Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
28. mar 2009

dzanka, , ahojte vsetky...

dzanka, co sa deje ze si takto nastvana... povedza nam.... 😉 ulavi s aTi moja.. 🙂

dzanka3
28. mar 2009

uz som tu .....konecne aspom decko zaspalo - chodieva spat o 15.00 - vypil 260ml caju a pokakal sa....prebalila som...vypil 120ml caju a nic - stale nevedel zaspat - len sa odkopaval...potom este 60ml caju vypil.a sa pogrcal od caju - ale on nateseny veseli......tak sme isli hore....potom na dva krat s placom ledva kasu zjedol....inak cely den nejak nechce papat a......a pri prebalovani zaspal - chvalabohu!!!!!!!!!!!!!!!!

a este viac ale to nie sem.....

amatula
28. mar 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8588&user...

toto idem robit mm na 30...musim to kim bude na sluzobke vyrobit..... 😀
cim by som to este spestrila???????tolko bankoviek mu nedam 😕 😀

zuzka1.
28. mar 2009

ahojte zienky,
mala sm jazdu, s takou instruktorkou, lebo moj uz skoncil, ide naspat do svojej race, toto ma taku obkovku, no ta ma vychvalila do nebies, ze som talnet!!
ja a na soferovanie??keby neni vydata a nema deti a milenca poviem, ze ma balila asi! 😀 😀 😀 😀 😀
ale tak zabijem sa, ked som dobra?????len ta rychlost!
dzanka co bola svokra u teba?????

erikasadek
28. mar 2009

zuzk abacha na nu, nikdy nevies.. 😀

amatula, tak sa do toho daj, mne osobne sa ta , papierova torta nepaci.. ale mozno bude tvoja krajis akao toto.. 😉

amatula
28. mar 2009

ha erika ked sa tak nad nou zamyslam uz ani mne 😝 😀

celi den vyvolavam mm ze ideme niekam von...jemu sa nechce a teraz ked uz Mato po kupeli a vela hodin ze on ide na skok ku kamaratovi 😠 😠
tak som mu nabalila Dalibora 😝 zla zla

dzanka3
28. mar 2009

zuzka aj 😀 😀 😀
a veru daj si pozor na instruktorku!!!!!

zuzka1.
28. mar 2009

amatula dobre si spravila, ja chcem ist von, mm este v hore, ma poraza, maly spinka, pojdeme snad, uvidime ci nepride opica namiesto muza 😝
no mylsela som si, co uz len moze nasrat zenu na MD- mm, deti, svokra, predavacky, uradnicky

dzanka3
28. mar 2009

zuzka a ked idete von maly spinka sam???a svokrovci ho pocuju dolu ci ako to mate?

norik1
28. mar 2009

Zuzi bacha na vec do mna bola na vyske zamilovana spoluziacka a vobec jej nevadilo, ze som hetero.... vsade ma prenasledovala a chcela, aby som nosila sukne...a pisala mi basne, ona bola taky hrozne velky talent a vahravala vsetky sutaze literarne...

...neodbytna bola... 😀 😀 😀

zuzka1.
28. mar 2009

maly spinka normane v postielke a mame vysielacku, teda ten odposluch detsky, tak maju odle vysielacku, on si pyta cajik 2x do polnoci, potom je dobre

dzanka3
28. mar 2009

a to svokrovci idu s cajikom???
to mate dobre zariadene 😀 😀 😀

zuzka1.
28. mar 2009

nie, ved cajik ma hore nachystany, vsetko nachystane.
no asi jedina vyhoda byvania so svokrovcami 😝 😝 😝

norik1
28. mar 2009

no to hej....my sme s mm neboli von ani nepamätam... Zuzi a vy ste sa pohli s tym domom? asi nie, co? 🙄

zuzka1.
28. mar 2009

vobec, ta stara k.rva to nechcela dat pod milion a ohodnoteny je na pol melona, cundra! 😝 😝 😝 😝 etse aj svokrova sestra

amatula
28. mar 2009

a mi bez deti...................asi 4 roky...aj na chaty ich vlacime 🙄

norik1
28. mar 2009

tak to musi byt dobra svina... 😝 ale ved mozno ju klepne pepka 😠 😠 😠

zuzka1.
28. mar 2009

to je no, ona prirovnava vsetko k BA, tam byva, mylsim, ze tu ho tak preda!este ked je mm dielna v zahrade, ten dom nema dvor!ale, nech im padne na uzitok

dzanka3
28. mar 2009

zuzka a to ona tam ani nebyva?????
som sa narehnila co si pisala za vyrazi a norik ze klepne pepka 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
28. mar 2009

😀 baby vy ked zakosite tak to stoji zato.. 😀

norik1
28. mar 2009

He he klepne ju pepka, klepne ju pepka...a mozno ze jej infarkt sadne na šerco.... nikdy nevies, co ta caka za rohom 😀 😀 😀

dzanka3
28. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀
na šerco

si tu sedim tazi sa mi ist do sprchy...ale sak uz idem
caute rano 😔 😵

norik1
28. mar 2009

A to budes v tej sprche do rana Dzanka??? 😕
😀 😀 😀

dzanka3
29. mar 2009

dobre raaanko

ako ste sa vyspinkali???
my este pekne po starom case do 8,15 - po novom do 9,15 a to som uz isla akoze napravovat hodiny a buchotala som nech sa decko prebudi.....
ved ako pojdeme doobeda von do dazda potom spat?
aj u vas prsi?...slak to traf aj s takym pocasim....
poslala som mm do kauflandu s listkom - som zvedava co donese - maju v letaku puzzle podlahove za 240sk - tie velke 10ks....som na ne uz zvedava - ked sme boli na navsteve malemu sa velmi pacili.....

som sa rozpisala - idem varit malemu obedik - my mae zo vcera....pekny den damy 😉 😵

zuzka1.
29. mar 2009

dobre ranko,
kuk v zufalkach co som pisala!
a ozaj vcera sme zistili, ze ta zena co som nou jazdila je naozaj lzbicka, teda skor bisex, ale je!skoro osm odpadla, a ja som este spominala, ze som to pislaa na kona, ze sa mi zdlaa taka!
tkaze moje po prve bolo vcera-ale balenie zenou 😝

amatula
29. mar 2009

ahojte ani vam neprajem pekny den... 😠 leda tak erike..............tu prsi no hnus 😝

mi sme boli rano v kostole,,omsa za deda a to ja idem rada ked taka daka udalost....pekne cela rodinka...

mm navaril tak ja dnes veget
uz sme sa aj dva krat pohadali 😖 aj zmierili a zasa ticho 😅

teraz sklada s Bobom lego....a budem kavickovat
myslim ze pride svokra,,,len sa nechcem vypytovat......... 😕 tak sa necham prekvapit

zuzka kedy dalsia jazda?? 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
29. mar 2009

v pondelok a dve dokopy mi dlaa, takze s nou budem travit nadherne roamnticke 3 hodiny 😀 😝 😀 😀 😝 😝 ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠

dzanka3
29. mar 2009

zuzka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nedaj sa!!!!!!!!!!!!!!!!!! aj jej capni po ruke ked bude otravovat 😎

zuzka1.
29. mar 2009

dzanka rozbijem chrapinu a zlomim ruku!!!!

dzanka3
29. mar 2009

tak tak nech si nedovoluje!!!

no nemam byt nasrata? ja vyvaram ako taka - ani neviem co...a mm mi vola ze este ide z garaze na dom nieco odmerat...a ja ze co si jedol? no v kfc som si kupil!!!!
nic od zajtra nevarim - ja ved chcem mat dietu a on nech si teda kupuje a je co chce a hotovo!.
je to mozne????kazdy den ma niekto a nieco vytoci!!!!!

inak vcera ked moj maly vrestal a bol zly a aj tej baby co spolu kocikujeme mala bola zla - a to nam deti vychvalovala a ocumovala taka stara tetka na obed 🙄