My sme dnes boli s muzikom na nakupoch, plno plno peňáze sme minuli...darecky, jedlo....inac fotky z fotostudia su sqvele, len ich musi muzik v praci nascanovat any som to mohla nahjodit do albumu... som skoro odpadla ked som ich videla, sa tesiiiim 😵 😵 😵

dzanka3
5. dec 2008

ahojte aj my sme uz doma zmoknuty ale aspon vyspaty.....

baby ako varite kel???a mozem aj kuracie prsia ci este asi mam cas..???

erikasadek
5. dec 2008

norik, ja viem, ale no robila som sa ze sa hanbim......... 😉

no aj ja som myslela na zuzku, ako dopadla? a dufam ze dobre, ze pride vysmiata a spokojna......;;

juj tak rychlo ukaz tie fotky.............

dididi30
autor
5. dec 2008

caute, no aj ja som zvedava na zuzku 🙂

baby zanedbavam vas, ale prajem krasneho mikulasa 😀

norik1
5. dec 2008

napodobne 🙂

Dzanka, na mäsko mas este cas, nemate sa kam ponahlat - aby si zbytocne malemu nepretazovala oblicky... Kludne zatial opakuj zemiacik, mrkva, brokolica (bez hlubikov), karfiol (tiez bez hlubikov), potom zacni davat varene ovocie - jablko, banan, hruska... mozes zmiesat aj jabko s mrkvou....Mäsko davaj najskor od 5. mesiaca 😵

erikasadek
5. dec 2008

aj vam baby krasneho mikulasa... prajem... 😉

dzanka3
5. dec 2008

aj ja si myslim - tak s maskom pockame...

zajtra dame asi zemiak a petrzlen - ten sme este nemali.....a este s cim ho podavate???

a cizmy uz vycistene v okne???
😀

dzanka3
5. dec 2008

muzovi keby dam do jeho tenisiek nieco asi by to uz nezjedol 😎

erikasadek
5. dec 2008

ke dmi doma nemame cizmy, jedine ze by som dala detom do mojich... 😀

norik1
5. dec 2008

ja pre muzika ani nic nemam.....jeskove oci dufam ze ani on pre mna lebo je trapas 🙂

sice, ta kosela co si kupil dnes sa moze povazovat za Mikiho, nie? 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
5. dec 2008

moze 😀

norik1
5. dec 2008

Pruser zazehnany, prave si na to mm spomenul a zahlasil "booooze maminka ved my sme si dnes nekupili darceky!" 🙂

erikasadek
5. dec 2008

no vidis tak suiper, tak zuzka, dnes si sa nam nepochvalila ako si dopadla na skuskach , ostavame dufat ze dobre...

dobru noc........................... 😔